הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: הליכוד בחר נבחרת מנצחת

כוכב הצפון, גיליון 2373, 8.2.19

חיים חליוה

מזה שנים אני מסקר את הליך הבחירות בסניף הליכוד המקומי בטבריה. שנים היה התהליך כמו בסרט "סלאח שבתי". רשימות, דילים, חיבורים, ניתוקים, כעסים, חברויות וכד'. ביום שלישי האחרון, הוכיח הסניף המקומי, כמו כלל סניפי הליכוד בארץ שהשיטה של סלאח שבתי, הולכת ונעלמת, הרשימות הנמסרות לבוחרים טרם כניסתם לקלפי, הולכות ונעלמות. יותר ויותר ראיתי כיצד לא הסכימו האנשים כלל לקבל רשימה. ואכן, הוכיחו בוחרי הליכוד שהם יודעים לבחור רשימה מנצחת לליכוד, הם בחרו את הטובים ביותר ברשימת הליכוד לכנסת. הבוחרים אמרו בקול גדול, לא תודה לאלו שהם לא רצו ברשימה, ואמרו כן לטובים ביותר. ולכן יצא שרשימת הליכוד לכנסת היא רשימה מנצחת בבחירות הקרובות אפילו לדעת השמאל והמרכז שהחלו להיכנס לכוננות ספיגה.

מתפקדי הליכוד בחרו בבחירות דמוקרטיות את הנבחרת. לא כמו במפלגות האחרות בשיטת הוועדה המסדרת או הדיקטטור בראש שמסדר את הרשימה.

בטבריה, נחשף לעיני הכל כוחו האמיתי של כל אחד מהשחקנים בזירה. אלו שיודעים לפלח ולנתח את המספרים והתוצאות בטבריה ברור שקריסתו של ציון פיניאן נמשכת וכוחו ירד לשפל של כל הזמנים. כוחו לדעת רבים בסניף בקושי 350 איש. ההוכחה לכך היא שחיים כץ חברו הטוב של פיניאן קיבל בטבריה רק כ-390 קולות. והוא היה מחוק מכל הדילים של השחקנים האחרים. לעומתו ישראל כץ רבים רוחשים לו כבוד זכה לכ-600 קולות. ולמה? ישראל כץ קיבל מציון 350 והקבוצות האחרות כמו אנשי ש"ס בליכוד, אנשי הרב קוק, ואחרים הרואים בישראל כץ איש ראוי ובחרו בו עוד כ-200 איש בזכות ולא בחסד.

המפליא בכל הסיפור שגם נאמני פיניאן אלו שתמיד היו סביבו כבר לא נראו בשטח בכלל.

אלו שהביעו תמיכה ברון קובי מבין ח"כ של הליכוד גם הם חוסלו ע"י בוחרי סניף הליכוד בטבריה דוגמת איוב קרא, אורן חזן, נאוה בוקר, מיקי זוהר גם יואב קיש נפגע מהתמיכה כמו גם גלעד ארדן שיכל לצאת יותר גבוהה אך הפגישה שלו עם ראש העיר קובי הרגיזה את מתנגדי קובי. כל אלו שילמו את המחיר. 

גם כוחם של הקבוצות האחרות התגלה. בסופו של יום את רשימת המומלצים שלי מהשבוע שעבר בטור האישי שלי הטבריינים אימצו אחת לאחת ובחרו בהם.

הקרב הגדול והאמיתי על הסניף המקומי כבר החל וכולם בסניף תמימי דעים שציון פיניאן צריך וחייב ללכת הביתה וכבר החלו ההכנות להקמת סניף חדש המורכב מצעירי הליכוד דור ההמשך של הליכוד. 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
השתלמות למתנדבי "איחוד הצלה"
כ-50 מתנדבי "איחוד הצלה" הגיעו ביום שלישי, 2.7.19 ליום השתלמות אזורי במלר"ד (מיון) המרכז הרפואי פדה-פוריה. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה), ציין כי זו שנה שלישית שצוות המלר"ד מארגן ימי הדרכה והכשרה שכוללים לצד ההרצאות, סימולציות ותרגולים מעשיים במיון הממוגן.
איך עושים כיף לילדים מבלי לנסוע רחוק
מאת: חיים חליוה כולנו שוברים את הראש לאן לקחת את הילדים בחופש הגדול. רבים מחפשים בכל קצוות הארץ אבל הם רק לא מסתכלים ממש מתחת לפנס ואל מול העיניים שלהם. אז זה כך, ממש בטיילת אלון בטבריה יש מתקני שעשועים לילדים עם המון פעילויות מדהימות. אטרקציות מדהימות ופעילות מגוונת והל על מנת לתת לילדים מעט פעילות, הנאה, הוצאת מרץ, כיופים שעות איכות עם ההורים. אז אם אתם הורים לילדים מחכים לכם בטיילת אלון בטבריה "מתקני שעשועים" הפתעות והנאות מובטחות. להמשך קריאה.
שיטה לזיהוי הרכב האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן תתרום בעתיד אף לזיהוי מוקדם
מחקר חדש הוביל לגילוי שיטה חדשה אשר פותחה ע"י פרופ' יוסף רייחלין וד"ר רפאל מינס מהמחלקה לפיזיקה באוניברסיטת אריאל, מאפשרת לזהות את ההרכב של האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן. להמשך כתבה.
הכדור עגול והמשחק לא נגמר
מאת: חיים חליוה אילן סידא, שחקן עבר של הפועל טבריה, עדיין פעיל בתחום הכדורגל והוא שחקן פעיל מאוד בקבוצת "בזק" בליגה לשכונות ובליגה למקומות עבודה בעפולה. למרות גילו היחסית מופלג, מפגין עדיין אילן את יכולותיו וכישוריו הן מהבחינה של הכושר הגופני המעולה שלו והן כישורי הכדורגל שלו. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 20 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.