הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
איילת שקד האחת והיחידה - הגיעה השעה לדחוף את איילת אל שורות הליכוד

כוכב הצפון, גיליון 2383, 19.4.19

חיים חליוה

 

איילת שקד, באישיותה היא משהו שלא קיים במדינה. היא הקדימה את זמנה והיא אחת מהנשים המובילות במדינת ישראל, בזכות ולא בחסד. לכבוד הוא לי היה להיות לה לידיד, לחבר, לתומך, ולעמוד לרשותה, בכל בקשה בה נדרשתי לסייע. איילת שקד עבורי היא ראשת הממשלה הבאה, היא תהיה האישה השנייה שמכהנת כראשת ממשלה, אך הראשונה שתטביע פה חותם שאין שני לו, בדיוק כמו שעשתה במערכת המשפט. היא לבטח קורצה מחומרים של ראשת ממשלה. איילת הייתה שרת המשפטים הטובה ביותר בהיסטוריה של מדינת ישראל, היא בעלת אומץ נדיר, נחישות חסרת פשרות, כאשר היא ניגשת לטפל במוקד הכוח החזק ביותר במדינת ישראל, במאזן הכוחות בין מערכת המשפט הכוחנית והדורסנית כלפי כל גורם, שלא מסתדר עם האג'נדה שלה לבין רצון העם, הבא לידי ביטוי, באמצעות חברי הציבור הנבחרים לכנסת. כולנו זוכרים מה עשתה המערכת הזאת לקודמיה הזכרים ולאלו שלא יישרו קו איתה. זה עצוב, אבל זה מה שיש.

אומץ ליבה הביא את איילת ליכולות מדהימות לחולל שינויים בדרך המיוחדת השמורה רק לה, תמיד לגופו של עניין ולעולם לא לגופו של האיש, תמיד הייתה עניינית ותמיד דיברה בגובה העיניים עם כולם. איילת מאוד אנושית, קשובה, חריפה בשכלה וביכולת הניתוח שלה למצבים מורכבים. היא מביאה רכות נשית וקור רוח של ברזל, שבדרך כלל שמור לגברים, שמטבעם הם פחות רגשיים. בשל כך היא שילוב מנצח של יכולות אנושיות, חדות מחשבה ומשהו שלא פוגשים בו כל יום והאמינו לי, פגשתי מאות פוליטיקאים, מעטים אלו המגרדים את יכולותיה ואת הרכבה האנושי.

המפליא הוא שגם חבריי הרבים מהליכוד ואפילו אלו התומכים במפלגת כולנו, סבורים וחושבים כמוני, כי איילת שקד חייבת להתפקד לליכוד ולהתחיל לטפס מעלה במעלה המדרון. איילת הייתה בעבר חברת מרכז ליכוד ומקומה רק בתוך הליכוד ומשם לראשות הממשלה, כך מתבטאים כמעט כלל חברי הליכוד וגם תומכי הליכוד בעיר טבריה ובכלל.

יותר מכל, איילת שקד היא בשורה אמיתית למגדר הנשי, אני באמת ובתמים לא מבין איך נשים ימניות לא שמו לעצמן מטרה ברורה להצביע רק לה, אתם יכולים לתאר לעצמכם רק מה צריכה אישה לעבור בעולם גברי כוחני, כדי להגיע למעמדה. בעיניי, נשים צריכות לפרגן לה יותר מכל ויפה שעה אחת קודם.

גופים רבים במדינה ולא רק אני, קוראים לציבור להתפקד לליכוד, בכדי להכניס את איילת שקד ובגדול קדימה לקדמת הבמה של הליכוד. היא ראויה לכך בזכות ולא בחסד. כך כתבו חברים מפרגנים על איילת שקד: "דווקא עכשיו - כשהיא מחוץ לכנסת - מתפקדים לליכוד ומוודאים שנכניס אותה לכנסת הבאה דרך מפלגת השלטון. על מנת להצביע בפריימריז בליכוד צריך 16 חודשים של וותק, אז חשוב להתפקד היום כדי להכניס אותה כבר בפעם הבאה! על מנת לקדם חירות כלכלית, ריסון מערכת המשפט, והתיישבות יהודית - התפקדו היום. ככה נכניס את איילת שקד חזרה לכנסת הבאה וגם נהפוך את כל רשימת הליכוד למלאה באנשים כמו שקד.

התפקדו עכשיו https://www.joinlikud.com/shaked

מעל במת העיתון אני קורא לאנשים, שמאמינים באישה המופלאה הזאת ובעיקר לנשים, שצריכות בראש ובראשונה לחתור לכך שאישה סוף סוף תכהן כראשת ממשלה ותביא בשורה אמיתית למדינת ישראל ולמגדר הנשי, להתפקד לליכוד ולהכניס אל שורותיו את איילת שקד

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
16.8.19, יהיה יין לראש השנה - הושג הסכם עבודה ביקבי רמת הגולן
בשעה טובה ומוצלחת נחתם השבוע הסכם עבודה ראשון פורץ דרך ביקבי רמת הגולן בקצרין ובו הישגים משמעותיים לעובדי היקב, כך דיווח אבי גבאי יו"ר ההסתדרות מרחב כנרת. אבי גבאי ביקש להביע תודה מקרב לב ליאיר שפירא מנכ״ל היקב ולצוות ההנהלה אופירה, שאולי, מיקי כהן ושונפלד היינן. תודה מיוחדת לחברי וועד העובדים - מיקי יו״ר הוועד, ישראל ויעקב חברי הוועד ושותפים נאמנים ופעילים לכל אורך המו״מ. תודה לאיציק פרשה מזכיר האיגוד המקצועי של ההסתדרות מרחב כנרת ברמת הגולן. יחד נמשיך למען ציבור העובדים ולהצלחת היקב מספר אחד בישראל עם היין הטוב ביותר בעולם.
16.8.19, אגודת המים בעמק הירדן הגיעה להסדר היסטורי עם מדינת ישראל ורשות המים אשר יבטיח את עתיד החקלאות באזור.
ההסדר הינו תוצאה של תהליך ארוך ועבודה מפרכת, אשר נוהל מול אנשי המקצוע של רשות המים ומשרדי הממשלה. משמעות ההסדר אדירה לחקלאות עמק הירדן ומסירה את איום הקיומי מעל ראשי החקלאים.להמשך קריאה.
16.8.19, בלט בהיעדרו
ביום שני 12.8.19 התקיים בפארק המים "חוף גיא", יום כייף שנתי לעובדי עיריית טבריה. יום חופש ניתן לעובדי העירייה ורבים מהם בחרו לממש את כרטיסי ההנחה ולהגיע ליהנות מיום של חווית מים מהנה ושמחה. ארצי מרדכי, יו''ר ועד העובדים, ניצח על הארגון ביד רמה והוא נראה עובר בין העובדים הרבים ודורש בשלומם. בלט בהיעדרו רון קובי, ראש העירייה.
16.8.19, אם הם אומרים - בטח הם יודעים למה הם אומרים
על החלטת שופטי בג"צ בנוגע לפסילת ההפרדה, בזמן הופעתו של הזמר מוטי שטיינמץ בעפולה, אמר השבוע פרופ' עודד מודריק - מרצה בכיר באוניברסיטת אריאל וסגן נשיא בדימוס של בית המשפט המחוזי בתל אביב. "חוכמת השפיטה אינה מתמצית בהבנת הדין. חוכמת השופט היא גם ההבנה שנקיטת ייקוב הדין את ההר עלולה ללבות מחלקות רבות היקף" (מתוך ציוץ טוויטר של פרופ' מודריק)
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 19 אוגוסט2019
Wאבגדהוש
3128293031010203
3204050607080910
3311121314151617
3418192021222324
3525262728293031
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.