הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
כ-4.5 מיליון שקל גירעון העירייה

כוכב הצפון, גיליון 2389, 7.6.19

חיים חליוה

 

בכל רבעון מדווח גזבר העיריה לראש העיר ולחברי המועצה על פעילותה הכספית של העירייה. הדו"ח הרבעוני הראשון של העירייה, בראשותו של קובי, הונח על שולחנם והוא מצביע על גירעון בפועל של כ-4.5 מיליון שקלים ויותר. פועל יוצא הוא צפי של 18 מיליון שקל גירעון בשנה הראשונה לכהונתו של קובי.

הגירעון נובע בראש ובראשונה מהתנהלותו של ראש העירייה. שבחר לעשות הכל ולהחליט על הכל ולנהל את הכל, ללא חברי מועצה בעלי ניסיון או בעצת חכמים. הנה כי כן, אין בכלל תקציב לעירייה, העירייה לקראת וועדה קרואה כל חברי המועצה וראש העיר בדרכם הביתה, אבל... גירעון יש הוא מתחיל לצמוח!

מה יקרה לעיר אם המצב הזה יימשך? עד היום סיפרו לכולנו סיפורים כמה העיר השתנתה. עכשיו הגזבר מעביר אלינו ולמשרד הפנים דוחות כספיים ומספרים המדברים בשחור ולבן בעד עצמם! הגירעון מתחיל לגדול.  

ב-18.6.19 אמורה להיות ישיבת מועצה בניסיון להעביר תקציב בפעם האחרונה דבר שנראה נכון לרגע זה כחסר סיכוי בכלל. חברי המועצה טוענים שאינם מקבלים חומרים בכדי לנסות ולהרכיב תקציב חלופי, ואינם מקבלים שיתוף פעולה מצד ראש העירייה או בכיריו. מנגד טוען ראש העירייה שחברי האופוזיציה הם "מלאכי חבלה" הוא אינו מדבר עם חברי המועצה פנים מול פנים בישיבות עבודה מסודרות אבל מדבר איתם דרך אתר הפייסבוק שלו או דרך שליחים או בדרך אגב.

הגירעון הגדול בפרק הזמן הקצר בשילוב רצונו החדש לרוץ לכנסת נתפס בעיניי רבים מבוחריו בעיר כמי שבורח מהכישלון של עצמו והם מאוכזבים

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
16.8.19, יהיה יין לראש השנה - הושג הסכם עבודה ביקבי רמת הגולן
בשעה טובה ומוצלחת נחתם השבוע הסכם עבודה ראשון פורץ דרך ביקבי רמת הגולן בקצרין ובו הישגים משמעותיים לעובדי היקב, כך דיווח אבי גבאי יו"ר ההסתדרות מרחב כנרת. אבי גבאי ביקש להביע תודה מקרב לב ליאיר שפירא מנכ״ל היקב ולצוות ההנהלה אופירה, שאולי, מיקי כהן ושונפלד היינן. תודה מיוחדת לחברי וועד העובדים - מיקי יו״ר הוועד, ישראל ויעקב חברי הוועד ושותפים נאמנים ופעילים לכל אורך המו״מ. תודה לאיציק פרשה מזכיר האיגוד המקצועי של ההסתדרות מרחב כנרת ברמת הגולן. יחד נמשיך למען ציבור העובדים ולהצלחת היקב מספר אחד בישראל עם היין הטוב ביותר בעולם.
16.8.19, אגודת המים בעמק הירדן הגיעה להסדר היסטורי עם מדינת ישראל ורשות המים אשר יבטיח את עתיד החקלאות באזור.
ההסדר הינו תוצאה של תהליך ארוך ועבודה מפרכת, אשר נוהל מול אנשי המקצוע של רשות המים ומשרדי הממשלה. משמעות ההסדר אדירה לחקלאות עמק הירדן ומסירה את איום הקיומי מעל ראשי החקלאים.להמשך קריאה.
16.8.19, בלט בהיעדרו
ביום שני 12.8.19 התקיים בפארק המים "חוף גיא", יום כייף שנתי לעובדי עיריית טבריה. יום חופש ניתן לעובדי העירייה ורבים מהם בחרו לממש את כרטיסי ההנחה ולהגיע ליהנות מיום של חווית מים מהנה ושמחה. ארצי מרדכי, יו''ר ועד העובדים, ניצח על הארגון ביד רמה והוא נראה עובר בין העובדים הרבים ודורש בשלומם. בלט בהיעדרו רון קובי, ראש העירייה.
16.8.19, אם הם אומרים - בטח הם יודעים למה הם אומרים
על החלטת שופטי בג"צ בנוגע לפסילת ההפרדה, בזמן הופעתו של הזמר מוטי שטיינמץ בעפולה, אמר השבוע פרופ' עודד מודריק - מרצה בכיר באוניברסיטת אריאל וסגן נשיא בדימוס של בית המשפט המחוזי בתל אביב. "חוכמת השפיטה אינה מתמצית בהבנת הדין. חוכמת השופט היא גם ההבנה שנקיטת ייקוב הדין את ההר עלולה ללבות מחלקות רבות היקף" (מתוך ציוץ טוויטר של פרופ' מודריק)
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 23 אוגוסט2019
Wאבגדהוש
3128293031010203
3204050607080910
3311121314151617
3418192021222324
3525262728293031
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.