הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
ספורט בכוכב>
ספורט: טורניר מספר 17 לזכרו של בן טבריה דורון קליין ז"ל.

כוכב הצפון, גיליון 2372, 1.2.19

 

מועדון הכדורסל הפועל טבריה יחד עם עיריית טבריה בשיתוף המשפחה והחברים פועלים זו השנה השבעה עשר במפעל ההנצחה ע"ש דורון קליין ז"ל באירוע ספורטיבי המשלב ילדים ובוגרים.

המשפחה תרמה את לוח התוצאות האלקטרוני המשוכלל לאולם הכדורסל תחכמוני. המציב את האולם בשורה ראשונה לאירוח אירועי ספורט תחרותיים אזוריים. בנוסף המשפחה תרמה גן משחקים לילדי שכונת מגוריו.

דורון יליד העיר טבריה היה בן יחיד לג'ורג' ז"ל וליפה שתבדל לחיים ארוכים. דורון התחנך בבית הספר איילים הסמוך לביתו דרך תנועת הנוער "הצופים" ובית הספר  תיכון מקיף "עמל" במגמת אלקטרוניקה. ימי ילדותו חלפו על רקע העיר וסביבתה שבם הרבה לטייל.

את שירותו הצבאי עשה בחיל  האוויר ושירת בקבע. בתום שירותו הצבאי השלים לימודי תואר ראשון באוניברסיטת חיפה ושב לנופי ילדותו אל העיר טבריה שכה אהב והחליט להשתקע בה.

דורון פעל בכל מרצו להקים עסק ולהיות שותף בבניית העיר ובתמיכה לקהילה. דורון אהב מאוד ספורט יזם והשתתף במשחקי כדורסל, טניס וכדורגל.

נפשו התחרותית העמידה אותו כמתחרה נחוש לניצחון בספורט הישגי ויחד עם זאת ידע תמיד להפיק הנאה מרובה מהפעילות הספורטיבית עם חבריו למשחק.

חייו של דורון נגדעו במהלך משחק כדורסל עם חבריו הקרובים  באולם  בית הספר מקיף "עמל" המקום שבו בילה  ונהנה שנים רבות.

מועדון הכדורסל הפועל טבריה, עיריית טבריה, המשפחה והחברים מבקשים להנציח את זכרו בתרומה לקהילה ובקידום הספורט בכלל והכדורסל בפרט.

ברוח זו מתקיים גם השנה ביום חמישי הבא 07/02/19 הטורניר המסורתי  השבעה עשר לזכרו

הקהל מוזמן ליהנות מטורניר כדורסל  בין נבחרת העתודה של ישראל לבין גליל עליון מצמרת הליגה הלאומית.
סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
בתי משפט השלום במחוז הצפון זכו בפרס יוקרתי לשיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה. הנשיא פורת החמיא לעורכי הדין במחוז על תרומתם לזכייה.
כמדי שנה, נערכת תכנית פרס לצוותי שיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה וביחידות הסמך של האגף לאיכות ומצוינות בנציבות שירות המדינה. מטרת התכנית היא לעודד ולהוקיר יוזמות צוותיות לקידום המצוינות הארגונית, המבוססות על מתודולוגיות מקובלות לעבודת צוותי שיפור. להמשך כתבה.
דוד אוחנה: "רון קובי פוגע בילדים מיוחדים ללא סיבה מיוחדת"
כ-10 שנים פועלת באזורנו עמותת "שמעיה", אשר פעילותה בארץ מתפרשת על שנים רבות עוד יותר. העמותה הוקמה במטרה לתת מענה לילדים ומבוגרים הסובלים מליקויי שמיעה. עד היום, נאלצים ילדים מיוחדים אלו למצוא מענה טיפולי בבריכה ובמועדוניות מחוץ לעיר. מדובר בילדים מכל קצוות הקשת, ללא שיוך למגזר זה או אחר. להמשך כתבה.
השנה ימלאו 43 שנים לנפילתו של יוני נתניהו ז"ל במבצע אנטבה.
מאת: ח"כ יואב קיש זהו ציטוט של אחד ממכתביו שהופך בימים אלו לרלוונטי מתמיד: "אני מעדיף לחיות כאן תוך לחימה מתמשכת, מלהיות חלק מן העם היהודי הנודד. כל מקרה של התפשרות יגרום לקירוב הקץ. כיוון שאין לי כוונות לספר לנכדים שלי על מדינת היהודים במאה העשרים כעל אפיזודה חולפת וקצרה באלפי שנות נדודים, אני מתכונן להיאחז כאן בכוח רב". להמשך כתבה.
נוער מד"א - הנוער שעושה חיים
ביום ג' השבוע סיימו כ-50 בני נוער קורס מגישי עזרה ראשונה בתחנת מד"א בטבריה. בטקס מרגש הוסמכו החניכים כמגישי עזרה ראשונה וקיבלו תעודות סיום ואת מדי הארגון. להמשך כתבה.
הסיפור של השבוע קפץ לי בגלל ידיעה קצרה וזניחה בחדשות..
הגעתי אל דני ודנה בפעם הראשונה הביתה, זוג צעיר בני 30 בערך עם שני ילדים קטנים, חיים בדירה שכורה ומרוויחים לא רע, הוא מרוויח מחברה שהקים והיא עצמאית בתחילת דרכה. הכסף נכנס אבל החשבון מראה מינוס שכבר חצה את ה- 30,000. אז אנחנו מקשקשים ואני מתחיל בסדרת שאלות להבין איפה נמצא הבלאגן הגדול. אני עובר על רשימה שיש לי, של כל האלמנטים הגדולים שנמצאים ברשימת ההוצאות של זוג. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 18 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.