הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
ראש בראש - בני קיריתי ורון קובי נפגשו בבית המשפט בטבריה ובית המשפט אמר את דברו

כוכב הצפון, גיליון 2362, 23.11.16

רחל נחמני

 

מספר חודשים טרם הבחירות, הוגשו תביעות דיבה הדדיות, בין רון קובי, לבין בני קיריתי. רון קובי, המכהן כיום כראש עיריית טבריה, ייצג את עצמו בתביעתו. מר בני קיריתי, ראש עיריית טבריה לשעבר, שכר את שרותיו של עו"ד בן קרפל, עו"ד המומחה בדיני לשון הרע והגנת הפרטיות.

עו"ד קרפל, הגיש כתב הגנה מנומק ומקצועי לתביעתו של רון קובי, שהדף את טענותיו, ובסופו של יום השופטת, אפרת הלר, קיבלה את טיעוניו של עו"ד קרפל ודחתה את התביעה שהגיש רון קובי נגד בני קריתי. לעניין תביעת בני קיריתי נגד רון קובי, קיבלה השופטת את טיעוניו של עו"ד קרפל. בהסכמה דיונית בין הצדדים, הוסכם להסמיך את השופטת לפסוק על דרך הפשרה. וכך כתבה בפסק דינה כבוד השופטת אפרת הלר

"הצדדים הסמיכוני ליתן פסק דין על דרך הפשרה, על פי סעיף 79א(א) לחוק בתי המשפט (נוסח משולב), התשמ"ד-1984.

לאחר שעיינתי בכתבי הטענות ולאחר ששמעתי את הצדדים בדיון אשר התקיים בפניי ביו 15.11.18 ושקלתי את טענותיהם, אני פוסקת בזאת כדלקמן:

הנתבעים שכנגד (רון קובי, אפרים קובי, רונית קובי) ידאגו להסרת כל הפרסומים כנגד התובע שכנגד, מר בני קריתי, ואשר פורטו בכתב התביעה שכנגד, לאלתר.

הנתבע מספר 1 (רון קובי) יפרסם בתו 20 יום מהיום, התנצלות בעיתון בתפוצה יומית, או שבועית, על פי בחירתו כאשר המודעה תתפרסם על רבע עמוד. נוסח ההתנצלות יהא כדלקמן

"בתקופה שקדמה לבחירות המוניציפליות פורסמו על ידי פרסומים בפייסבוק אשר יש בהם כדי לפגוע במר בני קריתי ולהוציא דיבתו רעה. הריני מביע בזאת את התנצלותי הכנה בפני בני קריתי על עוגמת הנפש שנגרמה לו".

הנני מחייבת את הנתבע מס' 1, בתביעה שכנגד, מר רון קובי בתשלום סך של 5,000 ₪ לתובע בתביעה שכנגד, מר בני קיריתי, אשר ישולמו בתוך 30 יום מהיום לידי בא כוחו.

התביעה העיקרית שהוגשה על ידי מר רון קובי, נדחית ללא צו להוצאות. פסק הדין ניתן ביום 18.11.18".

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
החברה להגנת הטבע בסיור לימודי באגודת המים
משלחת בכירי החברה להגנת הטבע הגיעה השבוע לסיור במתקן הסולארי הראשון בארץ הצף על מים של אגודת המים בעמק הירדן. אנשי החברה להגנת הטבע למדו על הניצול האופטימאלי של המשאבים בפרויקט המשלב: ייצור חשמל באנרגיה ירוקה, חסכון בחשמל, הקטנת אידוי מים וחסכונם, וניצול שטח מוסתר בצורה אופטימלית והבינו את הפוטנציאל הגלום בפרויקטים כאלו. את הסיור הדריכו זיו הר חול מאגודת המים ועופר ינאי מנכ"ל נופר אנרגיה שביצעו את הפרויקט.
משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף-טק ועיריית טבריה קיימו אירוע חשיפה
בפאב "הביג בן" בטבריה לקראת פתיחת האקסלרטור (מאיץ טכנולוגי) הראשון בטבריה בניהול חברת סינובייט בפני יזמים. במסגרת האירוע, הציגה סיון ברעם מנהלת אקסלרטור טבריה מטעם מעוף, את מטרות האקסלרטור והסבירה כיצד ניתן להשתלב בתכנית המאיץ הטכנולוגי, אשר מטרתו: איתור מיזמים טכנולוגים וחברות בתחילת דרכן והפיכתן לסטרטאפים טכנולוגים עם לקוחות ומשקיעים. בנוסף התארחו באירוע, אביהו עמר ויהודה קריף, סטארטאפיסטים מטבריה, שסיפרו כיצד הקימו את האפליקציה ששינתה את כללי המשחק בעולם הגיימינג - Winniapp.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 21 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.