הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
פירות ההשקעה של חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי מגיעים לשלב העשייה בשטח

כוכב הצפון, גיליון 2366, 21.12.18

חיים חליוה

 

כידוע, וכפי שפורסם בחודשים מרץ ודצמבר 2016 חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי השקיע את מלוא כובד משקלו בפעילות להבאת תקציבים רבים לטובת העיר טבריה ותושביה.

יום רביעי, נפגש נציג משרד החינוך, עם ראש עיריית טבריה הנבחר והחליטו על דרך העבודה להמשך התוכניות שהוכנו והאישורים והתבר"ים שאושרו ע"י שר החינוך עוד בקדנציה הקודמת וניצול אותם התקציבים לשיפוץ, בינוי, חידוש ואחזקת מבני החינוך שדאג טרבלסי להשיג לעיר טבריה דרך משרד החינוך והעומד בראשו, שר החינוך, מר נפתלי בנט.

כמו שדיווחנו כאן בעיתון "כוכב הצפון", לאחר הסיור שערך שר החינוך, נפתלי בנט, בטבריה עת היה אורחו של חבר מועצת העיר חברו הטוב, רפאל טרבלסי, לפני כשלוש שנים, שם התקבלה החלטה על השקעה במוסדות החינוך בעיר בסכומים שעוברים את ה-50 מיליון שקל. וכך יצאה העירייה לדרך בהכנת תוכניות ובאישורם לקראת ביצועם.

בחר מי שבחר ללעוג, להתריס ולהסיט כנגד רפאל טרבלסי, שביקש רק לעזור לטבריה במעשים ובהתנדבות מלאה. עולה מהמציאות העגומה, שזה לא התאים למסע הבחירות של האיש שהיום  הגיע לקומה השלישית. ולכן, האיש שמבין, יודע ורואה את התרומה והעשייה הגדולה של טרבלסי לטובת טבריה, אך פשוט מתקשה להאמין שזו המציאות ולדעת לפרגן לרפאל טרבלסי.

רפאל טרבלסי בתגובה מסר לכתבנו כי: "אני שמח לשמוע שזרעים ששתלתי יחד עם שר החינוך נפתלי בנט, צומחים וגדלים לעצים ובע"ה בעוד מספר שנים גם נזכה לאכול מהפירות".  עוד הוסיף טרבלסי "מנהיג ונבחר ציבור צריך להבדיל בין העיקר לטפל, בין הדברור לבין המעשים, בין ההשמצות לעובדות. הרי רק לפני מספר חודשים היו מי שאמרו שלא עשיתי כלום למען העיר ופתאום המושג 'דברים שרואים מכאן לא רואים משם' מקבל משמעות. ממליץ לנבחרי הציבור שרוצים את טובת העיר טבריה שיפסיקו עם היחצנות העצמית ויתחילו לעבוד כי יום יבוא ותוכניות העבר יסתיימו וצריך כבר אתמול להביא חדשים. אני ממליץ לאיש מהקומה השלישית להתחיל לעבוד וברצינות ולא להיות כמו אותו האיש מאולפן הטלוויזיה של "הראשון בבידור".

אנו מזכירים לקוראים כי ניתן להיכנס לעמוד הפייסבוק של רפאל טרבלסי, לתיקיה באלבום תמונות על שם "מעשים מול דיבורים", שם תוכלו לראות באופן הכי שקוף ואמתי את התקציבים שדאג טרבלסי לטבריה.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
החברה להגנת הטבע בסיור לימודי באגודת המים
משלחת בכירי החברה להגנת הטבע הגיעה השבוע לסיור במתקן הסולארי הראשון בארץ הצף על מים של אגודת המים בעמק הירדן. אנשי החברה להגנת הטבע למדו על הניצול האופטימאלי של המשאבים בפרויקט המשלב: ייצור חשמל באנרגיה ירוקה, חסכון בחשמל, הקטנת אידוי מים וחסכונם, וניצול שטח מוסתר בצורה אופטימלית והבינו את הפוטנציאל הגלום בפרויקטים כאלו. את הסיור הדריכו זיו הר חול מאגודת המים ועופר ינאי מנכ"ל נופר אנרגיה שביצעו את הפרויקט.
משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף-טק ועיריית טבריה קיימו אירוע חשיפה
בפאב "הביג בן" בטבריה לקראת פתיחת האקסלרטור (מאיץ טכנולוגי) הראשון בטבריה בניהול חברת סינובייט בפני יזמים. במסגרת האירוע, הציגה סיון ברעם מנהלת אקסלרטור טבריה מטעם מעוף, את מטרות האקסלרטור והסבירה כיצד ניתן להשתלב בתכנית המאיץ הטכנולוגי, אשר מטרתו: איתור מיזמים טכנולוגים וחברות בתחילת דרכן והפיכתן לסטרטאפים טכנולוגים עם לקוחות ומשקיעים. בנוסף התארחו באירוע, אביהו עמר ויהודה קריף, סטארטאפיסטים מטבריה, שסיפרו כיצד הקימו את האפליקציה ששינתה את כללי המשחק בעולם הגיימינג - Winniapp.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 21 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.