הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
להב 433 הגיעו לביקור נימוסין בעיריית טבריה

כוכב הצפון, גיליון 2392, 28.6.19

 

חיים חליוה

בתחילת השבוע סערו הרוחות בעיר טבריה כהרגלה בחודשים האחרונים. "אין רגע דל". שוטרי להב 433 הגיעו שוב לבניין העירייה בטבריה, לקחו חומרים ונאספו מסמכים ע"י שוטרי היחידה, הכיוון הכולל: חקירה ארצית של אחת מהחברות המובילות בארץ בתחום הטיפול בניקיון בערים. נאספו חומרים גם מעיריית טבריה, כך נמסר לכתבנו מעובדי העירייה.
אך, זה לא הסתיים רק בזה. שוטרי היחידה לא פסחו גם על המחלקה הטכנית בעיריית טבריה, מחלקת מהנדס העיר, מחלקה ששמה עולה לא פעם בהיבטים פסולים כאלו ואחרים.
מה נחקר שם ומה הן העדויות שנמסרו ומה הן התשובות שנענו ע"י הנשאלים, איש לא יודע וכל ניחוש הוא בגדר ניחוש פרוע, לא יותר מזה, אבל מה שנראה כשמחתו לאיד של האחד יכול להתהפך בנקל לכיוונו של השני. השמחה לאיד המלווה בחרושת שמועות שהייתה, היא פועל יוצא לשנאה שמפוזרת בעיר מזה שנים ע"י ראש העירייה, שטרח להעלות מופע שלם סביב "ספק שריפה" של מסמכים, בעידן שבו כל המסמכים ממוחשבים ושריפות של ארכיון הן בגדר בדיחה. דבר אחד בטוח: זה הוסיף בהחלט דם ואש למדורה, שאף אחד לא יודע מי הצית אותה, אבל כולם יודעים מי ליבה אותה. הציבור התומך במלבה מתגלה במערומיו, הוא מתלהם, עיניו בוהקות, תגובותיו מבישות והוא עט להאשים אחרים, כדי להגן בחירוף נפש על הגורו שלו, כאשר אף אדם אינו יכול לומר בוודאות כיום למי קשורה החקירה. שוטרי להב 433 הגיעו לבניין העירייה בטבריה ותהא הסיבה אשר הגיעו, זה לא מבשר טובות, זה אמור לבייש אותנו התושבים, זוהי תעודת עניות לבחירה שלנו בכאלה שיתגלו אולי בעתיד כמבצעי עבירות פליליות אם יוגש נגדם כתב אישום ויורשעו בדין, אבל זו גם לא פחות תעודת עניות שלנו כציבור שחלקיו רצים להפריח שמות של אחר, כדי להאדיר את שמו של הגורו שלהם.
לבינתיים השוטרים רק חוקרים ואוספים עדויות. הא ותו לא. אין עדיין הודעות מטעם דוברות המשטרה על כיווני חקירה ושמות נחקרים וגם אין כתבי אישום, אבל בטבריה יש הרוקדים על הגגות מחרושת שמועות. נאלץ להמשיך ולהתבייש ולהמתין להודעות המשטרה הסופיות ולא להסתמך על חרושת שמועות. הנחקרים, ייתכן ושפכו אור בעדויות שלהם על מעשים שנעשו וידוע להם עליהם, הם לבטח הזכירו שמות ואירועים אחרים, כל שם שמוזכר וכל אירוע שמוזכר מחייב את המשטרה לחקור אותו ולגבות ממנו עדות, כך שעוד ארוכה הדרך.
אז בואו נמתין בסובלנות ונראה לאן פני החקירה הזו הולכת, שבת שלום.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
20.9.19, אלפים מכל הארץ ישתתפו במרוץ בשביל הבנים הדרוזים
האירוע השנתי הרשמי להנצחת זכרם של החללים הדרוזים, מרוץ "בשביל הבנים הדרוזים" יתקיים, זו השנה השביעית, ביום שישי, 20.9.19, ביער לביא, (קרני חיטין) הסמוך לצומת גולני. המרוץ יכלול שני מקצי ריצה של 10 ק"מ ו-5 ק"מ, מקצה הליכה עממי באורך 4 ק"מ, ומקצה רכיבה באורך 25 ק"מ. להמשך כתבה.
20.9.19, הושק ספרו המיוחד של בנצי שושני, "בתים מספרים בטבריה" במרכז הורדוס
מרכז הורדוס, בית לאומנים יוצרים, כותבים שהתרבות יקרה ללבם השיק לבנצי שושני את ספרו "בתים מספרים בטבריה". בן ציון הידוע בכינוי בנצי נולד במעברה בטבריה, הוריו הגיעו לארץ ב-1949 ובנצי נקשר לאדמת הארץ, אנשיה להיסטוריה והמורשת שורשיו נטועים בעירנו. סיפורי בתים אינם סיפורי בדים. מאחורי כל בית, מבנה קיים סיפור קיימים אנשים, אירועים שהם מארג של תולדות עירנו, קהילתנו ועמנו. להמשך כתבה.
20.9.19, מינוי בכללית צפון:
ד"ר איציק מלכה מונה לסגן מנהל הרפואי של כללית מחוז צפון ד"ר איציק מלכה, 46, מומחה באורתופדיה מונה לאחרונה לסגן מנהל רפואי של כללית מחוז צפון. ד"ר מלכה, תושב כפר תבור, נשוי ואב ל-2, הינו בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון, במסגרת האקדמית של צה"ל, התמחה ברפואת אורתופדיה במרכז רפואי העמק. את ההתמחות סיים בהצטיינות.להמשך כתבה.
20.9.19, תרומת משה אוחנה למכון הדיאליזה
מנהל המרכז הרפואי ד"ר ארז און נפגש עם משה אוחנה והעניק לו תעודת הערכה והוקרה על תרומתו למען מכון הדיאליזה החדש של המרכז הרפואי פדה-פוריה. לפני מספר חודשים השיק משה אוחנה את ספרו "היזם והים" ספר ביוגרפי המתאר את חייו ואת תרומתו לפיתוח התיירות והמסחר בעיר טבריה לאורך השנים. הספר מתאר את חייו וחיי משפחתו, המושרשת בעיר טבריה מזה דורות. עדנה לפידות, מנהלת עמותת ידידי ביה"ח פוריה, סיפרה כי בערב ההשקה הכריז משה אוחנה כי הכנסות הספר יהיו תרומה למען מכון הדיאליזה במרכז הרפואי פדה-פוריה. ד"ר און, הודה למשה על היוזמה ותרומתו המיוחדת וציין כי מכון הדיאליזה אשר כולל 22 עמדות טיפול חדשות ומרווחות יפתח במהלך החודש, לרווחתם של חולי הדיאליזה.
20.9.19, לא עוצרים בצפון
כנס הכושר של מרכז יובל בכפר המכביה תמיר וענבר לוי בעלי מרכז יובל - מכללה להכשרת מדריכים בספורט בכפר תבור ומפיקי כנס גינוסר הידוע בתחום הפיטנס. ארגנו ביום שבת האחרון כנס פיטנס בכפר המכביה. בכנס השתתפו מאות מדריכים, מדריכות ושוחרי ספורט ב50 שיעורים שונים אשר התפרשו בכל מועדון הספורט כפר המכביה.להמשך כתבה.
20.9.19, במשחק שהתקיים ביום שישי האחרון
במסגרת ליגת winner העל לנשים בטניס, ניצחה קבוצת הנשים של מרכז הטניס טבריה את קבוצת רמת השרון בתוצאה 2:1. גל גרינברג מטבריה נוצחה ע"י קארין אלטורי 6:3 6:3 ואילו מאיה בצלאל הצעירה הביסה את יריבתה בר חכם בתוצאה 6:0 6:0 במשחק הזוגות המכריע ניצחו בנות טבריה בתוצאה 7:5 6:3 ובכך השלימו ניצחון יוקרתי במחזור הבא נשחק בחוץ נגד מכבי תל אביב צפון.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 20 ספטמבר2019
Wאבגדהוש
3601020304050607
3708091011121314
3815161718192021
3922232425262728
4029300102030405
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.