הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
מגלים אחריות ציבורית - נותנים שירות לתושב

כוכב הצפון, גיליון 2385, 9.5.19

 

חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי קיבל מספר פניות מילדיהם של אזרחים ותיקים אשר משתתפים בפעילות בבית גינסבורג והפעילות הופסקה לפני מספר שבועות.

טרבלסי דיבר מיד עם חבריו למועצת העיר, יוסף בן חמו, דודיק אזולאי, מנשה בן אלישע, יוסי בן דוד, דוד אוחנה, יוסי אוקנין ופנחס ועקנין שהחליטו פה אחד להוציא מכתב ובוא הם נותנים פיתרון לעירייה ואף דורשים מראש העירייה להחזיר את הפעילות סדירה.

"עמותת מטב מספקת לאגף לשירותי רווחה של עיריית טבריה שירותים בתחום העסקת צוות הבית החם לנערות במצוקה וכן את רכזת מועדון אזרחים ותיקים במתנ"ס גינסבורג.

לפני כחודשיים הופסקה פעילות העמותה בעקבות חוב של עיריית טבריה לעמותה ובפועל יוצא מכך עשרות אזרחים ותיקים נשארים ללא פעילות חברתית או מקום למפגש רעים דבר שגורם נזק ועוגמת נפש רבה לתושבים שאנו מחויבים כל כך לכבד ולהעריך, שכן, כל אחד ואחת משם יכולים להיות בשבילנו אבא - אמא, סבא - סבתא. הנזק לאזרחים הוותיקים שנגרם לאור חוב של כ-450,000 ₪" כתבו במכתב והמשיכו "לאור האמור לעיל, אנו דורשים ממך כראש עירייה להסדיר במיידית את התשלום לעמותת מטב ובכך להחזיר לפעילות סדירה את עבודת הקודש של העמותה למען הבית חם לנערות במצוקה ואת פעילות המועדון לאזרחים ותיקים במתנ"ס גינסבורג".

כאמור חברי מועצת העיר גילו אחריות ציבורית והמשיכו את המכתב "מכיוון שאנו מודעים לקושי שלך בקבלת החלטות ומציאת פתרונות חוקיים לניהול העיר, אנו מאשרים לעיריית טבריה אישור מסגרת אשראי בבנק מזרחי טפחות בסך 500,000 ₪ לטובת חידוש פעילות המועדון למען האזרחים הוותיקים בבית גינסבורג" החברים חתמו את המכתב ב"בתקווה להתנהלות בוגרת, אחראית וללא שיקולים של אגו או קרדיט למען תושבי טבריה".

המועדון אמור לחזור לפעילות סדירה בימים הקרובים לאחר שראש העירייה יחתום על העברת הכספים וחידוש הפעילות.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מיכה אדוני: נוסעים לחו"ל? למה כדאי לשים לב כאשר עושים ביטוח נסיעות?
האוצר: "יינתן כיסוי ביטוחי הוגן ומענה לכשלים הקיימים, תוך הבטחת כיסוי ראוי, עם תהליך מכירה הוגן." החל מ-1/5/2019, בהתאם להחלטת הממונה על שוק ההון, ד"ר משה ברקת, לא יוכלו סוכני הנסיעות למכור ביטוח נסיעות לחו"ל, אלא רק סוכני הביטוח אשר בידם רישיון סוכן מורשה מטעם משרד האוצר. להמשך כתבה.
אות הנשיא להוקרה לכבוד יום האחות הבינלאומי לשנת 2019 הוענק לראיד אטרש, אח בכללית מחוז צפון
ראיד אטרש, אח קהילה במחוז צפון של כללית, רכז הטיפול בחולים הנזקקים להנשמה ביתית מונשמים ורכז הטיפול של החולים בסוכרת, המוכר בכינויו "מר חמצן", נבחר מתוך אלפי מועמדים ולאחרונה קיבל את אות הנשיא להוקרה לכבוד יום האחות הבינלאומי לשנת 2019. להמשך כתבה.
נחנכו מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק בכללית טבריה
בטקס חגיגי במעמד ראש העיר, רון קובי, הנהלת מחוז כללית צפון, מנהלי מרפאות ברחבי טבריה, צוותי מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, נחנכו מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק חדשניים ומתקדמים בטבריה.
משמשים דוגמה אישית.
ראש מ.א הגליל התחתון ניצן פלג צלח ב-10 שעות, 32 ק״מ, 3 מסלולים קשים ושני מרוצים. כל אלו במועצה אחת שאירחה את שניהם. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
תכנית חשמל –למה חשוב לשים לב
סט תכניות אדריכליות לבניה חדש או לשיפוץ חייב להכיל גם תכנית חשמל. בתכנית החשמל מסומנים כל מרכיבי מערכת החשמל במבנה (שקעים, מתגים, ארונות חשמל וכו'). בדרך כלל מפרידים בין תכנית החשמל לתכנית התאורה בהתאם למורכבות התכנית. להמשך כתבה.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 27 מאי2019
Wאבגדהוש
1828293001020304
1905060708091011
2012131415161718
2119202122232425
2226272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.