הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
להב 433 הגיעו לביקור נימוסין בעיריית טבריה

כוכב הצפון, גיליון 2392, 28.6.19

 

חיים חליוה

בתחילת השבוע סערו הרוחות בעיר טבריה כהרגלה בחודשים האחרונים. "אין רגע דל". שוטרי להב 433 הגיעו שוב לבניין העירייה בטבריה, לקחו חומרים ונאספו מסמכים ע"י שוטרי היחידה, הכיוון הכולל: חקירה ארצית של אחת מהחברות המובילות בארץ בתחום הטיפול בניקיון בערים. נאספו חומרים גם מעיריית טבריה, כך נמסר לכתבנו מעובדי העירייה.
אך, זה לא הסתיים רק בזה. שוטרי היחידה לא פסחו גם על המחלקה הטכנית בעיריית טבריה, מחלקת מהנדס העיר, מחלקה ששמה עולה לא פעם בהיבטים פסולים כאלו ואחרים.
מה נחקר שם ומה הן העדויות שנמסרו ומה הן התשובות שנענו ע"י הנשאלים, איש לא יודע וכל ניחוש הוא בגדר ניחוש פרוע, לא יותר מזה, אבל מה שנראה כשמחתו לאיד של האחד יכול להתהפך בנקל לכיוונו של השני. השמחה לאיד המלווה בחרושת שמועות שהייתה, היא פועל יוצא לשנאה שמפוזרת בעיר מזה שנים ע"י ראש העירייה, שטרח להעלות מופע שלם סביב "ספק שריפה" של מסמכים, בעידן שבו כל המסמכים ממוחשבים ושריפות של ארכיון הן בגדר בדיחה. דבר אחד בטוח: זה הוסיף בהחלט דם ואש למדורה, שאף אחד לא יודע מי הצית אותה, אבל כולם יודעים מי ליבה אותה. הציבור התומך במלבה מתגלה במערומיו, הוא מתלהם, עיניו בוהקות, תגובותיו מבישות והוא עט להאשים אחרים, כדי להגן בחירוף נפש על הגורו שלו, כאשר אף אדם אינו יכול לומר בוודאות כיום למי קשורה החקירה. שוטרי להב 433 הגיעו לבניין העירייה בטבריה ותהא הסיבה אשר הגיעו, זה לא מבשר טובות, זה אמור לבייש אותנו התושבים, זוהי תעודת עניות לבחירה שלנו בכאלה שיתגלו אולי בעתיד כמבצעי עבירות פליליות אם יוגש נגדם כתב אישום ויורשעו בדין, אבל זו גם לא פחות תעודת עניות שלנו כציבור שחלקיו רצים להפריח שמות של אחר, כדי להאדיר את שמו של הגורו שלהם.
לבינתיים השוטרים רק חוקרים ואוספים עדויות. הא ותו לא. אין עדיין הודעות מטעם דוברות המשטרה על כיווני חקירה ושמות נחקרים וגם אין כתבי אישום, אבל בטבריה יש הרוקדים על הגגות מחרושת שמועות. נאלץ להמשיך ולהתבייש ולהמתין להודעות המשטרה הסופיות ולא להסתמך על חרושת שמועות. הנחקרים, ייתכן ושפכו אור בעדויות שלהם על מעשים שנעשו וידוע להם עליהם, הם לבטח הזכירו שמות ואירועים אחרים, כל שם שמוזכר וכל אירוע שמוזכר מחייב את המשטרה לחקור אותו ולגבות ממנו עדות, כך שעוד ארוכה הדרך.
אז בואו נמתין בסובלנות ונראה לאן פני החקירה הזו הולכת, שבת שלום.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
21.2.20, מדור אוכל - מטבוחה
מאת ציון בן שימול, קייטרינג "מעדן ציון" המטבוחה המפורסמת של קייטרינג מעדן ציון. להמשך קריאה.
21.2.20, איילת שקד ואופיר סופר סיירו במרום הגליל ובגולן: "אנו מחוייבים לחקלאי ישראל, תמכנו בהם, ונקל עליהם כלכלית בעתיד".
השרה לשעבר איילת שקד, וח''כ אופיר סופר, תושב טפחות קיימו השבוע סיור בין המושבים החקלאיים באזור שרת המשפטים לשעבר, ח"כ איילת שקד מרשימת ימינה: "חקלאי ישראל, המסעדנים, הקבלנים ומשפחות המעסיקות עובדי סיעוד קורסים תחת הנטל של העסקת העובדים הזרים. מדוע המעסיקים צריכים לשלם פנסיה לעובדים הזרים, כשבארץ המוצא שלהם הם לא מקבלים פנסיה?" להמשך קריאה.
21.2.20, האם הוועדה לתכנון ולבניה בטבריה חוזרת לפעול?
מאת: חיים חליוה מחלקת מהנדס העיר בטבריה היא המחלקה המכניסה את מירב ההכנסות הכספיות מאגרות ומהיטלים לעירייה. מאז הבחירות הוועדה כמעט ולא פעלה. להמשך קריאה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 21 פברואר2020
Wאבגדהוש
526272829303101
602030405060708
709101112131415
816171819202122
923242526272829
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.