הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים>
גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים

כוכב הצפון | גיליון 2359 | 2.11.18

גבעתי בן יוסף

 

זר פרחים

טבריה נכנסת לעידן חדש, ימים יגידו אם זה טוב לעיר. בואו כולנו נתפלל ונייחל שטבריה תעלה על מסלול חדש, ממנו תמריא מעלה מעלה. צריך להודות, רון עשה זאת ובגדול. נשלח לו מעל טור זה, זר פרחים צחור ואיחולי הצלחה, ההצלחה של רון, תהיה ההצלחה של העיר, ההצלחה של כולנו, אין לי ספק בכך.

בואו נשאיר את משקעי העבר מאחורינו וניתן סיכוי ותקווה לעתיד טוב יותר, עכשיו רון, הוא ראש העיר של כולנו, לא משנה מה בחרנו, ברגע שהוכרעה המערכה, כולנו חייבים לתת יד ולהיות שותפים, ליטול חלק ולעשות למען הצלחתו, הצלחת העיר.

בפני ראש העיר הנבחר, יעמדו שני נושאים מרכזיים וראשוניים המצריכים טפול דחוף, במידי. האחד הוא עצירת ההתחרדות של העיר, השני הוא שינוי התדמית הכל כך גרועה שלצערנו דבקה בעיר. הדבר איננו קל, אבל בהחלט אפשרי. לאחר מכן, או בד בבד יש לפעול בנושאים מגוונים המצריכים טפול. תעסוקה, צעירים, חינוך וכמובן תיירות, בואו נחזיק ידיים לרון, אל תקנאו בו, מצפה לו עבודה קשה.

אני מבקש לברך גם את חברי המועצה הנבחרים, שמצפה להם עבודה לא קלה. אודה על כך שרציתי להיות אחד מהם, מתוך כוונה להעניק מניסיוני, אלא שלא נבחרתי. נכון לא נעים, אבל ממש לא נורא, הרי לא באתי לקבל תפקיד או שכר, באתי מתוך רצון לסייע.

זר פרחים ענק לראש העיר הנבחר, רון קובי. איחולי ברכה והצלחה, כולנו מחזיקים לו אצבעות ורוצים בהצלחתו. זר נוסף נגיש לראש העיר היוצא יוסי בן דוד, אין לי ספק שהוא רצה בטובת העיר. צריך אצילות נפש ורוח, של מנצחים, מצד רון, כדי לסיים יפה, עם מה ומי שהיה, ולהתחיל בדף חדש. יש לקיים חפיפה מסודרת, להודות לו על העשייה, גם אם יש מי שחושבים שלא נעשה מספיק, יש ליוסי נקודות זכות, ואין להתעלם מהם.

זאת גם ההזדמנות להעניק זר פרחים לכל אחד מחברי המועצה שנבחרו, לומר תודה ליוצאים, ואיחולי הצלחה לנכנסים, ויחד לקוות שעוד יגיעו ימים טובים ויפים יותר.

 

 

הפינה לשיפוטכם

מה שגרם לסחף אדיר לכיוונו של רון, היה המלחמה אותה הכריז על המגמה שצברה תאוצה, של התחרדות העיר. רון, זכה להרבה קולות בזכות מלחמתו. זאת, שהיתה ללא פחד, למרות דברים חמורים שנאמרו עליו על ידי אותם רבנים, שאסור היה שיאמרו. עכשיו הגיע תורו להוכיח שאלה לא היו הכרזות בעלמא, אלא מתוך כוונה אמיתית וטהורה כדי שהעיר שלנו, תישאר עיר תיירות לכל דבר ועניין.

אני מסכים לגמרי אתו, שיש לדחוק את רגלי הרבנים, שיהיו צדיקים ככל שיהיו, מהזירה הפוליטית אליה הכניסו אותם, בדרך לא נעימה. עם כל הכבוד וההערכה שיש לי אליהם, שיעסקו הם באוהלה של תורה ולא באוהלה של פוליטיקה ואין לי ספק שכך גם זה יהיה, אנו בפתחו של עידן חדש.

שבת שלום, גבעתי בן יוסף

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
החברה להגנת הטבע בסיור לימודי באגודת המים
משלחת בכירי החברה להגנת הטבע הגיעה השבוע לסיור במתקן הסולארי הראשון בארץ הצף על מים של אגודת המים בעמק הירדן. אנשי החברה להגנת הטבע למדו על הניצול האופטימאלי של המשאבים בפרויקט המשלב: ייצור חשמל באנרגיה ירוקה, חסכון בחשמל, הקטנת אידוי מים וחסכונם, וניצול שטח מוסתר בצורה אופטימלית והבינו את הפוטנציאל הגלום בפרויקטים כאלו. את הסיור הדריכו זיו הר חול מאגודת המים ועופר ינאי מנכ"ל נופר אנרגיה שביצעו את הפרויקט.
משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף-טק ועיריית טבריה קיימו אירוע חשיפה
בפאב "הביג בן" בטבריה לקראת פתיחת האקסלרטור (מאיץ טכנולוגי) הראשון בטבריה בניהול חברת סינובייט בפני יזמים. במסגרת האירוע, הציגה סיון ברעם מנהלת אקסלרטור טבריה מטעם מעוף, את מטרות האקסלרטור והסבירה כיצד ניתן להשתלב בתכנית המאיץ הטכנולוגי, אשר מטרתו: איתור מיזמים טכנולוגים וחברות בתחילת דרכן והפיכתן לסטרטאפים טכנולוגים עם לקוחות ומשקיעים. בנוסף התארחו באירוע, אביהו עמר ויהודה קריף, סטארטאפיסטים מטבריה, שסיפרו כיצד הקימו את האפליקציה ששינתה את כללי המשחק בעולם הגיימינג - Winniapp.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 19 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.