הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
אושרי ויצמן מונה לנציג הציבור בוועדה לאיכות הסביבה

כוכב הצפון, גיליון 2369, 11.1.19

 

אושר מינויו של הפעיל החברתי, אושרי ויצמן, לנציג הציבור בוועדת איכות הסביבה מטעם "חיים וסביבה - תשתית לתנועה סביבתית", התנועה ליישום נציגי ציבור בוועדות איכות הסביבה העירוניות.

ויצמן, 43, נשוי + 5, הוביל יחד עם חבריו אורי השילוני ואופיר אריש את מאבק 2020 בהצלחה מרובה. כזכור, מאבק זה נוהל כנגד בעלי אינטרסים ויזמים בעלי ממון במטרה לעצור הקמת תחנות כוח מזהמות באזור הגליל התחתון. לאחר חודשים רבים של מאבק, הן בגזרת התודעה הציבורית על דעת הקהל והן ברמה הפרטנית מול הישובים המחזיקים בעתודות הקרקע המיועדות להקמת תחנת הכוח, הוכתר המאבק בהצלחה. ישוב אחר ישוב ערך הצבעה, וסרב לקלוט לתוכו את תחנות הכוח המזהמות, אף שהוצע כסף רב. אושרי ויצמן, יחד עם פעילי המאבק, ארגנו הפגנות, ערכו מפגני הסברה וניצחו בעלי ממון ואינטרסים.

אושרי, ברכות על היבחרך. איך עבר הליך קבלת המינוי?

יצא "קול קורא" ארצי, וחבריי למאבקים החברתיים ביקשו ממני להתמודד, הבהירו שזה הרגע "לעלות שלב" במודעות ולתעל כוחות לטובת מאבקים גדולים יותר ולמען איכות סביבה בריאה יותר. התלבטתי מאוד, כיוון שזה תפקיד בעל אחריות רבה, אך בתוך תוכי אני יודע שנושאים אלו בוערים בי, ואני מוכן לשליחות זו למען תושבי האזור

אתה לא חושש לצאת למאבקים? בדרך כלל מעורבים בהם המון אינטרסים וכסף

אני רואה מול עיניי אך ורק את טובת התושב הקטן. אעשה את המקסימום על מנת לשרת ולייצג את התושבים בצורה המקסימלית. במאבק שהובלנו כנגד תחנות הכוח, שזכה לשם מאבק 2020, הצלחנו לנצח בעלי ממון רב. תדמיינו לעצמכם שאנו נאבקים כנגד הקמת תחנת כוח ששווה מיליארד דולר, ותבינו מהו גודל ההישג

מה הצעד הבא?

היעד הבא במאבק סביבתי הוא מאגר מי השופכין הממוקם בסמוך לצומת פוריה ומהווה מטרד לתושבי השיכונים כבר עשרות שנים, ללא מענה ראוי. כבר התחלנו לשוחח בנושא וללמוד את הנושא ואנו מתכוננים לקראת מאבק זה ביתר שאת.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
החברה להגנת הטבע בסיור לימודי באגודת המים
משלחת בכירי החברה להגנת הטבע הגיעה השבוע לסיור במתקן הסולארי הראשון בארץ הצף על מים של אגודת המים בעמק הירדן. אנשי החברה להגנת הטבע למדו על הניצול האופטימאלי של המשאבים בפרויקט המשלב: ייצור חשמל באנרגיה ירוקה, חסכון בחשמל, הקטנת אידוי מים וחסכונם, וניצול שטח מוסתר בצורה אופטימלית והבינו את הפוטנציאל הגלום בפרויקטים כאלו. את הסיור הדריכו זיו הר חול מאגודת המים ועופר ינאי מנכ"ל נופר אנרגיה שביצעו את הפרויקט.
משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף-טק ועיריית טבריה קיימו אירוע חשיפה
בפאב "הביג בן" בטבריה לקראת פתיחת האקסלרטור (מאיץ טכנולוגי) הראשון בטבריה בניהול חברת סינובייט בפני יזמים. במסגרת האירוע, הציגה סיון ברעם מנהלת אקסלרטור טבריה מטעם מעוף, את מטרות האקסלרטור והסבירה כיצד ניתן להשתלב בתכנית המאיץ הטכנולוגי, אשר מטרתו: איתור מיזמים טכנולוגים וחברות בתחילת דרכן והפיכתן לסטרטאפים טכנולוגים עם לקוחות ומשקיעים. בנוסף התארחו באירוע, אביהו עמר ויהודה קריף, סטארטאפיסטים מטבריה, שסיפרו כיצד הקימו את האפליקציה ששינתה את כללי המשחק בעולם הגיימינג - Winniapp.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 20 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.