הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
סרן הדר חבר ממושב ארבל – מצטיינת, כריזמטית ומבריקה!

כוכב הצפון, גיליון 2386, 17.5.19

 

סרן הדר חבר, בת 26 ממושב ארבל משרתת כקצינת כוח אדם ביחידת הלוגיסטיקה של פיקוד המרכז ובשבוע שעבר הוענקה לה הצטיינות מטעם מפקד פיקוד המרכז, אלוף נדב פדן. כשהיא נשאלת, היא מספרת בצניעות רבה ובתשוקה ואהבה על התפקיד, שהיא מאוד אוהבת את מה שהיא עושה, את העיסוק בפיתוח האנשים וקידומם. היא מתארת את התפקיד כמלמד, מפתח, מאתגר, משפיע על האנשים והחיים שלהם בהמשך. הדר התגייסה בנובמבר 2012 למסלול קצונה ייעודית, סופחה לגדוד 334 (MLRS) של חיל התותחנים, ולאחר מכן החלה את תהליך הקצונה, שבסיומו שובצה כעוזרת קצין אספקה של חטיבת החילוץ וההדרכה המבצעית. עד לאחרונה, שירתה הדר בתפקידי שטח בלבד ביחידות השדה בגדודים ובחטיבות, וכיום זהו תפקיד המטה הראשון שלה. ״עם הזמן והמעבר בין תפקידים, העשייה נהייתה מאתגרת ומספקת יותר. מתוך הניסיון למדתי על עצמי והגעתי לרמת שליטה רחבה בתחום".  כשנשאלת האם רצתה להיות קצינה טרם הגיוס, משיבה- ״תמיד רציתי להיות קצינה. רוב המשפחה שלי היו קצינים בצה״ל, דוד ובת דודה שלי היו קצינים בחיל האוויר ואמי הייתה קצינת כוח אדם. אני, רציתי תפקיד משמעותי שאוכל להשפיע בו על החיילים שבקצה ועל העשייה המשמעותית בשטח".

בהמשך מרחיבה, "רציתי להשפיע על החבר׳ה הלוחמים בדרך שלי ומקרוב. הכי חשוב בעיניי הוא להיות רלוונטית ומשמעותית, לא משנה מה אני עושה, ובלוגיסטיקה זה בא לידי ביטוי בצורה הכי חזקה״.

הדר נשארת בצבא בגלל הסיפוק, ומהסיבה שלא הרבה אנשים זוכים לקום בבוקר ולעשות מה שהם אוהבים. ״ההצטיינות בעיניי היא משום עשייה מעבר להגדרות התפקיד. זו עשייה מאהבה והקפדה תמיד לשאול מעבר למה שקורה ונראה לעין, לא לקבל דבר כמובן מאליו - לזהות את נקודות התורפה שבך ואותן לחזק״. ובהמשך מוסיפה, ״ההצטיינות לא נגמרת בטקס, אלא רק קובעת רף שממנו צריך לעלות- להשתפר, ולראות איך אפשר להעביר את זה הלאה".

מפקדה, קצין הלוגיסטיקה של פיקוד המרכז, אל״ם אלי עזר, מספר כי היא ״ילדה מבריקה. קיבלה עליה תחומים רבים שאינם במסגרת תפקידה והדרישות ומטפלת בהם בהצטיינות יתרה. היא יוזמת, חותרת למגע, כריזמטית, בעלת יחסי אנוש מצוינים, וכל זאת תוך צניעות רבה ושמירה על האופי הטוב״.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
16.8.19, יהיה יין לראש השנה - הושג הסכם עבודה ביקבי רמת הגולן
בשעה טובה ומוצלחת נחתם השבוע הסכם עבודה ראשון פורץ דרך ביקבי רמת הגולן בקצרין ובו הישגים משמעותיים לעובדי היקב, כך דיווח אבי גבאי יו"ר ההסתדרות מרחב כנרת. אבי גבאי ביקש להביע תודה מקרב לב ליאיר שפירא מנכ״ל היקב ולצוות ההנהלה אופירה, שאולי, מיקי כהן ושונפלד היינן. תודה מיוחדת לחברי וועד העובדים - מיקי יו״ר הוועד, ישראל ויעקב חברי הוועד ושותפים נאמנים ופעילים לכל אורך המו״מ. תודה לאיציק פרשה מזכיר האיגוד המקצועי של ההסתדרות מרחב כנרת ברמת הגולן. יחד נמשיך למען ציבור העובדים ולהצלחת היקב מספר אחד בישראל עם היין הטוב ביותר בעולם.
16.8.19, אגודת המים בעמק הירדן הגיעה להסדר היסטורי עם מדינת ישראל ורשות המים אשר יבטיח את עתיד החקלאות באזור.
ההסדר הינו תוצאה של תהליך ארוך ועבודה מפרכת, אשר נוהל מול אנשי המקצוע של רשות המים ומשרדי הממשלה. משמעות ההסדר אדירה לחקלאות עמק הירדן ומסירה את איום הקיומי מעל ראשי החקלאים.להמשך קריאה.
16.8.19, בלט בהיעדרו
ביום שני 12.8.19 התקיים בפארק המים "חוף גיא", יום כייף שנתי לעובדי עיריית טבריה. יום חופש ניתן לעובדי העירייה ורבים מהם בחרו לממש את כרטיסי ההנחה ולהגיע ליהנות מיום של חווית מים מהנה ושמחה. ארצי מרדכי, יו''ר ועד העובדים, ניצח על הארגון ביד רמה והוא נראה עובר בין העובדים הרבים ודורש בשלומם. בלט בהיעדרו רון קובי, ראש העירייה.
16.8.19, אם הם אומרים - בטח הם יודעים למה הם אומרים
על החלטת שופטי בג"צ בנוגע לפסילת ההפרדה, בזמן הופעתו של הזמר מוטי שטיינמץ בעפולה, אמר השבוע פרופ' עודד מודריק - מרצה בכיר באוניברסיטת אריאל וסגן נשיא בדימוס של בית המשפט המחוזי בתל אביב. "חוכמת השפיטה אינה מתמצית בהבנת הדין. חוכמת השופט היא גם ההבנה שנקיטת ייקוב הדין את ההר עלולה ללבות מחלקות רבות היקף" (מתוך ציוץ טוויטר של פרופ' מודריק)
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 23 אוגוסט2019
Wאבגדהוש
3128293031010203
3204050607080910
3311121314151617
3418192021222324
3525262728293031
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.