הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
בני עקיבא - משפחה!

כוכב הצפון, גיליון 2362, 23.11.16

 

לאחר חודש של פעילות גיוס חניכים לתנועת הנוער "בני עקיבא" התכנסו שני הסניפים, סניף בני עקיבא מרכז וסניף בני עקיבא רמת אגוז לשבת ארגון ובמוצאי השבת קיימו אירוע סיכום החודש בסימן "משפחה".

הגיעו לברך, לתמוך ולחזק את התנועה, הרב של תושבי טבריה, הרב שלמה דידי שליט"א, ראש העיר הנבחר, חברי מועצת העיר רפאל טרבלסי ויוסף בן חמו, מנהל מחלקת הנוער איציק פורטל, מנהלת יחידת הנוער חן אופיר ומנהל מחוז התנועה אשר נחמיאס.

הרב שלמה דידי שליט"א בירך "אין תנועת נוער טובה יותר מכם בני עקיבא היקרים, אתם אלו ששומרים על הבית היהודי כמשפחה בעם ישראל. אתכם רואים בכל מקום עזרה ויהדות, אתם מקימים את המצווה של תורה ועבודה, תוך ואהבת לרעך כמוך. שהקב"ה ישלם שכרכם בטוב וישלח לכם ברכה והצלחה בכל מעשי ידכם, תוך בריאות ושלום"

חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי בירך "בני עקיבא היא תנועה עם ערכים שורשיים חזקים ביותר בטבריה בפרט ובארץ בכלל. היה לי הזכות להיות לצד סניפי בני עקיבא בחמש שנים האחרונות והייתי האבא והאמא לשני הסניפים. בע"ה ניתן עוד השנה פתרון למבנה טוב יותר לסניף רמת אגוז, כך שהסניף יוכל לצמוח ולהתפתח הרבה יותר. ובע"ה נדאג להצטיידות סניף מרכז בציוד חדש לאחר השיפוץ, שעבר המבנה בשנה האחרונה" עוד הוסיף טרבלסי "אני רוצה לומר תודה ענקית לקומונרית ולמדריכים שעושים עבודת קודש סביב השעון לטובת החניכים. לברך את איציק פורטל וחן אופיר על כל הסיוע. למנהלי בתי הספר ולצוות החינוכי של בתי הספר חמ"ד: תחכמוני, נעם בנים ונעם בנות, האולפנית והישיבה התיכונית, שיוצרים חיבור חינוכי ורצף ערכי לטובת התלמידים. יישר כוח ענק"

סה"כ 1 תגובות לכתבה זו
1. upAhXC seo tools ??????30????????????????5????????
upAhXC seo tools ??????30????????????????5??????????????? | ????????
upAhXC seo tools ??????30????????????????5????????   20/12/2018
החברה להגנת הטבע בסיור לימודי באגודת המים
משלחת בכירי החברה להגנת הטבע הגיעה השבוע לסיור במתקן הסולארי הראשון בארץ הצף על מים של אגודת המים בעמק הירדן. אנשי החברה להגנת הטבע למדו על הניצול האופטימאלי של המשאבים בפרויקט המשלב: ייצור חשמל באנרגיה ירוקה, חסכון בחשמל, הקטנת אידוי מים וחסכונם, וניצול שטח מוסתר בצורה אופטימלית והבינו את הפוטנציאל הגלום בפרויקטים כאלו. את הסיור הדריכו זיו הר חול מאגודת המים ועופר ינאי מנכ"ל נופר אנרגיה שביצעו את הפרויקט.
משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף-טק ועיריית טבריה קיימו אירוע חשיפה
בפאב "הביג בן" בטבריה לקראת פתיחת האקסלרטור (מאיץ טכנולוגי) הראשון בטבריה בניהול חברת סינובייט בפני יזמים. במסגרת האירוע, הציגה סיון ברעם מנהלת אקסלרטור טבריה מטעם מעוף, את מטרות האקסלרטור והסבירה כיצד ניתן להשתלב בתכנית המאיץ הטכנולוגי, אשר מטרתו: איתור מיזמים טכנולוגים וחברות בתחילת דרכן והפיכתן לסטרטאפים טכנולוגים עם לקוחות ומשקיעים. בנוסף התארחו באירוע, אביהו עמר ויהודה קריף, סטארטאפיסטים מטבריה, שסיפרו כיצד הקימו את האפליקציה ששינתה את כללי המשחק בעולם הגיימינג - Winniapp.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 21 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.