הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
סרן הדר חבר ממושב ארבל – מצטיינת, כריזמטית ומבריקה!

כוכב הצפון, גיליון 2386, 17.5.19

 

סרן הדר חבר, בת 26 ממושב ארבל משרתת כקצינת כוח אדם ביחידת הלוגיסטיקה של פיקוד המרכז ובשבוע שעבר הוענקה לה הצטיינות מטעם מפקד פיקוד המרכז, אלוף נדב פדן. כשהיא נשאלת, היא מספרת בצניעות רבה ובתשוקה ואהבה על התפקיד, שהיא מאוד אוהבת את מה שהיא עושה, את העיסוק בפיתוח האנשים וקידומם. היא מתארת את התפקיד כמלמד, מפתח, מאתגר, משפיע על האנשים והחיים שלהם בהמשך. הדר התגייסה בנובמבר 2012 למסלול קצונה ייעודית, סופחה לגדוד 334 (MLRS) של חיל התותחנים, ולאחר מכן החלה את תהליך הקצונה, שבסיומו שובצה כעוזרת קצין אספקה של חטיבת החילוץ וההדרכה המבצעית. עד לאחרונה, שירתה הדר בתפקידי שטח בלבד ביחידות השדה בגדודים ובחטיבות, וכיום זהו תפקיד המטה הראשון שלה. ״עם הזמן והמעבר בין תפקידים, העשייה נהייתה מאתגרת ומספקת יותר. מתוך הניסיון למדתי על עצמי והגעתי לרמת שליטה רחבה בתחום".  כשנשאלת האם רצתה להיות קצינה טרם הגיוס, משיבה- ״תמיד רציתי להיות קצינה. רוב המשפחה שלי היו קצינים בצה״ל, דוד ובת דודה שלי היו קצינים בחיל האוויר ואמי הייתה קצינת כוח אדם. אני, רציתי תפקיד משמעותי שאוכל להשפיע בו על החיילים שבקצה ועל העשייה המשמעותית בשטח".

בהמשך מרחיבה, "רציתי להשפיע על החבר׳ה הלוחמים בדרך שלי ומקרוב. הכי חשוב בעיניי הוא להיות רלוונטית ומשמעותית, לא משנה מה אני עושה, ובלוגיסטיקה זה בא לידי ביטוי בצורה הכי חזקה״.

הדר נשארת בצבא בגלל הסיפוק, ומהסיבה שלא הרבה אנשים זוכים לקום בבוקר ולעשות מה שהם אוהבים. ״ההצטיינות בעיניי היא משום עשייה מעבר להגדרות התפקיד. זו עשייה מאהבה והקפדה תמיד לשאול מעבר למה שקורה ונראה לעין, לא לקבל דבר כמובן מאליו - לזהות את נקודות התורפה שבך ואותן לחזק״. ובהמשך מוסיפה, ״ההצטיינות לא נגמרת בטקס, אלא רק קובעת רף שממנו צריך לעלות- להשתפר, ולראות איך אפשר להעביר את זה הלאה".

מפקדה, קצין הלוגיסטיקה של פיקוד המרכז, אל״ם אלי עזר, מספר כי היא ״ילדה מבריקה. קיבלה עליה תחומים רבים שאינם במסגרת תפקידה והדרישות ומטפלת בהם בהצטיינות יתרה. היא יוזמת, חותרת למגע, כריזמטית, בעלת יחסי אנוש מצוינים, וכל זאת תוך צניעות רבה ושמירה על האופי הטוב״.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
בתי משפט השלום במחוז הצפון זכו בפרס יוקרתי לשיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה. הנשיא פורת החמיא לעורכי הדין במחוז על תרומתם לזכייה.
כמדי שנה, נערכת תכנית פרס לצוותי שיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה וביחידות הסמך של האגף לאיכות ומצוינות בנציבות שירות המדינה. מטרת התכנית היא לעודד ולהוקיר יוזמות צוותיות לקידום המצוינות הארגונית, המבוססות על מתודולוגיות מקובלות לעבודת צוותי שיפור. להמשך כתבה.
דוד אוחנה: "רון קובי פוגע בילדים מיוחדים ללא סיבה מיוחדת"
כ-10 שנים פועלת באזורנו עמותת "שמעיה", אשר פעילותה בארץ מתפרשת על שנים רבות עוד יותר. העמותה הוקמה במטרה לתת מענה לילדים ומבוגרים הסובלים מליקויי שמיעה. עד היום, נאלצים ילדים מיוחדים אלו למצוא מענה טיפולי בבריכה ובמועדוניות מחוץ לעיר. מדובר בילדים מכל קצוות הקשת, ללא שיוך למגזר זה או אחר. להמשך כתבה.
השנה ימלאו 43 שנים לנפילתו של יוני נתניהו ז"ל במבצע אנטבה.
מאת: ח"כ יואב קיש זהו ציטוט של אחד ממכתביו שהופך בימים אלו לרלוונטי מתמיד: "אני מעדיף לחיות כאן תוך לחימה מתמשכת, מלהיות חלק מן העם היהודי הנודד. כל מקרה של התפשרות יגרום לקירוב הקץ. כיוון שאין לי כוונות לספר לנכדים שלי על מדינת היהודים במאה העשרים כעל אפיזודה חולפת וקצרה באלפי שנות נדודים, אני מתכונן להיאחז כאן בכוח רב". להמשך כתבה.
נוער מד"א - הנוער שעושה חיים
ביום ג' השבוע סיימו כ-50 בני נוער קורס מגישי עזרה ראשונה בתחנת מד"א בטבריה. בטקס מרגש הוסמכו החניכים כמגישי עזרה ראשונה וקיבלו תעודות סיום ואת מדי הארגון. להמשך כתבה.
הסיפור של השבוע קפץ לי בגלל ידיעה קצרה וזניחה בחדשות..
הגעתי אל דני ודנה בפעם הראשונה הביתה, זוג צעיר בני 30 בערך עם שני ילדים קטנים, חיים בדירה שכורה ומרוויחים לא רע, הוא מרוויח מחברה שהקים והיא עצמאית בתחילת דרכה. הכסף נכנס אבל החשבון מראה מינוס שכבר חצה את ה- 30,000. אז אנחנו מקשקשים ואני מתחיל בסדרת שאלות להבין איפה נמצא הבלאגן הגדול. אני עובר על רשימה שיש לי, של כל האלמנטים הגדולים שנמצאים ברשימת ההוצאות של זוג. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 16 מאי2019
Wבגדהושא
1829300102030405
1906070809101112
2013141516171819
2120212223242526
2227282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.