הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
מגלים אחריות ציבורית - נותנים שירות לתושב

כוכב הצפון, גיליון 2385, 9.5.19

 

חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי קיבל מספר פניות מילדיהם של אזרחים ותיקים אשר משתתפים בפעילות בבית גינסבורג והפעילות הופסקה לפני מספר שבועות.

טרבלסי דיבר מיד עם חבריו למועצת העיר, יוסף בן חמו, דודיק אזולאי, מנשה בן אלישע, יוסי בן דוד, דוד אוחנה, יוסי אוקנין ופנחס ועקנין שהחליטו פה אחד להוציא מכתב ובוא הם נותנים פיתרון לעירייה ואף דורשים מראש העירייה להחזיר את הפעילות סדירה.

"עמותת מטב מספקת לאגף לשירותי רווחה של עיריית טבריה שירותים בתחום העסקת צוות הבית החם לנערות במצוקה וכן את רכזת מועדון אזרחים ותיקים במתנ"ס גינסבורג.

לפני כחודשיים הופסקה פעילות העמותה בעקבות חוב של עיריית טבריה לעמותה ובפועל יוצא מכך עשרות אזרחים ותיקים נשארים ללא פעילות חברתית או מקום למפגש רעים דבר שגורם נזק ועוגמת נפש רבה לתושבים שאנו מחויבים כל כך לכבד ולהעריך, שכן, כל אחד ואחת משם יכולים להיות בשבילנו אבא - אמא, סבא - סבתא. הנזק לאזרחים הוותיקים שנגרם לאור חוב של כ-450,000 ₪" כתבו במכתב והמשיכו "לאור האמור לעיל, אנו דורשים ממך כראש עירייה להסדיר במיידית את התשלום לעמותת מטב ובכך להחזיר לפעילות סדירה את עבודת הקודש של העמותה למען הבית חם לנערות במצוקה ואת פעילות המועדון לאזרחים ותיקים במתנ"ס גינסבורג".

כאמור חברי מועצת העיר גילו אחריות ציבורית והמשיכו את המכתב "מכיוון שאנו מודעים לקושי שלך בקבלת החלטות ומציאת פתרונות חוקיים לניהול העיר, אנו מאשרים לעיריית טבריה אישור מסגרת אשראי בבנק מזרחי טפחות בסך 500,000 ₪ לטובת חידוש פעילות המועדון למען האזרחים הוותיקים בבית גינסבורג" החברים חתמו את המכתב ב"בתקווה להתנהלות בוגרת, אחראית וללא שיקולים של אגו או קרדיט למען תושבי טבריה".

המועדון אמור לחזור לפעילות סדירה בימים הקרובים לאחר שראש העירייה יחתום על העברת הכספים וחידוש הפעילות.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
5.6.20, צוות המלר"ד במרכז הרפואי פדה - פוריה ביצע פעולת החייאה מהירה והציל את חיו של רופא שהתמוטט בכניסה למיון
האירוע הזה הוא מסוג האירועים שגם צוות המלר"ד במרכז הרפואי פדה - פוריה, המתורגל באירועי חירום לא ישכח הרבה זמן. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד מתאר את מה שקרה לפני כשבוע. "ביום שני בצהרים הגיע אלינו ד"ר סולימאן כמאל, רופא משפחה שאנחנו מכירים מיבנאל. הוא ניגש לדלפק האחיות ואמר שהוא לא מרגיש טוב, מיד אח"כ הוא התמוטט במקום". הצוות הסיעודי: איוב חורי, ומתן גבאי יחד עם ד"ר בת שבע צדוק, סגנית מנהל המלר"ד, החלו מיד בביצוע פעולות החייאה, כולל מכות חשמל. כתוצאה מהפעילות המהירה, הצוות הצליח להציל אותו ולהחזיר פעילות דופק. להמשך קריאה.
5.6.20, אפטר קורונה על שפת הכנרת
מלון נוף גינוסר שעל שפת הכנרת, פתח את שעריו על 245 חדריו. הראשונים להתארח היו עיתונאים, מעצבי דעה ברשת ובלוגרים שזכו לקבל את המלון לאחר חיטוי מדוקדק והקפדה על כללי ה"תו סגול", פתיחה מפנקת, לצד כנרת ברום גובהה ומזג אויר מושלם פתח את חג הביכורים באווירה קיבוצית – ישראלית. בתמונה נשות התקשורת מיכל ינאי ומירב מילר שהצפינו לחופשה ראשונה "אפטר קורונה" עם ילדיהם שנהנו מכל רגע. להמשך קריאה.
5.6.20, המשפחה הנפלאה מאשדוד
חוגגים כל שנה את חג השבועות על הכינרת עם חולצות מדוגמות אחידות, שירים, אוכל, פירות הארץ והרבה שמחה. השנה חששו כי עד חג השבועות ימשך הסגר והינה הפתעה, נפתחו החופים והם הגיעו כל הדרך מאשדוד לחופי הכינרת ונהנו עד מאוד. המסבירנים של איגוד ערים כינרת לא התאפקו וביקשו לצלם את המשפחה השמחה. להמשך קריאה.
5.6.20, תעודת הוקרה לסא"ל אבי גבאי
השבוע, בסיום ישיבת הפקת לקחים ממשבר הקורונה של מנהלי האגפים והמחלקות של העירייה, העניק מנכ"ל העירייה עופר אזרד תעודת הוקרה לסא"ל אבי גבאי מפקד יקל"ר טבריה היוצא על פועלו הרב במהלך השנים וביתר שאת בתקופת משבר הקורונה. השניים איחלו למחליפו רס"ן עומרי נחום בהצלחה בתפקיד. להמשך קריאה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 06 יוני2020
Wאבגדהוש
2331010203040506
2407080910111213
2514151617181920
2621222324252627
2728293001020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.