הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
יום תרומה בקהילה של "יקב רמת הגולן" בנועם ישראל בנות

כוכב הצפון, גיליון 2365, 14.12.18


ביום שלישי האחרון, מיד אחרי חופשת החנוכה בי"ס נועם ישראל בנות זכה למחווה מרגשת ביותר. כ-120 עובדים וחברי הנהלת "יקב הגולן" התייצבו מוקדם בבוקר בבית הספר וביצעו עבודות מקיפות ומדהימות במסגרת התרומה השנתית של המפעל לקהילה.
את החיבור והקשר למפעל יזמה ויצרה מנהלת בית הספר תמר לוגסי. מה שתרם להצלחת היום הזה היה ביצוע תכנון לוגיסטי מדויק עם ראשי צוותים וחלוקת עבודה מסודרת בין העובדים וההורים הנוספים שהתנדבו. היקב התחבר לחלומות הצוות והתלמידות בהעצמת הפרט דרך חוזקות: בהקמת חדר מחול ומטבח "לשפיות צעירות" בנוסף העבודות כללו - גינון, צביעה, עבודות נגרות, דשא סינטטי, גינות נוי, חידוש מגרש הספורט, צביעת מבנה אולם הכדורסל, הצבת מקרנים בכיתות, הקמת דק מעץ עם פינות ישיבה ללמידה חוץ כיתתית, הרחבת המשחקייה, ארגון הספרייה, טיפוח סביבת בית הספר ושדרוג פינות הלמידה ברחבי בית הספר.
אין ספק שביה"ס זכה לשדרוג שלא נראה כמותו!
התלמידות, ההורים והצוות החינוכי מודים מעומק הלב ליקב רמת הגולן ולמנהלת היקרה תמר לוגסי, על היוזמה והעשייה הברוכה לרווחת הבנות בבית הספר ועל הפיכת חלום להגשמה במציאות.
חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי שהגיע לברך אמר "רואים את השדרוג העצום שעובר המרחב הלימודי בבית ספר "נועם ישראל בנות" ואני מתרגש. פשוט חלום שמתגשם. אני רוצה לברך את "יקב רמת הגולן" על התרומה האדירה, את המנהלת וצוות החינוכי המסור. אין לי ספק שמשהו חדש קורה בנועם ישראל בנות". אלו הן הבנות שמעניקות ויעניקו בעתיד את הנתינה הגדולה ביותר לחברה בישראל, לקשישים, לחולים, לנוער, לחברה ופעילויות של תנועת הנוער בני עקיבא והיד עוד נטויה, אלו הן בנות השרות הלאומי בעתיד. הגאווה של החברה בישראל. 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
בתי משפט השלום במחוז הצפון זכו בפרס יוקרתי לשיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה. הנשיא פורת החמיא לעורכי הדין במחוז על תרומתם לזכייה.
כמדי שנה, נערכת תכנית פרס לצוותי שיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה וביחידות הסמך של האגף לאיכות ומצוינות בנציבות שירות המדינה. מטרת התכנית היא לעודד ולהוקיר יוזמות צוותיות לקידום המצוינות הארגונית, המבוססות על מתודולוגיות מקובלות לעבודת צוותי שיפור. להמשך כתבה.
דוד אוחנה: "רון קובי פוגע בילדים מיוחדים ללא סיבה מיוחדת"
כ-10 שנים פועלת באזורנו עמותת "שמעיה", אשר פעילותה בארץ מתפרשת על שנים רבות עוד יותר. העמותה הוקמה במטרה לתת מענה לילדים ומבוגרים הסובלים מליקויי שמיעה. עד היום, נאלצים ילדים מיוחדים אלו למצוא מענה טיפולי בבריכה ובמועדוניות מחוץ לעיר. מדובר בילדים מכל קצוות הקשת, ללא שיוך למגזר זה או אחר. להמשך כתבה.
השנה ימלאו 43 שנים לנפילתו של יוני נתניהו ז"ל במבצע אנטבה.
מאת: ח"כ יואב קיש זהו ציטוט של אחד ממכתביו שהופך בימים אלו לרלוונטי מתמיד: "אני מעדיף לחיות כאן תוך לחימה מתמשכת, מלהיות חלק מן העם היהודי הנודד. כל מקרה של התפשרות יגרום לקירוב הקץ. כיוון שאין לי כוונות לספר לנכדים שלי על מדינת היהודים במאה העשרים כעל אפיזודה חולפת וקצרה באלפי שנות נדודים, אני מתכונן להיאחז כאן בכוח רב". להמשך כתבה.
נוער מד"א - הנוער שעושה חיים
ביום ג' השבוע סיימו כ-50 בני נוער קורס מגישי עזרה ראשונה בתחנת מד"א בטבריה. בטקס מרגש הוסמכו החניכים כמגישי עזרה ראשונה וקיבלו תעודות סיום ואת מדי הארגון. להמשך כתבה.
הסיפור של השבוע קפץ לי בגלל ידיעה קצרה וזניחה בחדשות..
הגעתי אל דני ודנה בפעם הראשונה הביתה, זוג צעיר בני 30 בערך עם שני ילדים קטנים, חיים בדירה שכורה ומרוויחים לא רע, הוא מרוויח מחברה שהקים והיא עצמאית בתחילת דרכה. הכסף נכנס אבל החשבון מראה מינוס שכבר חצה את ה- 30,000. אז אנחנו מקשקשים ואני מתחיל בסדרת שאלות להבין איפה נמצא הבלאגן הגדול. אני עובר על רשימה שיש לי, של כל האלמנטים הגדולים שנמצאים ברשימת ההוצאות של זוג. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 17 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.