הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
שבוע האחות במרכז הרפואי פדה-פוריה

כוכב הצפון, גיליון 2387, 24.5.19

 

במשך שבוע (12-17.5.19) ציינו  במרכז הרפואי פדה פוריה את שבוע האחות. השבוע כלל פעילות מגוונת  החל מתערוכת מיצגים "דמות האחות בעיני", שכללה פרויקטים שיצרו הצוותים במחלקות, דרך ערב הוקרה  בו הוקרנו  סרטונים שביימו והפיקו הצוותים, ארוחת  ערב מפנקת שהכינו האחיות ועוד.

צוות המרכז הרפואי פדה-פוריה חגג את שבוע האחות 2019, תחת הכותרת - טוב שיש לנו אותך. השבוע החגיגי נפתח כבר ביום ראשון, החל מהשעה 6 בבוקר המתינו חברי הנהלת המרכז הרפואי, הנהלת הסיעוד  והאחיות האחראיות בשער הכניסה המקושט בבלונים לבנים וחילקו לצוות הסיעוד, הפתעה מתוקה  וברכה.

אירועי השבוע התמקדו בהצדעה לאחיות ולצוות הסיעוד, בסימן אחדות ושיתוף פעולה. התקיימו  מפגשים משותפים שכללו: פרויקטים מצולמים בהם נטלו חלק קבוצות משותפות לשלוש מחלקות. אחיות אחראיות שהחליפו אחת את השנייה כדי להכיר יותר מקרוב את המחלקות האחרות. הכנת מיצג: "האחות בעיניי", הצוותים במחלקות הכינו מיצגים יוצאי דופן מבחינה רעיונית ואומנותית והביאו לידי ביטוי את השליחות והתפקיד של האחות בעיניהם.

בערב ההצדעה ברכו את סקטור הסיעוד שמעון סבח, המנהל האדמינסטרטיבי וסלבה לייבוביץ' יו"ר ועד האחיות. ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי ברך ואמר, "אתם האנרגיה שמניעה אותנו ואת המרכז הרפואי, אתם הרוח והנשמה שלנו - כאן במרכז הרפואי, מאחל שנמשיך ביחד לחלום, להגשים ולהגיע להישגים חדשים".

מלכה אמר מדמון , מנהלת הסיעוד, סיכמה את השבוע העשיר בפעילות , "האחיות במרכז הרפואי עובדות מתוך מסירות אין קץ, מטפלות, מדריכות ודואגות למטופל ולמשפחתו ובמקביל לומדות, מתעדכנות ושומרות על רמה מקצועית גבוהה.

אני גאה שיש לנו צוות סיעודי ייחודי, מקצועי, שיודע לגשר על הרב תרבותיות ולהעניק טיפול מקצועי ומסור ביותר תוך שילוב אהבת אדם, חמלה וראיית הזולת. שבוע האחות נתן לנו הזדמנות להודות לכל אחד ואחת על העבודה הנפלאה שהם עושים יום יום, שעה שעה".

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
10.7.20, מפנה היסטורי - אחרי 10 שנים התקבלה תוכנית שימור החופים בכנרת
בתום תכנון ממושך התקבלה בשבוע שעבר התוכנית החשובה שעיקריה: כ-90% אחוז מחופי הכנרת יהיו שמורים וישמשו לרחצה ופנאי, כמחצית השטחים יהיו מוגנים, תבוטל הקמתם של שני כפרי נופש וייאסר ייבוש-ים לצורכי בינוי. כל ביקור בכנרת מזכיר לאנשים מסוימים פיצול אישיות. מצד אחד זו אהבה גדולה של כל עם ישראל. האגם שהיקפו 65 קילומטרים הוא בן יחיד, יפה, שמתגעגעים אליו, בייחוד השנה, כאשר הוא גבוה ומרשים. מצד שני, יש ימים בהם קל לשנוא את הכנרת, בעיקר בגלל מה שעשינו ממנה בעשרות השנים האחרונות. מעכשיו הדברים יראו אחרת לאור אישור התוכנית לשימור חופי הכנרת. כל הכבוד.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 14 יולי2020
Wאבגדהוש
2728293001020304
2805060708091011
2912131415161718
3019202122232425
3126272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.