הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 

כוכב הצפון, גיליון 2384, 3.5.19

חיים חליוה

 

אז זה סופי, אירועי יום העצמאות בטבריה יהיו בטיילת. בעלי העסקים ברחוב הגליל וברחבי העיר לא ייהנו, כפי שהיו אמורים ליהנות מחגיגות יום העצמאות. זה המחיר של הבחירה בראש העיר הנוכחי קובי, זו החלטתו ויש לכבדה לטוב ולרע. אז חייכו ותהינו ממה שיש. מה חדש היה באירועי הטיילת ליום העצמאות, ראש העיר רצה להביא טנק לטיילת! כן כן, לא תאמינו טנק לטיילת! 45 טון של מתכת על משטחי הריצוף הרעועים ושממילא הרוסים בטיילת. מחשבה חכמה, אין ספק. רק מישהו שכח שזה לא שלג, זה 45 טון של שרשראות ומתכת.

 

לא מפסיקים להעביר תלונות על אופן התנהלותו של ראש העירייה.

חברי מועצת העיר לא מפסיקים לדווח לגורמים הממשלתיים חינוך, פנים, מבקר מדינה, משטרה, אוצר ולמי לא, על אופן התנהלותו או ליתר דיוק חוסר התנהלותו של ראש העירייה קובי בכל הקשור להתנהלות עירונית תקינה ובכל התחומים. בחינוך, קריסת מערכות, מנהלת המבקשת לעזוב, ביטול משאבי קרן אדליס ואחרים כמו גם מאבקים בין ראש העיר למנהלים ולמורים, כך לטענת חברי האופוזיציה. מאבקים בין ראש העיר לעובדים בעירייה, התנהלות עירונית חוקית ומקצועית חסרה כמעט בכל תחום, לטענת המתלוננים. יו"ר וועד ההורים המרכזי מצטרף לחברי המועצה ומתלונן גם הוא על קיצוצים לכל גני הילדים ולמערכות החינוך.

גם חברת המועצה מירי אזולאי פנתה במכתב תלונה למנכ"ל משרד הפנים על התנהלות חברי האופוזיציה בישיבת הוועדה לתכנון, שהתקיימה השבוע ומחתה על אופן התנהלותם.

אגב ישיבת מליאת הוועדה לתכנון: סדר היום שלה נקבע ע"י ראש העירייה, העירייה חויבה לתת מענה לבית המשפט עד ה-29.4.19 בעניין המלון על שפת הכנרת, אך הישיבה הופסקה בהוראת ראש העירייה קובי. עשרות מסמכים ומכתבים הגיעו למערכת העיתון שבחרה לא להלאות אתכם בכל המידע, כי זה באמת בושה שכך זה מתנהל. ובכלל לא משנה מי צודק. יש חובה לתת לבית משפט תשובה, זה מעמיד את ראש העירייה בחובה להכניס את זה כסעיף ראשון לדיון, אחרי הכל הוא שקובע את סדר היום. הסעיף הזה שאמור לתת מענה לבית משפט הוכנס אחרון לרשימה, למרות שפנו וביקשו להקדימו ראש העירייה לא הסכים - לא ראוי.

בעניין המלון על שפת הכנרת שתכניתו אושרה לא מכבר ויש רק לספק לו היתר, אך ראש העירייה קובי מתנגד, היות ואחת הטענות שלו היא שסבא שלו התגורר על הקרקע הזו לפני 150 שנה - זה הזכיר לי מאוד את הפרסומת של עיתון מעריב בה נראו שני העיתונים הגדולים מעריב וידיעות כאשר יש תמונה של סבא שקורא את עיתון ידיעות וגבר המחזיק את עיתון מעריב ואומר "מעניין ת'סבתא שלי מה קורה סבא שלי". לאן הגענו

שפעת המים הביאה את הברכה לכנרת 

כל אתרי האטרקציות התיירותיות בכל סובב כנרת, הגולן והגליל נהנו מעדנה כלכלית ונחת והכל בשל שפעת המים, השלג בחרמון ועליית מפלס הכנרת. מאות אלפים מצאו עצמם מבלים בצפון ונהנים מכל רגע מכמויות המים הזורמות בנחלים וממפלס הכנרת שהוא למעשה מצב הרוח הלאומי מאז שאני זוכר את עצמי. בעלי העסקים חגגו בפסטיבל עין גב ובכלל גם ביבי נתניהו ושרה נהנו להגיע לטבריה כהרגלם וסיפקו לנו ולתושבי הגליל נחת מביקורם בטבריה, באתרי הגליל הרמה והגולן. אחרי הכל ביבי זה ביבי והוא סוחף אחריו רצון לסיקור והוא אף מומחה בסיקור ובשיווק של עצמו. ובכלל, משפחת נתניהו גם עבור מתנגדיו וגם עבור תומכיו היא אטרקציה, מסתבר לפי כמות התגובות ברשתות. הם כמובן לא פסחו על חברתם ורד גרוס מהלידו ועל הבשרים הטובים של הדקס

 

הערה אישית של המערכת:

כוכב הצפון כגוף וארגון, מהיום שנולד, מאמין בכך שהעיתון הוא במה של התושבים, זו הייתה סיסמתו לאורך שנים וזה קסמו לאורך 45 שנה ויותר, בעת שעיתונים רבים אחרים קמו ונפלו לאורך השנים וזו הסיבה אף שהוקם מיום היווסדו "מדור מכתבים למערכת". גם אם יש לעיתים כאלו שמנסים להדביק לנו צד נחרץ, זוהי לא רק זכותם של כותביו הקבועים של הכוכב להוביל את הדעות שבהם הם מאמינים, אלא חובתם. אין זה אומר שלא תינתן כאן במה לדעות מכל קצוות הקשת. לא אחת ולא שתיים תמצאו דעות מנוגדות בין הכותבים עצמם או ביניהם לבין אזרח הכותב למערכת ובחינה באתר האינטרנט שלנו תוכיח זאת לעיל ולעילא, על כל ביקורת של דמות ציבורית זו או אחרת, גוף זה או אחר, תמצאו גם דעות הפוכות ונוגדות, כי זהו טבעו וטיבו של שיח מכובד. בייחוד, כאשר אזרח פונה למערכת לפרסם דעות כלשהן בצורה ראויה ומכובדת ובדרך ארץ, כי בעינינו כל דעה כזאת היא מכובדת!

אתם מוזמנים באותו האופן לנצל את הבמה הזאת להביא מדעותיכם בכל תחום (ולא הכל זה פופוליטיקה, חברים), כי אנו כאן עבורכם ולמענכם והבמה שלכם – לא חייבים להסכים, חייבים לכבד.
סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מיכה אדוני: נוסעים לחו"ל? למה כדאי לשים לב כאשר עושים ביטוח נסיעות?
האוצר: "יינתן כיסוי ביטוחי הוגן ומענה לכשלים הקיימים, תוך הבטחת כיסוי ראוי, עם תהליך מכירה הוגן." החל מ-1/5/2019, בהתאם להחלטת הממונה על שוק ההון, ד"ר משה ברקת, לא יוכלו סוכני הנסיעות למכור ביטוח נסיעות לחו"ל, אלא רק סוכני הביטוח אשר בידם רישיון סוכן מורשה מטעם משרד האוצר. להמשך כתבה.
אות הנשיא להוקרה לכבוד יום האחות הבינלאומי לשנת 2019 הוענק לראיד אטרש, אח בכללית מחוז צפון
ראיד אטרש, אח קהילה במחוז צפון של כללית, רכז הטיפול בחולים הנזקקים להנשמה ביתית מונשמים ורכז הטיפול של החולים בסוכרת, המוכר בכינויו "מר חמצן", נבחר מתוך אלפי מועמדים ולאחרונה קיבל את אות הנשיא להוקרה לכבוד יום האחות הבינלאומי לשנת 2019. להמשך כתבה.
נחנכו מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק בכללית טבריה
בטקס חגיגי במעמד ראש העיר, רון קובי, הנהלת מחוז כללית צפון, מנהלי מרפאות ברחבי טבריה, צוותי מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, נחנכו מכוני פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק חדשניים ומתקדמים בטבריה.
משמשים דוגמה אישית.
ראש מ.א הגליל התחתון ניצן פלג צלח ב-10 שעות, 32 ק״מ, 3 מסלולים קשים ושני מרוצים. כל אלו במועצה אחת שאירחה את שניהם. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
תכנית חשמל –למה חשוב לשים לב
סט תכניות אדריכליות לבניה חדש או לשיפוץ חייב להכיל גם תכנית חשמל. בתכנית החשמל מסומנים כל מרכיבי מערכת החשמל במבנה (שקעים, מתגים, ארונות חשמל וכו'). בדרך כלל מפרידים בין תכנית החשמל לתכנית התאורה בהתאם למורכבות התכנית. להמשך כתבה.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 27 מאי2019
Wאבגדהוש
1828293001020304
1905060708091011
2012131415161718
2119202122232425
2226272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.