הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
ראש בראש - בני קיריתי ורון קובי נפגשו בבית המשפט בטבריה ובית המשפט אמר את דברו

כוכב הצפון, גיליון 2362, 23.11.16

רחל נחמני

 

מספר חודשים טרם הבחירות, הוגשו תביעות דיבה הדדיות, בין רון קובי, לבין בני קיריתי. רון קובי, המכהן כיום כראש עיריית טבריה, ייצג את עצמו בתביעתו. מר בני קיריתי, ראש עיריית טבריה לשעבר, שכר את שרותיו של עו"ד בן קרפל, עו"ד המומחה בדיני לשון הרע והגנת הפרטיות.

עו"ד קרפל, הגיש כתב הגנה מנומק ומקצועי לתביעתו של רון קובי, שהדף את טענותיו, ובסופו של יום השופטת, אפרת הלר, קיבלה את טיעוניו של עו"ד קרפל ודחתה את התביעה שהגיש רון קובי נגד בני קריתי. לעניין תביעת בני קיריתי נגד רון קובי, קיבלה השופטת את טיעוניו של עו"ד קרפל. בהסכמה דיונית בין הצדדים, הוסכם להסמיך את השופטת לפסוק על דרך הפשרה. וכך כתבה בפסק דינה כבוד השופטת אפרת הלר

"הצדדים הסמיכוני ליתן פסק דין על דרך הפשרה, על פי סעיף 79א(א) לחוק בתי המשפט (נוסח משולב), התשמ"ד-1984.

לאחר שעיינתי בכתבי הטענות ולאחר ששמעתי את הצדדים בדיון אשר התקיים בפניי ביו 15.11.18 ושקלתי את טענותיהם, אני פוסקת בזאת כדלקמן:

הנתבעים שכנגד (רון קובי, אפרים קובי, רונית קובי) ידאגו להסרת כל הפרסומים כנגד התובע שכנגד, מר בני קריתי, ואשר פורטו בכתב התביעה שכנגד, לאלתר.

הנתבע מספר 1 (רון קובי) יפרסם בתו 20 יום מהיום, התנצלות בעיתון בתפוצה יומית, או שבועית, על פי בחירתו כאשר המודעה תתפרסם על רבע עמוד. נוסח ההתנצלות יהא כדלקמן

"בתקופה שקדמה לבחירות המוניציפליות פורסמו על ידי פרסומים בפייסבוק אשר יש בהם כדי לפגוע במר בני קריתי ולהוציא דיבתו רעה. הריני מביע בזאת את התנצלותי הכנה בפני בני קריתי על עוגמת הנפש שנגרמה לו".

הנני מחייבת את הנתבע מס' 1, בתביעה שכנגד, מר רון קובי בתשלום סך של 5,000 ₪ לתובע בתביעה שכנגד, מר בני קיריתי, אשר ישולמו בתוך 30 יום מהיום לידי בא כוחו.

התביעה העיקרית שהוגשה על ידי מר רון קובי, נדחית ללא צו להוצאות. פסק הדין ניתן ביום 18.11.18".

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
בתי משפט השלום במחוז הצפון זכו בפרס יוקרתי לשיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה. הנשיא פורת החמיא לעורכי הדין במחוז על תרומתם לזכייה.
כמדי שנה, נערכת תכנית פרס לצוותי שיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה וביחידות הסמך של האגף לאיכות ומצוינות בנציבות שירות המדינה. מטרת התכנית היא לעודד ולהוקיר יוזמות צוותיות לקידום המצוינות הארגונית, המבוססות על מתודולוגיות מקובלות לעבודת צוותי שיפור. להמשך כתבה.
דוד אוחנה: "רון קובי פוגע בילדים מיוחדים ללא סיבה מיוחדת"
כ-10 שנים פועלת באזורנו עמותת "שמעיה", אשר פעילותה בארץ מתפרשת על שנים רבות עוד יותר. העמותה הוקמה במטרה לתת מענה לילדים ומבוגרים הסובלים מליקויי שמיעה. עד היום, נאלצים ילדים מיוחדים אלו למצוא מענה טיפולי בבריכה ובמועדוניות מחוץ לעיר. מדובר בילדים מכל קצוות הקשת, ללא שיוך למגזר זה או אחר. להמשך כתבה.
השנה ימלאו 43 שנים לנפילתו של יוני נתניהו ז"ל במבצע אנטבה.
מאת: ח"כ יואב קיש זהו ציטוט של אחד ממכתביו שהופך בימים אלו לרלוונטי מתמיד: "אני מעדיף לחיות כאן תוך לחימה מתמשכת, מלהיות חלק מן העם היהודי הנודד. כל מקרה של התפשרות יגרום לקירוב הקץ. כיוון שאין לי כוונות לספר לנכדים שלי על מדינת היהודים במאה העשרים כעל אפיזודה חולפת וקצרה באלפי שנות נדודים, אני מתכונן להיאחז כאן בכוח רב". להמשך כתבה.
נוער מד"א - הנוער שעושה חיים
ביום ג' השבוע סיימו כ-50 בני נוער קורס מגישי עזרה ראשונה בתחנת מד"א בטבריה. בטקס מרגש הוסמכו החניכים כמגישי עזרה ראשונה וקיבלו תעודות סיום ואת מדי הארגון. להמשך כתבה.
הסיפור של השבוע קפץ לי בגלל ידיעה קצרה וזניחה בחדשות..
הגעתי אל דני ודנה בפעם הראשונה הביתה, זוג צעיר בני 30 בערך עם שני ילדים קטנים, חיים בדירה שכורה ומרוויחים לא רע, הוא מרוויח מחברה שהקים והיא עצמאית בתחילת דרכה. הכסף נכנס אבל החשבון מראה מינוס שכבר חצה את ה- 30,000. אז אנחנו מקשקשים ואני מתחיל בסדרת שאלות להבין איפה נמצא הבלאגן הגדול. אני עובר על רשימה שיש לי, של כל האלמנטים הגדולים שנמצאים ברשימת ההוצאות של זוג. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 17 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.