הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
רפאל טרבלסי בקריאה לראש העירייה קובי:

כוכב הצפון, גיליון 2392, 28.6.19

"התפטר מתפקידך, ופנה את מקומך לחברת המועצה, מירי אזולאי ובכך תמנע את גזירת הוועדה הקרואה שאתה הבאת על העיר טבריה ותושביה".

חיים חליוה

 

חבר מועצת העיר טבריה, מר רפאל טרבלסי, בשיחה שקיים עם כתבנו מסר כי: "ניסיתי ואני מנסה עד היום ובכל כוחי בכדי למנוע את הגעתה של וועדה קרואה לעיר טבריה שנראית, כבלתי נמנעת נכון לכתיבת שורות אלו".

עוד הוסיף טרבלסי ואמר: פניתי בקריאה נרגשת למקורביו של ראש העירייה, בכדי שאלו יפעלו כך שלפני תום מועד סיום הכהונה 30.6.19 יתפטר קובי מתפקידו כראש עירייה ויפנה את מקומו למספר שתיים ברשימתו, חברת המועצה מירי אזולאי, בכדי שניתן יהיה לנהל שיח ענייני ומקצועי.

נראה לי שמקורביו לא הצליחו לשכנעו או פחדו מזעמו ולכן אני מוצא עצמי קורא מכאן לקול השפוי מבין חברי רשימתו ותומכיו לפעול לטובת העיר טבריה ותושביה, כפי שנשבענו כל אחד ואחת מאתנו אמונים עם כניסתנו לתפקיד במילים "מתחייב אני" ובכך נוכל יחד למנוע את הוועדה הקרואה.

לטעמי מירי אזולאי, היא אישה המסוגלת לקיים שיח מכבד ומכובד, אישה שקולה הפועלת באופן מקצועי וחוקי וזאת ככל שידוע לי ועל כך הערכתי. אני מאמין שכשהיא בראש, נוכל לבנות תקציב טוב יותר לעיר טבריה ולאשרו, תקציב הכולל בתוכו את כל הרגישויות האנושיות בעיר.

רון כשל ולכן הוא צריך לפנות את כסאו למען טבריה, אם הוא באמת אוהב אותה, כפי שהצהיר, שימחל על האגו הפרטי שלו פעם אחת למענה. עם מירי אזולאי השיח יהיה מכבד ואני סמוך ובטוח שבהתחייבות כוללת לאחר פרישתו של קובי ומבלי שהיא תהיה כבולה בהתחייבות או נאמנות כלפיו, אלא לטובתה של טבריה בלבד, נוכל לשבת ולבנות תקציב בהידברות ובשיתוף פעולה עתידי, מה שלצערי עד היום, מאז כניסת קובי לתפקידו, לא אפשרי בגלל יחסי האנוש הגרועים בהם ניחן וחוסר מקצועיותו.

גם משרד הפנים לטעמי יהיה מוכן להמתין, באם תהיה פנייה רצינית ובקשה שכזו מטעם החברים כולם במועצת העיר".

נדמה לי שלא מספיק שחברי המועצה של קובי יאשימו את חברי האופוזיציה בחוסר רצון לצעוד צעד לקראתם. היות וחברי האופוזיציה כבר מבינים, גם אם הם לא מצהירים כך בגלוי, שראש העיר אינו מסוגל לקיים שיח אנושי ומכבד בעבודת צוות משותפת ובהעדרם של אלה לא ניתן להעמיד תקציב ראוי לטבריה, לכן עליהם לנהוג באחריות ציבורית ולקחת את המושכות לידיים ויפה שעה אחת קודם – "נאה דורש נאה מקיים"!


סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
5.6.20, צוות המלר"ד במרכז הרפואי פדה - פוריה ביצע פעולת החייאה מהירה והציל את חיו של רופא שהתמוטט בכניסה למיון
האירוע הזה הוא מסוג האירועים שגם צוות המלר"ד במרכז הרפואי פדה - פוריה, המתורגל באירועי חירום לא ישכח הרבה זמן. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד מתאר את מה שקרה לפני כשבוע. "ביום שני בצהרים הגיע אלינו ד"ר סולימאן כמאל, רופא משפחה שאנחנו מכירים מיבנאל. הוא ניגש לדלפק האחיות ואמר שהוא לא מרגיש טוב, מיד אח"כ הוא התמוטט במקום". הצוות הסיעודי: איוב חורי, ומתן גבאי יחד עם ד"ר בת שבע צדוק, סגנית מנהל המלר"ד, החלו מיד בביצוע פעולות החייאה, כולל מכות חשמל. כתוצאה מהפעילות המהירה, הצוות הצליח להציל אותו ולהחזיר פעילות דופק. להמשך קריאה.
5.6.20, אפטר קורונה על שפת הכנרת
מלון נוף גינוסר שעל שפת הכנרת, פתח את שעריו על 245 חדריו. הראשונים להתארח היו עיתונאים, מעצבי דעה ברשת ובלוגרים שזכו לקבל את המלון לאחר חיטוי מדוקדק והקפדה על כללי ה"תו סגול", פתיחה מפנקת, לצד כנרת ברום גובהה ומזג אויר מושלם פתח את חג הביכורים באווירה קיבוצית – ישראלית. בתמונה נשות התקשורת מיכל ינאי ומירב מילר שהצפינו לחופשה ראשונה "אפטר קורונה" עם ילדיהם שנהנו מכל רגע. להמשך קריאה.
5.6.20, המשפחה הנפלאה מאשדוד
חוגגים כל שנה את חג השבועות על הכינרת עם חולצות מדוגמות אחידות, שירים, אוכל, פירות הארץ והרבה שמחה. השנה חששו כי עד חג השבועות ימשך הסגר והינה הפתעה, נפתחו החופים והם הגיעו כל הדרך מאשדוד לחופי הכינרת ונהנו עד מאוד. המסבירנים של איגוד ערים כינרת לא התאפקו וביקשו לצלם את המשפחה השמחה. להמשך קריאה.
5.6.20, תעודת הוקרה לסא"ל אבי גבאי
השבוע, בסיום ישיבת הפקת לקחים ממשבר הקורונה של מנהלי האגפים והמחלקות של העירייה, העניק מנכ"ל העירייה עופר אזרד תעודת הוקרה לסא"ל אבי גבאי מפקד יקל"ר טבריה היוצא על פועלו הרב במהלך השנים וביתר שאת בתקופת משבר הקורונה. השניים איחלו למחליפו רס"ן עומרי נחום בהצלחה בתפקיד. להמשך קריאה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 05 יוני2020
Wאבגדהוש
2331010203040506
2407080910111213
2514151617181920
2621222324252627
2728293001020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.