הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
ערב מבצע שינון משניות בחמ"ד "נעם ישראל" בנות טבריה "כשתורה וערכים נפגשים עם מצוינות" - הלכה למעשה

כוכב הצפון, גיליון 2369, 11.1.19

 

בערב מרגש ומלא קדושה, סיכמו השבוע תלמידות וצוות "נעם ישראל" בנות טבריה את חודש מבצע שינון משניות, אשר הפך למסורת בבית החמ"ד ומהווה נדבך חשוב במעגל הפדגוגי של חינוך והעצמה תורנית ערכית בביה"ס. לאורך החודש האחרון, שיננו כלל התלמידות מהמסכתות השונות והשקיעו בכך מרץ רב, גם בזמן הפנאי אחר הצהריים.

בסיום מבצע השינון, נכנסו הבנות ל"חנות ההפתעות" ורכשו בה מהפרסים, לפי סך הנקודות שצברו. ביום שני האחרון, בערב סיום המבצע, התכנסו כל קהילת בית החמ"ד, באולם אשכול הפיס ונהנו מדבר תורה מפי הר' ועקנין, רבה של המושבה מנחמיה, אשר שמע גם את הבנות משננות את המשניות בשמחה.

אנו מברכים את כלות המשניות: טליה ברון ובת עמי סרור, תלמידות כיתה ו' של המחנכת רחל ביטון (339 משניות) ואת סגניתן, שירה שמחי תלמידת כיתה ד' של המחנכת בשמת גו'בני, על בקיאותן הרבה.

אל הבמה הוזמנו לחלוקת תעודות גם התלמידות המתמידות, שהזמנתן מדגישה את חשיבות הדרך והמאמץ, לא פחות מהתוצאה עצמה.

בנוסף, הוענקה תעודת הוקרה לרב דדון, שערב זה הוא לעילוי נשמת מרתו, מרת מרים בת מסודי דדון ז"ל, אשר שימשה כמזכירת ביה"ס "נעם" לאורך שנים וסייעה רבות להצלחת המבצע.

ערב המשניות השנה, היה ברוח הנושא השנתי - שנת האחדות. התלמידות נגנו בתזמורת ושרו במקהלה בית ספרית שירים ופיוטים שהותאמו לגוון מיוחד זה.

תעודות הוקרה הוענקו למתנדבות "ידיד לחינוך": הגב' שולה פרטוק והגב' זהבה זריהן, אשר סייעו לאורך המבצע בשמיעת הבנות. הייתה זו הזדמנות נפלאה להוקיר להן תודה על כלל תרומתן בעשייה החינוכית בבית "נעם ישראל". שמחות בכן!

הערב הסתיים בהקרנת סרט שתיעד את מהלך המבצע. תודה מיוחדת למחנכת רחל ביטון שהובילה במסירות ובמקצועיות עשייה זו, לצד עבודת צוות משותפת. תודה לרב יצחק רווח על תרומתו הרבה להצלחת המבצע, ללאה ישראלי על המקהלה, לחיה מושקה על התזמורת, לאינה רודיאנסקי על התפאורה הייחודית ולכלל הצוות החינוכי שסייעו להצלחת ערב מרומם זה. תודה להורי בית הספר על תמיכתם בבנות לאורך המבצע ונוכחותם הרחבה בערב הסיום.

תודה מיוחדת למפקחת בית הספר, הגב' חנה זינו, שפועלת ימים כלילות במסירות ובמקצועיות רבה, מלווה אותנו ומסייעת בידנו לאורך כל השנה  ומובילה אותנו למצוינות ערכית, לימודית ואקלימית.

תודה למר רפאל טרבלסי, חבר מועצת העיר ולרב גלעד מסינג, מנהל הישיבה התיכונית בטבריה, שכיבדו אותנו בנוכחותם.

נשמח להוקיר תודה אחרונה חביבה, לתוכנית עתי"ד שהתחילה ללוותינו השנה ואשר מטרותיה המרכזיות הינן להביא את תלמידותינו לפיתוח זהות ערכית - דתית מגובשת והעמקת אהבת התורה ולימודה, הבאים לידי ביטוי ב: מערך טיולים ערכיים, קבלות שבת ייחודיות, סיור סליחות, סדנאות תורניות, שיח שחרית דרך יומן עתי"ד המלא בערכים ותכנים נרחבים, חידונים, מפגשי העצמה נשית, בית מדרש - "השמיעי קולך", חברותות בין גילאיות ועוד.

מחכים ומצפים ב"ה למבצע שינון המשניות בשנה הבאה!

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
החברה להגנת הטבע בסיור לימודי באגודת המים
משלחת בכירי החברה להגנת הטבע הגיעה השבוע לסיור במתקן הסולארי הראשון בארץ הצף על מים של אגודת המים בעמק הירדן. אנשי החברה להגנת הטבע למדו על הניצול האופטימאלי של המשאבים בפרויקט המשלב: ייצור חשמל באנרגיה ירוקה, חסכון בחשמל, הקטנת אידוי מים וחסכונם, וניצול שטח מוסתר בצורה אופטימלית והבינו את הפוטנציאל הגלום בפרויקטים כאלו. את הסיור הדריכו זיו הר חול מאגודת המים ועופר ינאי מנכ"ל נופר אנרגיה שביצעו את הפרויקט.
משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף-טק ועיריית טבריה קיימו אירוע חשיפה
בפאב "הביג בן" בטבריה לקראת פתיחת האקסלרטור (מאיץ טכנולוגי) הראשון בטבריה בניהול חברת סינובייט בפני יזמים. במסגרת האירוע, הציגה סיון ברעם מנהלת אקסלרטור טבריה מטעם מעוף, את מטרות האקסלרטור והסבירה כיצד ניתן להשתלב בתכנית המאיץ הטכנולוגי, אשר מטרתו: איתור מיזמים טכנולוגים וחברות בתחילת דרכן והפיכתן לסטרטאפים טכנולוגים עם לקוחות ומשקיעים. בנוסף התארחו באירוע, אביהו עמר ויהודה קריף, סטארטאפיסטים מטבריה, שסיפרו כיצד הקימו את האפליקציה ששינתה את כללי המשחק בעולם הגיימינג - Winniapp.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 20 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.