הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: הליכוד בחר נבחרת מנצחת

כוכב הצפון, גיליון 2373, 8.2.19

חיים חליוה

מזה שנים אני מסקר את הליך הבחירות בסניף הליכוד המקומי בטבריה. שנים היה התהליך כמו בסרט "סלאח שבתי". רשימות, דילים, חיבורים, ניתוקים, כעסים, חברויות וכד'. ביום שלישי האחרון, הוכיח הסניף המקומי, כמו כלל סניפי הליכוד בארץ שהשיטה של סלאח שבתי, הולכת ונעלמת, הרשימות הנמסרות לבוחרים טרם כניסתם לקלפי, הולכות ונעלמות. יותר ויותר ראיתי כיצד לא הסכימו האנשים כלל לקבל רשימה. ואכן, הוכיחו בוחרי הליכוד שהם יודעים לבחור רשימה מנצחת לליכוד, הם בחרו את הטובים ביותר ברשימת הליכוד לכנסת. הבוחרים אמרו בקול גדול, לא תודה לאלו שהם לא רצו ברשימה, ואמרו כן לטובים ביותר. ולכן יצא שרשימת הליכוד לכנסת היא רשימה מנצחת בבחירות הקרובות אפילו לדעת השמאל והמרכז שהחלו להיכנס לכוננות ספיגה.

מתפקדי הליכוד בחרו בבחירות דמוקרטיות את הנבחרת. לא כמו במפלגות האחרות בשיטת הוועדה המסדרת או הדיקטטור בראש שמסדר את הרשימה.

בטבריה, נחשף לעיני הכל כוחו האמיתי של כל אחד מהשחקנים בזירה. אלו שיודעים לפלח ולנתח את המספרים והתוצאות בטבריה ברור שקריסתו של ציון פיניאן נמשכת וכוחו ירד לשפל של כל הזמנים. כוחו לדעת רבים בסניף בקושי 350 איש. ההוכחה לכך היא שחיים כץ חברו הטוב של פיניאן קיבל בטבריה רק כ-390 קולות. והוא היה מחוק מכל הדילים של השחקנים האחרים. לעומתו ישראל כץ רבים רוחשים לו כבוד זכה לכ-600 קולות. ולמה? ישראל כץ קיבל מציון 350 והקבוצות האחרות כמו אנשי ש"ס בליכוד, אנשי הרב קוק, ואחרים הרואים בישראל כץ איש ראוי ובחרו בו עוד כ-200 איש בזכות ולא בחסד.

המפליא בכל הסיפור שגם נאמני פיניאן אלו שתמיד היו סביבו כבר לא נראו בשטח בכלל.

אלו שהביעו תמיכה ברון קובי מבין ח"כ של הליכוד גם הם חוסלו ע"י בוחרי סניף הליכוד בטבריה דוגמת איוב קרא, אורן חזן, נאוה בוקר, מיקי זוהר גם יואב קיש נפגע מהתמיכה כמו גם גלעד ארדן שיכל לצאת יותר גבוהה אך הפגישה שלו עם ראש העיר קובי הרגיזה את מתנגדי קובי. כל אלו שילמו את המחיר. 

גם כוחם של הקבוצות האחרות התגלה. בסופו של יום את רשימת המומלצים שלי מהשבוע שעבר בטור האישי שלי הטבריינים אימצו אחת לאחת ובחרו בהם.

הקרב הגדול והאמיתי על הסניף המקומי כבר החל וכולם בסניף תמימי דעים שציון פיניאן צריך וחייב ללכת הביתה וכבר החלו ההכנות להקמת סניף חדש המורכב מצעירי הליכוד דור ההמשך של הליכוד. 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
16.8.19, יהיה יין לראש השנה - הושג הסכם עבודה ביקבי רמת הגולן
בשעה טובה ומוצלחת נחתם השבוע הסכם עבודה ראשון פורץ דרך ביקבי רמת הגולן בקצרין ובו הישגים משמעותיים לעובדי היקב, כך דיווח אבי גבאי יו"ר ההסתדרות מרחב כנרת. אבי גבאי ביקש להביע תודה מקרב לב ליאיר שפירא מנכ״ל היקב ולצוות ההנהלה אופירה, שאולי, מיקי כהן ושונפלד היינן. תודה מיוחדת לחברי וועד העובדים - מיקי יו״ר הוועד, ישראל ויעקב חברי הוועד ושותפים נאמנים ופעילים לכל אורך המו״מ. תודה לאיציק פרשה מזכיר האיגוד המקצועי של ההסתדרות מרחב כנרת ברמת הגולן. יחד נמשיך למען ציבור העובדים ולהצלחת היקב מספר אחד בישראל עם היין הטוב ביותר בעולם.
16.8.19, אגודת המים בעמק הירדן הגיעה להסדר היסטורי עם מדינת ישראל ורשות המים אשר יבטיח את עתיד החקלאות באזור.
ההסדר הינו תוצאה של תהליך ארוך ועבודה מפרכת, אשר נוהל מול אנשי המקצוע של רשות המים ומשרדי הממשלה. משמעות ההסדר אדירה לחקלאות עמק הירדן ומסירה את איום הקיומי מעל ראשי החקלאים.להמשך קריאה.
16.8.19, בלט בהיעדרו
ביום שני 12.8.19 התקיים בפארק המים "חוף גיא", יום כייף שנתי לעובדי עיריית טבריה. יום חופש ניתן לעובדי העירייה ורבים מהם בחרו לממש את כרטיסי ההנחה ולהגיע ליהנות מיום של חווית מים מהנה ושמחה. ארצי מרדכי, יו''ר ועד העובדים, ניצח על הארגון ביד רמה והוא נראה עובר בין העובדים הרבים ודורש בשלומם. בלט בהיעדרו רון קובי, ראש העירייה.
16.8.19, אם הם אומרים - בטח הם יודעים למה הם אומרים
על החלטת שופטי בג"צ בנוגע לפסילת ההפרדה, בזמן הופעתו של הזמר מוטי שטיינמץ בעפולה, אמר השבוע פרופ' עודד מודריק - מרצה בכיר באוניברסיטת אריאל וסגן נשיא בדימוס של בית המשפט המחוזי בתל אביב. "חוכמת השפיטה אינה מתמצית בהבנת הדין. חוכמת השופט היא גם ההבנה שנקיטת ייקוב הדין את ההר עלולה ללבות מחלקות רבות היקף" (מתוך ציוץ טוויטר של פרופ' מודריק)
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 12 מרץ2019
Wבגדהושא
925262728010203
1004050607080910
1111121314151617
1218192021222324
1325262728293031
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.