הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
"ריבונות טבריה מעל הכל!"

כוכב הצפון, גיליון 2373, 8.2.19

חיים חליוה

האופוזיציה משלבת ידיים עם ראש העיר ומביעה תמיכה בלתי מסויגת של חברי המועצה רפאל טרבלסי וחברו יוסי בן חמו בראש העיר רון קובי במאבק על ריבונות טבריה.

בימים האחרונים מתרחש מאבק אותו מוביל ראש העיר, רון קובי, על הפיכת המסגד שנמצא בטיילת אלון, אזור תיירות חשוב לטבריה, לאתר תיירותי – מוזיאון טבריה. אם המהלך יצלח יוחזר לעם היהודי נכס חשוב והיסטורי, דבר העולה בקנה אחד עם תפיסת עולמם של נאמני ארץ ישראל בגוש הימני, אותו מייצג חבר המועצה טרבלסי בטבריה.

בעקבות המאבק שלח טרבלסי מכתב לראש העיר בו הוא מביע תמיכה בלתי מסויגת במאבק ובו נכתב: "אנו עדים כי ישנם גורמים זרים שאינם מכירים בריבונות מדינת ישראל על ארץ ישראל והם עסוקים סביב השעון לפגוע במדינת ישראל... אנו מבקשים לחזק את ידיך בנושא חשוב זה. בעינינו אין כאן קואליציה או אופוזיציה. ריבונות מדינת ישראל והעם היהודי חשובים יותר מכל".

כידוע טרבלסי חולק על דרכו של קובי בכל הקשור לצורה בה הוא מתבטא ומתנהל כלפי חלקים בציבור ועל כך שהוא מנהל המון מחלוקות אנושיות מעל דפי הפייסבוק באופן מביש או מסית בעיניו, אך הפעם טרבלסי טורח להבהיר כי על המהות אין ולא יהיה ויכוח - ריבונות טבריה מעל הכל!

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
16.8.19, יהיה יין לראש השנה - הושג הסכם עבודה ביקבי רמת הגולן
בשעה טובה ומוצלחת נחתם השבוע הסכם עבודה ראשון פורץ דרך ביקבי רמת הגולן בקצרין ובו הישגים משמעותיים לעובדי היקב, כך דיווח אבי גבאי יו"ר ההסתדרות מרחב כנרת. אבי גבאי ביקש להביע תודה מקרב לב ליאיר שפירא מנכ״ל היקב ולצוות ההנהלה אופירה, שאולי, מיקי כהן ושונפלד היינן. תודה מיוחדת לחברי וועד העובדים - מיקי יו״ר הוועד, ישראל ויעקב חברי הוועד ושותפים נאמנים ופעילים לכל אורך המו״מ. תודה לאיציק פרשה מזכיר האיגוד המקצועי של ההסתדרות מרחב כנרת ברמת הגולן. יחד נמשיך למען ציבור העובדים ולהצלחת היקב מספר אחד בישראל עם היין הטוב ביותר בעולם.
16.8.19, אגודת המים בעמק הירדן הגיעה להסדר היסטורי עם מדינת ישראל ורשות המים אשר יבטיח את עתיד החקלאות באזור.
ההסדר הינו תוצאה של תהליך ארוך ועבודה מפרכת, אשר נוהל מול אנשי המקצוע של רשות המים ומשרדי הממשלה. משמעות ההסדר אדירה לחקלאות עמק הירדן ומסירה את איום הקיומי מעל ראשי החקלאים.להמשך קריאה.
16.8.19, בלט בהיעדרו
ביום שני 12.8.19 התקיים בפארק המים "חוף גיא", יום כייף שנתי לעובדי עיריית טבריה. יום חופש ניתן לעובדי העירייה ורבים מהם בחרו לממש את כרטיסי ההנחה ולהגיע ליהנות מיום של חווית מים מהנה ושמחה. ארצי מרדכי, יו''ר ועד העובדים, ניצח על הארגון ביד רמה והוא נראה עובר בין העובדים הרבים ודורש בשלומם. בלט בהיעדרו רון קובי, ראש העירייה.
16.8.19, אם הם אומרים - בטח הם יודעים למה הם אומרים
על החלטת שופטי בג"צ בנוגע לפסילת ההפרדה, בזמן הופעתו של הזמר מוטי שטיינמץ בעפולה, אמר השבוע פרופ' עודד מודריק - מרצה בכיר באוניברסיטת אריאל וסגן נשיא בדימוס של בית המשפט המחוזי בתל אביב. "חוכמת השפיטה אינה מתמצית בהבנת הדין. חוכמת השופט היא גם ההבנה שנקיטת ייקוב הדין את ההר עלולה ללבות מחלקות רבות היקף" (מתוך ציוץ טוויטר של פרופ' מודריק)
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 23 אוגוסט2019
Wאבגדהוש
3128293031010203
3204050607080910
3311121314151617
3418192021222324
3525262728293031
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.