הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
כל הארץ דוורים דוורים

כוכב הצפון, גיליון 2385, 9.5.19

 

יניב אברג'ל מחלק דואר ברחוב העצמאות בטבריה. לדואר ישראל מעל 1,000 דוורים שמחלקים דברי דואר וחבילות בכל הארץ, מדן ועד אילת, בגשם, בשרב ובכל תנאי מזג אויר. ערב יום העצמאות ה-71 של מדינת ישראל ישנם עשרות דוורים ברחבי הארץ, המחלקים דואר ברחובות תש"ח, העצמאות, הציונות וה' באייר: בבת ים, באשדוד, בטבריה, בעכו, באר שבע, יבנה, רעננה חיפה ועוד.

תכירו את יניב אברג'ל בן 40 תושב טבריה, נשוי ואב ל 4 ילדים. יניב עובד בדואר כדוור מזה 15 שנים ומספר כי מדי יום הוא מחלק מאות דברי דואר וחבילות באזורו, לרבות ברחוב העצמאות בטבריה.

יניב מציין "אני אוהב את עבודתי, המאפשרת לי קשר ישיר עם האוכלוסייה המקומית. אני אוהב ללכת ברגל וצועד כ-10 קילומטר בממוצע כל יום. אני נהנה לצעוד ברחובות טבריה למרות המרחקים, מאחר שזו עבודה מאתגרת ורבת סיפוק אישי, בה פוגשים מדי יום אנשים, חלקם חדשים ואת חלקם אני מכיר במשך שנים רבות".

מבחינתי, אומר יניב, "יש משמעות מיוחדת לחלק דואר ברחוב העצמאות בכלל ובפרט סביב יום העצמאות ".

לדבריו, "תפקיד הדוור השתנה בשנים האחרונות ומאז שהציבור החל להזמין חבילות. הלקוחות הפרטיים שולחים פחות מכתבים מבעבר ועיקר המכתבים מגיעים כיום מחברות עסקיות ששולחות חשבונות בנקים, דוחות, תשלומים ועוד. מצד שני הציבור החל להזמין הרבה חבילות מחו"ל, כאשר רק השנה חילקנו בדואר 65 מיליון חבילות. חלק משמעותי מתוכן חילקנו אנחנו הדוורים, כאשר חבילות קטנות שנכנסות לתיבות הדואר, מחולקות ישירות בבתי התושבים או במרכזי החלוקה".

"להיות דוור, אומר אברג'יל, זה תפקיד הכי טוב, הכי כיף, הכי מהנה שיש. אני רואה זכות בלתת שירות לאנשים. במשך השנים יצרתי קשר הדוק עם לקוחות רבים, שחלקם אנשים מבוגרים שפותחים רק לי את הדלת. הלקוחות ממתינים לחבילה שהזמינו, והרבה פעמים אני מיידע אותם על הגעתה עוד לפני קבלת ההודעה מהמערכת הממוחשבת.. מאוד מחמם את הלב לקבל הרבה פרגונים על הגעה מהירה של החבילות ועל השירות שאני נותן".

בשנים האחרונות מתבצעים בדואר ישראל מהלכים לייעול ושיפור השירות. בין היתר, צוידנו במדפסות אישיות המאפשרות לנו סריקת הודעות על דבר דואר רשום, וחתימה על אישור מסירה ישירות בסמארטפון. והתגובות מהלקוחות חיוביות מאוד".

לסיכום: יניב מברך את כל תושבי מדינת ישראל בברכת יום עצמאות שמח
סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מיכה אדוני: נוסעים לחו"ל? למה כדאי לשים לב כאשר עושים ביטוח נסיעות?
האוצר: "יינתן כיסוי ביטוחי הוגן ומענה לכשלים הקיימים, תוך הבטחת כיסוי ראוי, עם תהליך מכירה הוגן." החל מ-1/5/2019, בהתאם להחלטת הממונה על שוק ההון, ד"ר משה ברקת, לא יוכלו סוכני הנסיעות למכור ביטוח נסיעות לחו"ל, אלא רק סוכני הביטוח אשר בידם רישיון סוכן מורשה מטעם משרד האוצר. להמשך כתבה.
אות הנשיא להוקרה לכבוד יום האחות הבינלאומי לשנת 2019 הוענק לראיד אטרש, אח בכללית מחוז צפון
ראיד אטרש, אח קהילה במחוז צפון של כללית, רכז הטיפול בחולים הנזקקים להנשמה ביתית מונשמים ורכז הטיפול של החולים בסוכרת, המוכר בכינויו "מר חמצן", נבחר מתוך אלפי מועמדים ולאחרונה קיבל את אות הנשיא להוקרה לכבוד יום האחות הבינלאומי לשנת 2019. להמשך כתבה.
נחנכו מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק בכללית טבריה
בטקס חגיגי במעמד ראש העיר, רון קובי, הנהלת מחוז כללית צפון, מנהלי מרפאות ברחבי טבריה, צוותי מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, נחנכו מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק חדשניים ומתקדמים בטבריה.
משמשים דוגמה אישית.
ראש מ.א הגליל התחתון ניצן פלג צלח ב-10 שעות, 32 ק״מ, 3 מסלולים קשים ושני מרוצים. כל אלו במועצה אחת שאירחה את שניהם. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
תכנית חשמל –למה חשוב לשים לב
סט תכניות אדריכליות לבניה חדש או לשיפוץ חייב להכיל גם תכנית חשמל. בתכנית החשמל מסומנים כל מרכיבי מערכת החשמל במבנה (שקעים, מתגים, ארונות חשמל וכו'). בדרך כלל מפרידים בין תכנית החשמל לתכנית התאורה בהתאם למורכבות התכנית. להמשך כתבה.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 27 מאי2019
Wאבגדהוש
1828293001020304
1905060708091011
2012131415161718
2119202122232425
2226272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.