הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
ערב מבצע שינון משניות בחמ"ד "נעם ישראל" בנות טבריה "כשתורה וערכים נפגשים עם מצוינות" - הלכה למעשה

כוכב הצפון, גיליון 2369, 11.1.19

 

בערב מרגש ומלא קדושה, סיכמו השבוע תלמידות וצוות "נעם ישראל" בנות טבריה את חודש מבצע שינון משניות, אשר הפך למסורת בבית החמ"ד ומהווה נדבך חשוב במעגל הפדגוגי של חינוך והעצמה תורנית ערכית בביה"ס. לאורך החודש האחרון, שיננו כלל התלמידות מהמסכתות השונות והשקיעו בכך מרץ רב, גם בזמן הפנאי אחר הצהריים.

בסיום מבצע השינון, נכנסו הבנות ל"חנות ההפתעות" ורכשו בה מהפרסים, לפי סך הנקודות שצברו. ביום שני האחרון, בערב סיום המבצע, התכנסו כל קהילת בית החמ"ד, באולם אשכול הפיס ונהנו מדבר תורה מפי הר' ועקנין, רבה של המושבה מנחמיה, אשר שמע גם את הבנות משננות את המשניות בשמחה.

אנו מברכים את כלות המשניות: טליה ברון ובת עמי סרור, תלמידות כיתה ו' של המחנכת רחל ביטון (339 משניות) ואת סגניתן, שירה שמחי תלמידת כיתה ד' של המחנכת בשמת גו'בני, על בקיאותן הרבה.

אל הבמה הוזמנו לחלוקת תעודות גם התלמידות המתמידות, שהזמנתן מדגישה את חשיבות הדרך והמאמץ, לא פחות מהתוצאה עצמה.

בנוסף, הוענקה תעודת הוקרה לרב דדון, שערב זה הוא לעילוי נשמת מרתו, מרת מרים בת מסודי דדון ז"ל, אשר שימשה כמזכירת ביה"ס "נעם" לאורך שנים וסייעה רבות להצלחת המבצע.

ערב המשניות השנה, היה ברוח הנושא השנתי - שנת האחדות. התלמידות נגנו בתזמורת ושרו במקהלה בית ספרית שירים ופיוטים שהותאמו לגוון מיוחד זה.

תעודות הוקרה הוענקו למתנדבות "ידיד לחינוך": הגב' שולה פרטוק והגב' זהבה זריהן, אשר סייעו לאורך המבצע בשמיעת הבנות. הייתה זו הזדמנות נפלאה להוקיר להן תודה על כלל תרומתן בעשייה החינוכית בבית "נעם ישראל". שמחות בכן!

הערב הסתיים בהקרנת סרט שתיעד את מהלך המבצע. תודה מיוחדת למחנכת רחל ביטון שהובילה במסירות ובמקצועיות עשייה זו, לצד עבודת צוות משותפת. תודה לרב יצחק רווח על תרומתו הרבה להצלחת המבצע, ללאה ישראלי על המקהלה, לחיה מושקה על התזמורת, לאינה רודיאנסקי על התפאורה הייחודית ולכלל הצוות החינוכי שסייעו להצלחת ערב מרומם זה. תודה להורי בית הספר על תמיכתם בבנות לאורך המבצע ונוכחותם הרחבה בערב הסיום.

תודה מיוחדת למפקחת בית הספר, הגב' חנה זינו, שפועלת ימים כלילות במסירות ובמקצועיות רבה, מלווה אותנו ומסייעת בידנו לאורך כל השנה  ומובילה אותנו למצוינות ערכית, לימודית ואקלימית.

תודה למר רפאל טרבלסי, חבר מועצת העיר ולרב גלעד מסינג, מנהל הישיבה התיכונית בטבריה, שכיבדו אותנו בנוכחותם.

נשמח להוקיר תודה אחרונה חביבה, לתוכנית עתי"ד שהתחילה ללוותינו השנה ואשר מטרותיה המרכזיות הינן להביא את תלמידותינו לפיתוח זהות ערכית - דתית מגובשת והעמקת אהבת התורה ולימודה, הבאים לידי ביטוי ב: מערך טיולים ערכיים, קבלות שבת ייחודיות, סיור סליחות, סדנאות תורניות, שיח שחרית דרך יומן עתי"ד המלא בערכים ותכנים נרחבים, חידונים, מפגשי העצמה נשית, בית מדרש - "השמיעי קולך", חברותות בין גילאיות ועוד.

מחכים ומצפים ב"ה למבצע שינון המשניות בשנה הבאה!

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כולה זוהרת
סיפורים רבים קורעי לב מגיעים אל שולחני, אך הסיפור הבא שייך לבחורה צעירה בת 18, חדורת מטרה ומלאת מוטיבציה ואנרגיות חיוביות, שהספיקה לעבור בתקופת חיים קצרה, מה שלפעמים עוברים אנשים בחיים שלמים. היא משאירה אותי עם המסר ששום דבר לא עומד בפני כוח הרצון וכי החצייה של אתגרים גדולים, בסופו של דבר, תלויה, כמו תמיד, בכוחות הנפש. קרא עוד...
מגן תל חי הוענק למשפחות הדר וגולדין מתי יגבר האומץ של מורשת טרומפלדור על ההססנות העכשווית וישובו בנים הביתה?
כמידי שנה בי"א אדר, מקיימת תנועת בית"ר טקס לזכרם של גיבורי תל חי. השנה העניקה התנועה את 'מגן תל חי' למשפחותיהם של סגן הדר גולדין ואורון שאול ז"ל, שנחטפו במהלך מבצע צוק איתן וגופתם מצויה עדיין בידי החמאס. תנועת בית"ר בחרה במשפחות גולדין ושאול בזכות מאבקם העיקש להפעלת לחץ על חמאס מבלי לוותר ולהתקפל בפני ארגון הטרור ומבלי להיענות לדרישת שחרור מחבלים תמורת בנם, שיביאו לפיגועים נוספים.
כבוד לטבריה - החייל סמ"ר יקיר אבוטבול נבחר כמצטיין זירת ים סוף
סמ"ר יקיר אבוטבול, תושב העיר טבריה, המשרת כמפקד מעבדת מערכות נשק, בבסיס זרוע הים, הנמצאת בעיר אילת ואשר תפקידה להגן על זירת ים סוף, נבחר להיות ממצטייני זירת ים סוף. קרא עוד...
כן, כן זהו שבוע הגאווה לטבריה - שיר כהן הטבריינית זכתה השבוע בקיקבוקס לבוגרים
שיר כהן מטבריה, תלמידתו של יורם בן שמעון, ממרכז הלחימה פירסט, זכתה השבוע באליפות ישראל בקיקבוקס לבוגרים, כשניצחה את האלופה המכהנת. קרא עוד..
משלוח מנות - בננות
קבוצת צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן, אשר מאמצים את המחלקה לשיקום גריאטרי במרכז הרפואי פדה - פוריה, חגגו את חג פורים עם המטופלים. הקבוצה מאמצת מזה כשנה את המחלקה לשיקום גריאטרי במרכז הרפואי פדה - פוריה. קרא עוד..
פתיחת מרכז יום לקשיש
יום ג' הקרוב ה-26.3.19 בין השעות 9:00-12:00 פתיחה של מרכז יום לאוכלוסיית הגיל השלישי היא אירוע מיוחד, במציאות בה מסגרות לקשישים נסגרות וכמות המקומות אשר נותנים מענה לאוכלוסיית הקשישים הולכת ויורדת.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 25 מרץ2019
Wאבגדהוש
924252627280102
1003040506070809
1110111213141516
1217181920212223
1324252627282930
1431010203040506
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.