הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים>
גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים

כוכב הצפון, גיליון 2385, 9.5.19

גבעתי בן יוסף

 

זר פרחים

בפתח הטור אני מבקש להניח זר פרחים על קברותיהם של הנופלים, בני העיר. לחבק את המשפחות השכולות, ויחד, לקוות ולהתפלל שלא נדע עוד מלחמות, לא עוד צער ושכול. אמן !

זר פרחים

זהו, תם לו עידן, במרפאה שבשיכון ג', של קופת החולים הכללית. מנהל המרפאה האהוב, ד"ר גספר, פורש לגמלאות. אין אחד בשכונה ב-ג' שלא מכיר את ד"ר גספר. הרופא הכל כך חביב, שמשרת את תושבי השכונה כ-35 שנה. התושבים אהבו אותו, העריכו אותו כרופא וכאדם. היו לי הזכות והכבוד, לכהן בעברי הרחוק, כחבר הנהלה של קופת החולים, ולהמליץ על המרפאה ב-ג' כעל מרפאה מצטיינת. ובהמשך, היה לי את הזכות להעניק לד"ר גספר, כמנהל המרפאה, את התואר "מרפאה מצטיינת". זהו, גספר הרופא, החבר, ומעל הכל ה"אדם" פורש. ולי, לנו, כתושבי השכונה, נותר לאחל לו המון בריאות, ואריכות ימים ולומר לו בשמכם, תושבי השכונה, וכמובן בשמי, כ"לקוח", המון ת-ו-ד-ה. לעטר את ראשו בזר פרחים ענק, צחור. כן דוקטור, עוד נתגעגע. תודה דוקטור.

ועוד זר

אני לא מבין למה ה״עליהום״ הזה על הזמר הטברייני המצליח, משה פרץ. והכל, בעקבות משפט שאמר ואולי לא אמר. אני לא מכיר את האיש ברמה האישית, רק מההופעות, מהטלוויזיה ומהסיפורים בשכונה. אני לא חושב שנפגשנו אי פעם. אבל אני כן מכיר את המשפחה, את ההורים המדהימים, אנשים צנועים, שחינכו וגידלו "ילד" ומשפחה למופת. משה, יודע מאיפה הוא בא, והיכן גדל, הוא מדגיש זאת בכל הזדמנות, והוא גאה על כך. בעיני הוא אחד הזמרים הטובים, והנעימים, כבן אדם. הוא לא חי או רובץ על ענן, אלא נותר אדם פשוט, ונחמד "משה מטבריה". כך מעידים רבים שמכירים אותו מקרוב. "השתן" לא עלה לו לראש", להיפך. רבים סיפרו לי על מעשי חסד רבים שהוא עושה, רחוק מאור הזרקורים, וכמי שמכיר היטב את בני משפחתו, אין לי ספק שהתפוח נפל, ממש קרוב לעץ.

משה, הוא מזן נדיר, שכטברייני אני גאה בו.  על כן מצאתי צורך כטברייני, כבן השכונה, וכן , גם במידה מסוימת בשל קרבה משפחתית, לומר לו "משה אנחנו כאן בטבריה אוהבים אותך, אתה זמר ענק, ומעל הכל בן אדם".

חג עצמאות שמח

גבעתי בן יוסף

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מיכה אדוני: נוסעים לחו"ל? למה כדאי לשים לב כאשר עושים ביטוח נסיעות?
האוצר: "יינתן כיסוי ביטוחי הוגן ומענה לכשלים הקיימים, תוך הבטחת כיסוי ראוי, עם תהליך מכירה הוגן." החל מ-1/5/2019, בהתאם להחלטת הממונה על שוק ההון, ד"ר משה ברקת, לא יוכלו סוכני הנסיעות למכור ביטוח נסיעות לחו"ל, אלא רק סוכני הביטוח אשר בידם רישיון סוכן מורשה מטעם משרד האוצר. להמשך כתבה.
אות הנשיא להוקרה לכבוד יום האחות הבינלאומי לשנת 2019 הוענק לראיד אטרש, אח בכללית מחוז צפון
ראיד אטרש, אח קהילה במחוז צפון של כללית, רכז הטיפול בחולים הנזקקים להנשמה ביתית מונשמים ורכז הטיפול של החולים בסוכרת, המוכר בכינויו "מר חמצן", נבחר מתוך אלפי מועמדים ולאחרונה קיבל את אות הנשיא להוקרה לכבוד יום האחות הבינלאומי לשנת 2019. להמשך כתבה.
נחנכו מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק בכללית טבריה
בטקס חגיגי במעמד ראש העיר, רון קובי, הנהלת מחוז כללית צפון, מנהלי מרפאות ברחבי טבריה, צוותי מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, נחנכו מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק חדשניים ומתקדמים בטבריה.
משמשים דוגמה אישית.
ראש מ.א הגליל התחתון ניצן פלג צלח ב-10 שעות, 32 ק״מ, 3 מסלולים קשים ושני מרוצים. כל אלו במועצה אחת שאירחה את שניהם. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
תכנית חשמל –למה חשוב לשים לב
סט תכניות אדריכליות לבניה חדש או לשיפוץ חייב להכיל גם תכנית חשמל. בתכנית החשמל מסומנים כל מרכיבי מערכת החשמל במבנה (שקעים, מתגים, ארונות חשמל וכו'). בדרך כלל מפרידים בין תכנית החשמל לתכנית התאורה בהתאם למורכבות התכנית. להמשך כתבה.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 27 מאי2019
Wאבגדהוש
1828293001020304
1905060708091011
2012131415161718
2119202122232425
2226272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.