הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
איילת שקד האחת והיחידה - הגיעה השעה לדחוף את איילת אל שורות הליכוד

כוכב הצפון, גיליון 2383, 19.4.19

חיים חליוה

 

איילת שקד, באישיותה היא משהו שלא קיים במדינה. היא הקדימה את זמנה והיא אחת מהנשים המובילות במדינת ישראל, בזכות ולא בחסד. לכבוד הוא לי היה להיות לה לידיד, לחבר, לתומך, ולעמוד לרשותה, בכל בקשה בה נדרשתי לסייע. איילת שקד עבורי היא ראשת הממשלה הבאה, היא תהיה האישה השנייה שמכהנת כראשת ממשלה, אך הראשונה שתטביע פה חותם שאין שני לו, בדיוק כמו שעשתה במערכת המשפט. היא לבטח קורצה מחומרים של ראשת ממשלה. איילת הייתה שרת המשפטים הטובה ביותר בהיסטוריה של מדינת ישראל, היא בעלת אומץ נדיר, נחישות חסרת פשרות, כאשר היא ניגשת לטפל במוקד הכוח החזק ביותר במדינת ישראל, במאזן הכוחות בין מערכת המשפט הכוחנית והדורסנית כלפי כל גורם, שלא מסתדר עם האג'נדה שלה לבין רצון העם, הבא לידי ביטוי, באמצעות חברי הציבור הנבחרים לכנסת. כולנו זוכרים מה עשתה המערכת הזאת לקודמיה הזכרים ולאלו שלא יישרו קו איתה. זה עצוב, אבל זה מה שיש.

אומץ ליבה הביא את איילת ליכולות מדהימות לחולל שינויים בדרך המיוחדת השמורה רק לה, תמיד לגופו של עניין ולעולם לא לגופו של האיש, תמיד הייתה עניינית ותמיד דיברה בגובה העיניים עם כולם. איילת מאוד אנושית, קשובה, חריפה בשכלה וביכולת הניתוח שלה למצבים מורכבים. היא מביאה רכות נשית וקור רוח של ברזל, שבדרך כלל שמור לגברים, שמטבעם הם פחות רגשיים. בשל כך היא שילוב מנצח של יכולות אנושיות, חדות מחשבה ומשהו שלא פוגשים בו כל יום והאמינו לי, פגשתי מאות פוליטיקאים, מעטים אלו המגרדים את יכולותיה ואת הרכבה האנושי.

המפליא הוא שגם חבריי הרבים מהליכוד ואפילו אלו התומכים במפלגת כולנו, סבורים וחושבים כמוני, כי איילת שקד חייבת להתפקד לליכוד ולהתחיל לטפס מעלה במעלה המדרון. איילת הייתה בעבר חברת מרכז ליכוד ומקומה רק בתוך הליכוד ומשם לראשות הממשלה, כך מתבטאים כמעט כלל חברי הליכוד וגם תומכי הליכוד בעיר טבריה ובכלל.

יותר מכל, איילת שקד היא בשורה אמיתית למגדר הנשי, אני באמת ובתמים לא מבין איך נשים ימניות לא שמו לעצמן מטרה ברורה להצביע רק לה, אתם יכולים לתאר לעצמכם רק מה צריכה אישה לעבור בעולם גברי כוחני, כדי להגיע למעמדה. בעיניי, נשים צריכות לפרגן לה יותר מכל ויפה שעה אחת קודם.

גופים רבים במדינה ולא רק אני, קוראים לציבור להתפקד לליכוד, בכדי להכניס את איילת שקד ובגדול קדימה לקדמת הבמה של הליכוד. היא ראויה לכך בזכות ולא בחסד. כך כתבו חברים מפרגנים על איילת שקד: "דווקא עכשיו - כשהיא מחוץ לכנסת - מתפקדים לליכוד ומוודאים שנכניס אותה לכנסת הבאה דרך מפלגת השלטון. על מנת להצביע בפריימריז בליכוד צריך 16 חודשים של וותק, אז חשוב להתפקד היום כדי להכניס אותה כבר בפעם הבאה! על מנת לקדם חירות כלכלית, ריסון מערכת המשפט, והתיישבות יהודית - התפקדו היום. ככה נכניס את איילת שקד חזרה לכנסת הבאה וגם נהפוך את כל רשימת הליכוד למלאה באנשים כמו שקד.

התפקדו עכשיו https://www.joinlikud.com/shaked

מעל במת העיתון אני קורא לאנשים, שמאמינים באישה המופלאה הזאת ובעיקר לנשים, שצריכות בראש ובראשונה לחתור לכך שאישה סוף סוף תכהן כראשת ממשלה ותביא בשורה אמיתית למדינת ישראל ולמגדר הנשי, להתפקד לליכוד ולהכניס אל שורותיו את איילת שקד

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
הסיפור הישראלי - חגיגת התיישבות בעמק המעיינות
אירוע חגיגי ומלא קצב התקיים בפארק המים גני חוגה שבעמק המעיינות לרגל חג השבועות. לאירוע הגיעו מאות משפחות מכל רחבי העמק והאזור אשר נהנו משלל אטרקציות ופעילות חווייתית, בהם מתחם חוויתי חדשני שבו זכו להצצה קסומה לסיפור ההתיישבות הישראלי תוך השתתפות דיגיטלית פעילה. להמשך כתבה.
חוגגים שבועות בקיבוץ עין גב
להמשך כתבה.
יום עיון 'כינרת אדם וסביבה', לזכרו של שלמק'ה בהלול איש הכינרת
בית גבריאל, יום שלישי, 18 ביוני, בין השעות 8:30-14:00 - שלמק'ה בהלול ז"ל, יליד המושבה כינרת, היה בין מייסדי מנהלת הכינרת בשנת 1969. יזם ועסק בפיתוח חופי הכינרת הציבוריים בתחילת שנות ה-90. שימש שנים רבות כסגן יו"ר מנהלת הכינרת. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 16 יוני2019
Wאבגדהוש
2226272829303101
2302030405060708
2409101112131415
2516171819202122
2623242526272829
2730010203040506
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.