הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי – "על עיריית טבריה לשלוח את 'אישור תושב' לתושבי העיר בחינם"

כוכב הצפון, גיליון 2368, 3.1.19

 

שנה אזרחית חדשה נכנסה ואיתה גם שנת הכספים החדשה וכל תושב שגר בטבריה זכאי בהטבת מס. בטבריה יכול כל תושב להרוויח 10 אחוז משכרו במס הכנסה ע"י הצגת "אישור תושב" למקום עבודתו.

לפני כשנתיים פנה חבר מועצת העיר, רפאל טרבלסי, לראש העיר לשעבר וביקש להקל על העומס של עובדי רשות הארנונה ולמצוא פתרון טוב ויעיל יותר. לאחר חשיבה הוחלט ליצור אפשרות להשיג את האישור תושב דרך אתר האינטרנט של עיריית טבריה, אך גם זה לא נתן מענה ובביקור פתע שערך השבוע חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי במחלקת הארנונה, גילה שעדיין יש תור ענק של תושבים שמגיעים להוציא אישור תושב ונאלצים להמתין בתור גדול למרות התגבורים שמחלקת הארנונה הביאה לטובת  ההקלה בעומס.

השבוע התחיל ליזום ולקדם רפאל טרבלסי תהליך בו תושבי טבריה לא יצטרכו להגיע כלל למחלקת הארנונה אלא שהאישור תושב יגיע לבית התושבים יחד עם חיוב הארנונה ואף האישור יינתן ללא עלות במקום ה-10 שקלים שמשולמים היום בהשוואה למקומות רבים שכלל לא גובים עמלה.

רפאל טרבלסי מסר לכתבנו כי: "אין לי ספק כי הנגשת השירותים באחריות עיריית טבריה היא דבר חשוב בעידן בו אנו חיים היום. שליחת האישורים לבתי התושבים, משרתת את שני הצדדים וחוסכת זמן יקר של עובדי המחלקה המסורים. בחודש ינואר הם אמורים להתמודד עם עבודה משולשת. בזבוז זמנם של תושבי העיר יקר כפליים. הם נאלצים לעזוב את מקום עבודתם ולהגיע למחלקה בכדי להוציא את האישור". עוד הוסיף טרבלסי "אנו נמצאים בשנת 2019, כרשות אנו חייבים להתייעל ולהיות בקידמת הבמה בשיפור השירות לתושב".

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
החברה להגנת הטבע בסיור לימודי באגודת המים
משלחת בכירי החברה להגנת הטבע הגיעה השבוע לסיור במתקן הסולארי הראשון בארץ הצף על מים של אגודת המים בעמק הירדן. אנשי החברה להגנת הטבע למדו על הניצול האופטימאלי של המשאבים בפרויקט המשלב: ייצור חשמל באנרגיה ירוקה, חסכון בחשמל, הקטנת אידוי מים וחסכונם, וניצול שטח מוסתר בצורה אופטימלית והבינו את הפוטנציאל הגלום בפרויקטים כאלו. את הסיור הדריכו זיו הר חול מאגודת המים ועופר ינאי מנכ"ל נופר אנרגיה שביצעו את הפרויקט.
משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף-טק ועיריית טבריה קיימו אירוע חשיפה
בפאב "הביג בן" בטבריה לקראת פתיחת האקסלרטור (מאיץ טכנולוגי) הראשון בטבריה בניהול חברת סינובייט בפני יזמים. במסגרת האירוע, הציגה סיון ברעם מנהלת אקסלרטור טבריה מטעם מעוף, את מטרות האקסלרטור והסבירה כיצד ניתן להשתלב בתכנית המאיץ הטכנולוגי, אשר מטרתו: איתור מיזמים טכנולוגים וחברות בתחילת דרכן והפיכתן לסטרטאפים טכנולוגים עם לקוחות ומשקיעים. בנוסף התארחו באירוע, אביהו עמר ויהודה קריף, סטארטאפיסטים מטבריה, שסיפרו כיצד הקימו את האפליקציה ששינתה את כללי המשחק בעולם הגיימינג - Winniapp.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 21 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.