הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
מפלגת כולנו בכנס בחירות ענק בטבריה

כוכב הצפון, גיליון 2373, 8.2.19

חיים חליוה

 

השבוע אירחו אנשי ותומכי מפלגת "כולנו" בטבריה והסביבה את, שר האוצר, משה כחלון וחברי הכנסת של המפלגה בטבריה. הכנס התקיים  במלון "קיסר" בטבריה וניתן להעיד שזה היה כנס הפעילים, אחד מבין הגדולים והמשמעותיים עד כה, של מפלגת "כולנו".

כאמור, הכנס נערך במעמד שר האוצר ויו"ר כולנו, משה כחלון, שר הכלכלה המצטיין, אלי כהן, שרת הבינוי והשיכון, יפעת שאשא - ביטון, מנכ"ל המפלגה יואב רפאל, נציגי הערים הצפוניות שהגיעו באופן מיוחד, חברי מועצות, מאות פעילים, תומכים ותומכת אחת, מהבולטת במיוחד, גב' אורנה פרץ ה"משעממת מקרית שמונה". את הערב הנחה, חבר מעצת העיר טבריה, דודיק אזולאי.  במהלך הכנס, שר האוצר משה כחלון התייחס לפרסומי הסקרים וציין כי מבחן המציאות הוא בקלפיות והסקרים נועדו לפרנס את הסוקרים.

כמו כן, ציין השר, כי "ההחלטה לא לחבור למפלגות אחרות נובעת מסיבה פשוטה כי אין בין המפלגות המתמודדות מפלגה, שחורטת על דגלה ערכים חברתיים ואת הדאגה והקידום של האזרח".

בהמשך הערב ציין, דודיק אזולאי, חבר מועצת העיר טבריה ומנהל מחוז צפון של כולנו אמר כי: "התומכת החדשה במפלגה, שעד כה הייתה שנים רבות פעילה של הליכוד, אורנה פרץ אמרה 'איזו קבלת פנים אני מקבלת פה לעומת המקום ההוא. אני פעילה חברתית הרבה מאוד שנים ומבינה בפוליטיקה. עד אתמול הבית הפוליטי שלי היה בליכוד. אבל זכותי לבחור במי שאני רוצה'. השר כחלון ומפלגת כולנו הובילו המון שינויים בחברה הישראלית שאנחנו, המעמד החלש, מרגישים יום יום. החלטתי לתמוך במפלגת כולנו והשר כחלון. צריך שכמה שיותר אנשים יתמכו בכולנו כי באמת אכפת לו מאיתנו." שר האוצר משה כחלון הודה לפרץ ואמר: אורנה, אכפת לנו ממך, ואת מצטרפת היום למפלגה החברתית ביותר בישראל."
סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
16.8.19, יהיה יין לראש השנה - הושג הסכם עבודה ביקבי רמת הגולן
בשעה טובה ומוצלחת נחתם השבוע הסכם עבודה ראשון פורץ דרך ביקבי רמת הגולן בקצרין ובו הישגים משמעותיים לעובדי היקב, כך דיווח אבי גבאי יו"ר ההסתדרות מרחב כנרת. אבי גבאי ביקש להביע תודה מקרב לב ליאיר שפירא מנכ״ל היקב ולצוות ההנהלה אופירה, שאולי, מיקי כהן ושונפלד היינן. תודה מיוחדת לחברי וועד העובדים - מיקי יו״ר הוועד, ישראל ויעקב חברי הוועד ושותפים נאמנים ופעילים לכל אורך המו״מ. תודה לאיציק פרשה מזכיר האיגוד המקצועי של ההסתדרות מרחב כנרת ברמת הגולן. יחד נמשיך למען ציבור העובדים ולהצלחת היקב מספר אחד בישראל עם היין הטוב ביותר בעולם.
16.8.19, אגודת המים בעמק הירדן הגיעה להסדר היסטורי עם מדינת ישראל ורשות המים אשר יבטיח את עתיד החקלאות באזור.
ההסדר הינו תוצאה של תהליך ארוך ועבודה מפרכת, אשר נוהל מול אנשי המקצוע של רשות המים ומשרדי הממשלה. משמעות ההסדר אדירה לחקלאות עמק הירדן ומסירה את איום הקיומי מעל ראשי החקלאים.להמשך קריאה.
16.8.19, בלט בהיעדרו
ביום שני 12.8.19 התקיים בפארק המים "חוף גיא", יום כייף שנתי לעובדי עיריית טבריה. יום חופש ניתן לעובדי העירייה ורבים מהם בחרו לממש את כרטיסי ההנחה ולהגיע ליהנות מיום של חווית מים מהנה ושמחה. ארצי מרדכי, יו''ר ועד העובדים, ניצח על הארגון ביד רמה והוא נראה עובר בין העובדים הרבים ודורש בשלומם. בלט בהיעדרו רון קובי, ראש העירייה.
16.8.19, אם הם אומרים - בטח הם יודעים למה הם אומרים
על החלטת שופטי בג"צ בנוגע לפסילת ההפרדה, בזמן הופעתו של הזמר מוטי שטיינמץ בעפולה, אמר השבוע פרופ' עודד מודריק - מרצה בכיר באוניברסיטת אריאל וסגן נשיא בדימוס של בית המשפט המחוזי בתל אביב. "חוכמת השפיטה אינה מתמצית בהבנת הדין. חוכמת השופט היא גם ההבנה שנקיטת ייקוב הדין את ההר עלולה ללבות מחלקות רבות היקף" (מתוך ציוץ טוויטר של פרופ' מודריק)
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 23 אוגוסט2019
Wאבגדהוש
3128293031010203
3204050607080910
3311121314151617
3418192021222324
3525262728293031
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.