הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
תפילת נשים למען
כוכב הצפון, גיליון 2390, 14.6.19

 

השבוע (שלישי) נערך ערב תפילה מיוחד לנשים, שהוקדש כולו לרפואת הילדה נויה חיה תחי' בת מירב אל היכל בית הכנסת 'לאה וילדיה' שבמתחם קברי האימהות, הגיעו מאות נשים ברמת תפוסה מקסימלית וצבאו על הכניסות, האירוע נפתח בשירת מזמורי תהילים מהרבנית בת שבע קוק (הבת) בליווי מוזיקלי של האומנית מיה רווח (ביתו של זאב רווח) וציון יום פטירתו והדלקת נרות לכבוד נשמת דוד המלך, עליו השלום.

מירב אם הילדה, הפרישה חלה ובמסך הוקרן קליפ מרגש על הילדה. רינת גבאי שניכר היה שהמקרה נגע לליבה הייתה מרוגשת ביותר בין דבריה: "אני נפעמת ממה שאני חווה אתכן פה, חסר לי מאד בעיר הגדולה את ה'ביחד' שלכן, את האמפתיה הזו, רובכן לא מכירות את הילדה ופיניתן את הערב הזה לבוא לשאת תפילה לרפואתה, ביקרתי את נויה המתוקה לפני הגעתי הנה, היא מהממת, היא נסיכה אמיתית, אנו חייבות לעשות הכל שתתרפא, נבקש מהשם בכל כוחנו בפשטות ומעומק לב והזכות הגדולה שלי להיות אורחת במסיבת ההודיה שנקיים, כשתתרפא"

הרבנית לאה קוק תליט"א חתמה את הערב בעול מלכות שמיים, פסוקים ודברי חיזוק: "התפילה של כולנו כאן ביחד לרפואתה יכולה לשנות את הטבע, אין תפילה שהולכת ריקם", "אבל הרבנית התפללתי שנים איפה הלכו התפילות?" "את לא יודעת כמה צרות וייסורים מנעו תפילותיך!" בסיום הרבנית ברכה את הילדה מעומק לב ובבכי, ההתרגשות הייתה עצומה ועין לא נשארה יבשה כשכולן עונות 'אמן'. הוענק שי למשתתפות, ברכת אשר יצר ממוגנטת המוקדשת לרפואת הילדה וכן יין לברכה וסימן טוב ששלח לאירוע הרב דב קוק שליט"א. מארגון 'למען אחיי' הפקות קודש נמסר: "הערב כולו קם ב- 48 שעות, מהרגע לרגע, בכדי לתפוס את התאריך הסגולי - פטירת דוד המלך, מרגש היה לראות מאות מנשות העיר חילוניות ודתיות שישבו באחדות, מאות נשים שנענו לקריאה נחשפו לפוסט המרגש, שבו קראה האם לקחת חלק בערב התפילה לרפואת ביתה. כולן ישבו מ- 20:30 ועד חצות לילה, התובנות שיצאו משם היו לשמוח בחיים, ליהנות מהרגעים היפים הקטנים, להודות לאלוקים על כל רגע של נשימה בכוחות עצמינו, דבר לא מובן מאליו. אנו מודים לכל אלו שסייעו, ראינו לב ענק של עם ישראל בתפארתו, מבקשים בכל לב, מכל יהודי/ה להתפלל לרפואת הילדה נויה חיה תח' בת מירב"

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
השתלמות למתנדבי "איחוד הצלה"
כ-50 מתנדבי "איחוד הצלה" הגיעו ביום שלישי, 2.7.19 ליום השתלמות אזורי במלר"ד (מיון) המרכז הרפואי פדה-פוריה. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה), ציין כי זו שנה שלישית שצוות המלר"ד מארגן ימי הדרכה והכשרה שכוללים לצד ההרצאות, סימולציות ותרגולים מעשיים במיון הממוגן.
איך עושים כיף לילדים מבלי לנסוע רחוק
מאת: חיים חליוה כולנו שוברים את הראש לאן לקחת את הילדים בחופש הגדול. רבים מחפשים בכל קצוות הארץ אבל הם רק לא מסתכלים ממש מתחת לפנס ואל מול העיניים שלהם. אז זה כך, ממש בטיילת אלון בטבריה יש מתקני שעשועים לילדים עם המון פעילויות מדהימות. אטרקציות מדהימות ופעילות מגוונת והל על מנת לתת לילדים מעט פעילות, הנאה, הוצאת מרץ, כיופים שעות איכות עם ההורים. אז אם אתם הורים לילדים מחכים לכם בטיילת אלון בטבריה "מתקני שעשועים" הפתעות והנאות מובטחות. להמשך קריאה.
שיטה לזיהוי הרכב האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן תתרום בעתיד אף לזיהוי מוקדם
מחקר חדש הוביל לגילוי שיטה חדשה אשר פותחה ע"י פרופ' יוסף רייחלין וד"ר רפאל מינס מהמחלקה לפיזיקה באוניברסיטת אריאל, מאפשרת לזהות את ההרכב של האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן. להמשך כתבה.
הכדור עגול והמשחק לא נגמר
מאת: חיים חליוה אילן סידא, שחקן עבר של הפועל טבריה, עדיין פעיל בתחום הכדורגל והוא שחקן פעיל מאוד בקבוצת "בזק" בליגה לשכונות ובליגה למקומות עבודה בעפולה. למרות גילו היחסית מופלג, מפגין עדיין אילן את יכולותיו וכישוריו הן מהבחינה של הכושר הגופני המעולה שלו והן כישורי הכדורגל שלו. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 22 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.