הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
יקירת החינוך הדתי תשע''ט – אלונה בן חמו

כוכב הצפון, גיליון 2365, 14.12.18

חיים חליוה


אלונה בן חמו, תושבת טבריה, זכתה השבוע בפרס יוקרתי ונכבד – יקירת החינוך הממלכתי דתי לשנת תשע''ט. פרס זה מוענק בחמ''ד כבר 35 שנים, ובשנה זו, יו''ר הועדה הוא ד''ר אברהם ליפשיץ, ראש החינוך הממלכתי דתי.
אלונה זכתה בפרס זה על פועלה החינוכי לאורך שנים רבות. היא החלה לעסוק בחינוך לפני 35 שנים,  ובכל מקום בו עבדה – העניקה מקסמה האישי.
במהלך השנים, ניהלה גן בכפר שעורים, אז מחנה עליה של בני העדה האתיופית, הסמוך לכפר תבור. בתקופה זו סייעה מאוד לבני העדה בהתאקלמותם וסייעה בקבלת זכויותיהם. לאחר מכן שימשה כגננת במרכז הקליטה בטבריה ששוכן במלון "רסטל", גם הוא לבני העדה האתיופית. לקראת סוף הקריירה, ניהלה את "גן מיכל" בשיכון ד', וסייעה לאוכלוסיות המוחלשות והמגוונות ע''י יצירת סדנאות הורים-ילדים, העלאת מודעות לנושא איכות הסביבה, שבעקבותיה וענקו לגן פרסים חינוכיים (גן ירוק מתמיד), הבאת פרויקט "תגלית" אל הגן, איסוף פחיות בכדי לממן סלי מזון לקשישים ואפיית חלות בימי שישי לקשישים הגרים בסמיכות לגן.
כיום אלונה חלק מצוות מגמת "הגיל הרך" באולפנית אורט טבריה, ומתנדבת בהעברת שיעור שבועי במועדון לקשיש, הסמוך לגן בו עבדה.
ביום ראשון האחרון, נר שמיני של חנוכה, התקיים הטקס בו הוענק הפרס הנכסף לאלונה בן חמו במלון "רמדה" בירושלים, במעמד שר החינוך נפתלי בנט וראש החמ''ד ד''ר אברהם ליפשיץ.


סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כולה זוהרת
סיפורים רבים קורעי לב מגיעים אל שולחני, אך הסיפור הבא שייך לבחורה צעירה בת 18, חדורת מטרה ומלאת מוטיבציה ואנרגיות חיוביות, שהספיקה לעבור בתקופת חיים קצרה, מה שלפעמים עוברים אנשים בחיים שלמים. היא משאירה אותי עם המסר ששום דבר לא עומד בפני כוח הרצון וכי החצייה של אתגרים גדולים, בסופו של דבר, תלויה, כמו תמיד, בכוחות הנפש. קרא עוד...
מגן תל חי הוענק למשפחות הדר וגולדין מתי יגבר האומץ של מורשת טרומפלדור על ההססנות העכשווית וישובו בנים הביתה?
כמידי שנה בי"א אדר, מקיימת תנועת בית"ר טקס לזכרם של גיבורי תל חי. השנה העניקה התנועה את 'מגן תל חי' למשפחותיהם של סגן הדר גולדין ואורון שאול ז"ל, שנחטפו במהלך מבצע צוק איתן וגופתם מצויה עדיין בידי החמאס. תנועת בית"ר בחרה במשפחות גולדין ושאול בזכות מאבקם העיקש להפעלת לחץ על חמאס מבלי לוותר ולהתקפל בפני ארגון הטרור ומבלי להיענות לדרישת שחרור מחבלים תמורת בנם, שיביאו לפיגועים נוספים.
כבוד לטבריה - החייל סמ"ר יקיר אבוטבול נבחר כמצטיין זירת ים סוף
סמ"ר יקיר אבוטבול, תושב העיר טבריה, המשרת כמפקד מעבדת מערכות נשק, בבסיס זרוע הים, הנמצאת בעיר אילת ואשר תפקידה להגן על זירת ים סוף, נבחר להיות ממצטייני זירת ים סוף. קרא עוד...
כן, כן זהו שבוע הגאווה לטבריה - שיר כהן הטבריינית זכתה השבוע בקיקבוקס לבוגרים
שיר כהן מטבריה, תלמידתו של יורם בן שמעון, ממרכז הלחימה פירסט, זכתה השבוע באליפות ישראל בקיקבוקס לבוגרים, כשניצחה את האלופה המכהנת. קרא עוד..
משלוח מנות - בננות
קבוצת צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן, אשר מאמצים את המחלקה לשיקום גריאטרי במרכז הרפואי פדה - פוריה, חגגו את חג פורים עם המטופלים. הקבוצה מאמצת מזה כשנה את המחלקה לשיקום גריאטרי במרכז הרפואי פדה - פוריה. קרא עוד..
פתיחת מרכז יום לקשיש
יום ג' הקרוב ה-26.3.19 בין השעות 9:00-12:00 פתיחה של מרכז יום לאוכלוסיית הגיל השלישי היא אירוע מיוחד, במציאות בה מסגרות לקשישים נסגרות וכמות המקומות אשר נותנים מענה לאוכלוסיית הקשישים הולכת ויורדת.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 26 מרץ2019
Wאבגדהוש
924252627280102
1003040506070809
1110111213141516
1217181920212223
1324252627282930
1431010203040506
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.