הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
סרן הדר חבר ממושב ארבל – מצטיינת, כריזמטית ומבריקה!

כוכב הצפון, גיליון 2386, 17.5.19

 

סרן הדר חבר, בת 26 ממושב ארבל משרתת כקצינת כוח אדם ביחידת הלוגיסטיקה של פיקוד המרכז ובשבוע שעבר הוענקה לה הצטיינות מטעם מפקד פיקוד המרכז, אלוף נדב פדן. כשהיא נשאלת, היא מספרת בצניעות רבה ובתשוקה ואהבה על התפקיד, שהיא מאוד אוהבת את מה שהיא עושה, את העיסוק בפיתוח האנשים וקידומם. היא מתארת את התפקיד כמלמד, מפתח, מאתגר, משפיע על האנשים והחיים שלהם בהמשך. הדר התגייסה בנובמבר 2012 למסלול קצונה ייעודית, סופחה לגדוד 334 (MLRS) של חיל התותחנים, ולאחר מכן החלה את תהליך הקצונה, שבסיומו שובצה כעוזרת קצין אספקה של חטיבת החילוץ וההדרכה המבצעית. עד לאחרונה, שירתה הדר בתפקידי שטח בלבד ביחידות השדה בגדודים ובחטיבות, וכיום זהו תפקיד המטה הראשון שלה. ״עם הזמן והמעבר בין תפקידים, העשייה נהייתה מאתגרת ומספקת יותר. מתוך הניסיון למדתי על עצמי והגעתי לרמת שליטה רחבה בתחום".  כשנשאלת האם רצתה להיות קצינה טרם הגיוס, משיבה- ״תמיד רציתי להיות קצינה. רוב המשפחה שלי היו קצינים בצה״ל, דוד ובת דודה שלי היו קצינים בחיל האוויר ואמי הייתה קצינת כוח אדם. אני, רציתי תפקיד משמעותי שאוכל להשפיע בו על החיילים שבקצה ועל העשייה המשמעותית בשטח".

בהמשך מרחיבה, "רציתי להשפיע על החבר׳ה הלוחמים בדרך שלי ומקרוב. הכי חשוב בעיניי הוא להיות רלוונטית ומשמעותית, לא משנה מה אני עושה, ובלוגיסטיקה זה בא לידי ביטוי בצורה הכי חזקה״.

הדר נשארת בצבא בגלל הסיפוק, ומהסיבה שלא הרבה אנשים זוכים לקום בבוקר ולעשות מה שהם אוהבים. ״ההצטיינות בעיניי היא משום עשייה מעבר להגדרות התפקיד. זו עשייה מאהבה והקפדה תמיד לשאול מעבר למה שקורה ונראה לעין, לא לקבל דבר כמובן מאליו - לזהות את נקודות התורפה שבך ואותן לחזק״. ובהמשך מוסיפה, ״ההצטיינות לא נגמרת בטקס, אלא רק קובעת רף שממנו צריך לעלות- להשתפר, ולראות איך אפשר להעביר את זה הלאה".

מפקדה, קצין הלוגיסטיקה של פיקוד המרכז, אל״ם אלי עזר, מספר כי היא ״ילדה מבריקה. קיבלה עליה תחומים רבים שאינם במסגרת תפקידה והדרישות ומטפלת בהם בהצטיינות יתרה. היא יוזמת, חותרת למגע, כריזמטית, בעלת יחסי אנוש מצוינים, וכל זאת תוך צניעות רבה ושמירה על האופי הטוב״.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
8.10.19, חודש האימהות
מועדון היולדות בייבי סטארט של המרכז הרפואי פדה-פוריה וקניון ביג פאשן דנילוף בטבריה אירגנו לאימהות חודש מיוחד של פעילויות. במועדון היולדות בייבי סטארט, של המרכז הרפואי פדה-פוריה ארגנו בשיתוף עם קניון ביג פאשן דנילוף, בטבריה, חודש של פעילויות לאם ולתינוק. כ-30 אימהות מכל האזור הגיעו למפגשי הבוקר, אותם העבירו אנשי הצוות המקצועי של האגף לאם ולילוד מהמרכז הרפואי. להמשך כתבה.
8.10.19, חברי קיבוץ תל קציר מאמצים קטע משביל סובב כנרת
קהילת הקיבוץ לקחה על עצמה את הטיפול ותחזוקת קטע השביל, שתחילתו מול הקיבוץ וסופו בסככת הבננות של קיבוץ מעגן. להמשך כתבה.
8.10.19, בכירי מערכת המשפט באירוע השקת ועדת הקשר טבריה של לשכת עורכי הדין במחוז הצפון
מחוז הצפון של לשכת עורכי הדין נפגשו במלון גלי כנרת רימונים בטבריה וציינו בערב החג את השקת ועדת הקשר טבריה וחגגו את תחילתן של השנה העברית ושנת המשפט. להמשך כתבה.
8.10.19, דולה לכל אישה - ראיון עם אביבית דביר
אביבית דביר, ילידת המושבה מגדל. עובדת כדולה ועכשיו מעבירה את הידע הלאה - ספרי קצת על עצמך - אני אביבית דביר בת שלושים וחמש, ילידת מגדל נשואה ואמא לשלושה בנים. דולה מזה כ-12 שנים. בעבר עזבתי את הצפון ועברתי לכמה שנים לאזור המרכז, לאחר כמה שנים חזרתי למגדל, במטרה לפתח את תחום ההיריון והלידה באזור הצפון.להמשך כתבה.
8.10.19, סוכות על שפת הכנרת בנמל עין גב.
מבצע לסוכות - ארוחה ושייט חופים, נגרייה לילדים, שייט דייג, מסעדה ועוד... החל מ-11 באוקטובר עד ה- 21 באוקטובר 2019 בתיירות עין גב מזמינים משפחות וילדים לחגוג את חופשת חג הסוכות לאורך הטיילת בנמל עין-גב עם שלל אטרקציות ופעילויות, בין התאריכים 11 באוקטובר עד ה- 21 באוקטובר 2019. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 16 מאי2019
Wבגדהושא
1829300102030405
1906070809101112
2013141516171819
2120212223242526
2227282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.