הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
חיים חליוה: האם מיכאל לרר עדיין בקואליציה?

כוכב הצפון, גיליון 2381, 5.4.19

חיים חלויה

 

בהודעה ווצאפ ששלח ראש עיריית טבריה רון קובי לדודיק אזולאי נכתב "מודיע לך שאתמול הודעתי למספר 3 שלך שאין לנו קשר אליו יותר! מציע לך להתחבר אליו בחזרה כמו שאמרתי לך בישיבה הקודמת שלנו. מבחינתנו אין לנו קשר אתו! צדקת לגביו בכל מקרה". כך חשף דודיק אזולאי בישיבת מועצת העיר את הפרטים.

הודעה זאת נשלחה לאחר פגישה קשה בין קובי לחבר מועצת העיר מיכאל לרר שלא היה מוכן לקבל את הצעת התקציב שפוגעת פגיעה קשה בתושבי טבריה ובעסקים ודעתו הייתה שונה משל קובי. לכתבנו נודע כי לאחר שלרר אמר לקובי שאפשר לבנות תקציב טוב יותר למען הציבור, קובי לא הסכים אפילו להקשיב ואמר ללרר שזה מה שיש, או שאתה אתנו או שאתה נגדנו.

מיכאל לרר אמר לכתבנו "זהו תקציב רע שאני לא יכול לתמוך בו, לצערי ראש העירייה מתנהג בצורה לא הוגנת ולא מקצועית וחושב שאנו נבחרי הציבור חותמות גומי. אני נבחרתי לסייע לטבריה ולא להרוס אותה בגלל שיקולים זרים המהולים באגו וניהול לא נכון".

כמה חבל שמי שהקריב את עצמו ואת שמו למען רון קובי, עזב את בסיס בוחריו למען קובי, נזרק עכשיו בבושת פנים ע"י רון קובי עצמו וכל זה כי לא הסכים לפגוע בתושבים. קובי אפילו לא נתן לו את זכות הדיבור בנושא הכל כך חשוב לעתידה של טבריה". במהלך הישיבה קובי השתיק שלושה מבין חבריו לסיעה בצורה מבישה ולא נתן להם כלל להתבטא. מעניין כמה זמן זה עוד יימשך.  

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
16.8.19, יהיה יין לראש השנה - הושג הסכם עבודה ביקבי רמת הגולן
בשעה טובה ומוצלחת נחתם השבוע הסכם עבודה ראשון פורץ דרך ביקבי רמת הגולן בקצרין ובו הישגים משמעותיים לעובדי היקב, כך דיווח אבי גבאי יו"ר ההסתדרות מרחב כנרת. אבי גבאי ביקש להביע תודה מקרב לב ליאיר שפירא מנכ״ל היקב ולצוות ההנהלה אופירה, שאולי, מיקי כהן ושונפלד היינן. תודה מיוחדת לחברי וועד העובדים - מיקי יו״ר הוועד, ישראל ויעקב חברי הוועד ושותפים נאמנים ופעילים לכל אורך המו״מ. תודה לאיציק פרשה מזכיר האיגוד המקצועי של ההסתדרות מרחב כנרת ברמת הגולן. יחד נמשיך למען ציבור העובדים ולהצלחת היקב מספר אחד בישראל עם היין הטוב ביותר בעולם.
16.8.19, אגודת המים בעמק הירדן הגיעה להסדר היסטורי עם מדינת ישראל ורשות המים אשר יבטיח את עתיד החקלאות באזור.
ההסדר הינו תוצאה של תהליך ארוך ועבודה מפרכת, אשר נוהל מול אנשי המקצוע של רשות המים ומשרדי הממשלה. משמעות ההסדר אדירה לחקלאות עמק הירדן ומסירה את איום הקיומי מעל ראשי החקלאים.להמשך קריאה.
16.8.19, בלט בהיעדרו
ביום שני 12.8.19 התקיים בפארק המים "חוף גיא", יום כייף שנתי לעובדי עיריית טבריה. יום חופש ניתן לעובדי העירייה ורבים מהם בחרו לממש את כרטיסי ההנחה ולהגיע ליהנות מיום של חווית מים מהנה ושמחה. ארצי מרדכי, יו''ר ועד העובדים, ניצח על הארגון ביד רמה והוא נראה עובר בין העובדים הרבים ודורש בשלומם. בלט בהיעדרו רון קובי, ראש העירייה.
16.8.19, אם הם אומרים - בטח הם יודעים למה הם אומרים
על החלטת שופטי בג"צ בנוגע לפסילת ההפרדה, בזמן הופעתו של הזמר מוטי שטיינמץ בעפולה, אמר השבוע פרופ' עודד מודריק - מרצה בכיר באוניברסיטת אריאל וסגן נשיא בדימוס של בית המשפט המחוזי בתל אביב. "חוכמת השפיטה אינה מתמצית בהבנת הדין. חוכמת השופט היא גם ההבנה שנקיטת ייקוב הדין את ההר עלולה ללבות מחלקות רבות היקף" (מתוך ציוץ טוויטר של פרופ' מודריק)
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 18 אוגוסט2019
Wאבגדהוש
3128293031010203
3204050607080910
3311121314151617
3418192021222324
3525262728293031
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.