הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
רפאל טרבלסי בקריאה לראש העירייה קובי:

כוכב הצפון, גיליון 2392, 28.6.19

"התפטר מתפקידך, ופנה את מקומך לחברת המועצה, מירי אזולאי ובכך תמנע את גזירת הוועדה הקרואה שאתה הבאת על העיר טבריה ותושביה".

חיים חליוה

 

חבר מועצת העיר טבריה, מר רפאל טרבלסי, בשיחה שקיים עם כתבנו מסר כי: "ניסיתי ואני מנסה עד היום ובכל כוחי בכדי למנוע את הגעתה של וועדה קרואה לעיר טבריה שנראית, כבלתי נמנעת נכון לכתיבת שורות אלו".

עוד הוסיף טרבלסי ואמר: פניתי בקריאה נרגשת למקורביו של ראש העירייה, בכדי שאלו יפעלו כך שלפני תום מועד סיום הכהונה 30.6.19 יתפטר קובי מתפקידו כראש עירייה ויפנה את מקומו למספר שתיים ברשימתו, חברת המועצה מירי אזולאי, בכדי שניתן יהיה לנהל שיח ענייני ומקצועי.

נראה לי שמקורביו לא הצליחו לשכנעו או פחדו מזעמו ולכן אני מוצא עצמי קורא מכאן לקול השפוי מבין חברי רשימתו ותומכיו לפעול לטובת העיר טבריה ותושביה, כפי שנשבענו כל אחד ואחת מאתנו אמונים עם כניסתנו לתפקיד במילים "מתחייב אני" ובכך נוכל יחד למנוע את הוועדה הקרואה.

לטעמי מירי אזולאי, היא אישה המסוגלת לקיים שיח מכבד ומכובד, אישה שקולה הפועלת באופן מקצועי וחוקי וזאת ככל שידוע לי ועל כך הערכתי. אני מאמין שכשהיא בראש, נוכל לבנות תקציב טוב יותר לעיר טבריה ולאשרו, תקציב הכולל בתוכו את כל הרגישויות האנושיות בעיר.

רון כשל ולכן הוא צריך לפנות את כסאו למען טבריה, אם הוא באמת אוהב אותה, כפי שהצהיר, שימחל על האגו הפרטי שלו פעם אחת למענה. עם מירי אזולאי השיח יהיה מכבד ואני סמוך ובטוח שבהתחייבות כוללת לאחר פרישתו של קובי ומבלי שהיא תהיה כבולה בהתחייבות או נאמנות כלפיו, אלא לטובתה של טבריה בלבד, נוכל לשבת ולבנות תקציב בהידברות ובשיתוף פעולה עתידי, מה שלצערי עד היום, מאז כניסת קובי לתפקידו, לא אפשרי בגלל יחסי האנוש הגרועים בהם ניחן וחוסר מקצועיותו.

גם משרד הפנים לטעמי יהיה מוכן להמתין, באם תהיה פנייה רצינית ובקשה שכזו מטעם החברים כולם במועצת העיר".

נדמה לי שלא מספיק שחברי המועצה של קובי יאשימו את חברי האופוזיציה בחוסר רצון לצעוד צעד לקראתם. היות וחברי האופוזיציה כבר מבינים, גם אם הם לא מצהירים כך בגלוי, שראש העיר אינו מסוגל לקיים שיח אנושי ומכבד בעבודת צוות משותפת ובהעדרם של אלה לא ניתן להעמיד תקציב ראוי לטבריה, לכן עליהם לנהוג באחריות ציבורית ולקחת את המושכות לידיים ויפה שעה אחת קודם – "נאה דורש נאה מקיים"!


סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
13.9.19, עלייה של כ-50% במספר הנופשים בחופי הכנרת ביחס לשנה שעברה
"שנה ברוכה הייתה לנו בחופי איגוד ערים כינרת בחופשת הקיץ". כך סיכמו באיגוד ערים כינרת את החודשים יולי-אוגוסט 2019. השנה נפשו בחופי איגוד ערים כינרת השקטים 800 אלף נופשים, כ-50% יותר מאשר בשנה שעברה בתקופה זו (540 אלף איש) בהתאמה. גם כמות האשפה שנאספה גדלה בהתאם ועמדה על 429 טון, כאשר בשנה שעברה נאספו 330 טון אשפה. להמשך כתבה.
13.9.19, כפר מצטיין
כפר הנוער "הודיות" שבגליל התחתון זכה בפעם השניה בתואר תיכון מצטיין על ידי משרד החינוך כמדי שנה משרד החינוך מפרסם את רשימת התיכונים המצטיינים מבחינה ערכית, חברתית ולימודית. בשנת הלימודים הנוכחית נכללו בסך הכל 721 חטיבות עליונות שעמדו בתנאי הסף, ומתוכן 288 חטיבות זכו בתגמול. אחד מבתי הספר שזכו בתואר היוקרתי הוא כפר הנוער "הודיות" שבגליל התחתון, שזוכה בתואר זה בפעם השניה. להמשך כתבה.
13.9.19, ביה״ס הרב תחומי עמל נופרים בגליל טבריה בטקס הענקת תעודות הערכה מטעם רשת ״עמל״
בטקס חגיגי שנערך השבוע במטה קבוצת עמל בתל אביב, הוענקו תעודות הערכה לעשרה בתי ספר של עמל, ביניהם רב תחומי עמל נופרים בגליל טבריה בניהולו של דוד סויסה, שדורגו ע"י משרד החינוך בין בתי הספר המצטיינים ביותר בארץ, ומוריהם זוכים לתגמול דיפרנציאלי. להמשך כתבה.
13.9.19, ספסל לזכרה של ליאורה במקום בו אהבה לצפות על הכינרת, הוקם בחוף עין גב
ליאורה בן יוסף, פיזיותרפיסטית מקיבוץ עין גב, אהבה את החיים בכלל ואת הכינרת בפרט. להמשך כתבה.
13.9.19, אגודת המים בעמק הירדן מצדיעה למייסדי העמק
בטקס חגיגי במעמד מייסדי העמק וחברי אגודת המים בעמק הירדן הוענקה קלנועית חדשה לטובת עמותת המייסדים, שתשמש את החברים במועדון לצרכים שונים במקום ולהתניידות חבריה.להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 20 ספטמבר2019
Wאבגדהוש
3601020304050607
3708091011121314
3815161718192021
3922232425262728
4029300102030405
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.