הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
תפילת נשים למען
כוכב הצפון, גיליון 2390, 14.6.19

 

השבוע (שלישי) נערך ערב תפילה מיוחד לנשים, שהוקדש כולו לרפואת הילדה נויה חיה תחי' בת מירב אל היכל בית הכנסת 'לאה וילדיה' שבמתחם קברי האימהות, הגיעו מאות נשים ברמת תפוסה מקסימלית וצבאו על הכניסות, האירוע נפתח בשירת מזמורי תהילים מהרבנית בת שבע קוק (הבת) בליווי מוזיקלי של האומנית מיה רווח (ביתו של זאב רווח) וציון יום פטירתו והדלקת נרות לכבוד נשמת דוד המלך, עליו השלום.

מירב אם הילדה, הפרישה חלה ובמסך הוקרן קליפ מרגש על הילדה. רינת גבאי שניכר היה שהמקרה נגע לליבה הייתה מרוגשת ביותר בין דבריה: "אני נפעמת ממה שאני חווה אתכן פה, חסר לי מאד בעיר הגדולה את ה'ביחד' שלכן, את האמפתיה הזו, רובכן לא מכירות את הילדה ופיניתן את הערב הזה לבוא לשאת תפילה לרפואתה, ביקרתי את נויה המתוקה לפני הגעתי הנה, היא מהממת, היא נסיכה אמיתית, אנו חייבות לעשות הכל שתתרפא, נבקש מהשם בכל כוחנו בפשטות ומעומק לב והזכות הגדולה שלי להיות אורחת במסיבת ההודיה שנקיים, כשתתרפא"

הרבנית לאה קוק תליט"א חתמה את הערב בעול מלכות שמיים, פסוקים ודברי חיזוק: "התפילה של כולנו כאן ביחד לרפואתה יכולה לשנות את הטבע, אין תפילה שהולכת ריקם", "אבל הרבנית התפללתי שנים איפה הלכו התפילות?" "את לא יודעת כמה צרות וייסורים מנעו תפילותיך!" בסיום הרבנית ברכה את הילדה מעומק לב ובבכי, ההתרגשות הייתה עצומה ועין לא נשארה יבשה כשכולן עונות 'אמן'. הוענק שי למשתתפות, ברכת אשר יצר ממוגנטת המוקדשת לרפואת הילדה וכן יין לברכה וסימן טוב ששלח לאירוע הרב דב קוק שליט"א. מארגון 'למען אחיי' הפקות קודש נמסר: "הערב כולו קם ב- 48 שעות, מהרגע לרגע, בכדי לתפוס את התאריך הסגולי - פטירת דוד המלך, מרגש היה לראות מאות מנשות העיר חילוניות ודתיות שישבו באחדות, מאות נשים שנענו לקריאה נחשפו לפוסט המרגש, שבו קראה האם לקחת חלק בערב התפילה לרפואת ביתה. כולן ישבו מ- 20:30 ועד חצות לילה, התובנות שיצאו משם היו לשמוח בחיים, ליהנות מהרגעים היפים הקטנים, להודות לאלוקים על כל רגע של נשימה בכוחות עצמינו, דבר לא מובן מאליו. אנו מודים לכל אלו שסייעו, ראינו לב ענק של עם ישראל בתפארתו, מבקשים בכל לב, מכל יהודי/ה להתפלל לרפואת הילדה נויה חיה תח' בת מירב"

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
20.9.19, אלפים מכל הארץ ישתתפו במרוץ בשביל הבנים הדרוזים
האירוע השנתי הרשמי להנצחת זכרם של החללים הדרוזים, מרוץ "בשביל הבנים הדרוזים" יתקיים, זו השנה השביעית, ביום שישי, 20.9.19, ביער לביא, (קרני חיטין) הסמוך לצומת גולני. המרוץ יכלול שני מקצי ריצה של 10 ק"מ ו-5 ק"מ, מקצה הליכה עממי באורך 4 ק"מ, ומקצה רכיבה באורך 25 ק"מ. להמשך כתבה.
20.9.19, הושק ספרו המיוחד של בנצי שושני, "בתים מספרים בטבריה" במרכז הורדוס
מרכז הורדוס, בית לאומנים יוצרים, כותבים שהתרבות יקרה ללבם השיק לבנצי שושני את ספרו "בתים מספרים בטבריה". בן ציון הידוע בכינוי בנצי נולד במעברה בטבריה, הוריו הגיעו לארץ ב-1949 ובנצי נקשר לאדמת הארץ, אנשיה להיסטוריה והמורשת שורשיו נטועים בעירנו. סיפורי בתים אינם סיפורי בדים. מאחורי כל בית, מבנה קיים סיפור קיימים אנשים, אירועים שהם מארג של תולדות עירנו, קהילתנו ועמנו. להמשך כתבה.
20.9.19, מינוי בכללית צפון:
ד"ר איציק מלכה מונה לסגן מנהל הרפואי של כללית מחוז צפון ד"ר איציק מלכה, 46, מומחה באורתופדיה מונה לאחרונה לסגן מנהל רפואי של כללית מחוז צפון. ד"ר מלכה, תושב כפר תבור, נשוי ואב ל-2, הינו בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון, במסגרת האקדמית של צה"ל, התמחה ברפואת אורתופדיה במרכז רפואי העמק. את ההתמחות סיים בהצטיינות.להמשך כתבה.
20.9.19, תרומת משה אוחנה למכון הדיאליזה
מנהל המרכז הרפואי ד"ר ארז און נפגש עם משה אוחנה והעניק לו תעודת הערכה והוקרה על תרומתו למען מכון הדיאליזה החדש של המרכז הרפואי פדה-פוריה. לפני מספר חודשים השיק משה אוחנה את ספרו "היזם והים" ספר ביוגרפי המתאר את חייו ואת תרומתו לפיתוח התיירות והמסחר בעיר טבריה לאורך השנים. הספר מתאר את חייו וחיי משפחתו, המושרשת בעיר טבריה מזה דורות. עדנה לפידות, מנהלת עמותת ידידי ביה"ח פוריה, סיפרה כי בערב ההשקה הכריז משה אוחנה כי הכנסות הספר יהיו תרומה למען מכון הדיאליזה במרכז הרפואי פדה-פוריה. ד"ר און, הודה למשה על היוזמה ותרומתו המיוחדת וציין כי מכון הדיאליזה אשר כולל 22 עמדות טיפול חדשות ומרווחות יפתח במהלך החודש, לרווחתם של חולי הדיאליזה.
20.9.19, לא עוצרים בצפון
כנס הכושר של מרכז יובל בכפר המכביה תמיר וענבר לוי בעלי מרכז יובל - מכללה להכשרת מדריכים בספורט בכפר תבור ומפיקי כנס גינוסר הידוע בתחום הפיטנס. ארגנו ביום שבת האחרון כנס פיטנס בכפר המכביה. בכנס השתתפו מאות מדריכים, מדריכות ושוחרי ספורט ב50 שיעורים שונים אשר התפרשו בכל מועדון הספורט כפר המכביה.להמשך כתבה.
20.9.19, במשחק שהתקיים ביום שישי האחרון
במסגרת ליגת winner העל לנשים בטניס, ניצחה קבוצת הנשים של מרכז הטניס טבריה את קבוצת רמת השרון בתוצאה 2:1. גל גרינברג מטבריה נוצחה ע"י קארין אלטורי 6:3 6:3 ואילו מאיה בצלאל הצעירה הביסה את יריבתה בר חכם בתוצאה 6:0 6:0 במשחק הזוגות המכריע ניצחו בנות טבריה בתוצאה 7:5 6:3 ובכך השלימו ניצחון יוקרתי במחזור הבא נשחק בחוץ נגד מכבי תל אביב צפון.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 20 ספטמבר2019
Wאבגדהוש
3601020304050607
3708091011121314
3815161718192021
3922232425262728
4029300102030405
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.