הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
יקירת החינוך הדתי תשע''ט – אלונה בן חמו

כוכב הצפון, גיליון 2365, 14.12.18

חיים חליוה


אלונה בן חמו, תושבת טבריה, זכתה השבוע בפרס יוקרתי ונכבד – יקירת החינוך הממלכתי דתי לשנת תשע''ט. פרס זה מוענק בחמ''ד כבר 35 שנים, ובשנה זו, יו''ר הועדה הוא ד''ר אברהם ליפשיץ, ראש החינוך הממלכתי דתי.
אלונה זכתה בפרס זה על פועלה החינוכי לאורך שנים רבות. היא החלה לעסוק בחינוך לפני 35 שנים,  ובכל מקום בו עבדה – העניקה מקסמה האישי.
במהלך השנים, ניהלה גן בכפר שעורים, אז מחנה עליה של בני העדה האתיופית, הסמוך לכפר תבור. בתקופה זו סייעה מאוד לבני העדה בהתאקלמותם וסייעה בקבלת זכויותיהם. לאחר מכן שימשה כגננת במרכז הקליטה בטבריה ששוכן במלון "רסטל", גם הוא לבני העדה האתיופית. לקראת סוף הקריירה, ניהלה את "גן מיכל" בשיכון ד', וסייעה לאוכלוסיות המוחלשות והמגוונות ע''י יצירת סדנאות הורים-ילדים, העלאת מודעות לנושא איכות הסביבה, שבעקבותיה וענקו לגן פרסים חינוכיים (גן ירוק מתמיד), הבאת פרויקט "תגלית" אל הגן, איסוף פחיות בכדי לממן סלי מזון לקשישים ואפיית חלות בימי שישי לקשישים הגרים בסמיכות לגן.
כיום אלונה חלק מצוות מגמת "הגיל הרך" באולפנית אורט טבריה, ומתנדבת בהעברת שיעור שבועי במועדון לקשיש, הסמוך לגן בו עבדה.
ביום ראשון האחרון, נר שמיני של חנוכה, התקיים הטקס בו הוענק הפרס הנכסף לאלונה בן חמו במלון "רמדה" בירושלים, במעמד שר החינוך נפתלי בנט וראש החמ''ד ד''ר אברהם ליפשיץ.


סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
החברה להגנת הטבע בסיור לימודי באגודת המים
משלחת בכירי החברה להגנת הטבע הגיעה השבוע לסיור במתקן הסולארי הראשון בארץ הצף על מים של אגודת המים בעמק הירדן. אנשי החברה להגנת הטבע למדו על הניצול האופטימאלי של המשאבים בפרויקט המשלב: ייצור חשמל באנרגיה ירוקה, חסכון בחשמל, הקטנת אידוי מים וחסכונם, וניצול שטח מוסתר בצורה אופטימלית והבינו את הפוטנציאל הגלום בפרויקטים כאלו. את הסיור הדריכו זיו הר חול מאגודת המים ועופר ינאי מנכ"ל נופר אנרגיה שביצעו את הפרויקט.
משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף-טק ועיריית טבריה קיימו אירוע חשיפה
בפאב "הביג בן" בטבריה לקראת פתיחת האקסלרטור (מאיץ טכנולוגי) הראשון בטבריה בניהול חברת סינובייט בפני יזמים. במסגרת האירוע, הציגה סיון ברעם מנהלת אקסלרטור טבריה מטעם מעוף, את מטרות האקסלרטור והסבירה כיצד ניתן להשתלב בתכנית המאיץ הטכנולוגי, אשר מטרתו: איתור מיזמים טכנולוגים וחברות בתחילת דרכן והפיכתן לסטרטאפים טכנולוגים עם לקוחות ומשקיעים. בנוסף התארחו באירוע, אביהו עמר ויהודה קריף, סטארטאפיסטים מטבריה, שסיפרו כיצד הקימו את האפליקציה ששינתה את כללי המשחק בעולם הגיימינג - Winniapp.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 21 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.