הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>סיעת הימין החדש - רפאל טרבלסי, יוסי בן חמו>
יוסי בן חמו: עירוני טבריה – משכורות

כוכב הצפון, גיליון 2377, 8.3.19

יוסי בן חמו

 

"עירוני טבריה" היא קבוצת הכדורגל העירונית. בהערכה גסה, לדעתי, יש כעשרת אלפים איש המתעניינים בקבוצת הכדורגל באופן כזה או אחר, תושבי טבריה או טבריינים לשעבר ואפילו "חוצניקים", כאלה שלא שוכחים את דור הזהב של הכדורגל הטברייני, אי שם בשנות ה-80.

בשנת 2006 חזרה להתקיים הקבוצה הטבריינית, במתכונת עירונית. רוב תקציבה של הקבוצה מגיע דרך סעיף התמיכות בתקציב העירוני, כלומר הקבוצה מתוקצבת דרך עיריית טבריה, לצער כולם. אם הייתה אופציה תקציבית אחרת, כל בר דעת היה בוחר בה לתקצוב קבוצת הכדורגל, אך הקבוצה מתוקצבת מהעירייה הגרעונית שלנו, מה שגורם שנה בשנה לעיכוב משכורות השחקנים במהלך השנה.

הספירה הנוכחית של חוב המשכורות עומדת על 2 ו30%. זה מה שחייבים, נכון לכתיבת שורות אלו, לשחקני הקבוצה ומאמני מחלקות הנוער, שמאיימים לשבות החל מראשון הקרוב, אם לא ישולמו משכורותיהם.

בישיבת המועצה שהתקיימה בשלישי האחרון, העליתי הצעה להעביר מקדמה, המקסימלית שניתן, 50% במתכונת חודש בחודשו (1/12), על מנת שהקבוצה תקבל מעט אויר לנשימה, במובן הכלכלי. לצערי בחר ראש העיר שלא להעלות את הנושא להצבעה ומשך הצעה זו בטענה כי בעת הנוכחית – אין תקציב לכדורגל.

כשהגיע הדיון אודות מסגרות האשראי, קמו ונזדעקו אנשיו של רון אודות שכר עובדי העירייה, לא ראיתי איש מהם דואג לשחקני הקבוצה, שגם הם מקבלים שכר דרך העירייה. עצוב.

ההנאות הקטנות של החיים

אחת מתלמידותיי בעבר סיימה השבוע מכינה קדם-צבאית. כאשר חינכתי כיתה י''ב בשנה שעברה, אחת ממטרותיי הגלויות הייתה לדחוף כמה שיותר מתלמידיי למסגרות המשך ולשירות משמעותי בצה''ל. לא אשקר, נחלתי כישלון בתחום מסגרות ההמשך, כיוון שרק שני תלמידים מתוך 20 הלכו למסגרות המשך. לא קל להוציא תלמידים למסגרות המשך, לשכנע אותם "לבזבז" כמעט שנה מחייהם למען פיתוח האישיות, התנדבות לקהילה ושאר ערכים. השבוע כאמור, סיימה אחת מתלמידותיי מכינה קדם-צבאית, וכשהתעניינתי איך היה, השיבה בזו הלשון: "היה מטורף, חוויתי ומהנה. קשה, אבל למדנו וצמחנו. בקיצור, אחת התקופות, והבחירה הכי טובה שעשיתי בחיים".

שורה תחתונה: בני נוער, לכול למסגרות המשך. ואם יש לכם ספקות, תשמעו מבעלת הניסיון. זה שווה את זה. בשבילכם.

 

שבת שלום, יוסי בן חמו, חבר מועצת העיר

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
במד"א ערוכים לאבטח רפואית את מאות האלפים שיגיעו להילולה במירון
לאחר הכנות נרחבות במשך חודשים רבים, מגן דוד אדום ערוך ומוכן לאבטח רפואית את מאות אלפי המתפללים שיגיעו להילולת הרשב"י במירון * מד"א בשיתוף ארגוני ההצלה ובתיאום מלא עם משטרת ישראל וכלל כוחות החירום והביטחון ינהל את האבטחה הרפואית באירוע ממוקד שליטה של מד"א שהוקם בהר מירון. להמשך כתבה.
2 חיילות טברייניות בין מצטיינות נשיא המדינה ליום העצמאות ה-71 למדינת ישראל.
בטקס שנערך ביום העצמאות בבית הנשיא, קיבלו 120 חיילים וחיילות אות הצטיינות על פעילותם ותרומתם למען המדינה. בתוך ה-120 מצטיינים היו 2 חיילות טברייניות שהביאו כבוד והערכה לעיר שלמה. רגע של אושר. להמשך כתבה.
מועצת הדבש ודבוראי ישראל: לכבוד יום הדבורה הבינלאומי שקבע האו"ם 20.5 יפתחו המכוורות ברחבי הארץ את שעריהן, לשבוע חגיגות בסימן יום הדבורה
ב-20.5 יקיים הדבוראי בועז בן זאב - שידור חי בעזרת מצלמה מיוחדת מתוך כוורת דבורים פעילה, בשילוב הסברים ומענה לשאלות להגברת המודעות לחשיבותה של דבורה הדבש בהאבקת גידולים חקלאיים. להמשך כתבה..
יום המוזאונים הבין-לאומי מאי 2019 - כניסה חינם לעשרות מוזאונים ברחבי הארץ
כמדי שנה, מוזאוני ישראל יפתחו את שעריהם לקהל הרחב ללא תשלום ויקיימו מגוון פעילויות בהשראת הנושא השנתי הנבחר ״המוזאון כחממה תרבותית-העתיד של העבר״. להמשך הכתבה..
ספר חדש מתאר צילומים מרתקים של הדמויות הנשיות המרכזיות בתנ"ך, על רקע נופי הגולן
ב-14.5 יתקיים אירוע השקת ספר הצילומים והדמיות החדש והייחודי, המציג תצלומים של נשים בתנ"ך בנופי הגולן, מאת דיקלה לאור, מהמכללה האקדמית כנרת, שרואה אור בימים אלה. הספר מרכז בתוכו 41 צילומים ייחודיים, המהווים 41 סיפורי מקרא. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 22 מאי2019
Wאבגדהוש
1828293001020304
1905060708091011
2012131415161718
2119202122232425
2226272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.