הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
יקירת החינוך הדתי תשע''ט – אלונה בן חמו

כוכב הצפון, גיליון 2365, 14.12.18

חיים חליוה


אלונה בן חמו, תושבת טבריה, זכתה השבוע בפרס יוקרתי ונכבד – יקירת החינוך הממלכתי דתי לשנת תשע''ט. פרס זה מוענק בחמ''ד כבר 35 שנים, ובשנה זו, יו''ר הועדה הוא ד''ר אברהם ליפשיץ, ראש החינוך הממלכתי דתי.
אלונה זכתה בפרס זה על פועלה החינוכי לאורך שנים רבות. היא החלה לעסוק בחינוך לפני 35 שנים,  ובכל מקום בו עבדה – העניקה מקסמה האישי.
במהלך השנים, ניהלה גן בכפר שעורים, אז מחנה עליה של בני העדה האתיופית, הסמוך לכפר תבור. בתקופה זו סייעה מאוד לבני העדה בהתאקלמותם וסייעה בקבלת זכויותיהם. לאחר מכן שימשה כגננת במרכז הקליטה בטבריה ששוכן במלון "רסטל", גם הוא לבני העדה האתיופית. לקראת סוף הקריירה, ניהלה את "גן מיכל" בשיכון ד', וסייעה לאוכלוסיות המוחלשות והמגוונות ע''י יצירת סדנאות הורים-ילדים, העלאת מודעות לנושא איכות הסביבה, שבעקבותיה וענקו לגן פרסים חינוכיים (גן ירוק מתמיד), הבאת פרויקט "תגלית" אל הגן, איסוף פחיות בכדי לממן סלי מזון לקשישים ואפיית חלות בימי שישי לקשישים הגרים בסמיכות לגן.
כיום אלונה חלק מצוות מגמת "הגיל הרך" באולפנית אורט טבריה, ומתנדבת בהעברת שיעור שבועי במועדון לקשיש, הסמוך לגן בו עבדה.
ביום ראשון האחרון, נר שמיני של חנוכה, התקיים הטקס בו הוענק הפרס הנכסף לאלונה בן חמו במלון "רמדה" בירושלים, במעמד שר החינוך נפתלי בנט וראש החמ''ד ד''ר אברהם ליפשיץ.


סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
בתי משפט השלום במחוז הצפון זכו בפרס יוקרתי לשיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה. הנשיא פורת החמיא לעורכי הדין במחוז על תרומתם לזכייה.
כמדי שנה, נערכת תכנית פרס לצוותי שיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה וביחידות הסמך של האגף לאיכות ומצוינות בנציבות שירות המדינה. מטרת התכנית היא לעודד ולהוקיר יוזמות צוותיות לקידום המצוינות הארגונית, המבוססות על מתודולוגיות מקובלות לעבודת צוותי שיפור. להמשך כתבה.
דוד אוחנה: "רון קובי פוגע בילדים מיוחדים ללא סיבה מיוחדת"
כ-10 שנים פועלת באזורנו עמותת "שמעיה", אשר פעילותה בארץ מתפרשת על שנים רבות עוד יותר. העמותה הוקמה במטרה לתת מענה לילדים ומבוגרים הסובלים מליקויי שמיעה. עד היום, נאלצים ילדים מיוחדים אלו למצוא מענה טיפולי בבריכה ובמועדוניות מחוץ לעיר. מדובר בילדים מכל קצוות הקשת, ללא שיוך למגזר זה או אחר. להמשך כתבה.
השנה ימלאו 43 שנים לנפילתו של יוני נתניהו ז"ל במבצע אנטבה.
מאת: ח"כ יואב קיש זהו ציטוט של אחד ממכתביו שהופך בימים אלו לרלוונטי מתמיד: "אני מעדיף לחיות כאן תוך לחימה מתמשכת, מלהיות חלק מן העם היהודי הנודד. כל מקרה של התפשרות יגרום לקירוב הקץ. כיוון שאין לי כוונות לספר לנכדים שלי על מדינת היהודים במאה העשרים כעל אפיזודה חולפת וקצרה באלפי שנות נדודים, אני מתכונן להיאחז כאן בכוח רב". להמשך כתבה.
נוער מד"א - הנוער שעושה חיים
ביום ג' השבוע סיימו כ-50 בני נוער קורס מגישי עזרה ראשונה בתחנת מד"א בטבריה. בטקס מרגש הוסמכו החניכים כמגישי עזרה ראשונה וקיבלו תעודות סיום ואת מדי הארגון. להמשך כתבה.
הסיפור של השבוע קפץ לי בגלל ידיעה קצרה וזניחה בחדשות..
הגעתי אל דני ודנה בפעם הראשונה הביתה, זוג צעיר בני 30 בערך עם שני ילדים קטנים, חיים בדירה שכורה ומרוויחים לא רע, הוא מרוויח מחברה שהקים והיא עצמאית בתחילת דרכה. הכסף נכנס אבל החשבון מראה מינוס שכבר חצה את ה- 30,000. אז אנחנו מקשקשים ואני מתחיל בסדרת שאלות להבין איפה נמצא הבלאגן הגדול. אני עובר על רשימה שיש לי, של כל האלמנטים הגדולים שנמצאים ברשימת ההוצאות של זוג. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 17 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.