הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי – "על עיריית טבריה לשלוח את 'אישור תושב' לתושבי העיר בחינם"

כוכב הצפון, גיליון 2368, 3.1.19

 

שנה אזרחית חדשה נכנסה ואיתה גם שנת הכספים החדשה וכל תושב שגר בטבריה זכאי בהטבת מס. בטבריה יכול כל תושב להרוויח 10 אחוז משכרו במס הכנסה ע"י הצגת "אישור תושב" למקום עבודתו.

לפני כשנתיים פנה חבר מועצת העיר, רפאל טרבלסי, לראש העיר לשעבר וביקש להקל על העומס של עובדי רשות הארנונה ולמצוא פתרון טוב ויעיל יותר. לאחר חשיבה הוחלט ליצור אפשרות להשיג את האישור תושב דרך אתר האינטרנט של עיריית טבריה, אך גם זה לא נתן מענה ובביקור פתע שערך השבוע חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי במחלקת הארנונה, גילה שעדיין יש תור ענק של תושבים שמגיעים להוציא אישור תושב ונאלצים להמתין בתור גדול למרות התגבורים שמחלקת הארנונה הביאה לטובת  ההקלה בעומס.

השבוע התחיל ליזום ולקדם רפאל טרבלסי תהליך בו תושבי טבריה לא יצטרכו להגיע כלל למחלקת הארנונה אלא שהאישור תושב יגיע לבית התושבים יחד עם חיוב הארנונה ואף האישור יינתן ללא עלות במקום ה-10 שקלים שמשולמים היום בהשוואה למקומות רבים שכלל לא גובים עמלה.

רפאל טרבלסי מסר לכתבנו כי: "אין לי ספק כי הנגשת השירותים באחריות עיריית טבריה היא דבר חשוב בעידן בו אנו חיים היום. שליחת האישורים לבתי התושבים, משרתת את שני הצדדים וחוסכת זמן יקר של עובדי המחלקה המסורים. בחודש ינואר הם אמורים להתמודד עם עבודה משולשת. בזבוז זמנם של תושבי העיר יקר כפליים. הם נאלצים לעזוב את מקום עבודתם ולהגיע למחלקה בכדי להוציא את האישור". עוד הוסיף טרבלסי "אנו נמצאים בשנת 2019, כרשות אנו חייבים להתייעל ולהיות בקידמת הבמה בשיפור השירות לתושב".

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כולה זוהרת
סיפורים רבים קורעי לב מגיעים אל שולחני, אך הסיפור הבא שייך לבחורה צעירה בת 18, חדורת מטרה ומלאת מוטיבציה ואנרגיות חיוביות, שהספיקה לעבור בתקופת חיים קצרה, מה שלפעמים עוברים אנשים בחיים שלמים. היא משאירה אותי עם המסר ששום דבר לא עומד בפני כוח הרצון וכי החצייה של אתגרים גדולים, בסופו של דבר, תלויה, כמו תמיד, בכוחות הנפש. קרא עוד...
מגן תל חי הוענק למשפחות הדר וגולדין מתי יגבר האומץ של מורשת טרומפלדור על ההססנות העכשווית וישובו בנים הביתה?
כמידי שנה בי"א אדר, מקיימת תנועת בית"ר טקס לזכרם של גיבורי תל חי. השנה העניקה התנועה את 'מגן תל חי' למשפחותיהם של סגן הדר גולדין ואורון שאול ז"ל, שנחטפו במהלך מבצע צוק איתן וגופתם מצויה עדיין בידי החמאס. תנועת בית"ר בחרה במשפחות גולדין ושאול בזכות מאבקם העיקש להפעלת לחץ על חמאס מבלי לוותר ולהתקפל בפני ארגון הטרור ומבלי להיענות לדרישת שחרור מחבלים תמורת בנם, שיביאו לפיגועים נוספים.
כבוד לטבריה - החייל סמ"ר יקיר אבוטבול נבחר כמצטיין זירת ים סוף
סמ"ר יקיר אבוטבול, תושב העיר טבריה, המשרת כמפקד מעבדת מערכות נשק, בבסיס זרוע הים, הנמצאת בעיר אילת ואשר תפקידה להגן על זירת ים סוף, נבחר להיות ממצטייני זירת ים סוף. קרא עוד...
כן, כן זהו שבוע הגאווה לטבריה - שיר כהן הטבריינית זכתה השבוע בקיקבוקס לבוגרים
שיר כהן מטבריה, תלמידתו של יורם בן שמעון, ממרכז הלחימה פירסט, זכתה השבוע באליפות ישראל בקיקבוקס לבוגרים, כשניצחה את האלופה המכהנת. קרא עוד..
משלוח מנות - בננות
קבוצת צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן, אשר מאמצים את המחלקה לשיקום גריאטרי במרכז הרפואי פדה - פוריה, חגגו את חג פורים עם המטופלים. הקבוצה מאמצת מזה כשנה את המחלקה לשיקום גריאטרי במרכז הרפואי פדה - פוריה. קרא עוד..
פתיחת מרכז יום לקשיש
יום ג' הקרוב ה-26.3.19 בין השעות 9:00-12:00 פתיחה של מרכז יום לאוכלוסיית הגיל השלישי היא אירוע מיוחד, במציאות בה מסגרות לקשישים נסגרות וכמות המקומות אשר נותנים מענה לאוכלוסיית הקשישים הולכת ויורדת.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 26 מרץ2019
Wאבגדהוש
924252627280102
1003040506070809
1110111213141516
1217181920212223
1324252627282930
1431010203040506
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.