הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
ספורט בכוכב>
תכירו את האימא שמעידה על עצמה שתמיד אחרי ריצה היא אימא רגועה יותר

כוכב הצפון, גיליון 2366, 21.12.18

 

היא החלה לרוץ שלושה חודשים אחרי לידה קיסרית, היא רצה חצי מרתון בשבוע ה-20 להיריון ובשנה שעברה רצה 10 ק"מ עם בנה הפעוט בעגלה מיוחדת. תכירו את אלישבע בן זאב, בעלת בית ספר לשחייה וסטודיו לאומנות, שתשתתף השנה במרתון Winner טבריה הבינלאומי, המתקיים ב-4.1.19 המופק ומשווק ע"י חברת מרתון ישראל

אלישבע בן זאב, בת 37, נשואה ואימא ל-4 ילדים, מתגוררת במושב יונתן שברמת הגולן, היא דוגמא חיה לאיך ניתן לשלב בין ריצה לבין האימהות. בן זאב בעלת בית ספר לשחייה וסטודיו לאומנות, החלה לרוץ לפני שש שנים, שלושה חודשים בלבד לאחר שעברה לידה קיסרית.

בתחילת הדרך היא רצה פעמיים בשבוע עם קב' רצי הגולן, אך האהבה לריצה הלכה וגברה, והיא מצאה דרך לשלב אותה בחייה. בהיריון הבא, בעודה בשבוע ה-20, היא רצה את חצי מרתון ירושלים והמשיכה לרוץ עד השבוע ה-28.

חמישה שבועות אחרי הלידה  האחרונה שהייתה בניתוח קיסרי, היא כבר חזרה לרוץ – בהתחלה היא רצה 3 ק"מ ובהמשך המרחקים גדלו. במרתוןWinner  טבריה הבינלאומי, שהתקיים שנה שעברה, היא רצה עם הבן הקטן שלה, שהיה אז בן כמה חודשים בלבד: היא קנתה עגלה מיוחדת ורצה איתו במסלול של 10 ק"מ.

"אני אמא רגועה יותר אחרי שאני רצה", היא מספרת. "יש לי יותר כוח אחרי 10 ק"מ של ריצה לכל המחויבויות והעשייה של היום. אפילו בעלי כבר הבין את זה: אם אני עוברת יום קשה, הוא מעודד אותי לצאת לריצה כדי שארגיש טוב יותר".

לכל מי שמתלבטת לגבי ריצה, יש לבן זאב מסר ברור: "אם אני יכולה לעשות זאת, כל אחד יכול".

מרתוןWinner  טבריה הבינלאומי מציין השנה 42 שנה לקיומו והוא נחשב למרתון הוותיק  בישראל, כאשר מקצה המרתון הוא במסגרת אליפות ישראל של איגוד האתלטיקה. המרתון, הידוע בעולם כ-Sea of Galilee Marathon, יתקיים ביום שישי ה-4/1/2019 והוא יסמן את תחילתה של עונת המרתונים הבינלאומיים. מרתוןWinner  טבריה יתקיים בסימן 42 כפול שתיים: 42 ק"מ מול 42 שנות מרתון, יכלול גם השנה מקצה של חצי מרתון, שאורכו 21.1 ק"מ

ומקצה ל10.000 מטר. המרתון צפוי לארח כ-5,000 רצים ורצות. זו השנה השלישית שחברת מרתון ישראל מובילה, מפיקה ומשווקת את מרתון זה לצד עיריית טבריה.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
בתי משפט השלום במחוז הצפון זכו בפרס יוקרתי לשיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה. הנשיא פורת החמיא לעורכי הדין במחוז על תרומתם לזכייה.
כמדי שנה, נערכת תכנית פרס לצוותי שיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה וביחידות הסמך של האגף לאיכות ומצוינות בנציבות שירות המדינה. מטרת התכנית היא לעודד ולהוקיר יוזמות צוותיות לקידום המצוינות הארגונית, המבוססות על מתודולוגיות מקובלות לעבודת צוותי שיפור. להמשך כתבה.
דוד אוחנה: "רון קובי פוגע בילדים מיוחדים ללא סיבה מיוחדת"
כ-10 שנים פועלת באזורנו עמותת "שמעיה", אשר פעילותה בארץ מתפרשת על שנים רבות עוד יותר. העמותה הוקמה במטרה לתת מענה לילדים ומבוגרים הסובלים מליקויי שמיעה. עד היום, נאלצים ילדים מיוחדים אלו למצוא מענה טיפולי בבריכה ובמועדוניות מחוץ לעיר. מדובר בילדים מכל קצוות הקשת, ללא שיוך למגזר זה או אחר. להמשך כתבה.
השנה ימלאו 43 שנים לנפילתו של יוני נתניהו ז"ל במבצע אנטבה.
מאת: ח"כ יואב קיש זהו ציטוט של אחד ממכתביו שהופך בימים אלו לרלוונטי מתמיד: "אני מעדיף לחיות כאן תוך לחימה מתמשכת, מלהיות חלק מן העם היהודי הנודד. כל מקרה של התפשרות יגרום לקירוב הקץ. כיוון שאין לי כוונות לספר לנכדים שלי על מדינת היהודים במאה העשרים כעל אפיזודה חולפת וקצרה באלפי שנות נדודים, אני מתכונן להיאחז כאן בכוח רב". להמשך כתבה.
נוער מד"א - הנוער שעושה חיים
ביום ג' השבוע סיימו כ-50 בני נוער קורס מגישי עזרה ראשונה בתחנת מד"א בטבריה. בטקס מרגש הוסמכו החניכים כמגישי עזרה ראשונה וקיבלו תעודות סיום ואת מדי הארגון. להמשך כתבה.
הסיפור של השבוע קפץ לי בגלל ידיעה קצרה וזניחה בחדשות..
הגעתי אל דני ודנה בפעם הראשונה הביתה, זוג צעיר בני 30 בערך עם שני ילדים קטנים, חיים בדירה שכורה ומרוויחים לא רע, הוא מרוויח מחברה שהקים והיא עצמאית בתחילת דרכה. הכסף נכנס אבל החשבון מראה מינוס שכבר חצה את ה- 30,000. אז אנחנו מקשקשים ואני מתחיל בסדרת שאלות להבין איפה נמצא הבלאגן הגדול. אני עובר על רשימה שיש לי, של כל האלמנטים הגדולים שנמצאים ברשימת ההוצאות של זוג. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 18 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.