הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: הליכוד בחר נבחרת מנצחת

כוכב הצפון, גיליון 2373, 8.2.19

חיים חליוה

מזה שנים אני מסקר את הליך הבחירות בסניף הליכוד המקומי בטבריה. שנים היה התהליך כמו בסרט "סלאח שבתי". רשימות, דילים, חיבורים, ניתוקים, כעסים, חברויות וכד'. ביום שלישי האחרון, הוכיח הסניף המקומי, כמו כלל סניפי הליכוד בארץ שהשיטה של סלאח שבתי, הולכת ונעלמת, הרשימות הנמסרות לבוחרים טרם כניסתם לקלפי, הולכות ונעלמות. יותר ויותר ראיתי כיצד לא הסכימו האנשים כלל לקבל רשימה. ואכן, הוכיחו בוחרי הליכוד שהם יודעים לבחור רשימה מנצחת לליכוד, הם בחרו את הטובים ביותר ברשימת הליכוד לכנסת. הבוחרים אמרו בקול גדול, לא תודה לאלו שהם לא רצו ברשימה, ואמרו כן לטובים ביותר. ולכן יצא שרשימת הליכוד לכנסת היא רשימה מנצחת בבחירות הקרובות אפילו לדעת השמאל והמרכז שהחלו להיכנס לכוננות ספיגה.

מתפקדי הליכוד בחרו בבחירות דמוקרטיות את הנבחרת. לא כמו במפלגות האחרות בשיטת הוועדה המסדרת או הדיקטטור בראש שמסדר את הרשימה.

בטבריה, נחשף לעיני הכל כוחו האמיתי של כל אחד מהשחקנים בזירה. אלו שיודעים לפלח ולנתח את המספרים והתוצאות בטבריה ברור שקריסתו של ציון פיניאן נמשכת וכוחו ירד לשפל של כל הזמנים. כוחו לדעת רבים בסניף בקושי 350 איש. ההוכחה לכך היא שחיים כץ חברו הטוב של פיניאן קיבל בטבריה רק כ-390 קולות. והוא היה מחוק מכל הדילים של השחקנים האחרים. לעומתו ישראל כץ רבים רוחשים לו כבוד זכה לכ-600 קולות. ולמה? ישראל כץ קיבל מציון 350 והקבוצות האחרות כמו אנשי ש"ס בליכוד, אנשי הרב קוק, ואחרים הרואים בישראל כץ איש ראוי ובחרו בו עוד כ-200 איש בזכות ולא בחסד.

המפליא בכל הסיפור שגם נאמני פיניאן אלו שתמיד היו סביבו כבר לא נראו בשטח בכלל.

אלו שהביעו תמיכה ברון קובי מבין ח"כ של הליכוד גם הם חוסלו ע"י בוחרי סניף הליכוד בטבריה דוגמת איוב קרא, אורן חזן, נאוה בוקר, מיקי זוהר גם יואב קיש נפגע מהתמיכה כמו גם גלעד ארדן שיכל לצאת יותר גבוהה אך הפגישה שלו עם ראש העיר קובי הרגיזה את מתנגדי קובי. כל אלו שילמו את המחיר. 

גם כוחם של הקבוצות האחרות התגלה. בסופו של יום את רשימת המומלצים שלי מהשבוע שעבר בטור האישי שלי הטבריינים אימצו אחת לאחת ובחרו בהם.

הקרב הגדול והאמיתי על הסניף המקומי כבר החל וכולם בסניף תמימי דעים שציון פיניאן צריך וחייב ללכת הביתה וכבר החלו ההכנות להקמת סניף חדש המורכב מצעירי הליכוד דור ההמשך של הליכוד. 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מגדולי פסלי הארץ חי כאן בטבריה בצניעות בינינו הפסל שמואל בו עמי – אגדה והיסטוריה מהלכת
לעיתים מסתובבים בינינו אנשים גדולים, שסוחבים אחריהם היסטוריה שלמה, תרבות והישגים שאמורים לנפח לנו את הגאווה הטבריינית מקצה על קצה, אבל אנחנו לא יודעים עליהם מספיק, לא רואים את הפלא שמתרחש תחת ידינו ובינינו, את האוצרות הטמונים במקום שאינו מכבד אותם מספיק, במקום להיות מוצגים בגלריית אומנות מרהיבה בטבריה. איזה פספוס, זו הייתה הרגשתי, כשביקרתי במקום בו אצורים אוצרות הפסלים והתמונות המדברות היסטוריה שלמה, בביתו של הפסל הטברייני שמואל בן עמי. לכתבה המלאה והסרטון שמלווה איתה, בגיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון..
לא לוקחים סיכון – מתכוננים למחסור באספקת המים במקרה חירום
מעיינות ישועה גם בחירום - כנס בטחון מים באגודת המים של עמק הירדן בכנס בטחון מים שקיימה אגודת המים בעמק הירדן ביום חמישי האחרון, הוצגו האיומים השונים והתרחישים האפשריים העלולים להוביל לפגיעה באספקת המים לתושבים והוצגו פתרונות ומתקנים מתקדמים להתמודדות במצבי חירום. עוד נדונה בכנס הסכנה הסניטרית האפשרית בשל תמותה גבוהה של מאות אלפי בעלי חיים, עקב חוסר במים. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
תקפו שוטרים ושוחררו ממעצר לאחר שעות ספורות
באופן נדיר לעבירת תקיפת שוטרים, השופטת ברלינר-לוי קיבלה את בקשתו של עורך הדין ד"ר ניסן שריפי והאריכה את מעצר החשודים למשך שעות בלבד. ארבעה בני משפחה אחת במושב הזורעים ליד טבריה הובאו ביום שישי האחרון להארכת מעצרם בשל תקיפת שוטרים אשר באו להגן על חברת המים "מי ג'"ת" של המועצה האזורית גליל-תחתון בעת ביצוע עבודות בנחלה של המשפחה במושב ביום חמישי בערב. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
מבצע ניקיון 'שביל סובב כינרת' לפסח
רשות הכינרת ברכו את ההנהלה, המורים, המדריכים הצעירים והתלמידים המקסימים מבית ספר האזורי "מול גלעד" מקיבוץ אשדוד יעקב, 400 תלמידים מכיתות א' עד ח', תושבי רכס הפוריות וקיבוצי עמק הירדן על פרויקט הניקיון השנתי לקראת חג הפסח. התלמידים הגיעו מלווים בצוות מורים ומדריכים, קבלו כפפות ושקיות זבל גדולות של רשות הכינרת, וניקו את השביל מאשפה רבה שהצטברה. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
מניתוח פשוט בשקדים אבירם דן ז"ל בן 44 מצא את מותו
מקרה מזעזע בו נכנס בחור בן 44 אבירם דן לניתוח שקדים בגרון, ניתוח הנחשב לניתוח קל שבקלים ונעשה מידיי יום ביומו בעשרות פעמים בשבוע וכאן בבית החולים פוריה אבירם מוצא את מותו. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 12 מרץ2019
Wבגדהושא
925262728010203
1004050607080910
1111121314151617
1218192021222324
1325262728293031
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.