הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
תערוכת ציורי "סטודיו גפן" במועדון ויצו

כוכב הצפון, גיליון 2388, 31.5.19

פנינה קובי

 

מבקרים רבים פקדו את תערוכת הציורים, פרי מכחולם של אמנים מקומיים, בני עירנו והסביבה, חברי חוג "פרי הגפן" בניהולו של האמן והיוצר מר מיכאל גפן.

שנת יצירה נוספת הסתיימה והניבה יבול גדול ואיכותי ברמתו, שהוצג בפני הקהל הרב שפקד את מועדון ויצו טבריה  והביע את התרשמותו, מהכישרונות והיכולות. מהתשוקה של האומנים לצייר בכל מיני סגנונות, טכניקות במגוון צבעים ומגוון נושאים: ציורי נוף, פורטרטים, פרחים  ציור אבסטרקטי ועוד. אלה הם פירות  היצירה, חלקם "פרי ביכורים" וחלקם תוצרים של עבודה ולמידה במשך שנים רבות. כל תערוכה היא כמו לידה, יש בה קשיים, אכזבות ומכאובים, אך גם המון סיפוק הנאה ותחושת שלמות .

החשיפה לקהל מעמידה את היצירה והיוצר האמן מול עין בוחנת. לעתים עינו של הציבור אוהדת, מפרגנת, מתחברת ואוהבת ולעתים מבקרת, אבל לאומן ציורו הוא ביטוי לרגשותיו אהבתו וכישרונו והוא חושף אותו לעיני כל להנאת הכלל.

מיכאל גפן, מנהל הסטודיו בוגר האקדמיה לאומנות, רכש השכלה ברוסיה, גרמניה, פולין ומכון אבני מקפיד לחשוף את תלמידיו בפני אסכולות שונות וטכניקות רבות יחד עם מרחב לדמיון  וכך בסבלנות עובר מתלמיד לתלמיד מנחה, מתקן, מייעץ ומעניק תמיכה, חיזוק והדרכה. עבור תלמידיו ממגוון הגילאים מארבע עשרה ועד אזרחים ותיקים הוא מנטור בהרבה מישורים. הייתה זו חוויה תרבותית ברמה מכובדת ביותר שהוסיפה כבוד לציירי העיר והסביבה.

תודה לחברי החוג, שהכינו את המקום ואת הכיבוד בצורה המעוררת כבוד והערכה .לגב' ג'וליה  מורד יו"ר ויצו טבריה, אשר מתווה מדיניות של מועדון פתוח לתרבות עבור הקהילה בעירנו. לסגניתה נאוה כהן על היזמה ולכל החברות שעזרו בהפקת אירוע זה.

תודה לכל המבקרים שכיבדו בנוכחותם את המקום והיוצרים ולכל האומנים שהציגו את יצירותיהם המרהיבות. תודה לקהל הרב שבא לתמוך ולהוקיר את פרי יצירתם של האומנים.

יישר כוח והמשך עשייה ויצירה פורייה לעוד שנים רבות בסיפוק והנאה.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
8.10.19, חודש האימהות
מועדון היולדות בייבי סטארט של המרכז הרפואי פדה-פוריה וקניון ביג פאשן דנילוף בטבריה אירגנו לאימהות חודש מיוחד של פעילויות. במועדון היולדות בייבי סטארט, של המרכז הרפואי פדה-פוריה ארגנו בשיתוף עם קניון ביג פאשן דנילוף, בטבריה, חודש של פעילויות לאם ולתינוק. כ-30 אימהות מכל האזור הגיעו למפגשי הבוקר, אותם העבירו אנשי הצוות המקצועי של האגף לאם ולילוד מהמרכז הרפואי. להמשך כתבה.
8.10.19, חברי קיבוץ תל קציר מאמצים קטע משביל סובב כנרת
קהילת הקיבוץ לקחה על עצמה את הטיפול ותחזוקת קטע השביל, שתחילתו מול הקיבוץ וסופו בסככת הבננות של קיבוץ מעגן. להמשך כתבה.
8.10.19, בכירי מערכת המשפט באירוע השקת ועדת הקשר טבריה של לשכת עורכי הדין במחוז הצפון
מחוז הצפון של לשכת עורכי הדין נפגשו במלון גלי כנרת רימונים בטבריה וציינו בערב החג את השקת ועדת הקשר טבריה וחגגו את תחילתן של השנה העברית ושנת המשפט. להמשך כתבה.
8.10.19, דולה לכל אישה - ראיון עם אביבית דביר
אביבית דביר, ילידת המושבה מגדל. עובדת כדולה ועכשיו מעבירה את הידע הלאה - ספרי קצת על עצמך - אני אביבית דביר בת שלושים וחמש, ילידת מגדל נשואה ואמא לשלושה בנים. דולה מזה כ-12 שנים. בעבר עזבתי את הצפון ועברתי לכמה שנים לאזור המרכז, לאחר כמה שנים חזרתי למגדל, במטרה לפתח את תחום ההיריון והלידה באזור הצפון.להמשך כתבה.
8.10.19, סוכות על שפת הכנרת בנמל עין גב.
מבצע לסוכות - ארוחה ושייט חופים, נגרייה לילדים, שייט דייג, מסעדה ועוד... החל מ-11 באוקטובר עד ה- 21 באוקטובר 2019 בתיירות עין גב מזמינים משפחות וילדים לחגוג את חופשת חג הסוכות לאורך הטיילת בנמל עין-גב עם שלל אטרקציות ופעילויות, בין התאריכים 11 באוקטובר עד ה- 21 באוקטובר 2019. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 21 אוקטובר2019
Wאבגדהוש
4029300102030405
4106070809101112
4213141516171819
4320212223242526
4427282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.