הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
תפילת נשים למען
כוכב הצפון, גיליון 2390, 14.6.19

 

השבוע (שלישי) נערך ערב תפילה מיוחד לנשים, שהוקדש כולו לרפואת הילדה נויה חיה תחי' בת מירב אל היכל בית הכנסת 'לאה וילדיה' שבמתחם קברי האימהות, הגיעו מאות נשים ברמת תפוסה מקסימלית וצבאו על הכניסות, האירוע נפתח בשירת מזמורי תהילים מהרבנית בת שבע קוק (הבת) בליווי מוזיקלי של האומנית מיה רווח (ביתו של זאב רווח) וציון יום פטירתו והדלקת נרות לכבוד נשמת דוד המלך, עליו השלום.

מירב אם הילדה, הפרישה חלה ובמסך הוקרן קליפ מרגש על הילדה. רינת גבאי שניכר היה שהמקרה נגע לליבה הייתה מרוגשת ביותר בין דבריה: "אני נפעמת ממה שאני חווה אתכן פה, חסר לי מאד בעיר הגדולה את ה'ביחד' שלכן, את האמפתיה הזו, רובכן לא מכירות את הילדה ופיניתן את הערב הזה לבוא לשאת תפילה לרפואתה, ביקרתי את נויה המתוקה לפני הגעתי הנה, היא מהממת, היא נסיכה אמיתית, אנו חייבות לעשות הכל שתתרפא, נבקש מהשם בכל כוחנו בפשטות ומעומק לב והזכות הגדולה שלי להיות אורחת במסיבת ההודיה שנקיים, כשתתרפא"

הרבנית לאה קוק תליט"א חתמה את הערב בעול מלכות שמיים, פסוקים ודברי חיזוק: "התפילה של כולנו כאן ביחד לרפואתה יכולה לשנות את הטבע, אין תפילה שהולכת ריקם", "אבל הרבנית התפללתי שנים איפה הלכו התפילות?" "את לא יודעת כמה צרות וייסורים מנעו תפילותיך!" בסיום הרבנית ברכה את הילדה מעומק לב ובבכי, ההתרגשות הייתה עצומה ועין לא נשארה יבשה כשכולן עונות 'אמן'. הוענק שי למשתתפות, ברכת אשר יצר ממוגנטת המוקדשת לרפואת הילדה וכן יין לברכה וסימן טוב ששלח לאירוע הרב דב קוק שליט"א. מארגון 'למען אחיי' הפקות קודש נמסר: "הערב כולו קם ב- 48 שעות, מהרגע לרגע, בכדי לתפוס את התאריך הסגולי - פטירת דוד המלך, מרגש היה לראות מאות מנשות העיר חילוניות ודתיות שישבו באחדות, מאות נשים שנענו לקריאה נחשפו לפוסט המרגש, שבו קראה האם לקחת חלק בערב התפילה לרפואת ביתה. כולן ישבו מ- 20:30 ועד חצות לילה, התובנות שיצאו משם היו לשמוח בחיים, ליהנות מהרגעים היפים הקטנים, להודות לאלוקים על כל רגע של נשימה בכוחות עצמינו, דבר לא מובן מאליו. אנו מודים לכל אלו שסייעו, ראינו לב ענק של עם ישראל בתפארתו, מבקשים בכל לב, מכל יהודי/ה להתפלל לרפואת הילדה נויה חיה תח' בת מירב"

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
5.6.20, צוות המלר"ד במרכז הרפואי פדה - פוריה ביצע פעולת החייאה מהירה והציל את חיו של רופא שהתמוטט בכניסה למיון
האירוע הזה הוא מסוג האירועים שגם צוות המלר"ד במרכז הרפואי פדה - פוריה, המתורגל באירועי חירום לא ישכח הרבה זמן. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד מתאר את מה שקרה לפני כשבוע. "ביום שני בצהרים הגיע אלינו ד"ר סולימאן כמאל, רופא משפחה שאנחנו מכירים מיבנאל. הוא ניגש לדלפק האחיות ואמר שהוא לא מרגיש טוב, מיד אח"כ הוא התמוטט במקום". הצוות הסיעודי: איוב חורי, ומתן גבאי יחד עם ד"ר בת שבע צדוק, סגנית מנהל המלר"ד, החלו מיד בביצוע פעולות החייאה, כולל מכות חשמל. כתוצאה מהפעילות המהירה, הצוות הצליח להציל אותו ולהחזיר פעילות דופק. להמשך קריאה.
5.6.20, אפטר קורונה על שפת הכנרת
מלון נוף גינוסר שעל שפת הכנרת, פתח את שעריו על 245 חדריו. הראשונים להתארח היו עיתונאים, מעצבי דעה ברשת ובלוגרים שזכו לקבל את המלון לאחר חיטוי מדוקדק והקפדה על כללי ה"תו סגול", פתיחה מפנקת, לצד כנרת ברום גובהה ומזג אויר מושלם פתח את חג הביכורים באווירה קיבוצית – ישראלית. בתמונה נשות התקשורת מיכל ינאי ומירב מילר שהצפינו לחופשה ראשונה "אפטר קורונה" עם ילדיהם שנהנו מכל רגע. להמשך קריאה.
5.6.20, המשפחה הנפלאה מאשדוד
חוגגים כל שנה את חג השבועות על הכינרת עם חולצות מדוגמות אחידות, שירים, אוכל, פירות הארץ והרבה שמחה. השנה חששו כי עד חג השבועות ימשך הסגר והינה הפתעה, נפתחו החופים והם הגיעו כל הדרך מאשדוד לחופי הכינרת ונהנו עד מאוד. המסבירנים של איגוד ערים כינרת לא התאפקו וביקשו לצלם את המשפחה השמחה. להמשך קריאה.
5.6.20, תעודת הוקרה לסא"ל אבי גבאי
השבוע, בסיום ישיבת הפקת לקחים ממשבר הקורונה של מנהלי האגפים והמחלקות של העירייה, העניק מנכ"ל העירייה עופר אזרד תעודת הוקרה לסא"ל אבי גבאי מפקד יקל"ר טבריה היוצא על פועלו הרב במהלך השנים וביתר שאת בתקופת משבר הקורונה. השניים איחלו למחליפו רס"ן עומרי נחום בהצלחה בתפקיד. להמשך קריאה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 05 יוני2020
Wאבגדהוש
2331010203040506
2407080910111213
2514151617181920
2621222324252627
2728293001020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.