הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>שחר שחר - קרוב רחוק>
קרוב רחוק / שחר שחר - להוציא לעצמאות את תושבי טבריה – מהעירייה.

כוכב הצפון, גיליון 2385, 9.5.19

 

ראש עירייה בא וראש עירייה הולך ותושבי העיר ממשיכים לספוג את מחיר הבינוניות של מרבית מנהיגיה ועסקניה הפוליטיים, לראות את ערימות האשפה ברחובות ולשמוע מכל מי נוטש אותה פעם אחר פעם את המשפט – "חבל על טבריה, איזה פוטנציאל יש לה".

הדרך לעצמאות – למנות ועדה קרואה.

את פיתוח אזורי התעשייה מהרשויות המקומיות

אחת המחלות הכואבות ברשויות מקומיות רבות היא ההזנחה הבלתי נתפסת בתשתיות אזורי התעשיה, בעיקר הישנים, ולא רק בטבריה, ממש לא. כאילו שמישהו החליט שהדרך לשם חייבת לעבור דרך מהמורות, כבישים משובשים ושבילי עפר במקרה הטוב.

 

הדרך לעצמאות – להעביר את האחריות לחברות כלכליות.

את אוהדי קריית שמונה  - מאיזי שרצקי.

נכון, בלי האיש וההשקעה האדירה במשך שנים רבות ספק רב אם מישהו היה מודע כלל לקבוצת הכדורגל מהצפון, ובוודאי לא לזכייתה באליפות ובגביע, אבל בשנים האחרונות מופגזות על העיר בעיקר כותרות שליליות.

 

הדרך לעצמאות – לומר לו תודה ולהשתחרר.

את בית המשפט העליון – מהשיח הפוליטי

שמישהו יקבל כבר החלטה אחת ולתמיד מהו גבול ההתערבות של בית המשפט העליון והאם הכל שפיט. התגובות הארסיות ברשתות החברתיות נגד השופטים אחרי כל החלטה, פשוט מבישות.

 

הדרך לעצמאות – להקים ועדה שתחליט מי קובע – הכנסת או בג"ץ?

את דוח מבקר המדינה - מיו"ר הכנסת

ביום שני האחרון הגיש מבקר המדינה, השופט (בדימוס) חיים יוסף שפירא את הדו"ח האחרון שלו ליו"ר הכנסת. והדוח הזה, כמו רובם המוחלט של הדוחות הקודמים, מוגש, זוכה ל-15 דקות תהילה באתרי החדשות ול-700 מילה בעיתונים שלמחרת, וזהו. כמעט זהו. פעם אחר פעם חושף המבקר חשד לרשלנות מצד שרים וגופים ציבורים שונים ומה קורה עם זה? "יודעים, טיפלנו, תיקנו וזה לא בתקופתנו....". בקיצור, חבל על המשאבים והזמן.

 

הדרך לעצמאות – לנקוט בפעולות קונקרטיות נגד האחראים.

את הטיפול בעבירות הרכוש  - מהמשטרה

משטרת ישראל מזכירה לאזרחי המדינה פעם אחר פעם שאם פרצו לביתם או לבית העסק שלהם או אפילו נגנב מהם מכשיר סלולארי, שיעשו טובה לעצמם ואל יטריחו עצמם להגיש תלונה. בחלק ניכר מהמקרים, הסיכוי לקבל מענה הולם, שלוש עד אפסי.

 

הדרך לעצמאות – להפריט את הטיפול בעבירות הרכוש.

את המרדף אחרי תרומות – ממנהלי בתי החולים

אין חולק על כך שסדרי העדיפויות במדינה בכל הנוגע לחלוקת התקציבים נגועה באינטרסים פוליטיים צרים, אבל הגיע הזמן שמקבלי ההחלטות בממשלה החדשה, שעדיין מחכה להיווסדה, ישימו סוף לביזיון המאלץ את מנהלי בתי החולים לקושש תרומות בארץ ובחו"ל על מנת להעניק לחולים הבאים בשערי בתי החולים את הטיפול האלמנטרי והאנושי.

הדרך לעצמאות – לארגן סיורים שבועיים לכל שרי הממשלה בבתי החולים.

 

מרים פרץ לנשיאות

אני לא הראשון ואני מקווה שלא אהיה גם האחרון , אבל הגיע הזמן להעביר לפסים מעשיים את רעיון מינוייה של מרים פרץ לנשיאה הבאה של מדינת ישראל. זה לא מתוך רחמים, בשל השכול שהיכה בה פעם אחר פעם, וזה זה לא מתוך הרצון למנות אישה נשיאה ראשונה, אלא, ובעיקר, בגלל הרוח. אותה רוח הנושבת מכיוונה של האישה יוצאת הדופן בנוף המולדת והמדינה, הרוח הסוחפת ומנווטת את הדור הצעיר למחוזות שמפיחים תקווה לדור הבא

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מיכה אדוני: נוסעים לחו"ל? למה כדאי לשים לב כאשר עושים ביטוח נסיעות?
האוצר: "יינתן כיסוי ביטוחי הוגן ומענה לכשלים הקיימים, תוך הבטחת כיסוי ראוי, עם תהליך מכירה הוגן." החל מ-1/5/2019, בהתאם להחלטת הממונה על שוק ההון, ד"ר משה ברקת, לא יוכלו סוכני הנסיעות למכור ביטוח נסיעות לחו"ל, אלא רק סוכני הביטוח אשר בידם רישיון סוכן מורשה מטעם משרד האוצר. להמשך כתבה.
אות הנשיא להוקרה לכבוד יום האחות הבינלאומי לשנת 2019 הוענק לראיד אטרש, אח בכללית מחוז צפון
ראיד אטרש, אח קהילה במחוז צפון של כללית, רכז הטיפול בחולים הנזקקים להנשמה ביתית מונשמים ורכז הטיפול של החולים בסוכרת, המוכר בכינויו "מר חמצן", נבחר מתוך אלפי מועמדים ולאחרונה קיבל את אות הנשיא להוקרה לכבוד יום האחות הבינלאומי לשנת 2019. להמשך כתבה.
נחנכו מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק בכללית טבריה
בטקס חגיגי במעמד ראש העיר, רון קובי, הנהלת מחוז כללית צפון, מנהלי מרפאות ברחבי טבריה, צוותי מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, נחנכו מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק חדשניים ומתקדמים בטבריה.
משמשים דוגמה אישית.
ראש מ.א הגליל התחתון ניצן פלג צלח ב-10 שעות, 32 ק״מ, 3 מסלולים קשים ושני מרוצים. כל אלו במועצה אחת שאירחה את שניהם. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
תכנית חשמל –למה חשוב לשים לב
סט תכניות אדריכליות לבניה חדש או לשיפוץ חייב להכיל גם תכנית חשמל. בתכנית החשמל מסומנים כל מרכיבי מערכת החשמל במבנה (שקעים, מתגים, ארונות חשמל וכו'). בדרך כלל מפרידים בין תכנית החשמל לתכנית התאורה בהתאם למורכבות התכנית. להמשך כתבה.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 27 מאי2019
Wאבגדהוש
1828293001020304
1905060708091011
2012131415161718
2119202122232425
2226272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.