הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
עליזה סרור בנדלק, מנהלת המרכז לגיל הרך בטבריה

כוכב הצפון, גיליון 2364, 7.12.18

 

עליזה סרור בנדלק, מנהלת המרכז לגיל הרך בטבריה, סיימה תואר שני בחינוך בפיתוח סגל הדרכה במכלל גורדון. את לימודיה סיימה לפניי כשנתיים אך רק עתה סגרה מעגל סיימה את עבודת הגמר וקיבלה הסמכה.

עליזה מספרת שלסיים את לימודיי התואר זה גם להבין, להשלים, להפנים ולחיות בלי יואב טריידל ז"ל. לעיתים קרובות אני מוצאת את עצמי מדברת עימו, משתפת ובעיקר מתגעגת לאיש שהפך ממנהל לאח גדול, למאמן אישי, היכולות שלי להיות מאידך חד תקיף דורש ללא פשרות וחד רגיש מכיל ומעצים.

אצל יואב ז"ל לא היה "יום המורה" כל יום היה יום המורה! בכל חג כתב לי אגרת חג שמח לצד מתנה אישית. המתנה האחרונה מיואב היה ספר "המקום הנכון למה חשוב לעשות מה שאוהבים" מאת ד"ר רובינסון.

עליזה בחרה להקדיש ליואב את התואר והנציחה את זכרו בהעתקים מהספר האחרון שקיבלה מיואב ז"ל. בהקדשה לספר כתבה:

יואב נולד ב-20.6.61 במושבה כנרת. היה טייס בחיל האוויר ומפקד טייסת השתחרר בדרגת סגן אלוף. יואב האמין שהדרך הטובה ביותר לקדם ולשפר את מדינת ישראל היא דרך החינוך, "שכן הילדים של היום הם האזרחים והמנהיגים של המחר, לכן כל מה שנשקיע בילדים היום נקצור בעתיד".

לאחר שיחררו מהצבא למד הוראה ולימים היה מנהל אגף החינוך בטבריה, בהובלתו טבריה זכתה בפרס חינוך ארצי. יואב נפטר באופן פתאומי ב-12.12.2015 בטיול משפחתי וכל אוהביו לצידו.

יואב היה בעבורי מנהל, מורה דרך, אח וחבר אשר האיץ ועודד אותי ללמוד את התואר השני. על מצבתו חרטו: לחלום, להתחייב להעז, להגשים - מבחינתי זוהי צוואתו. מקדישה את התואר לזכרו ת.נ.צ.ב.ה. עליזה מבקשת להודות לאלמנתו היקרה, אורלי, על הסיוע בלהנציח את זכרו.

ממני, עליזה סרור בנדלק - מנהלת המרכז לגיל הרך בטבריה.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
החברה להגנת הטבע בסיור לימודי באגודת המים
משלחת בכירי החברה להגנת הטבע הגיעה השבוע לסיור במתקן הסולארי הראשון בארץ הצף על מים של אגודת המים בעמק הירדן. אנשי החברה להגנת הטבע למדו על הניצול האופטימאלי של המשאבים בפרויקט המשלב: ייצור חשמל באנרגיה ירוקה, חסכון בחשמל, הקטנת אידוי מים וחסכונם, וניצול שטח מוסתר בצורה אופטימלית והבינו את הפוטנציאל הגלום בפרויקטים כאלו. את הסיור הדריכו זיו הר חול מאגודת המים ועופר ינאי מנכ"ל נופר אנרגיה שביצעו את הפרויקט.
משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף-טק ועיריית טבריה קיימו אירוע חשיפה
בפאב "הביג בן" בטבריה לקראת פתיחת האקסלרטור (מאיץ טכנולוגי) הראשון בטבריה בניהול חברת סינובייט בפני יזמים. במסגרת האירוע, הציגה סיון ברעם מנהלת אקסלרטור טבריה מטעם מעוף, את מטרות האקסלרטור והסבירה כיצד ניתן להשתלב בתכנית המאיץ הטכנולוגי, אשר מטרתו: איתור מיזמים טכנולוגים וחברות בתחילת דרכן והפיכתן לסטרטאפים טכנולוגים עם לקוחות ומשקיעים. בנוסף התארחו באירוע, אביהו עמר ויהודה קריף, סטארטאפיסטים מטבריה, שסיפרו כיצד הקימו את האפליקציה ששינתה את כללי המשחק בעולם הגיימינג - Winniapp.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 21 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.