הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
די להסתה ברשתות החברתיות, די לאפליה בין תושבי העיר טבריה!

כוכב הצפון, גיליון 2373, 18.1.19

 

רה"ע ממשיך לעשות שיימינג לנבחרי הציבור, הפעם לחבר מועצת העיר, רפאל טרבלסי. לאחר שראש העירייה כלל לא פנה למי מבין חברי המועצה ובמיוחד לא לטרבלסי בעניין מלאכת הרכבת הקואליציה העירונית, כי הוא סבר שטרבלסי גם ללא סמכויות יצטרף לקואליציה ואליו. החל ראש העירייה, קובי, להבין שטרבלסי כלל וכלל לא מוכן לבחון כניסה לקואליציה, או להצטרפות אליו ואל אופן ושיטת עבודתו, זאת ללא פגישה אשר תדון על ראשית ולפני הכל על הערכים ודרך ניהול העיר. לא עומד כלל על הפרק גם לא במחשבה שלנו נושא הצטרפות סיעת ה"בית היהודי" לקואליציה, גם תמורת משרת סגן ראש עיר בשכר עם המון סמכויות. "לפני תפקידים ושררה, מעניין אותנו הערכים והדרך" אמר טרבלסי היום כמו גם בליל הבחירות.

בשבת האחרונה רה"ע דאג להביא שלג ולקיים פעילות חוויתית משעות הבוקר. מיד עם צאת השבת הורה לפנות את השלג, דבר שגרם לביקורת רבה על כך שקובי לא מכבד את כלל התושבים מסורתיים, דתיים וחרדים כאחד. קובי לא דאג להביא את השלג כבר ביום חמישי או להשאיר את השלג עד יום שני, לעומת הקדנציה הקודמת בה הובאו אל מתחם ביג פוריה שלג שהושאר לשבוע ימים, וממנו נהנו כלל האוכלוסיות בעיר. לאלוהים הפתרונים למה לאלו כן ולאלו לא שהרי כולם הם ילדי ישראל יהודים. השאר לשיקול דעתו של כל תושב וידע שמה שעושים היום לאלו יעשו מחר לכם. כי זו הדרך והשיטה הוסיף טרבלסי.

חבר מועצת העיר יוסף בן חמו אמר: "שאפו לראש העיר על היוזמה הנהדרת להביא את השלג אלינו, אל העיר שלנו (אני לא יודע מאיזה תקציב אבל ניחא). חבל לי שהוא שכח שכרגע הוא מכהן כראש עיר של 100% מהתושבים ולא רק של 45% שבחרו בו. עשית יוזמה נהדרת, חוויה מהנה וכייפית, למה לא לשתף את כלל הציבור?! למה לא לצרף אליך עוד תומכים? מה חטאו הילדים היהודים השייכים לשומרי שבת באשר הם? למה אתה מפיל את השנאה להוריהם עליהם? מדוע ילד אחד יגיע בראשון לבית הספר עם חוויה מעצימה ונהדרת, ואילו חברו לספסל הלימודים ישמע את סיפורו בקנאה, רק בגלל שהוריו שומרי מסורת?! יוזמה אדירה ל45% מתושבי העיר, החלטה שערורייתית עבור 55% הנוספים. למען הסר ספק: איני מתנגד לפעילות בשבת, להפך, אני בעד שכולם ייהנו: שיגיע שלג גם בשישי (בבוקר), גם בשבת ויישאר גם לאחר מכן. ככה כולם שווים". בננו רון, 15 אלף איש בחרו בך. מה הם שווים אם אתה צריך רק אחד בכדי שתהיה לך קואליציה?! אלוהים נתן לך מתנה, אבל הראה לך שאתה לא אלוהים.

בתוך כל הכיף בנו פעיליו ותומכיו של קובי בובת שלג שעומדת על הראש ועליה שלט, שהוכן ונוילן מבעוד מועד: "טרבלסי, גם אם תעמוד על הראש לא תקבל סגן בשכר". צילום התמונה הופץ ברשתות החברתיות, דבר שגרר גל תגובות הסתה נגד טרבלסי אשר עומד תחת מתקפה של קובי. "גל הסתה ושנאה שיוצאים מאדם אחד שוטף וסוחף את טבריה והכל באצטלה של "טובת טבריה". לא רוצה להזכיר לכם את האסונות הגדולים שקרו לעם היהודי בגין הסתה. זכרו כי ביקורת היא כלי חשוב - כשמאחוריה יש הגיון, די לאלימות!" אמר חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי בהתייחסותו לדברים.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
16.8.19, יהיה יין לראש השנה - הושג הסכם עבודה ביקבי רמת הגולן
בשעה טובה ומוצלחת נחתם השבוע הסכם עבודה ראשון פורץ דרך ביקבי רמת הגולן בקצרין ובו הישגים משמעותיים לעובדי היקב, כך דיווח אבי גבאי יו"ר ההסתדרות מרחב כנרת. אבי גבאי ביקש להביע תודה מקרב לב ליאיר שפירא מנכ״ל היקב ולצוות ההנהלה אופירה, שאולי, מיקי כהן ושונפלד היינן. תודה מיוחדת לחברי וועד העובדים - מיקי יו״ר הוועד, ישראל ויעקב חברי הוועד ושותפים נאמנים ופעילים לכל אורך המו״מ. תודה לאיציק פרשה מזכיר האיגוד המקצועי של ההסתדרות מרחב כנרת ברמת הגולן. יחד נמשיך למען ציבור העובדים ולהצלחת היקב מספר אחד בישראל עם היין הטוב ביותר בעולם.
16.8.19, אגודת המים בעמק הירדן הגיעה להסדר היסטורי עם מדינת ישראל ורשות המים אשר יבטיח את עתיד החקלאות באזור.
ההסדר הינו תוצאה של תהליך ארוך ועבודה מפרכת, אשר נוהל מול אנשי המקצוע של רשות המים ומשרדי הממשלה. משמעות ההסדר אדירה לחקלאות עמק הירדן ומסירה את איום הקיומי מעל ראשי החקלאים.להמשך קריאה.
16.8.19, בלט בהיעדרו
ביום שני 12.8.19 התקיים בפארק המים "חוף גיא", יום כייף שנתי לעובדי עיריית טבריה. יום חופש ניתן לעובדי העירייה ורבים מהם בחרו לממש את כרטיסי ההנחה ולהגיע ליהנות מיום של חווית מים מהנה ושמחה. ארצי מרדכי, יו''ר ועד העובדים, ניצח על הארגון ביד רמה והוא נראה עובר בין העובדים הרבים ודורש בשלומם. בלט בהיעדרו רון קובי, ראש העירייה.
16.8.19, אם הם אומרים - בטח הם יודעים למה הם אומרים
על החלטת שופטי בג"צ בנוגע לפסילת ההפרדה, בזמן הופעתו של הזמר מוטי שטיינמץ בעפולה, אמר השבוע פרופ' עודד מודריק - מרצה בכיר באוניברסיטת אריאל וסגן נשיא בדימוס של בית המשפט המחוזי בתל אביב. "חוכמת השפיטה אינה מתמצית בהבנת הדין. חוכמת השופט היא גם ההבנה שנקיטת ייקוב הדין את ההר עלולה ללבות מחלקות רבות היקף" (מתוך ציוץ טוויטר של פרופ' מודריק)
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 23 אוגוסט2019
Wאבגדהוש
3128293031010203
3204050607080910
3311121314151617
3418192021222324
3525262728293031
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.