הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 

כוכב הצפון, גיליון 2389, 7.6.19

יוסי בן חמו

 

תכירו אותם, ותנו להם בכפיים הכי רועשות שיש : שלו אפרגן, אליאור דודזדה, ניב ואקנין ושלו ואקנין. ארבעה ילדים מופלאים. בשבוע האחרון ארגנתי את גמר ליגת אורון שאול, אירוע חשוב ומורכב. הלוגיסטיקה בארגון אירוע כזה לא פשוטה, והייתי חייב לגייס לעזר כוח אדם. פניתי לתלמידיי במחשבה של רווח כפול – כוח אדם איכותי שיסייע ויתנדב מכל הלב, ושכר חינוכי בצידו, כלומר – הערכים שירוויחו במעשיהם אלו וילוו אותם בעתיד.

הרבה תלמידים רצו להתנדב, אך לא הסתייע בידם, ורק על הכוונה נאמר להם תודה גדולה, כי אני סבור ובטוח שאם ארצה לשלבם בפרוייקטים עתידיים הם יתנדבו מכל הלב.

למופלאים המוזכרים מעלה, כלום לא הפריע. הם ויתרו על עבודה ורווח כספי, על עיסוקים שונים כמו כל בן נוער מתבגר, עזבו הכל ובאו – להתנדב.

הם סחבו, עזרו וסייעו. חילקו אוכל, שתיה וקרטיבים, הכינו פופקורן ועשו פשוט הכל מהכל, ובסיום, נשארו לקפל את כל הציוד עד רמת הבורג.

שלו, ניב, שלו ואליאור – הודיתי לכם, ואודה שוב ושוב על הסיוע שלכם להצלחת גמר ליגת "אורון שאול". בלעדיכם – הכל היה נראה אחרת, והרבה פחות טוב. תודה

איך זה שכוכב אחד מעז

ובסיום, כשכולם התפזרו הביתה, ונשארנו לקפל את הציוד, ראיתי איזה נער צעיר, "גונב" בשקט שקית אשפה, ומתחיל לנקות כל מה שזז. בידיו החשופות הוא מרים אריזות של קרטיבים, בקבוקים ריקים, כוסות פלסטיק משומשות ועוד שאריות. הסתכלתי טוב לראות אם אני מזהה נכון, ולא יכולתי לפספס ולטעות. אופק. אחיו הצעיר של אורון, אחרי טקס מורכב ומרגש – נשאר לנקות אחרי כולם, כי ככה הרגיש לו הכי נכון. ילד שהוא מנהיג, שעושה דברים אמיצים והשקט הפנימי שלו עוד ייקח אותו רחוק רחוק.

משפחות שכולות יקרות

ואולי יותר מכולם, ריגשו אותי המשפחות השכולות שהגיעו. אלון ודליה כרמלי, הוריו של שון ז''ל, אילן ועדנה שגיא, הוריו של ארז ז''ל, יגאל נח אביו של אורן שמחה נח ז''ל, ציפורה ויעקב אביטן, הוריו של עדי ז''ל נאוה ועופר כהן הוריו של נירן ז''ל ועוד משפחות שהגיעו וכיבדו בנוכחותם.

הקשר עם אלון ודליה חזק מאוד, בעיקר בגלל הקרבה למכבי חיפה וסיפורו של שון שהיה אוהד הקבוצה. דרכם שלחתי הזמנות, דרכם נענו ההורים השכולים, ובשיחת מעגל שהייתה לי איתם ועם משפחת שגיא הבנתי עד כמה משפחת השכול, לצער כולנו, היא משהו מאחד ומגבש. כשנפרדנו לשלום והודיתי להם על שטרחו להגיע ממרכז הארץ השיבה לי עדנה שגיא : "אל תודה לנו, אנחנו באים בעיקר בשבילנו."

נסיים במשפט שכתב הדר גולדין ביומנו :"בחיים אפשר להתעסק בעצמך, או לבחור לעשות דברים גדולים."

תמיד, אבל תמיד – צריך לבחור לעשות דברים גדולים.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
3.7.20, עם ראש מגמת תוכנה במכללה האזורית צפת
ראש מגמת תוכנה בבית הספר להנדסאים של המכללה האזורית צפת, המהנדס אמיר דגן, מספר על היתרונות של מכללת צפת. עולם ההיטק רחב ורב גוני, אולם ניתן לציין שלושה תחומי תוכנה בהם הביקוש גדול וצפוי להתרחב: תכנות EMBEDDED – תוכנה שנמצאת במכשירים אלקטרונים. להמשך קריאה.
3.7.20, ג'קלין חליוה הלכה לעולמה והותירה חלל ענק
מאת: חיים חליוה לא חסרים המקרים, המותירים אותנו תושבי טבריה, המומים וכואבים. ולאחרונה ספגה טבריה מספר מקרים שכאלו. ג'קלין חליוה ז"ל היא אחת הדמויות הטברייניות שגם היא הותירה את המכירים אותה בטבריה ואת בני משפחתה וחבריה המומים וכואבים. להמשך כתבה.
3.7.20, סיור משותף למועצה אזורית הגליל התחתון וארגון מגדלי הפירות בישראל
כחלק מסיורי השטח שעורך ארגון מגדלי הפירות בישראל, במטעי החקלאים ברחבי הארץ, יזמו ירון בלחסן, מנכ"ל הארגון וניצן פלג, ראש מועצה אזורית הגליל התחתון, ביקור אצל חקלאי הגליל התחתון. בין השאר, נערך סיור במשק ברודבקה במושב ארבל המגדל ליצ'י ומנגו, סיור במטעי שקדים בקיבוץ לביא, סיור במטעי אבוקדו ושקדים במשק ריקלין וסיור ביקב בירגר בכפר קיש. להמשך קריאה.
3.7.20, פעם חשבנו שחברים יש רק באגד – לא כך הדבר!
ידוע ששניר אריש הוא חברו הטוב של גלעד ארדן. אז מה עושים לחבר טוב שעוזב אותנו לטובת תפקיד שגריר ישראל בוושינגטון ארה"ב? להמשך כתבה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 06 יולי2020
Wאבגדהוש
2728293001020304
2805060708091011
2912131415161718
3019202122232425
3126272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.