הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
איילת שקד האחת והיחידה - הגיעה השעה לדחוף את איילת אל שורות הליכוד

כוכב הצפון, גיליון 2383, 19.4.19

חיים חליוה

 

איילת שקד, באישיותה היא משהו שלא קיים במדינה. היא הקדימה את זמנה והיא אחת מהנשים המובילות במדינת ישראל, בזכות ולא בחסד. לכבוד הוא לי היה להיות לה לידיד, לחבר, לתומך, ולעמוד לרשותה, בכל בקשה בה נדרשתי לסייע. איילת שקד עבורי היא ראשת הממשלה הבאה, היא תהיה האישה השנייה שמכהנת כראשת ממשלה, אך הראשונה שתטביע פה חותם שאין שני לו, בדיוק כמו שעשתה במערכת המשפט. היא לבטח קורצה מחומרים של ראשת ממשלה. איילת הייתה שרת המשפטים הטובה ביותר בהיסטוריה של מדינת ישראל, היא בעלת אומץ נדיר, נחישות חסרת פשרות, כאשר היא ניגשת לטפל במוקד הכוח החזק ביותר במדינת ישראל, במאזן הכוחות בין מערכת המשפט הכוחנית והדורסנית כלפי כל גורם, שלא מסתדר עם האג'נדה שלה לבין רצון העם, הבא לידי ביטוי, באמצעות חברי הציבור הנבחרים לכנסת. כולנו זוכרים מה עשתה המערכת הזאת לקודמיה הזכרים ולאלו שלא יישרו קו איתה. זה עצוב, אבל זה מה שיש.

אומץ ליבה הביא את איילת ליכולות מדהימות לחולל שינויים בדרך המיוחדת השמורה רק לה, תמיד לגופו של עניין ולעולם לא לגופו של האיש, תמיד הייתה עניינית ותמיד דיברה בגובה העיניים עם כולם. איילת מאוד אנושית, קשובה, חריפה בשכלה וביכולת הניתוח שלה למצבים מורכבים. היא מביאה רכות נשית וקור רוח של ברזל, שבדרך כלל שמור לגברים, שמטבעם הם פחות רגשיים. בשל כך היא שילוב מנצח של יכולות אנושיות, חדות מחשבה ומשהו שלא פוגשים בו כל יום והאמינו לי, פגשתי מאות פוליטיקאים, מעטים אלו המגרדים את יכולותיה ואת הרכבה האנושי.

המפליא הוא שגם חבריי הרבים מהליכוד ואפילו אלו התומכים במפלגת כולנו, סבורים וחושבים כמוני, כי איילת שקד חייבת להתפקד לליכוד ולהתחיל לטפס מעלה במעלה המדרון. איילת הייתה בעבר חברת מרכז ליכוד ומקומה רק בתוך הליכוד ומשם לראשות הממשלה, כך מתבטאים כמעט כלל חברי הליכוד וגם תומכי הליכוד בעיר טבריה ובכלל.

יותר מכל, איילת שקד היא בשורה אמיתית למגדר הנשי, אני באמת ובתמים לא מבין איך נשים ימניות לא שמו לעצמן מטרה ברורה להצביע רק לה, אתם יכולים לתאר לעצמכם רק מה צריכה אישה לעבור בעולם גברי כוחני, כדי להגיע למעמדה. בעיניי, נשים צריכות לפרגן לה יותר מכל ויפה שעה אחת קודם.

גופים רבים במדינה ולא רק אני, קוראים לציבור להתפקד לליכוד, בכדי להכניס את איילת שקד ובגדול קדימה לקדמת הבמה של הליכוד. היא ראויה לכך בזכות ולא בחסד. כך כתבו חברים מפרגנים על איילת שקד: "דווקא עכשיו - כשהיא מחוץ לכנסת - מתפקדים לליכוד ומוודאים שנכניס אותה לכנסת הבאה דרך מפלגת השלטון. על מנת להצביע בפריימריז בליכוד צריך 16 חודשים של וותק, אז חשוב להתפקד היום כדי להכניס אותה כבר בפעם הבאה! על מנת לקדם חירות כלכלית, ריסון מערכת המשפט, והתיישבות יהודית - התפקדו היום. ככה נכניס את איילת שקד חזרה לכנסת הבאה וגם נהפוך את כל רשימת הליכוד למלאה באנשים כמו שקד.

התפקדו עכשיו https://www.joinlikud.com/shaked

מעל במת העיתון אני קורא לאנשים, שמאמינים באישה המופלאה הזאת ובעיקר לנשים, שצריכות בראש ובראשונה לחתור לכך שאישה סוף סוף תכהן כראשת ממשלה ותביא בשורה אמיתית למדינת ישראל ולמגדר הנשי, להתפקד לליכוד ולהכניס אל שורותיו את איילת שקד

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
5.6.20, צוות המלר"ד במרכז הרפואי פדה - פוריה ביצע פעולת החייאה מהירה והציל את חיו של רופא שהתמוטט בכניסה למיון
האירוע הזה הוא מסוג האירועים שגם צוות המלר"ד במרכז הרפואי פדה - פוריה, המתורגל באירועי חירום לא ישכח הרבה זמן. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד מתאר את מה שקרה לפני כשבוע. "ביום שני בצהרים הגיע אלינו ד"ר סולימאן כמאל, רופא משפחה שאנחנו מכירים מיבנאל. הוא ניגש לדלפק האחיות ואמר שהוא לא מרגיש טוב, מיד אח"כ הוא התמוטט במקום". הצוות הסיעודי: איוב חורי, ומתן גבאי יחד עם ד"ר בת שבע צדוק, סגנית מנהל המלר"ד, החלו מיד בביצוע פעולות החייאה, כולל מכות חשמל. כתוצאה מהפעילות המהירה, הצוות הצליח להציל אותו ולהחזיר פעילות דופק. להמשך קריאה.
5.6.20, אפטר קורונה על שפת הכנרת
מלון נוף גינוסר שעל שפת הכנרת, פתח את שעריו על 245 חדריו. הראשונים להתארח היו עיתונאים, מעצבי דעה ברשת ובלוגרים שזכו לקבל את המלון לאחר חיטוי מדוקדק והקפדה על כללי ה"תו סגול", פתיחה מפנקת, לצד כנרת ברום גובהה ומזג אויר מושלם פתח את חג הביכורים באווירה קיבוצית – ישראלית. בתמונה נשות התקשורת מיכל ינאי ומירב מילר שהצפינו לחופשה ראשונה "אפטר קורונה" עם ילדיהם שנהנו מכל רגע. להמשך קריאה.
5.6.20, המשפחה הנפלאה מאשדוד
חוגגים כל שנה את חג השבועות על הכינרת עם חולצות מדוגמות אחידות, שירים, אוכל, פירות הארץ והרבה שמחה. השנה חששו כי עד חג השבועות ימשך הסגר והינה הפתעה, נפתחו החופים והם הגיעו כל הדרך מאשדוד לחופי הכינרת ונהנו עד מאוד. המסבירנים של איגוד ערים כינרת לא התאפקו וביקשו לצלם את המשפחה השמחה. להמשך קריאה.
5.6.20, תעודת הוקרה לסא"ל אבי גבאי
השבוע, בסיום ישיבת הפקת לקחים ממשבר הקורונה של מנהלי האגפים והמחלקות של העירייה, העניק מנכ"ל העירייה עופר אזרד תעודת הוקרה לסא"ל אבי גבאי מפקד יקל"ר טבריה היוצא על פועלו הרב במהלך השנים וביתר שאת בתקופת משבר הקורונה. השניים איחלו למחליפו רס"ן עומרי נחום בהצלחה בתפקיד. להמשך קריאה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 06 יוני2020
Wאבגדהוש
2331010203040506
2407080910111213
2514151617181920
2621222324252627
2728293001020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.