הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
ראש בראש - בני קיריתי ורון קובי נפגשו בבית המשפט בטבריה ובית המשפט אמר את דברו

כוכב הצפון, גיליון 2362, 23.11.16

רחל נחמני

 

מספר חודשים טרם הבחירות, הוגשו תביעות דיבה הדדיות, בין רון קובי, לבין בני קיריתי. רון קובי, המכהן כיום כראש עיריית טבריה, ייצג את עצמו בתביעתו. מר בני קיריתי, ראש עיריית טבריה לשעבר, שכר את שרותיו של עו"ד בן קרפל, עו"ד המומחה בדיני לשון הרע והגנת הפרטיות.

עו"ד קרפל, הגיש כתב הגנה מנומק ומקצועי לתביעתו של רון קובי, שהדף את טענותיו, ובסופו של יום השופטת, אפרת הלר, קיבלה את טיעוניו של עו"ד קרפל ודחתה את התביעה שהגיש רון קובי נגד בני קריתי. לעניין תביעת בני קיריתי נגד רון קובי, קיבלה השופטת את טיעוניו של עו"ד קרפל. בהסכמה דיונית בין הצדדים, הוסכם להסמיך את השופטת לפסוק על דרך הפשרה. וכך כתבה בפסק דינה כבוד השופטת אפרת הלר

"הצדדים הסמיכוני ליתן פסק דין על דרך הפשרה, על פי סעיף 79א(א) לחוק בתי המשפט (נוסח משולב), התשמ"ד-1984.

לאחר שעיינתי בכתבי הטענות ולאחר ששמעתי את הצדדים בדיון אשר התקיים בפניי ביו 15.11.18 ושקלתי את טענותיהם, אני פוסקת בזאת כדלקמן:

הנתבעים שכנגד (רון קובי, אפרים קובי, רונית קובי) ידאגו להסרת כל הפרסומים כנגד התובע שכנגד, מר בני קריתי, ואשר פורטו בכתב התביעה שכנגד, לאלתר.

הנתבע מספר 1 (רון קובי) יפרסם בתו 20 יום מהיום, התנצלות בעיתון בתפוצה יומית, או שבועית, על פי בחירתו כאשר המודעה תתפרסם על רבע עמוד. נוסח ההתנצלות יהא כדלקמן

"בתקופה שקדמה לבחירות המוניציפליות פורסמו על ידי פרסומים בפייסבוק אשר יש בהם כדי לפגוע במר בני קריתי ולהוציא דיבתו רעה. הריני מביע בזאת את התנצלותי הכנה בפני בני קריתי על עוגמת הנפש שנגרמה לו".

הנני מחייבת את הנתבע מס' 1, בתביעה שכנגד, מר רון קובי בתשלום סך של 5,000 ₪ לתובע בתביעה שכנגד, מר בני קיריתי, אשר ישולמו בתוך 30 יום מהיום לידי בא כוחו.

התביעה העיקרית שהוגשה על ידי מר רון קובי, נדחית ללא צו להוצאות. פסק הדין ניתן ביום 18.11.18".

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כולה זוהרת
סיפורים רבים קורעי לב מגיעים אל שולחני, אך הסיפור הבא שייך לבחורה צעירה בת 18, חדורת מטרה ומלאת מוטיבציה ואנרגיות חיוביות, שהספיקה לעבור בתקופת חיים קצרה, מה שלפעמים עוברים אנשים בחיים שלמים. היא משאירה אותי עם המסר ששום דבר לא עומד בפני כוח הרצון וכי החצייה של אתגרים גדולים, בסופו של דבר, תלויה, כמו תמיד, בכוחות הנפש. קרא עוד...
מגן תל חי הוענק למשפחות הדר וגולדין מתי יגבר האומץ של מורשת טרומפלדור על ההססנות העכשווית וישובו בנים הביתה?
כמידי שנה בי"א אדר, מקיימת תנועת בית"ר טקס לזכרם של גיבורי תל חי. השנה העניקה התנועה את 'מגן תל חי' למשפחותיהם של סגן הדר גולדין ואורון שאול ז"ל, שנחטפו במהלך מבצע צוק איתן וגופתם מצויה עדיין בידי החמאס. תנועת בית"ר בחרה במשפחות גולדין ושאול בזכות מאבקם העיקש להפעלת לחץ על חמאס מבלי לוותר ולהתקפל בפני ארגון הטרור ומבלי להיענות לדרישת שחרור מחבלים תמורת בנם, שיביאו לפיגועים נוספים.
כבוד לטבריה - החייל סמ"ר יקיר אבוטבול נבחר כמצטיין זירת ים סוף
סמ"ר יקיר אבוטבול, תושב העיר טבריה, המשרת כמפקד מעבדת מערכות נשק, בבסיס זרוע הים, הנמצאת בעיר אילת ואשר תפקידה להגן על זירת ים סוף, נבחר להיות ממצטייני זירת ים סוף. קרא עוד...
כן, כן זהו שבוע הגאווה לטבריה - שיר כהן הטבריינית זכתה השבוע בקיקבוקס לבוגרים
שיר כהן מטבריה, תלמידתו של יורם בן שמעון, ממרכז הלחימה פירסט, זכתה השבוע באליפות ישראל בקיקבוקס לבוגרים, כשניצחה את האלופה המכהנת. קרא עוד..
משלוח מנות - בננות
קבוצת צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן, אשר מאמצים את המחלקה לשיקום גריאטרי במרכז הרפואי פדה - פוריה, חגגו את חג פורים עם המטופלים. הקבוצה מאמצת מזה כשנה את המחלקה לשיקום גריאטרי במרכז הרפואי פדה - פוריה. קרא עוד..
פתיחת מרכז יום לקשיש
יום ג' הקרוב ה-26.3.19 בין השעות 9:00-12:00 פתיחה של מרכז יום לאוכלוסיית הגיל השלישי היא אירוע מיוחד, במציאות בה מסגרות לקשישים נסגרות וכמות המקומות אשר נותנים מענה לאוכלוסיית הקשישים הולכת ויורדת.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 26 מרץ2019
Wאבגדהוש
924252627280102
1003040506070809
1110111213141516
1217181920212223
1324252627282930
1431010203040506
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.