הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
ספורט בכוכב>
יוסי בן חמו: מי יוציא את העגלה מהבוץ?

כוכב הצפון, גיליון 2368, 3.1.19

יוסי בן חמו

 

עירוני טבריה ממשיכה במסע ההפסדים, וצנחה למקום ה-11, ואילולי הפועל שפרעם ואסי גלבוע החלשות – הייתה בסכנת ירידת ליגה.

עירוני טבריה ממשיכה במסכת ההשפלות. כשכבר נראה שאין יותר נמוך מזה, הגיעה מכבי צור שלום להתארח באצטדיון העירוני, הלמה בקבוצה הטבריינית פעם אחר פעם אחר פעם מה שהסתיים בתבוסה 3:0.

ההתמודדות הייתה אמורה להיערך ביום שישי, אך מזג האוויר החורפי מנע זאת, ובשל כך נדחה המשחק לצהרי יום שלישי. השמש יצאה, הנוף היפה בארץ הופיע כהרגלו, אך היכולת הקבוצתית - כבר לא אותה יכולת.

כר הדשא היה בוצי בחלקו, ועל המגרש בכלל נראו לא מעט קרחות דשא, מה שמעיד על איחור בזמן שזרוע המגרש. מבירור שערכנו חוסר תקציב מנע עד עתה את שזרוע המגרש, ומקווים ששיזרוע הדשא יתרחש בקרוב כשיגיע התקציב המיוחל מעיריית טבריה.

שחקניו של אילן סויסה נראו כבויים ולא הצליחו להגיע לכדי רמת משחק שתזכיר את יכולת העבר שלהם. על סף הירידה למחצית, קרן שהורחקה בצורה לא טובה, הגיעה למגן השמאלי אוהד אלביליה שבעט מקצה הרחבה שטוח ולפינה הרחוקה של עדי תדמור. שחקני טבריה ירדו בפיגור למחצית. ניסיונות חוזרים ונשנים במהלך המחצית השנייה לכבוש את השוויון של שחקני טבריה עלו בתוהו, ובדקה ה77 קאסם נג'אר ניצל רפיון בהגנה הטבריינית ובהתקפה מתפרצת, אשר השאירה עורף הגנתי חשוף, ניצב נג'אר לבדו מול עדי תדמור, עבר אותו וגלגל לרשת החשופה. 3 דקות מאוחר יותר, ניסן רביבו המחליף קבע את תוצאת המשחק כאשר הקשית כדור מ20 מטרים היישר אל הרשת. בדקה ה85 מהראן אבו ריא ביצע עבירה של תסכול, ספג כרטיס אדום, הורחק וייעדר מהמשחק הבא מול באקה אל גרביה מצמרת הטבלה. 3:0 מוחץ למכבי צור שלום בסיום ההתמודדות.

אוהדי הקבוצה נראו זועמים, דרשו תשובות מהנהלת הקבוצה והעומד בראשה ירון דוד. בנוסף נודע כי שחקני הקבוצה טרם קיבלו את מלוא משכורת נובמבר, וחלק מהאוהדים טענו כי היכולת המוצגת בגלל העיכוב בתשלום המשכורות.

שוחחנו שיחה קצרה עם האוהד הוותיק מומי פרץ, אחד האוהדים הבולטים ביציע הטברייני, על מצבה של הקבוצה כרגע.

מומי מה דעתך על מצב הקבוצה בתקופה האחרונה?

המצב של הקבוצה גרוע. הפסד רודף הפסד. אנחנו לא רואים שינויים באופק, חברי ההנהלה לא מדברים אתנו האוהדים, לא מציגים תוכניות כיצד להוציא את העגלה מהבוץ. האוהדים מיואשים, לא מגיעים כבר למשחקים. אפשר להגיד את זה בפה מלא: מאז שזוהר יצחק עזב את הקבוצה - אין כדורגל בעיר.

האם ידוע לך משהו לגבי העיכוב בתשלום המשכורות?

לפי מה שהבנתי השחקנים קיבלו רק חלק מהמשכורת, אבל אני חושב שהבעיה היא אחרת – אין מנהיג לקבוצה.

האם אתה חושב שאילן סויסה, מאמן הקבוצה, צריך לשים את המפתחות וללכת הביתה?

ממש לא. חד משמעית. אילן לא אשם. מי שאשם במצב הזה זה ההנהלה שמנסה לייאש אותו ולא נותנת לו את הכסף להביא חיזוק ראוי לקבוצה.

אתה מאשים את חברי ההנהלה במצב. יש לך מסר להעביר להם?

אני פונה מפה, ויש הרבה אוהדים אחרי שחושבים כך גם כן: הנהלת עירוני טבריה צריכה לקרוא לזוהר יצחק, שהוא יעזור להם לנהל ויעזור לטובת הקבוצה. כולם חייבים לשים את האגו בצד ולהציל את הקבוצה כי היא בסכנה ממשית. אני אישית דיברתי עם זוהר יצחק והוא אמר לי : "ברגע שיפנו אליי, כל עזרה הכי קטנה אני לרשותם באהבה גדולה ולמען טובת הקבוצה."

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
בתי משפט השלום במחוז הצפון זכו בפרס יוקרתי לשיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה. הנשיא פורת החמיא לעורכי הדין במחוז על תרומתם לזכייה.
כמדי שנה, נערכת תכנית פרס לצוותי שיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה וביחידות הסמך של האגף לאיכות ומצוינות בנציבות שירות המדינה. מטרת התכנית היא לעודד ולהוקיר יוזמות צוותיות לקידום המצוינות הארגונית, המבוססות על מתודולוגיות מקובלות לעבודת צוותי שיפור. להמשך כתבה.
דוד אוחנה: "רון קובי פוגע בילדים מיוחדים ללא סיבה מיוחדת"
כ-10 שנים פועלת באזורנו עמותת "שמעיה", אשר פעילותה בארץ מתפרשת על שנים רבות עוד יותר. העמותה הוקמה במטרה לתת מענה לילדים ומבוגרים הסובלים מליקויי שמיעה. עד היום, נאלצים ילדים מיוחדים אלו למצוא מענה טיפולי בבריכה ובמועדוניות מחוץ לעיר. מדובר בילדים מכל קצוות הקשת, ללא שיוך למגזר זה או אחר. להמשך כתבה.
השנה ימלאו 43 שנים לנפילתו של יוני נתניהו ז"ל במבצע אנטבה.
מאת: ח"כ יואב קיש זהו ציטוט של אחד ממכתביו שהופך בימים אלו לרלוונטי מתמיד: "אני מעדיף לחיות כאן תוך לחימה מתמשכת, מלהיות חלק מן העם היהודי הנודד. כל מקרה של התפשרות יגרום לקירוב הקץ. כיוון שאין לי כוונות לספר לנכדים שלי על מדינת היהודים במאה העשרים כעל אפיזודה חולפת וקצרה באלפי שנות נדודים, אני מתכונן להיאחז כאן בכוח רב". להמשך כתבה.
נוער מד"א - הנוער שעושה חיים
ביום ג' השבוע סיימו כ-50 בני נוער קורס מגישי עזרה ראשונה בתחנת מד"א בטבריה. בטקס מרגש הוסמכו החניכים כמגישי עזרה ראשונה וקיבלו תעודות סיום ואת מדי הארגון. להמשך כתבה.
הסיפור של השבוע קפץ לי בגלל ידיעה קצרה וזניחה בחדשות..
הגעתי אל דני ודנה בפעם הראשונה הביתה, זוג צעיר בני 30 בערך עם שני ילדים קטנים, חיים בדירה שכורה ומרוויחים לא רע, הוא מרוויח מחברה שהקים והיא עצמאית בתחילת דרכה. הכסף נכנס אבל החשבון מראה מינוס שכבר חצה את ה- 30,000. אז אנחנו מקשקשים ואני מתחיל בסדרת שאלות להבין איפה נמצא הבלאגן הגדול. אני עובר על רשימה שיש לי, של כל האלמנטים הגדולים שנמצאים ברשימת ההוצאות של זוג. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 18 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.