הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
רפאל טרבלסי בקריאה לראש העירייה קובי:

כוכב הצפון, גיליון 2392, 28.6.19

"התפטר מתפקידך, ופנה את מקומך לחברת המועצה, מירי אזולאי ובכך תמנע את גזירת הוועדה הקרואה שאתה הבאת על העיר טבריה ותושביה".

חיים חליוה

 

חבר מועצת העיר טבריה, מר רפאל טרבלסי, בשיחה שקיים עם כתבנו מסר כי: "ניסיתי ואני מנסה עד היום ובכל כוחי בכדי למנוע את הגעתה של וועדה קרואה לעיר טבריה שנראית, כבלתי נמנעת נכון לכתיבת שורות אלו".

עוד הוסיף טרבלסי ואמר: פניתי בקריאה נרגשת למקורביו של ראש העירייה, בכדי שאלו יפעלו כך שלפני תום מועד סיום הכהונה 30.6.19 יתפטר קובי מתפקידו כראש עירייה ויפנה את מקומו למספר שתיים ברשימתו, חברת המועצה מירי אזולאי, בכדי שניתן יהיה לנהל שיח ענייני ומקצועי.

נראה לי שמקורביו לא הצליחו לשכנעו או פחדו מזעמו ולכן אני מוצא עצמי קורא מכאן לקול השפוי מבין חברי רשימתו ותומכיו לפעול לטובת העיר טבריה ותושביה, כפי שנשבענו כל אחד ואחת מאתנו אמונים עם כניסתנו לתפקיד במילים "מתחייב אני" ובכך נוכל יחד למנוע את הוועדה הקרואה.

לטעמי מירי אזולאי, היא אישה המסוגלת לקיים שיח מכבד ומכובד, אישה שקולה הפועלת באופן מקצועי וחוקי וזאת ככל שידוע לי ועל כך הערכתי. אני מאמין שכשהיא בראש, נוכל לבנות תקציב טוב יותר לעיר טבריה ולאשרו, תקציב הכולל בתוכו את כל הרגישויות האנושיות בעיר.

רון כשל ולכן הוא צריך לפנות את כסאו למען טבריה, אם הוא באמת אוהב אותה, כפי שהצהיר, שימחל על האגו הפרטי שלו פעם אחת למענה. עם מירי אזולאי השיח יהיה מכבד ואני סמוך ובטוח שבהתחייבות כוללת לאחר פרישתו של קובי ומבלי שהיא תהיה כבולה בהתחייבות או נאמנות כלפיו, אלא לטובתה של טבריה בלבד, נוכל לשבת ולבנות תקציב בהידברות ובשיתוף פעולה עתידי, מה שלצערי עד היום, מאז כניסת קובי לתפקידו, לא אפשרי בגלל יחסי האנוש הגרועים בהם ניחן וחוסר מקצועיותו.

גם משרד הפנים לטעמי יהיה מוכן להמתין, באם תהיה פנייה רצינית ובקשה שכזו מטעם החברים כולם במועצת העיר".

נדמה לי שלא מספיק שחברי המועצה של קובי יאשימו את חברי האופוזיציה בחוסר רצון לצעוד צעד לקראתם. היות וחברי האופוזיציה כבר מבינים, גם אם הם לא מצהירים כך בגלוי, שראש העיר אינו מסוגל לקיים שיח אנושי ומכבד בעבודת צוות משותפת ובהעדרם של אלה לא ניתן להעמיד תקציב ראוי לטבריה, לכן עליהם לנהוג באחריות ציבורית ולקחת את המושכות לידיים ויפה שעה אחת קודם – "נאה דורש נאה מקיים"!


סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
השתלמות למתנדבי "איחוד הצלה"
כ-50 מתנדבי "איחוד הצלה" הגיעו ביום שלישי, 2.7.19 ליום השתלמות אזורי במלר"ד (מיון) המרכז הרפואי פדה-פוריה. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה), ציין כי זו שנה שלישית שצוות המלר"ד מארגן ימי הדרכה והכשרה שכוללים לצד ההרצאות, סימולציות ותרגולים מעשיים במיון הממוגן.
איך עושים כיף לילדים מבלי לנסוע רחוק
מאת: חיים חליוה כולנו שוברים את הראש לאן לקחת את הילדים בחופש הגדול. רבים מחפשים בכל קצוות הארץ אבל הם רק לא מסתכלים ממש מתחת לפנס ואל מול העיניים שלהם. אז זה כך, ממש בטיילת אלון בטבריה יש מתקני שעשועים לילדים עם המון פעילויות מדהימות. אטרקציות מדהימות ופעילות מגוונת והל על מנת לתת לילדים מעט פעילות, הנאה, הוצאת מרץ, כיופים שעות איכות עם ההורים. אז אם אתם הורים לילדים מחכים לכם בטיילת אלון בטבריה "מתקני שעשועים" הפתעות והנאות מובטחות. להמשך קריאה.
שיטה לזיהוי הרכב האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן תתרום בעתיד אף לזיהוי מוקדם
מחקר חדש הוביל לגילוי שיטה חדשה אשר פותחה ע"י פרופ' יוסף רייחלין וד"ר רפאל מינס מהמחלקה לפיזיקה באוניברסיטת אריאל, מאפשרת לזהות את ההרכב של האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן. להמשך כתבה.
הכדור עגול והמשחק לא נגמר
מאת: חיים חליוה אילן סידא, שחקן עבר של הפועל טבריה, עדיין פעיל בתחום הכדורגל והוא שחקן פעיל מאוד בקבוצת "בזק" בליגה לשכונות ובליגה למקומות עבודה בעפולה. למרות גילו היחסית מופלג, מפגין עדיין אילן את יכולותיו וכישוריו הן מהבחינה של הכושר הגופני המעולה שלו והן כישורי הכדורגל שלו. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 23 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.