הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים>
גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים

כוכב הצפון, גיליון 2389, 7.6.19

גבעתי בן יוסף

 

זר פרחים

17 שנה עברו מאז פטירתו בטרם עת של מנהל, קפטן ושחקן מכבי טבריה, צביקה בנימין ז"ל. צביקה היה מעמודי התווך של הקבוצה, כולם אהבו אותו, הוא היה שחקן נשמה ומעל הכל, חבר אמיתי, אחד שאפשר לסמוך עליו. הוא השקיע את הלב והנשמה בקבוצה.

17 שנה חלפו וחבריו לקבוצה, האוהדים  וטבריינים רבים זוכרים את האיש הכל כך מיוחד. 17 שנה מתקיים בסמוך ליום פטירתו משחק הוקרה לזכרו. השבוע נפגשו ותיקי הפועל טבריה, חלקם "אגדה" מהלכת, בהם יואב מזרחי, שמוליק ברג'יק, אילן אלמקייס, ניני עשור ואחרים, נגד ותיקי מכבי טבריה, עם גדי אלמליח, משה אזולאי, ואחרים, המשחק הסתיים בתוצאה 6:6, מה שאומר שהיה גם מעניין.

את המשחק מארגנים חבריו לקבוצה של צביקה ז"ל. היו שם רבים מהם, בני משפחה, ובראשם משה בנימין, בנו של צביקה ז"ל, שגילה התרגשות רבה, משה, קצין קרבי במיל׳, עושה חייל גם בתחום הפוליטי, ויש מי שאומרים ש"התפוח נפל ממש קרוב לעץ", כמו אביו ז"ל, משה,הוא סמל לנתינה.

את המשחק שפט וניהל שחקן העבר, חיים פורטל, ואת בעיטת הפתיחה במשחק, בעט נכדו של צביקה, אוריה צבי בנימין בן ה-4. האישה, העניקה את מגן ההוקרה לקבוצות בטכס מרגש.

יהי זכרו של צביקה ברוך לעד. ומובן, נוסיף זרי פרחים לחברים שלא שוכחים, ובראשם שמוליק ברג'יק וגבי אסרף. לכל מי שנטלו חלק במשחק, וכמובן לבני משפחתו של צביקה ז"ל משה הבן ושוש בנימין הנהדרת שנרתמת כמדי שנה לסייע.

הינה לנו עוד "פינה" טבריינית יפה. יישר כח וכל הכבוד לכל העושים במלאכה.

שבת שלום וחג שבועות שמח, גבעתי בן יוסף

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
16.8.19, יהיה יין לראש השנה - הושג הסכם עבודה ביקבי רמת הגולן
בשעה טובה ומוצלחת נחתם השבוע הסכם עבודה ראשון פורץ דרך ביקבי רמת הגולן בקצרין ובו הישגים משמעותיים לעובדי היקב, כך דיווח אבי גבאי יו"ר ההסתדרות מרחב כנרת. אבי גבאי ביקש להביע תודה מקרב לב ליאיר שפירא מנכ״ל היקב ולצוות ההנהלה אופירה, שאולי, מיקי כהן ושונפלד היינן. תודה מיוחדת לחברי וועד העובדים - מיקי יו״ר הוועד, ישראל ויעקב חברי הוועד ושותפים נאמנים ופעילים לכל אורך המו״מ. תודה לאיציק פרשה מזכיר האיגוד המקצועי של ההסתדרות מרחב כנרת ברמת הגולן. יחד נמשיך למען ציבור העובדים ולהצלחת היקב מספר אחד בישראל עם היין הטוב ביותר בעולם.
16.8.19, אגודת המים בעמק הירדן הגיעה להסדר היסטורי עם מדינת ישראל ורשות המים אשר יבטיח את עתיד החקלאות באזור.
ההסדר הינו תוצאה של תהליך ארוך ועבודה מפרכת, אשר נוהל מול אנשי המקצוע של רשות המים ומשרדי הממשלה. משמעות ההסדר אדירה לחקלאות עמק הירדן ומסירה את איום הקיומי מעל ראשי החקלאים.להמשך קריאה.
16.8.19, בלט בהיעדרו
ביום שני 12.8.19 התקיים בפארק המים "חוף גיא", יום כייף שנתי לעובדי עיריית טבריה. יום חופש ניתן לעובדי העירייה ורבים מהם בחרו לממש את כרטיסי ההנחה ולהגיע ליהנות מיום של חווית מים מהנה ושמחה. ארצי מרדכי, יו''ר ועד העובדים, ניצח על הארגון ביד רמה והוא נראה עובר בין העובדים הרבים ודורש בשלומם. בלט בהיעדרו רון קובי, ראש העירייה.
16.8.19, אם הם אומרים - בטח הם יודעים למה הם אומרים
על החלטת שופטי בג"צ בנוגע לפסילת ההפרדה, בזמן הופעתו של הזמר מוטי שטיינמץ בעפולה, אמר השבוע פרופ' עודד מודריק - מרצה בכיר באוניברסיטת אריאל וסגן נשיא בדימוס של בית המשפט המחוזי בתל אביב. "חוכמת השפיטה אינה מתמצית בהבנת הדין. חוכמת השופט היא גם ההבנה שנקיטת ייקוב הדין את ההר עלולה ללבות מחלקות רבות היקף" (מתוך ציוץ טוויטר של פרופ' מודריק)
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 22 אוגוסט2019
Wאבגדהוש
3128293031010203
3204050607080910
3311121314151617
3418192021222324
3525262728293031
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.