הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
הטבריינים דורון אביטן וזיו יעיש ההחמצה הגדולה

כוכב הצפון, גיליון 2373, 8.2.19

 חיים חליוה

שני טבריינים התמודדו במשבצת מחוז גליל והעמקים בבחירות לרשימת הליכוד הכנסת. לשניים לא צלחה דרכם להתברג ולהיבחר, וכרגיל בטבריה לא בדיוק העניקו להם תמיכה בגלל ש..

השניים, חברה טובים כל אחד בפני עצמו, דורון מוכשר בפני עצמו ומכיר את העבודה הפרלמנטרית בכנסת מקרוב, עו"ד זיו יעיש, בנו של אשר יעיש, בית"רי מבטן ומלידה, וזיו הוא דור המשך לאביו.

לא הצלחתם הפעם, אבל המשיכו לעסוק בעשייה הציבורית, תהיו מעורים ומעורבים, הסניף המקומי חשוב להחליפו ולחדשו, לחזקו ובמיוחד לאחד אותו. שלבו ידיים ויחד המשיכו את פועלכם בתוך המפלגה. תדאגו למפלגה, לא לפילוג, תדאגו לאחדות, לא רק לעצמכם. תהיו הדור שנושא את דגל הליכוד תרתי משמע בטבריה לדוגמא ולמופת וצרפו אליכם את כל הכוחות הצעירים והטובים בעיר ובאזור, גרשו את החושך הדליקו את האור. בהצלחה. 

ולך אופיר כץ וליתר דיוק חבר הכנסת אופיר כץ ברכות עם בחירת ע"י מתפקדי הליכוד למשבצת מחוז גליל ועמקים. תמיד עזרת לטבריה ותמיד הייתה לך אוזן קשבת ועשית מיטב יכולת. המשך כדרכך, כי בחירות יגיעו בעוד 4 שנים שוב. בהצלחה בשליחותך הציבורית.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
השתלמות למתנדבי "איחוד הצלה"
כ-50 מתנדבי "איחוד הצלה" הגיעו ביום שלישי, 2.7.19 ליום השתלמות אזורי במלר"ד (מיון) המרכז הרפואי פדה-פוריה. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה), ציין כי זו שנה שלישית שצוות המלר"ד מארגן ימי הדרכה והכשרה שכוללים לצד ההרצאות, סימולציות ותרגולים מעשיים במיון הממוגן.
איך עושים כיף לילדים מבלי לנסוע רחוק
מאת: חיים חליוה כולנו שוברים את הראש לאן לקחת את הילדים בחופש הגדול. רבים מחפשים בכל קצוות הארץ אבל הם רק לא מסתכלים ממש מתחת לפנס ואל מול העיניים שלהם. אז זה כך, ממש בטיילת אלון בטבריה יש מתקני שעשועים לילדים עם המון פעילויות מדהימות. אטרקציות מדהימות ופעילות מגוונת והל על מנת לתת לילדים מעט פעילות, הנאה, הוצאת מרץ, כיופים שעות איכות עם ההורים. אז אם אתם הורים לילדים מחכים לכם בטיילת אלון בטבריה "מתקני שעשועים" הפתעות והנאות מובטחות. להמשך קריאה.
שיטה לזיהוי הרכב האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן תתרום בעתיד אף לזיהוי מוקדם
מחקר חדש הוביל לגילוי שיטה חדשה אשר פותחה ע"י פרופ' יוסף רייחלין וד"ר רפאל מינס מהמחלקה לפיזיקה באוניברסיטת אריאל, מאפשרת לזהות את ההרכב של האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן. להמשך כתבה.
הכדור עגול והמשחק לא נגמר
מאת: חיים חליוה אילן סידא, שחקן עבר של הפועל טבריה, עדיין פעיל בתחום הכדורגל והוא שחקן פעיל מאוד בקבוצת "בזק" בליגה לשכונות ובליגה למקומות עבודה בעפולה. למרות גילו היחסית מופלג, מפגין עדיין אילן את יכולותיו וכישוריו הן מהבחינה של הכושר הגופני המעולה שלו והן כישורי הכדורגל שלו. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 20 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.