הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
בני עקיבא - משפחה!

כוכב הצפון, גיליון 2362, 23.11.16

 

לאחר חודש של פעילות גיוס חניכים לתנועת הנוער "בני עקיבא" התכנסו שני הסניפים, סניף בני עקיבא מרכז וסניף בני עקיבא רמת אגוז לשבת ארגון ובמוצאי השבת קיימו אירוע סיכום החודש בסימן "משפחה".

הגיעו לברך, לתמוך ולחזק את התנועה, הרב של תושבי טבריה, הרב שלמה דידי שליט"א, ראש העיר הנבחר, חברי מועצת העיר רפאל טרבלסי ויוסף בן חמו, מנהל מחלקת הנוער איציק פורטל, מנהלת יחידת הנוער חן אופיר ומנהל מחוז התנועה אשר נחמיאס.

הרב שלמה דידי שליט"א בירך "אין תנועת נוער טובה יותר מכם בני עקיבא היקרים, אתם אלו ששומרים על הבית היהודי כמשפחה בעם ישראל. אתכם רואים בכל מקום עזרה ויהדות, אתם מקימים את המצווה של תורה ועבודה, תוך ואהבת לרעך כמוך. שהקב"ה ישלם שכרכם בטוב וישלח לכם ברכה והצלחה בכל מעשי ידכם, תוך בריאות ושלום"

חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי בירך "בני עקיבא היא תנועה עם ערכים שורשיים חזקים ביותר בטבריה בפרט ובארץ בכלל. היה לי הזכות להיות לצד סניפי בני עקיבא בחמש שנים האחרונות והייתי האבא והאמא לשני הסניפים. בע"ה ניתן עוד השנה פתרון למבנה טוב יותר לסניף רמת אגוז, כך שהסניף יוכל לצמוח ולהתפתח הרבה יותר. ובע"ה נדאג להצטיידות סניף מרכז בציוד חדש לאחר השיפוץ, שעבר המבנה בשנה האחרונה" עוד הוסיף טרבלסי "אני רוצה לומר תודה ענקית לקומונרית ולמדריכים שעושים עבודת קודש סביב השעון לטובת החניכים. לברך את איציק פורטל וחן אופיר על כל הסיוע. למנהלי בתי הספר ולצוות החינוכי של בתי הספר חמ"ד: תחכמוני, נעם בנים ונעם בנות, האולפנית והישיבה התיכונית, שיוצרים חיבור חינוכי ורצף ערכי לטובת התלמידים. יישר כוח ענק"

סה"כ 1 תגובות לכתבה זו
1. upAhXC seo tools ??????30????????????????5????????
upAhXC seo tools ??????30????????????????5??????????????? | ????????
upAhXC seo tools ??????30????????????????5????????   20/12/2018
כולה זוהרת
סיפורים רבים קורעי לב מגיעים אל שולחני, אך הסיפור הבא שייך לבחורה צעירה בת 18, חדורת מטרה ומלאת מוטיבציה ואנרגיות חיוביות, שהספיקה לעבור בתקופת חיים קצרה, מה שלפעמים עוברים אנשים בחיים שלמים. היא משאירה אותי עם המסר ששום דבר לא עומד בפני כוח הרצון וכי החצייה של אתגרים גדולים, בסופו של דבר, תלויה, כמו תמיד, בכוחות הנפש. קרא עוד...
מגן תל חי הוענק למשפחות הדר וגולדין מתי יגבר האומץ של מורשת טרומפלדור על ההססנות העכשווית וישובו בנים הביתה?
כמידי שנה בי"א אדר, מקיימת תנועת בית"ר טקס לזכרם של גיבורי תל חי. השנה העניקה התנועה את 'מגן תל חי' למשפחותיהם של סגן הדר גולדין ואורון שאול ז"ל, שנחטפו במהלך מבצע צוק איתן וגופתם מצויה עדיין בידי החמאס. תנועת בית"ר בחרה במשפחות גולדין ושאול בזכות מאבקם העיקש להפעלת לחץ על חמאס מבלי לוותר ולהתקפל בפני ארגון הטרור ומבלי להיענות לדרישת שחרור מחבלים תמורת בנם, שיביאו לפיגועים נוספים.
כבוד לטבריה - החייל סמ"ר יקיר אבוטבול נבחר כמצטיין זירת ים סוף
סמ"ר יקיר אבוטבול, תושב העיר טבריה, המשרת כמפקד מעבדת מערכות נשק, בבסיס זרוע הים, הנמצאת בעיר אילת ואשר תפקידה להגן על זירת ים סוף, נבחר להיות ממצטייני זירת ים סוף. קרא עוד...
כן, כן זהו שבוע הגאווה לטבריה - שיר כהן הטבריינית זכתה השבוע בקיקבוקס לבוגרים
שיר כהן מטבריה, תלמידתו של יורם בן שמעון, ממרכז הלחימה פירסט, זכתה השבוע באליפות ישראל בקיקבוקס לבוגרים, כשניצחה את האלופה המכהנת. קרא עוד..
משלוח מנות - בננות
קבוצת צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן, אשר מאמצים את המחלקה לשיקום גריאטרי במרכז הרפואי פדה - פוריה, חגגו את חג פורים עם המטופלים. הקבוצה מאמצת מזה כשנה את המחלקה לשיקום גריאטרי במרכז הרפואי פדה - פוריה. קרא עוד..
פתיחת מרכז יום לקשיש
יום ג' הקרוב ה-26.3.19 בין השעות 9:00-12:00 פתיחה של מרכז יום לאוכלוסיית הגיל השלישי היא אירוע מיוחד, במציאות בה מסגרות לקשישים נסגרות וכמות המקומות אשר נותנים מענה לאוכלוסיית הקשישים הולכת ויורדת.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 26 מרץ2019
Wאבגדהוש
924252627280102
1003040506070809
1110111213141516
1217181920212223
1324252627282930
1431010203040506
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.