הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
תוכנית " משמחים ליצנים רפואיים" בבית ספר נעם בנים

כוכב הצפון, גיליון 2368, 3.1.19

 

במסגרת החינוך למנהיגות וערכים  של תלמידי בית הספר "נעם בנים טבריה" נפתחה כיתת מנהיגות בביה"ס, הכיתה לומדת סביב ערכי החסד והנתינה בקהילה מתוך פיתוח מיומנויות מנהיגותיות חשובות. אחד התוכניות החשובות אותה מנהיגה כיתה זו וייחודי לה בכל האזור, הוא תוכנית "משמחים (ליצנים ) רפואיים". תלמידי כיתת המנהיגות, יוצאים מידי יום שישי לשמח חולים הנשארים לשבת בבית החולים פורייה.

בפעילות זו עוברים התלמידים במחלקות השונות, ילדים, גריאטריה, יולדות  ומביאים את אור השמחה באמצעות ניגון בכלי נגינה מגוונים, שירה, אמירת דבר תורה וכמובן חלוקת שי מתוק לכל אחד ובעיקר עידוד החולים להחלמה מהירה כל זאת על מנת  להנעים את שהותם של החולים ולהשכיח מהם לזמן מה את כאבם. השותפות  המלאה מצד בית החולים, משפחות החולים והחולים עצמם גדולה מאוד, והתגובות חמות ומשמחות את הלב, החולים והצוות הרפואי כבר התרגלו ומצפים להם מדי שישי.

מנהל בית הספר חי דמרי מוסיף ואומר: "תוכנית מיוחדת זו בשיתוף בית חולים פורייה היא חלק מחזון הבוגר של תלמידינו –  בוגר ערכי – המשלב מנהיגות ואחריות עם נתינה לשכבות הצעירות ולקהילה הלכה למעשה! החינוך של ילדינו בכלל ובביה"ס בפרט, בנוי על "הלכה למעשה" חינוך מבטאים בעשיה, וכך אנו מחנכים את בוגרינו.

כיתת המנהיגות היא שם דבר בבית ספרינו המובילה תוכניות ומיזמים רבים נוספים הן במסגרת בית הספר ומחוצה לו ומובילה אותה אתי ברון המחנכת, יחד עם המורה רמי רווח .

כבר  בכניסתם של תלמידינו לבית הספר אנו מכוונים אותם להיות מודל ודוגמא של מנהיגים צעירים התורמים מכישרונם ממרצם וזמנם לטובת הזולת ועל זה נאמר  "עולם חסד ייבנה".

שנזכה להמשיך בפעילויות חינוכיות רבות במהלך השנה לשמח חולים ולהנהיג את הילדים לעשייה מנהיגותית אחראית.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כולה זוהרת
סיפורים רבים קורעי לב מגיעים אל שולחני, אך הסיפור הבא שייך לבחורה צעירה בת 18, חדורת מטרה ומלאת מוטיבציה ואנרגיות חיוביות, שהספיקה לעבור בתקופת חיים קצרה, מה שלפעמים עוברים אנשים בחיים שלמים. היא משאירה אותי עם המסר ששום דבר לא עומד בפני כוח הרצון וכי החצייה של אתגרים גדולים, בסופו של דבר, תלויה, כמו תמיד, בכוחות הנפש. קרא עוד...
מגן תל חי הוענק למשפחות הדר וגולדין מתי יגבר האומץ של מורשת טרומפלדור על ההססנות העכשווית וישובו בנים הביתה?
כמידי שנה בי"א אדר, מקיימת תנועת בית"ר טקס לזכרם של גיבורי תל חי. השנה העניקה התנועה את 'מגן תל חי' למשפחותיהם של סגן הדר גולדין ואורון שאול ז"ל, שנחטפו במהלך מבצע צוק איתן וגופתם מצויה עדיין בידי החמאס. תנועת בית"ר בחרה במשפחות גולדין ושאול בזכות מאבקם העיקש להפעלת לחץ על חמאס מבלי לוותר ולהתקפל בפני ארגון הטרור ומבלי להיענות לדרישת שחרור מחבלים תמורת בנם, שיביאו לפיגועים נוספים.
כבוד לטבריה - החייל סמ"ר יקיר אבוטבול נבחר כמצטיין זירת ים סוף
סמ"ר יקיר אבוטבול, תושב העיר טבריה, המשרת כמפקד מעבדת מערכות נשק, בבסיס זרוע הים, הנמצאת בעיר אילת ואשר תפקידה להגן על זירת ים סוף, נבחר להיות ממצטייני זירת ים סוף. קרא עוד...
כן, כן זהו שבוע הגאווה לטבריה - שיר כהן הטבריינית זכתה השבוע בקיקבוקס לבוגרים
שיר כהן מטבריה, תלמידתו של יורם בן שמעון, ממרכז הלחימה פירסט, זכתה השבוע באליפות ישראל בקיקבוקס לבוגרים, כשניצחה את האלופה המכהנת. קרא עוד..
משלוח מנות - בננות
קבוצת צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן, אשר מאמצים את המחלקה לשיקום גריאטרי במרכז הרפואי פדה - פוריה, חגגו את חג פורים עם המטופלים. הקבוצה מאמצת מזה כשנה את המחלקה לשיקום גריאטרי במרכז הרפואי פדה - פוריה. קרא עוד..
פתיחת מרכז יום לקשיש
יום ג' הקרוב ה-26.3.19 בין השעות 9:00-12:00 פתיחה של מרכז יום לאוכלוסיית הגיל השלישי היא אירוע מיוחד, במציאות בה מסגרות לקשישים נסגרות וכמות המקומות אשר נותנים מענה לאוכלוסיית הקשישים הולכת ויורדת.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 25 מרץ2019
Wאבגדהוש
924252627280102
1003040506070809
1110111213141516
1217181920212223
1324252627282930
1431010203040506
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.