הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
ספורט בכוכב>
יוסי בן חמו: מי יוציא את העגלה מהבוץ?

כוכב הצפון, גיליון 2368, 3.1.19

יוסי בן חמו

 

עירוני טבריה ממשיכה במסע ההפסדים, וצנחה למקום ה-11, ואילולי הפועל שפרעם ואסי גלבוע החלשות – הייתה בסכנת ירידת ליגה.

עירוני טבריה ממשיכה במסכת ההשפלות. כשכבר נראה שאין יותר נמוך מזה, הגיעה מכבי צור שלום להתארח באצטדיון העירוני, הלמה בקבוצה הטבריינית פעם אחר פעם אחר פעם מה שהסתיים בתבוסה 3:0.

ההתמודדות הייתה אמורה להיערך ביום שישי, אך מזג האוויר החורפי מנע זאת, ובשל כך נדחה המשחק לצהרי יום שלישי. השמש יצאה, הנוף היפה בארץ הופיע כהרגלו, אך היכולת הקבוצתית - כבר לא אותה יכולת.

כר הדשא היה בוצי בחלקו, ועל המגרש בכלל נראו לא מעט קרחות דשא, מה שמעיד על איחור בזמן שזרוע המגרש. מבירור שערכנו חוסר תקציב מנע עד עתה את שזרוע המגרש, ומקווים ששיזרוע הדשא יתרחש בקרוב כשיגיע התקציב המיוחל מעיריית טבריה.

שחקניו של אילן סויסה נראו כבויים ולא הצליחו להגיע לכדי רמת משחק שתזכיר את יכולת העבר שלהם. על סף הירידה למחצית, קרן שהורחקה בצורה לא טובה, הגיעה למגן השמאלי אוהד אלביליה שבעט מקצה הרחבה שטוח ולפינה הרחוקה של עדי תדמור. שחקני טבריה ירדו בפיגור למחצית. ניסיונות חוזרים ונשנים במהלך המחצית השנייה לכבוש את השוויון של שחקני טבריה עלו בתוהו, ובדקה ה77 קאסם נג'אר ניצל רפיון בהגנה הטבריינית ובהתקפה מתפרצת, אשר השאירה עורף הגנתי חשוף, ניצב נג'אר לבדו מול עדי תדמור, עבר אותו וגלגל לרשת החשופה. 3 דקות מאוחר יותר, ניסן רביבו המחליף קבע את תוצאת המשחק כאשר הקשית כדור מ20 מטרים היישר אל הרשת. בדקה ה85 מהראן אבו ריא ביצע עבירה של תסכול, ספג כרטיס אדום, הורחק וייעדר מהמשחק הבא מול באקה אל גרביה מצמרת הטבלה. 3:0 מוחץ למכבי צור שלום בסיום ההתמודדות.

אוהדי הקבוצה נראו זועמים, דרשו תשובות מהנהלת הקבוצה והעומד בראשה ירון דוד. בנוסף נודע כי שחקני הקבוצה טרם קיבלו את מלוא משכורת נובמבר, וחלק מהאוהדים טענו כי היכולת המוצגת בגלל העיכוב בתשלום המשכורות.

שוחחנו שיחה קצרה עם האוהד הוותיק מומי פרץ, אחד האוהדים הבולטים ביציע הטברייני, על מצבה של הקבוצה כרגע.

מומי מה דעתך על מצב הקבוצה בתקופה האחרונה?

המצב של הקבוצה גרוע. הפסד רודף הפסד. אנחנו לא רואים שינויים באופק, חברי ההנהלה לא מדברים אתנו האוהדים, לא מציגים תוכניות כיצד להוציא את העגלה מהבוץ. האוהדים מיואשים, לא מגיעים כבר למשחקים. אפשר להגיד את זה בפה מלא: מאז שזוהר יצחק עזב את הקבוצה - אין כדורגל בעיר.

האם ידוע לך משהו לגבי העיכוב בתשלום המשכורות?

לפי מה שהבנתי השחקנים קיבלו רק חלק מהמשכורת, אבל אני חושב שהבעיה היא אחרת – אין מנהיג לקבוצה.

האם אתה חושב שאילן סויסה, מאמן הקבוצה, צריך לשים את המפתחות וללכת הביתה?

ממש לא. חד משמעית. אילן לא אשם. מי שאשם במצב הזה זה ההנהלה שמנסה לייאש אותו ולא נותנת לו את הכסף להביא חיזוק ראוי לקבוצה.

אתה מאשים את חברי ההנהלה במצב. יש לך מסר להעביר להם?

אני פונה מפה, ויש הרבה אוהדים אחרי שחושבים כך גם כן: הנהלת עירוני טבריה צריכה לקרוא לזוהר יצחק, שהוא יעזור להם לנהל ויעזור לטובת הקבוצה. כולם חייבים לשים את האגו בצד ולהציל את הקבוצה כי היא בסכנה ממשית. אני אישית דיברתי עם זוהר יצחק והוא אמר לי : "ברגע שיפנו אליי, כל עזרה הכי קטנה אני לרשותם באהבה גדולה ולמען טובת הקבוצה."

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
13.9.19, עלייה של כ-50% במספר הנופשים בחופי הכנרת ביחס לשנה שעברה
"שנה ברוכה הייתה לנו בחופי איגוד ערים כינרת בחופשת הקיץ". כך סיכמו באיגוד ערים כינרת את החודשים יולי-אוגוסט 2019. השנה נפשו בחופי איגוד ערים כינרת השקטים 800 אלף נופשים, כ-50% יותר מאשר בשנה שעברה בתקופה זו (540 אלף איש) בהתאמה. גם כמות האשפה שנאספה גדלה בהתאם ועמדה על 429 טון, כאשר בשנה שעברה נאספו 330 טון אשפה. להמשך כתבה.
13.9.19, כפר מצטיין
כפר הנוער "הודיות" שבגליל התחתון זכה בפעם השניה בתואר תיכון מצטיין על ידי משרד החינוך כמדי שנה משרד החינוך מפרסם את רשימת התיכונים המצטיינים מבחינה ערכית, חברתית ולימודית. בשנת הלימודים הנוכחית נכללו בסך הכל 721 חטיבות עליונות שעמדו בתנאי הסף, ומתוכן 288 חטיבות זכו בתגמול. אחד מבתי הספר שזכו בתואר היוקרתי הוא כפר הנוער "הודיות" שבגליל התחתון, שזוכה בתואר זה בפעם השניה. להמשך כתבה.
13.9.19, ביה״ס הרב תחומי עמל נופרים בגליל טבריה בטקס הענקת תעודות הערכה מטעם רשת ״עמל״
בטקס חגיגי שנערך השבוע במטה קבוצת עמל בתל אביב, הוענקו תעודות הערכה לעשרה בתי ספר של עמל, ביניהם רב תחומי עמל נופרים בגליל טבריה בניהולו של דוד סויסה, שדורגו ע"י משרד החינוך בין בתי הספר המצטיינים ביותר בארץ, ומוריהם זוכים לתגמול דיפרנציאלי. להמשך כתבה.
13.9.19, ספסל לזכרה של ליאורה במקום בו אהבה לצפות על הכינרת, הוקם בחוף עין גב
ליאורה בן יוסף, פיזיותרפיסטית מקיבוץ עין גב, אהבה את החיים בכלל ואת הכינרת בפרט. להמשך כתבה.
13.9.19, אגודת המים בעמק הירדן מצדיעה למייסדי העמק
בטקס חגיגי במעמד מייסדי העמק וחברי אגודת המים בעמק הירדן הוענקה קלנועית חדשה לטובת עמותת המייסדים, שתשמש את החברים במועדון לצרכים שונים במקום ולהתניידות חבריה.להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 17 ספטמבר2019
Wאבגדהוש
3601020304050607
3708091011121314
3815161718192021
3922232425262728
4029300102030405
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.