הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
סרן הדר חבר ממושב ארבל – מצטיינת, כריזמטית ומבריקה!

כוכב הצפון, גיליון 2386, 17.5.19

 

סרן הדר חבר, בת 26 ממושב ארבל משרתת כקצינת כוח אדם ביחידת הלוגיסטיקה של פיקוד המרכז ובשבוע שעבר הוענקה לה הצטיינות מטעם מפקד פיקוד המרכז, אלוף נדב פדן. כשהיא נשאלת, היא מספרת בצניעות רבה ובתשוקה ואהבה על התפקיד, שהיא מאוד אוהבת את מה שהיא עושה, את העיסוק בפיתוח האנשים וקידומם. היא מתארת את התפקיד כמלמד, מפתח, מאתגר, משפיע על האנשים והחיים שלהם בהמשך. הדר התגייסה בנובמבר 2012 למסלול קצונה ייעודית, סופחה לגדוד 334 (MLRS) של חיל התותחנים, ולאחר מכן החלה את תהליך הקצונה, שבסיומו שובצה כעוזרת קצין אספקה של חטיבת החילוץ וההדרכה המבצעית. עד לאחרונה, שירתה הדר בתפקידי שטח בלבד ביחידות השדה בגדודים ובחטיבות, וכיום זהו תפקיד המטה הראשון שלה. ״עם הזמן והמעבר בין תפקידים, העשייה נהייתה מאתגרת ומספקת יותר. מתוך הניסיון למדתי על עצמי והגעתי לרמת שליטה רחבה בתחום".  כשנשאלת האם רצתה להיות קצינה טרם הגיוס, משיבה- ״תמיד רציתי להיות קצינה. רוב המשפחה שלי היו קצינים בצה״ל, דוד ובת דודה שלי היו קצינים בחיל האוויר ואמי הייתה קצינת כוח אדם. אני, רציתי תפקיד משמעותי שאוכל להשפיע בו על החיילים שבקצה ועל העשייה המשמעותית בשטח".

בהמשך מרחיבה, "רציתי להשפיע על החבר׳ה הלוחמים בדרך שלי ומקרוב. הכי חשוב בעיניי הוא להיות רלוונטית ומשמעותית, לא משנה מה אני עושה, ובלוגיסטיקה זה בא לידי ביטוי בצורה הכי חזקה״.

הדר נשארת בצבא בגלל הסיפוק, ומהסיבה שלא הרבה אנשים זוכים לקום בבוקר ולעשות מה שהם אוהבים. ״ההצטיינות בעיניי היא משום עשייה מעבר להגדרות התפקיד. זו עשייה מאהבה והקפדה תמיד לשאול מעבר למה שקורה ונראה לעין, לא לקבל דבר כמובן מאליו - לזהות את נקודות התורפה שבך ואותן לחזק״. ובהמשך מוסיפה, ״ההצטיינות לא נגמרת בטקס, אלא רק קובעת רף שממנו צריך לעלות- להשתפר, ולראות איך אפשר להעביר את זה הלאה".

מפקדה, קצין הלוגיסטיקה של פיקוד המרכז, אל״ם אלי עזר, מספר כי היא ״ילדה מבריקה. קיבלה עליה תחומים רבים שאינם במסגרת תפקידה והדרישות ומטפלת בהם בהצטיינות יתרה. היא יוזמת, חותרת למגע, כריזמטית, בעלת יחסי אנוש מצוינים, וכל זאת תוך צניעות רבה ושמירה על האופי הטוב״.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
10.7.20, מפנה היסטורי - אחרי 10 שנים התקבלה תוכנית שימור החופים בכנרת
בתום תכנון ממושך התקבלה בשבוע שעבר התוכנית החשובה שעיקריה: כ-90% אחוז מחופי הכנרת יהיו שמורים וישמשו לרחצה ופנאי, כמחצית השטחים יהיו מוגנים, תבוטל הקמתם של שני כפרי נופש וייאסר ייבוש-ים לצורכי בינוי. כל ביקור בכנרת מזכיר לאנשים מסוימים פיצול אישיות. מצד אחד זו אהבה גדולה של כל עם ישראל. האגם שהיקפו 65 קילומטרים הוא בן יחיד, יפה, שמתגעגעים אליו, בייחוד השנה, כאשר הוא גבוה ומרשים. מצד שני, יש ימים בהם קל לשנוא את הכנרת, בעיקר בגלל מה שעשינו ממנה בעשרות השנים האחרונות. מעכשיו הדברים יראו אחרת לאור אישור התוכנית לשימור חופי הכנרת. כל הכבוד.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 14 יולי2020
Wאבגדהוש
2728293001020304
2805060708091011
2912131415161718
3019202122232425
3126272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.