הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
כבוד: סגן מור דגן מטבריה, קמב"ץ הנדסה בפיקוד הדרום מצטיין קצין הנדסה ראשי

כוכב הצפון, גיליון 2383, 19.4.19

 

השבוע התקיים טקס מצטייני קצין הנדסה ראשי, תא"ל אילן סבג, לכבוד יום העצמאות ה-71 למדינת ישראל. בין המצטיינים, סגן מור דגן מטבריה.

סגן מור דגן מטבריה, משרת כקמב"ץ הנדסה בפיקוד הדרום, נבחר להיות מצטיין קצין הנדסה ראשי.

מור מגיע ממשפחה של חיל ההנדסה, סבא שלו שירת בחיל ההנדסה והשתתף במספר מלחמות ביניהן מבצע קדש, מלחמת ששת הימים ומלחמת יום הכיפורים, ובן דודו התגייס לאחרונה לחיל ההנדסה.

מור התגייס לחיל הים, אך חלומו היה להיות בהנדסה, אחרי תקופה עבר לבסיס אימונים מתקדם של חיל ההנדסה, יצא לקורס מ"כים ואחרי התייעצות עם משפחתו החליט לצאת לקורס קצינים בסיומו שובץ כקצין התגוננות באוגדה 162, שם הוא פגש את יגאל, מפקדו הנוכחי, שהתרשם ממנו והחליט להעביר אותו לשרת תחתיו כקמב"ץ הנדסה בפיקוד הדרום.

מור מספר על חוויה מיוחדת שזכורה לו מהשירות: "בזמן שהייתי בטירונות, הרגשתי שאני לא יכול להמשיך את הדרך ולאחר שיחה עם המפקד שלי הוא נתן לי את המוטיבציה להמשיך את הטירונות ולסיים את המסלול".

מור מספר, כי התפקידים שעשה בשירותו מאוד משמעותיים בעיניו ועכשיו, כשקיבל את אות ההצטיינות של קצין ההנדסה הראשי, הוא מרגיש שזו סגירת מעגל ודרך מדהימה לסיים בה את שירותו הצבאי.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
16.8.19, יהיה יין לראש השנה - הושג הסכם עבודה ביקבי רמת הגולן
בשעה טובה ומוצלחת נחתם השבוע הסכם עבודה ראשון פורץ דרך ביקבי רמת הגולן בקצרין ובו הישגים משמעותיים לעובדי היקב, כך דיווח אבי גבאי יו"ר ההסתדרות מרחב כנרת. אבי גבאי ביקש להביע תודה מקרב לב ליאיר שפירא מנכ״ל היקב ולצוות ההנהלה אופירה, שאולי, מיקי כהן ושונפלד היינן. תודה מיוחדת לחברי וועד העובדים - מיקי יו״ר הוועד, ישראל ויעקב חברי הוועד ושותפים נאמנים ופעילים לכל אורך המו״מ. תודה לאיציק פרשה מזכיר האיגוד המקצועי של ההסתדרות מרחב כנרת ברמת הגולן. יחד נמשיך למען ציבור העובדים ולהצלחת היקב מספר אחד בישראל עם היין הטוב ביותר בעולם.
16.8.19, אגודת המים בעמק הירדן הגיעה להסדר היסטורי עם מדינת ישראל ורשות המים אשר יבטיח את עתיד החקלאות באזור.
ההסדר הינו תוצאה של תהליך ארוך ועבודה מפרכת, אשר נוהל מול אנשי המקצוע של רשות המים ומשרדי הממשלה. משמעות ההסדר אדירה לחקלאות עמק הירדן ומסירה את איום הקיומי מעל ראשי החקלאים.להמשך קריאה.
16.8.19, בלט בהיעדרו
ביום שני 12.8.19 התקיים בפארק המים "חוף גיא", יום כייף שנתי לעובדי עיריית טבריה. יום חופש ניתן לעובדי העירייה ורבים מהם בחרו לממש את כרטיסי ההנחה ולהגיע ליהנות מיום של חווית מים מהנה ושמחה. ארצי מרדכי, יו''ר ועד העובדים, ניצח על הארגון ביד רמה והוא נראה עובר בין העובדים הרבים ודורש בשלומם. בלט בהיעדרו רון קובי, ראש העירייה.
16.8.19, אם הם אומרים - בטח הם יודעים למה הם אומרים
על החלטת שופטי בג"צ בנוגע לפסילת ההפרדה, בזמן הופעתו של הזמר מוטי שטיינמץ בעפולה, אמר השבוע פרופ' עודד מודריק - מרצה בכיר באוניברסיטת אריאל וסגן נשיא בדימוס של בית המשפט המחוזי בתל אביב. "חוכמת השפיטה אינה מתמצית בהבנת הדין. חוכמת השופט היא גם ההבנה שנקיטת ייקוב הדין את ההר עלולה ללבות מחלקות רבות היקף" (מתוך ציוץ טוויטר של פרופ' מודריק)
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 18 אוגוסט2019
Wאבגדהוש
3128293031010203
3204050607080910
3311121314151617
3418192021222324
3525262728293031
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.