הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
בני עקיבא - משפחה!

כוכב הצפון, גיליון 2362, 23.11.16

 

לאחר חודש של פעילות גיוס חניכים לתנועת הנוער "בני עקיבא" התכנסו שני הסניפים, סניף בני עקיבא מרכז וסניף בני עקיבא רמת אגוז לשבת ארגון ובמוצאי השבת קיימו אירוע סיכום החודש בסימן "משפחה".

הגיעו לברך, לתמוך ולחזק את התנועה, הרב של תושבי טבריה, הרב שלמה דידי שליט"א, ראש העיר הנבחר, חברי מועצת העיר רפאל טרבלסי ויוסף בן חמו, מנהל מחלקת הנוער איציק פורטל, מנהלת יחידת הנוער חן אופיר ומנהל מחוז התנועה אשר נחמיאס.

הרב שלמה דידי שליט"א בירך "אין תנועת נוער טובה יותר מכם בני עקיבא היקרים, אתם אלו ששומרים על הבית היהודי כמשפחה בעם ישראל. אתכם רואים בכל מקום עזרה ויהדות, אתם מקימים את המצווה של תורה ועבודה, תוך ואהבת לרעך כמוך. שהקב"ה ישלם שכרכם בטוב וישלח לכם ברכה והצלחה בכל מעשי ידכם, תוך בריאות ושלום"

חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי בירך "בני עקיבא היא תנועה עם ערכים שורשיים חזקים ביותר בטבריה בפרט ובארץ בכלל. היה לי הזכות להיות לצד סניפי בני עקיבא בחמש שנים האחרונות והייתי האבא והאמא לשני הסניפים. בע"ה ניתן עוד השנה פתרון למבנה טוב יותר לסניף רמת אגוז, כך שהסניף יוכל לצמוח ולהתפתח הרבה יותר. ובע"ה נדאג להצטיידות סניף מרכז בציוד חדש לאחר השיפוץ, שעבר המבנה בשנה האחרונה" עוד הוסיף טרבלסי "אני רוצה לומר תודה ענקית לקומונרית ולמדריכים שעושים עבודת קודש סביב השעון לטובת החניכים. לברך את איציק פורטל וחן אופיר על כל הסיוע. למנהלי בתי הספר ולצוות החינוכי של בתי הספר חמ"ד: תחכמוני, נעם בנים ונעם בנות, האולפנית והישיבה התיכונית, שיוצרים חיבור חינוכי ורצף ערכי לטובת התלמידים. יישר כוח ענק"

סה"כ 1 תגובות לכתבה זו
1. upAhXC seo tools ??????30????????????????5????????
upAhXC seo tools ??????30????????????????5??????????????? | ????????
upAhXC seo tools ??????30????????????????5????????   20/12/2018
בתי משפט השלום במחוז הצפון זכו בפרס יוקרתי לשיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה. הנשיא פורת החמיא לעורכי הדין במחוז על תרומתם לזכייה.
כמדי שנה, נערכת תכנית פרס לצוותי שיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה וביחידות הסמך של האגף לאיכות ומצוינות בנציבות שירות המדינה. מטרת התכנית היא לעודד ולהוקיר יוזמות צוותיות לקידום המצוינות הארגונית, המבוססות על מתודולוגיות מקובלות לעבודת צוותי שיפור. להמשך כתבה.
דוד אוחנה: "רון קובי פוגע בילדים מיוחדים ללא סיבה מיוחדת"
כ-10 שנים פועלת באזורנו עמותת "שמעיה", אשר פעילותה בארץ מתפרשת על שנים רבות עוד יותר. העמותה הוקמה במטרה לתת מענה לילדים ומבוגרים הסובלים מליקויי שמיעה. עד היום, נאלצים ילדים מיוחדים אלו למצוא מענה טיפולי בבריכה ובמועדוניות מחוץ לעיר. מדובר בילדים מכל קצוות הקשת, ללא שיוך למגזר זה או אחר. להמשך כתבה.
השנה ימלאו 43 שנים לנפילתו של יוני נתניהו ז"ל במבצע אנטבה.
מאת: ח"כ יואב קיש זהו ציטוט של אחד ממכתביו שהופך בימים אלו לרלוונטי מתמיד: "אני מעדיף לחיות כאן תוך לחימה מתמשכת, מלהיות חלק מן העם היהודי הנודד. כל מקרה של התפשרות יגרום לקירוב הקץ. כיוון שאין לי כוונות לספר לנכדים שלי על מדינת היהודים במאה העשרים כעל אפיזודה חולפת וקצרה באלפי שנות נדודים, אני מתכונן להיאחז כאן בכוח רב". להמשך כתבה.
נוער מד"א - הנוער שעושה חיים
ביום ג' השבוע סיימו כ-50 בני נוער קורס מגישי עזרה ראשונה בתחנת מד"א בטבריה. בטקס מרגש הוסמכו החניכים כמגישי עזרה ראשונה וקיבלו תעודות סיום ואת מדי הארגון. להמשך כתבה.
הסיפור של השבוע קפץ לי בגלל ידיעה קצרה וזניחה בחדשות..
הגעתי אל דני ודנה בפעם הראשונה הביתה, זוג צעיר בני 30 בערך עם שני ילדים קטנים, חיים בדירה שכורה ומרוויחים לא רע, הוא מרוויח מחברה שהקים והיא עצמאית בתחילת דרכה. הכסף נכנס אבל החשבון מראה מינוס שכבר חצה את ה- 30,000. אז אנחנו מקשקשים ואני מתחיל בסדרת שאלות להבין איפה נמצא הבלאגן הגדול. אני עובר על רשימה שיש לי, של כל האלמנטים הגדולים שנמצאים ברשימת ההוצאות של זוג. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 17 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.