הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
להב 433 הגיעו לביקור נימוסין בעיריית טבריה

כוכב הצפון, גיליון 2392, 28.6.19

 

חיים חליוה

בתחילת השבוע סערו הרוחות בעיר טבריה כהרגלה בחודשים האחרונים. "אין רגע דל". שוטרי להב 433 הגיעו שוב לבניין העירייה בטבריה, לקחו חומרים ונאספו מסמכים ע"י שוטרי היחידה, הכיוון הכולל: חקירה ארצית של אחת מהחברות המובילות בארץ בתחום הטיפול בניקיון בערים. נאספו חומרים גם מעיריית טבריה, כך נמסר לכתבנו מעובדי העירייה.
אך, זה לא הסתיים רק בזה. שוטרי היחידה לא פסחו גם על המחלקה הטכנית בעיריית טבריה, מחלקת מהנדס העיר, מחלקה ששמה עולה לא פעם בהיבטים פסולים כאלו ואחרים.
מה נחקר שם ומה הן העדויות שנמסרו ומה הן התשובות שנענו ע"י הנשאלים, איש לא יודע וכל ניחוש הוא בגדר ניחוש פרוע, לא יותר מזה, אבל מה שנראה כשמחתו לאיד של האחד יכול להתהפך בנקל לכיוונו של השני. השמחה לאיד המלווה בחרושת שמועות שהייתה, היא פועל יוצא לשנאה שמפוזרת בעיר מזה שנים ע"י ראש העירייה, שטרח להעלות מופע שלם סביב "ספק שריפה" של מסמכים, בעידן שבו כל המסמכים ממוחשבים ושריפות של ארכיון הן בגדר בדיחה. דבר אחד בטוח: זה הוסיף בהחלט דם ואש למדורה, שאף אחד לא יודע מי הצית אותה, אבל כולם יודעים מי ליבה אותה. הציבור התומך במלבה מתגלה במערומיו, הוא מתלהם, עיניו בוהקות, תגובותיו מבישות והוא עט להאשים אחרים, כדי להגן בחירוף נפש על הגורו שלו, כאשר אף אדם אינו יכול לומר בוודאות כיום למי קשורה החקירה. שוטרי להב 433 הגיעו לבניין העירייה בטבריה ותהא הסיבה אשר הגיעו, זה לא מבשר טובות, זה אמור לבייש אותנו התושבים, זוהי תעודת עניות לבחירה שלנו בכאלה שיתגלו אולי בעתיד כמבצעי עבירות פליליות אם יוגש נגדם כתב אישום ויורשעו בדין, אבל זו גם לא פחות תעודת עניות שלנו כציבור שחלקיו רצים להפריח שמות של אחר, כדי להאדיר את שמו של הגורו שלהם.
לבינתיים השוטרים רק חוקרים ואוספים עדויות. הא ותו לא. אין עדיין הודעות מטעם דוברות המשטרה על כיווני חקירה ושמות נחקרים וגם אין כתבי אישום, אבל בטבריה יש הרוקדים על הגגות מחרושת שמועות. נאלץ להמשיך ולהתבייש ולהמתין להודעות המשטרה הסופיות ולא להסתמך על חרושת שמועות. הנחקרים, ייתכן ושפכו אור בעדויות שלהם על מעשים שנעשו וידוע להם עליהם, הם לבטח הזכירו שמות ואירועים אחרים, כל שם שמוזכר וכל אירוע שמוזכר מחייב את המשטרה לחקור אותו ולגבות ממנו עדות, כך שעוד ארוכה הדרך.
אז בואו נמתין בסובלנות ונראה לאן פני החקירה הזו הולכת, שבת שלום.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
השתלמות למתנדבי "איחוד הצלה"
כ-50 מתנדבי "איחוד הצלה" הגיעו ביום שלישי, 2.7.19 ליום השתלמות אזורי במלר"ד (מיון) המרכז הרפואי פדה-פוריה. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה), ציין כי זו שנה שלישית שצוות המלר"ד מארגן ימי הדרכה והכשרה שכוללים לצד ההרצאות, סימולציות ותרגולים מעשיים במיון הממוגן.
איך עושים כיף לילדים מבלי לנסוע רחוק
מאת: חיים חליוה כולנו שוברים את הראש לאן לקחת את הילדים בחופש הגדול. רבים מחפשים בכל קצוות הארץ אבל הם רק לא מסתכלים ממש מתחת לפנס ואל מול העיניים שלהם. אז זה כך, ממש בטיילת אלון בטבריה יש מתקני שעשועים לילדים עם המון פעילויות מדהימות. אטרקציות מדהימות ופעילות מגוונת והל על מנת לתת לילדים מעט פעילות, הנאה, הוצאת מרץ, כיופים שעות איכות עם ההורים. אז אם אתם הורים לילדים מחכים לכם בטיילת אלון בטבריה "מתקני שעשועים" הפתעות והנאות מובטחות. להמשך קריאה.
שיטה לזיהוי הרכב האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן תתרום בעתיד אף לזיהוי מוקדם
מחקר חדש הוביל לגילוי שיטה חדשה אשר פותחה ע"י פרופ' יוסף רייחלין וד"ר רפאל מינס מהמחלקה לפיזיקה באוניברסיטת אריאל, מאפשרת לזהות את ההרכב של האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן. להמשך כתבה.
הכדור עגול והמשחק לא נגמר
מאת: חיים חליוה אילן סידא, שחקן עבר של הפועל טבריה, עדיין פעיל בתחום הכדורגל והוא שחקן פעיל מאוד בקבוצת "בזק" בליגה לשכונות ובליגה למקומות עבודה בעפולה. למרות גילו היחסית מופלג, מפגין עדיין אילן את יכולותיו וכישוריו הן מהבחינה של הכושר הגופני המעולה שלו והן כישורי הכדורגל שלו. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 22 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.