הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים>
גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים

כוכב הצפון | גיליון 2359 | 2.11.18

גבעתי בן יוסף

 

זר פרחים

טבריה נכנסת לעידן חדש, ימים יגידו אם זה טוב לעיר. בואו כולנו נתפלל ונייחל שטבריה תעלה על מסלול חדש, ממנו תמריא מעלה מעלה. צריך להודות, רון עשה זאת ובגדול. נשלח לו מעל טור זה, זר פרחים צחור ואיחולי הצלחה, ההצלחה של רון, תהיה ההצלחה של העיר, ההצלחה של כולנו, אין לי ספק בכך.

בואו נשאיר את משקעי העבר מאחורינו וניתן סיכוי ותקווה לעתיד טוב יותר, עכשיו רון, הוא ראש העיר של כולנו, לא משנה מה בחרנו, ברגע שהוכרעה המערכה, כולנו חייבים לתת יד ולהיות שותפים, ליטול חלק ולעשות למען הצלחתו, הצלחת העיר.

בפני ראש העיר הנבחר, יעמדו שני נושאים מרכזיים וראשוניים המצריכים טפול דחוף, במידי. האחד הוא עצירת ההתחרדות של העיר, השני הוא שינוי התדמית הכל כך גרועה שלצערנו דבקה בעיר. הדבר איננו קל, אבל בהחלט אפשרי. לאחר מכן, או בד בבד יש לפעול בנושאים מגוונים המצריכים טפול. תעסוקה, צעירים, חינוך וכמובן תיירות, בואו נחזיק ידיים לרון, אל תקנאו בו, מצפה לו עבודה קשה.

אני מבקש לברך גם את חברי המועצה הנבחרים, שמצפה להם עבודה לא קלה. אודה על כך שרציתי להיות אחד מהם, מתוך כוונה להעניק מניסיוני, אלא שלא נבחרתי. נכון לא נעים, אבל ממש לא נורא, הרי לא באתי לקבל תפקיד או שכר, באתי מתוך רצון לסייע.

זר פרחים ענק לראש העיר הנבחר, רון קובי. איחולי ברכה והצלחה, כולנו מחזיקים לו אצבעות ורוצים בהצלחתו. זר נוסף נגיש לראש העיר היוצא יוסי בן דוד, אין לי ספק שהוא רצה בטובת העיר. צריך אצילות נפש ורוח, של מנצחים, מצד רון, כדי לסיים יפה, עם מה ומי שהיה, ולהתחיל בדף חדש. יש לקיים חפיפה מסודרת, להודות לו על העשייה, גם אם יש מי שחושבים שלא נעשה מספיק, יש ליוסי נקודות זכות, ואין להתעלם מהם.

זאת גם ההזדמנות להעניק זר פרחים לכל אחד מחברי המועצה שנבחרו, לומר תודה ליוצאים, ואיחולי הצלחה לנכנסים, ויחד לקוות שעוד יגיעו ימים טובים ויפים יותר.

 

 

הפינה לשיפוטכם

מה שגרם לסחף אדיר לכיוונו של רון, היה המלחמה אותה הכריז על המגמה שצברה תאוצה, של התחרדות העיר. רון, זכה להרבה קולות בזכות מלחמתו. זאת, שהיתה ללא פחד, למרות דברים חמורים שנאמרו עליו על ידי אותם רבנים, שאסור היה שיאמרו. עכשיו הגיע תורו להוכיח שאלה לא היו הכרזות בעלמא, אלא מתוך כוונה אמיתית וטהורה כדי שהעיר שלנו, תישאר עיר תיירות לכל דבר ועניין.

אני מסכים לגמרי אתו, שיש לדחוק את רגלי הרבנים, שיהיו צדיקים ככל שיהיו, מהזירה הפוליטית אליה הכניסו אותם, בדרך לא נעימה. עם כל הכבוד וההערכה שיש לי אליהם, שיעסקו הם באוהלה של תורה ולא באוהלה של פוליטיקה ואין לי ספק שכך גם זה יהיה, אנו בפתחו של עידן חדש.

שבת שלום, גבעתי בן יוסף

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מגדולי פסלי הארץ חי כאן בטבריה בצניעות בינינו הפסל שמואל בו עמי – אגדה והיסטוריה מהלכת
לעיתים מסתובבים בינינו אנשים גדולים, שסוחבים אחריהם היסטוריה שלמה, תרבות והישגים שאמורים לנפח לנו את הגאווה הטבריינית מקצה על קצה, אבל אנחנו לא יודעים עליהם מספיק, לא רואים את הפלא שמתרחש תחת ידינו ובינינו, את האוצרות הטמונים במקום שאינו מכבד אותם מספיק, במקום להיות מוצגים בגלריית אומנות מרהיבה בטבריה. איזה פספוס, זו הייתה הרגשתי, כשביקרתי במקום בו אצורים אוצרות הפסלים והתמונות המדברות היסטוריה שלמה, בביתו של הפסל הטברייני שמואל בן עמי. לכתבה המלאה והסרטון שמלווה איתה, בגיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון..
לא לוקחים סיכון – מתכוננים למחסור באספקת המים במקרה חירום
מעיינות ישועה גם בחירום - כנס בטחון מים באגודת המים של עמק הירדן בכנס בטחון מים שקיימה אגודת המים בעמק הירדן ביום חמישי האחרון, הוצגו האיומים השונים והתרחישים האפשריים העלולים להוביל לפגיעה באספקת המים לתושבים והוצגו פתרונות ומתקנים מתקדמים להתמודדות במצבי חירום. עוד נדונה בכנס הסכנה הסניטרית האפשרית בשל תמותה גבוהה של מאות אלפי בעלי חיים, עקב חוסר במים. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
תקפו שוטרים ושוחררו ממעצר לאחר שעות ספורות
באופן נדיר לעבירת תקיפת שוטרים, השופטת ברלינר-לוי קיבלה את בקשתו של עורך הדין ד"ר ניסן שריפי והאריכה את מעצר החשודים למשך שעות בלבד. ארבעה בני משפחה אחת במושב הזורעים ליד טבריה הובאו ביום שישי האחרון להארכת מעצרם בשל תקיפת שוטרים אשר באו להגן על חברת המים "מי ג'"ת" של המועצה האזורית גליל-תחתון בעת ביצוע עבודות בנחלה של המשפחה במושב ביום חמישי בערב. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
מבצע ניקיון 'שביל סובב כינרת' לפסח
רשות הכינרת ברכו את ההנהלה, המורים, המדריכים הצעירים והתלמידים המקסימים מבית ספר האזורי "מול גלעד" מקיבוץ אשדוד יעקב, 400 תלמידים מכיתות א' עד ח', תושבי רכס הפוריות וקיבוצי עמק הירדן על פרויקט הניקיון השנתי לקראת חג הפסח. התלמידים הגיעו מלווים בצוות מורים ומדריכים, קבלו כפפות ושקיות זבל גדולות של רשות הכינרת, וניקו את השביל מאשפה רבה שהצטברה. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
מניתוח פשוט בשקדים אבירם דן ז"ל בן 44 מצא את מותו
מקרה מזעזע בו נכנס בחור בן 44 אבירם דן לניתוח שקדים בגרון, ניתוח הנחשב לניתוח קל שבקלים ונעשה מידיי יום ביומו בעשרות פעמים בשבוע וכאן בבית החולים פוריה אבירם מוצא את מותו. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 23 אפריל2019
Wאבגדהוש
1431010203040506
1507080910111213
1614151617181920
1721222324252627
1828293001020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.