הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים>
גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים

כוכב הצפון | גיליון 2359 | 2.11.18

גבעתי בן יוסף

 

זר פרחים

טבריה נכנסת לעידן חדש, ימים יגידו אם זה טוב לעיר. בואו כולנו נתפלל ונייחל שטבריה תעלה על מסלול חדש, ממנו תמריא מעלה מעלה. צריך להודות, רון עשה זאת ובגדול. נשלח לו מעל טור זה, זר פרחים צחור ואיחולי הצלחה, ההצלחה של רון, תהיה ההצלחה של העיר, ההצלחה של כולנו, אין לי ספק בכך.

בואו נשאיר את משקעי העבר מאחורינו וניתן סיכוי ותקווה לעתיד טוב יותר, עכשיו רון, הוא ראש העיר של כולנו, לא משנה מה בחרנו, ברגע שהוכרעה המערכה, כולנו חייבים לתת יד ולהיות שותפים, ליטול חלק ולעשות למען הצלחתו, הצלחת העיר.

בפני ראש העיר הנבחר, יעמדו שני נושאים מרכזיים וראשוניים המצריכים טפול דחוף, במידי. האחד הוא עצירת ההתחרדות של העיר, השני הוא שינוי התדמית הכל כך גרועה שלצערנו דבקה בעיר. הדבר איננו קל, אבל בהחלט אפשרי. לאחר מכן, או בד בבד יש לפעול בנושאים מגוונים המצריכים טפול. תעסוקה, צעירים, חינוך וכמובן תיירות, בואו נחזיק ידיים לרון, אל תקנאו בו, מצפה לו עבודה קשה.

אני מבקש לברך גם את חברי המועצה הנבחרים, שמצפה להם עבודה לא קלה. אודה על כך שרציתי להיות אחד מהם, מתוך כוונה להעניק מניסיוני, אלא שלא נבחרתי. נכון לא נעים, אבל ממש לא נורא, הרי לא באתי לקבל תפקיד או שכר, באתי מתוך רצון לסייע.

זר פרחים ענק לראש העיר הנבחר, רון קובי. איחולי ברכה והצלחה, כולנו מחזיקים לו אצבעות ורוצים בהצלחתו. זר נוסף נגיש לראש העיר היוצא יוסי בן דוד, אין לי ספק שהוא רצה בטובת העיר. צריך אצילות נפש ורוח, של מנצחים, מצד רון, כדי לסיים יפה, עם מה ומי שהיה, ולהתחיל בדף חדש. יש לקיים חפיפה מסודרת, להודות לו על העשייה, גם אם יש מי שחושבים שלא נעשה מספיק, יש ליוסי נקודות זכות, ואין להתעלם מהם.

זאת גם ההזדמנות להעניק זר פרחים לכל אחד מחברי המועצה שנבחרו, לומר תודה ליוצאים, ואיחולי הצלחה לנכנסים, ויחד לקוות שעוד יגיעו ימים טובים ויפים יותר.

 

 

הפינה לשיפוטכם

מה שגרם לסחף אדיר לכיוונו של רון, היה המלחמה אותה הכריז על המגמה שצברה תאוצה, של התחרדות העיר. רון, זכה להרבה קולות בזכות מלחמתו. זאת, שהיתה ללא פחד, למרות דברים חמורים שנאמרו עליו על ידי אותם רבנים, שאסור היה שיאמרו. עכשיו הגיע תורו להוכיח שאלה לא היו הכרזות בעלמא, אלא מתוך כוונה אמיתית וטהורה כדי שהעיר שלנו, תישאר עיר תיירות לכל דבר ועניין.

אני מסכים לגמרי אתו, שיש לדחוק את רגלי הרבנים, שיהיו צדיקים ככל שיהיו, מהזירה הפוליטית אליה הכניסו אותם, בדרך לא נעימה. עם כל הכבוד וההערכה שיש לי אליהם, שיעסקו הם באוהלה של תורה ולא באוהלה של פוליטיקה ואין לי ספק שכך גם זה יהיה, אנו בפתחו של עידן חדש.

שבת שלום, גבעתי בן יוסף

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כוכב הצפון, 16.11.18, לא עוד רצח נשים
נעמת מרחב כנרת ביחד עם נשים נוספות בניהם מירי לוי פעילה ציבורית ציינו את יום המאבק למניעת אלימות ורצח נשים. למפגש הגיעו נשים רבות שלקחו חלק באירוע ואף האזינו בקשב רב להרצאה מרתקת מפיו של ניר אלימלך, אח של ענת אלימלך ז"ל, דוגמנית שחקנית שנרצחה. האירוע היה בסימן של "לא עוד רצח נשים".
כוכב הצפון, 16.11.18, פרשת ילדי תימן: מבצע ארצי לאיסוף דגימות DNA מבני המשפחות
ח"כ נורית קורן, היושבת בראש הועדה לחקר פרשת חטופי תימן, המזרח והבלקן הודיעה על יום מרוכז לאיסוף בדיקות DNA: "אנו פותחים במבצע ארצי וממשיכים בכל הכוח לאסוף דגימות. עד כה נאספו כ- 1500 דגימות ו- 4 ילדים מאומצים זכו להתאחד עם בני משפחותיהם הביולוגיים באמצעות הדגימות. חשוב לבוא להיבדק על-מנת שנוכל להפוך כל אבן ולהגיע לחקר האמת". היום המרוכז יערך ביום רביעי, 18.11, במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל ברחובות. הוא מיועד לבני משפחה – הורים, אחים ואחיות.
כוכב הצפון, 16.11.18, נעים להכיר: שבוע פתוח במרכז צעירים טבריה
המשרד לפיתוח הפריפריה בנגב ובגליל יקיים בשבוע הבא (18-22.11) שבוע פתוח בכל מרכזי הצעירים בפריפריה הגיאוגרפית. המטרה, מסבירים במרכז הצעירים של טבריה, היא לאפשר לצעירי העיר להכיר את המרכז, את האפשרויות והכלים שהוא מציע. במהלך השבוע (וגם בשגרה) יהיה ניתן לקבל ייעוץ והכוונה בשלל תחומים - הכוונה לחיילים משוחררים, קריירה ועוד, וגם יהיו הרצאות וסדנאות חינמיות, כדוגמת סחר בשוק ההון.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 18 נובמבר2018
Wאבגדהוש
4428293031010203
4504050607080910
4611121314151617
4718192021222324
4825262728293001
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.