הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
זיגדון אליהו מונה לתפקיד יו"ר וועדה קרואה במסעדה שברמת הגולן

כוכב הצפון, גיליון 2368, 3.1.19

חיים חליוה

 

חבר מועצת העיר טבריה, סגן וממלא מקום ראש העירייה לשעבר, זיגדון אליהו, קיבל ביום רביעי  את כתב המינוי מטעם משרד הפנים לכהן כיו"ר וועדה קרואה ביישוב מסעדה שברמת הגולן, על כתב המינוי חתום השר אריה דרעי.

עם קבלת כתב המינוי שיגר זיגדון אליהו, את כתב ההתפטרות שלו ממועצת העיר טבריה ושלח אותו לראש העירייה. התפטרותו של זיגדון אמורה להיכנס לתוקף תוך 48 שעות.

מסע ההכפשות שנוהל כנגד זיגדון אליהו ובני משפחתו עבר וחצה כל גבול אפשרי למרות שהאיש מעולם אפילו לא מסר עדות במשטרה ושלא נדבר על חקירה חלילה וחס. זאת נכון להיום.

מסע השיימיניג וההכפשה שנוהל כנגד זיגדון שירת את המטרה של מי שניהל את מסע השיימינג אך לטעמי ללא אפילו בדל של הוכחה לכלל הטענות שהעלו כנגד האיש.

אין בליבי ספק, שזיגדון אליהו, הוא בחירה נכונה ליישוב מסעדה ואולי הכי טובה שאני מכיר. בשל כך זיגדון נבחר לשמש בתפקיד זה. כישוריו ויכולותיו בניהול מערכת מוניציפלית אינה מוטלת בספק. כל שנותר למערכת העיתון "כוכב הצפון" זה לאחל לאליהו זיגדון בהצלחה.

לטעמי, טבריה הפסידה איש מוכשר, מקצועי, מקושר וראוי שיחסר. ימים יגידו.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
החברה להגנת הטבע בסיור לימודי באגודת המים
משלחת בכירי החברה להגנת הטבע הגיעה השבוע לסיור במתקן הסולארי הראשון בארץ הצף על מים של אגודת המים בעמק הירדן. אנשי החברה להגנת הטבע למדו על הניצול האופטימאלי של המשאבים בפרויקט המשלב: ייצור חשמל באנרגיה ירוקה, חסכון בחשמל, הקטנת אידוי מים וחסכונם, וניצול שטח מוסתר בצורה אופטימלית והבינו את הפוטנציאל הגלום בפרויקטים כאלו. את הסיור הדריכו זיו הר חול מאגודת המים ועופר ינאי מנכ"ל נופר אנרגיה שביצעו את הפרויקט.
משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף-טק ועיריית טבריה קיימו אירוע חשיפה
בפאב "הביג בן" בטבריה לקראת פתיחת האקסלרטור (מאיץ טכנולוגי) הראשון בטבריה בניהול חברת סינובייט בפני יזמים. במסגרת האירוע, הציגה סיון ברעם מנהלת אקסלרטור טבריה מטעם מעוף, את מטרות האקסלרטור והסבירה כיצד ניתן להשתלב בתכנית המאיץ הטכנולוגי, אשר מטרתו: איתור מיזמים טכנולוגים וחברות בתחילת דרכן והפיכתן לסטרטאפים טכנולוגים עם לקוחות ומשקיעים. בנוסף התארחו באירוע, אביהו עמר ויהודה קריף, סטארטאפיסטים מטבריה, שסיפרו כיצד הקימו את האפליקציה ששינתה את כללי המשחק בעולם הגיימינג - Winniapp.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 21 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.