הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
מגלים אחריות ציבורית - נותנים שירות לתושב

כוכב הצפון, גיליון 2385, 9.5.19

 

חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי קיבל מספר פניות מילדיהם של אזרחים ותיקים אשר משתתפים בפעילות בבית גינסבורג והפעילות הופסקה לפני מספר שבועות.

טרבלסי דיבר מיד עם חבריו למועצת העיר, יוסף בן חמו, דודיק אזולאי, מנשה בן אלישע, יוסי בן דוד, דוד אוחנה, יוסי אוקנין ופנחס ועקנין שהחליטו פה אחד להוציא מכתב ובוא הם נותנים פיתרון לעירייה ואף דורשים מראש העירייה להחזיר את הפעילות סדירה.

"עמותת מטב מספקת לאגף לשירותי רווחה של עיריית טבריה שירותים בתחום העסקת צוות הבית החם לנערות במצוקה וכן את רכזת מועדון אזרחים ותיקים במתנ"ס גינסבורג.

לפני כחודשיים הופסקה פעילות העמותה בעקבות חוב של עיריית טבריה לעמותה ובפועל יוצא מכך עשרות אזרחים ותיקים נשארים ללא פעילות חברתית או מקום למפגש רעים דבר שגורם נזק ועוגמת נפש רבה לתושבים שאנו מחויבים כל כך לכבד ולהעריך, שכן, כל אחד ואחת משם יכולים להיות בשבילנו אבא - אמא, סבא - סבתא. הנזק לאזרחים הוותיקים שנגרם לאור חוב של כ-450,000 ₪" כתבו במכתב והמשיכו "לאור האמור לעיל, אנו דורשים ממך כראש עירייה להסדיר במיידית את התשלום לעמותת מטב ובכך להחזיר לפעילות סדירה את עבודת הקודש של העמותה למען הבית חם לנערות במצוקה ואת פעילות המועדון לאזרחים ותיקים במתנ"ס גינסבורג".

כאמור חברי מועצת העיר גילו אחריות ציבורית והמשיכו את המכתב "מכיוון שאנו מודעים לקושי שלך בקבלת החלטות ומציאת פתרונות חוקיים לניהול העיר, אנו מאשרים לעיריית טבריה אישור מסגרת אשראי בבנק מזרחי טפחות בסך 500,000 ₪ לטובת חידוש פעילות המועדון למען האזרחים הוותיקים בבית גינסבורג" החברים חתמו את המכתב ב"בתקווה להתנהלות בוגרת, אחראית וללא שיקולים של אגו או קרדיט למען תושבי טבריה".

המועדון אמור לחזור לפעילות סדירה בימים הקרובים לאחר שראש העירייה יחתום על העברת הכספים וחידוש הפעילות.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
בתי משפט השלום במחוז הצפון זכו בפרס יוקרתי לשיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה. הנשיא פורת החמיא לעורכי הדין במחוז על תרומתם לזכייה.
כמדי שנה, נערכת תכנית פרס לצוותי שיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה וביחידות הסמך של האגף לאיכות ומצוינות בנציבות שירות המדינה. מטרת התכנית היא לעודד ולהוקיר יוזמות צוותיות לקידום המצוינות הארגונית, המבוססות על מתודולוגיות מקובלות לעבודת צוותי שיפור. להמשך כתבה.
דוד אוחנה: "רון קובי פוגע בילדים מיוחדים ללא סיבה מיוחדת"
כ-10 שנים פועלת באזורנו עמותת "שמעיה", אשר פעילותה בארץ מתפרשת על שנים רבות עוד יותר. העמותה הוקמה במטרה לתת מענה לילדים ומבוגרים הסובלים מליקויי שמיעה. עד היום, נאלצים ילדים מיוחדים אלו למצוא מענה טיפולי בבריכה ובמועדוניות מחוץ לעיר. מדובר בילדים מכל קצוות הקשת, ללא שיוך למגזר זה או אחר. להמשך כתבה.
השנה ימלאו 43 שנים לנפילתו של יוני נתניהו ז"ל במבצע אנטבה.
מאת: ח"כ יואב קיש זהו ציטוט של אחד ממכתביו שהופך בימים אלו לרלוונטי מתמיד: "אני מעדיף לחיות כאן תוך לחימה מתמשכת, מלהיות חלק מן העם היהודי הנודד. כל מקרה של התפשרות יגרום לקירוב הקץ. כיוון שאין לי כוונות לספר לנכדים שלי על מדינת היהודים במאה העשרים כעל אפיזודה חולפת וקצרה באלפי שנות נדודים, אני מתכונן להיאחז כאן בכוח רב". להמשך כתבה.
נוער מד"א - הנוער שעושה חיים
ביום ג' השבוע סיימו כ-50 בני נוער קורס מגישי עזרה ראשונה בתחנת מד"א בטבריה. בטקס מרגש הוסמכו החניכים כמגישי עזרה ראשונה וקיבלו תעודות סיום ואת מדי הארגון. להמשך כתבה.
הסיפור של השבוע קפץ לי בגלל ידיעה קצרה וזניחה בחדשות..
הגעתי אל דני ודנה בפעם הראשונה הביתה, זוג צעיר בני 30 בערך עם שני ילדים קטנים, חיים בדירה שכורה ומרוויחים לא רע, הוא מרוויח מחברה שהקים והיא עצמאית בתחילת דרכה. הכסף נכנס אבל החשבון מראה מינוס שכבר חצה את ה- 30,000. אז אנחנו מקשקשים ואני מתחיל בסדרת שאלות להבין איפה נמצא הבלאגן הגדול. אני עובר על רשימה שיש לי, של כל האלמנטים הגדולים שנמצאים ברשימת ההוצאות של זוג. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 18 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.