הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
הטבריינים דורון אביטן וזיו יעיש ההחמצה הגדולה

כוכב הצפון, גיליון 2373, 8.2.19

 חיים חליוה

שני טבריינים התמודדו במשבצת מחוז גליל והעמקים בבחירות לרשימת הליכוד הכנסת. לשניים לא צלחה דרכם להתברג ולהיבחר, וכרגיל בטבריה לא בדיוק העניקו להם תמיכה בגלל ש..

השניים, חברה טובים כל אחד בפני עצמו, דורון מוכשר בפני עצמו ומכיר את העבודה הפרלמנטרית בכנסת מקרוב, עו"ד זיו יעיש, בנו של אשר יעיש, בית"רי מבטן ומלידה, וזיו הוא דור המשך לאביו.

לא הצלחתם הפעם, אבל המשיכו לעסוק בעשייה הציבורית, תהיו מעורים ומעורבים, הסניף המקומי חשוב להחליפו ולחדשו, לחזקו ובמיוחד לאחד אותו. שלבו ידיים ויחד המשיכו את פועלכם בתוך המפלגה. תדאגו למפלגה, לא לפילוג, תדאגו לאחדות, לא רק לעצמכם. תהיו הדור שנושא את דגל הליכוד תרתי משמע בטבריה לדוגמא ולמופת וצרפו אליכם את כל הכוחות הצעירים והטובים בעיר ובאזור, גרשו את החושך הדליקו את האור. בהצלחה. 

ולך אופיר כץ וליתר דיוק חבר הכנסת אופיר כץ ברכות עם בחירת ע"י מתפקדי הליכוד למשבצת מחוז גליל ועמקים. תמיד עזרת לטבריה ותמיד הייתה לך אוזן קשבת ועשית מיטב יכולת. המשך כדרכך, כי בחירות יגיעו בעוד 4 שנים שוב. בהצלחה בשליחותך הציבורית.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
16.8.19, יהיה יין לראש השנה - הושג הסכם עבודה ביקבי רמת הגולן
בשעה טובה ומוצלחת נחתם השבוע הסכם עבודה ראשון פורץ דרך ביקבי רמת הגולן בקצרין ובו הישגים משמעותיים לעובדי היקב, כך דיווח אבי גבאי יו"ר ההסתדרות מרחב כנרת. אבי גבאי ביקש להביע תודה מקרב לב ליאיר שפירא מנכ״ל היקב ולצוות ההנהלה אופירה, שאולי, מיקי כהן ושונפלד היינן. תודה מיוחדת לחברי וועד העובדים - מיקי יו״ר הוועד, ישראל ויעקב חברי הוועד ושותפים נאמנים ופעילים לכל אורך המו״מ. תודה לאיציק פרשה מזכיר האיגוד המקצועי של ההסתדרות מרחב כנרת ברמת הגולן. יחד נמשיך למען ציבור העובדים ולהצלחת היקב מספר אחד בישראל עם היין הטוב ביותר בעולם.
16.8.19, אגודת המים בעמק הירדן הגיעה להסדר היסטורי עם מדינת ישראל ורשות המים אשר יבטיח את עתיד החקלאות באזור.
ההסדר הינו תוצאה של תהליך ארוך ועבודה מפרכת, אשר נוהל מול אנשי המקצוע של רשות המים ומשרדי הממשלה. משמעות ההסדר אדירה לחקלאות עמק הירדן ומסירה את איום הקיומי מעל ראשי החקלאים.להמשך קריאה.
16.8.19, בלט בהיעדרו
ביום שני 12.8.19 התקיים בפארק המים "חוף גיא", יום כייף שנתי לעובדי עיריית טבריה. יום חופש ניתן לעובדי העירייה ורבים מהם בחרו לממש את כרטיסי ההנחה ולהגיע ליהנות מיום של חווית מים מהנה ושמחה. ארצי מרדכי, יו''ר ועד העובדים, ניצח על הארגון ביד רמה והוא נראה עובר בין העובדים הרבים ודורש בשלומם. בלט בהיעדרו רון קובי, ראש העירייה.
16.8.19, אם הם אומרים - בטח הם יודעים למה הם אומרים
על החלטת שופטי בג"צ בנוגע לפסילת ההפרדה, בזמן הופעתו של הזמר מוטי שטיינמץ בעפולה, אמר השבוע פרופ' עודד מודריק - מרצה בכיר באוניברסיטת אריאל וסגן נשיא בדימוס של בית המשפט המחוזי בתל אביב. "חוכמת השפיטה אינה מתמצית בהבנת הדין. חוכמת השופט היא גם ההבנה שנקיטת ייקוב הדין את ההר עלולה ללבות מחלקות רבות היקף" (מתוך ציוץ טוויטר של פרופ' מודריק)
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 12 מרץ2019
Wבגדהושא
925262728010203
1004050607080910
1111121314151617
1218192021222324
1325262728293031
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.