הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
תוכנית " משמחים ליצנים רפואיים" בבית ספר נעם בנים

כוכב הצפון, גיליון 2368, 3.1.19

 

במסגרת החינוך למנהיגות וערכים  של תלמידי בית הספר "נעם בנים טבריה" נפתחה כיתת מנהיגות בביה"ס, הכיתה לומדת סביב ערכי החסד והנתינה בקהילה מתוך פיתוח מיומנויות מנהיגותיות חשובות. אחד התוכניות החשובות אותה מנהיגה כיתה זו וייחודי לה בכל האזור, הוא תוכנית "משמחים (ליצנים ) רפואיים". תלמידי כיתת המנהיגות, יוצאים מידי יום שישי לשמח חולים הנשארים לשבת בבית החולים פורייה.

בפעילות זו עוברים התלמידים במחלקות השונות, ילדים, גריאטריה, יולדות  ומביאים את אור השמחה באמצעות ניגון בכלי נגינה מגוונים, שירה, אמירת דבר תורה וכמובן חלוקת שי מתוק לכל אחד ובעיקר עידוד החולים להחלמה מהירה כל זאת על מנת  להנעים את שהותם של החולים ולהשכיח מהם לזמן מה את כאבם. השותפות  המלאה מצד בית החולים, משפחות החולים והחולים עצמם גדולה מאוד, והתגובות חמות ומשמחות את הלב, החולים והצוות הרפואי כבר התרגלו ומצפים להם מדי שישי.

מנהל בית הספר חי דמרי מוסיף ואומר: "תוכנית מיוחדת זו בשיתוף בית חולים פורייה היא חלק מחזון הבוגר של תלמידינו –  בוגר ערכי – המשלב מנהיגות ואחריות עם נתינה לשכבות הצעירות ולקהילה הלכה למעשה! החינוך של ילדינו בכלל ובביה"ס בפרט, בנוי על "הלכה למעשה" חינוך מבטאים בעשיה, וכך אנו מחנכים את בוגרינו.

כיתת המנהיגות היא שם דבר בבית ספרינו המובילה תוכניות ומיזמים רבים נוספים הן במסגרת בית הספר ומחוצה לו ומובילה אותה אתי ברון המחנכת, יחד עם המורה רמי רווח .

כבר  בכניסתם של תלמידינו לבית הספר אנו מכוונים אותם להיות מודל ודוגמא של מנהיגים צעירים התורמים מכישרונם ממרצם וזמנם לטובת הזולת ועל זה נאמר  "עולם חסד ייבנה".

שנזכה להמשיך בפעילויות חינוכיות רבות במהלך השנה לשמח חולים ולהנהיג את הילדים לעשייה מנהיגותית אחראית.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
החברה להגנת הטבע בסיור לימודי באגודת המים
משלחת בכירי החברה להגנת הטבע הגיעה השבוע לסיור במתקן הסולארי הראשון בארץ הצף על מים של אגודת המים בעמק הירדן. אנשי החברה להגנת הטבע למדו על הניצול האופטימאלי של המשאבים בפרויקט המשלב: ייצור חשמל באנרגיה ירוקה, חסכון בחשמל, הקטנת אידוי מים וחסכונם, וניצול שטח מוסתר בצורה אופטימלית והבינו את הפוטנציאל הגלום בפרויקטים כאלו. את הסיור הדריכו זיו הר חול מאגודת המים ועופר ינאי מנכ"ל נופר אנרגיה שביצעו את הפרויקט.
משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף-טק ועיריית טבריה קיימו אירוע חשיפה
בפאב "הביג בן" בטבריה לקראת פתיחת האקסלרטור (מאיץ טכנולוגי) הראשון בטבריה בניהול חברת סינובייט בפני יזמים. במסגרת האירוע, הציגה סיון ברעם מנהלת אקסלרטור טבריה מטעם מעוף, את מטרות האקסלרטור והסבירה כיצד ניתן להשתלב בתכנית המאיץ הטכנולוגי, אשר מטרתו: איתור מיזמים טכנולוגים וחברות בתחילת דרכן והפיכתן לסטרטאפים טכנולוגים עם לקוחות ומשקיעים. בנוסף התארחו באירוע, אביהו עמר ויהודה קריף, סטארטאפיסטים מטבריה, שסיפרו כיצד הקימו את האפליקציה ששינתה את כללי המשחק בעולם הגיימינג - Winniapp.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 20 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.