הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 

כוכב הצפון, גיליון 2389, 7.6.19

יוסי בן חמו

 

תכירו אותם, ותנו להם בכפיים הכי רועשות שיש : שלו אפרגן, אליאור דודזדה, ניב ואקנין ושלו ואקנין. ארבעה ילדים מופלאים. בשבוע האחרון ארגנתי את גמר ליגת אורון שאול, אירוע חשוב ומורכב. הלוגיסטיקה בארגון אירוע כזה לא פשוטה, והייתי חייב לגייס לעזר כוח אדם. פניתי לתלמידיי במחשבה של רווח כפול – כוח אדם איכותי שיסייע ויתנדב מכל הלב, ושכר חינוכי בצידו, כלומר – הערכים שירוויחו במעשיהם אלו וילוו אותם בעתיד.

הרבה תלמידים רצו להתנדב, אך לא הסתייע בידם, ורק על הכוונה נאמר להם תודה גדולה, כי אני סבור ובטוח שאם ארצה לשלבם בפרוייקטים עתידיים הם יתנדבו מכל הלב.

למופלאים המוזכרים מעלה, כלום לא הפריע. הם ויתרו על עבודה ורווח כספי, על עיסוקים שונים כמו כל בן נוער מתבגר, עזבו הכל ובאו – להתנדב.

הם סחבו, עזרו וסייעו. חילקו אוכל, שתיה וקרטיבים, הכינו פופקורן ועשו פשוט הכל מהכל, ובסיום, נשארו לקפל את כל הציוד עד רמת הבורג.

שלו, ניב, שלו ואליאור – הודיתי לכם, ואודה שוב ושוב על הסיוע שלכם להצלחת גמר ליגת "אורון שאול". בלעדיכם – הכל היה נראה אחרת, והרבה פחות טוב. תודה

איך זה שכוכב אחד מעז

ובסיום, כשכולם התפזרו הביתה, ונשארנו לקפל את הציוד, ראיתי איזה נער צעיר, "גונב" בשקט שקית אשפה, ומתחיל לנקות כל מה שזז. בידיו החשופות הוא מרים אריזות של קרטיבים, בקבוקים ריקים, כוסות פלסטיק משומשות ועוד שאריות. הסתכלתי טוב לראות אם אני מזהה נכון, ולא יכולתי לפספס ולטעות. אופק. אחיו הצעיר של אורון, אחרי טקס מורכב ומרגש – נשאר לנקות אחרי כולם, כי ככה הרגיש לו הכי נכון. ילד שהוא מנהיג, שעושה דברים אמיצים והשקט הפנימי שלו עוד ייקח אותו רחוק רחוק.

משפחות שכולות יקרות

ואולי יותר מכולם, ריגשו אותי המשפחות השכולות שהגיעו. אלון ודליה כרמלי, הוריו של שון ז''ל, אילן ועדנה שגיא, הוריו של ארז ז''ל, יגאל נח אביו של אורן שמחה נח ז''ל, ציפורה ויעקב אביטן, הוריו של עדי ז''ל נאוה ועופר כהן הוריו של נירן ז''ל ועוד משפחות שהגיעו וכיבדו בנוכחותם.

הקשר עם אלון ודליה חזק מאוד, בעיקר בגלל הקרבה למכבי חיפה וסיפורו של שון שהיה אוהד הקבוצה. דרכם שלחתי הזמנות, דרכם נענו ההורים השכולים, ובשיחת מעגל שהייתה לי איתם ועם משפחת שגיא הבנתי עד כמה משפחת השכול, לצער כולנו, היא משהו מאחד ומגבש. כשנפרדנו לשלום והודיתי להם על שטרחו להגיע ממרכז הארץ השיבה לי עדנה שגיא : "אל תודה לנו, אנחנו באים בעיקר בשבילנו."

נסיים במשפט שכתב הדר גולדין ביומנו :"בחיים אפשר להתעסק בעצמך, או לבחור לעשות דברים גדולים."

תמיד, אבל תמיד – צריך לבחור לעשות דברים גדולים.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
הסיפור הישראלי - חגיגת התיישבות בעמק המעיינות
אירוע חגיגי ומלא קצב התקיים בפארק המים גני חוגה שבעמק המעיינות לרגל חג השבועות. לאירוע הגיעו מאות משפחות מכל רחבי העמק והאזור אשר נהנו משלל אטרקציות ופעילות חווייתית, בהם מתחם חוויתי חדשני שבו זכו להצצה קסומה לסיפור ההתיישבות הישראלי תוך השתתפות דיגיטלית פעילה. להמשך כתבה.
חוגגים שבועות בקיבוץ עין גב
להמשך כתבה.
יום עיון 'כינרת אדם וסביבה', לזכרו של שלמק'ה בהלול איש הכינרת
בית גבריאל, יום שלישי, 18 ביוני, בין השעות 8:30-14:00 - שלמק'ה בהלול ז"ל, יליד המושבה כינרת, היה בין מייסדי מנהלת הכינרת בשנת 1969. יזם ועסק בפיתוח חופי הכינרת הציבוריים בתחילת שנות ה-90. שימש שנים רבות כסגן יו"ר מנהלת הכינרת. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 16 יוני2019
Wאבגדהוש
2226272829303101
2302030405060708
2409101112131415
2516171819202122
2623242526272829
2730010203040506
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.