הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
הציבור מכיר את הטוב לרפאל טרבלסי

כוכב הצפון | גיליון 2359 | 2.11.18

מאת: חיים חליוה

 

במשך חמש שנים עשה, רפאל טרבלסי, למען הציבור מבלי הבדל בין אדם לאדם ולדעתו. עזר לצעירים, עזר לתנועות הנוער, עזר לקשישים, עזר לבית ספר אחד בדיוק כפי שעזר לשני, הביא תקציבים לעיר ולמערך החינוך מבלי הבדל בין חילוני ממלכתי או דתי, עזר למנהלי בתי הספר, למורים לציבור מוגבלים ובקיצור באמת ובתמים האיש עשה המון למען הציבור והאיש מקושר לרבים וטובים אבל... בצניעותו אינו מנופף במה שהוא יכול הוא פשוט עושה. עליו ניתן לומר "לא מתנשא פשוט עושה".

העשייה שלו פרושה על פני חמש השנים האחרונות, כך גם המאבקים הציבוריים, על העיר ותושביה ובמיוחד זכור הקרב הגדול למען הרב שלמה דידי שליט"א, הרב של תושבי העיר טבריה. זה היה השיא לפועלו של רפאל למען העיר ותושביה. לא צלחה דרכו אך מאבקו ראוי להערצה והערכה והציבור זכר לו זאת בקלפי.

כך עשה הציבור בטבריה, הוקיר והעריך את פועלו והעניק לו מנדט נוסף על הקיים. על כך נאמר בגמרא במסכת מגילה: "כל המוסיף מוסיפים לו". כך עשה הציבור בטבריה והעניק לרפאל טרבלסי כפול משהיה לו ואפילו יותר.

אומרים שקינאת סופרים מרבה דעת. זאת, כל עוד שקינאת הסופרים לא מעבירה את ה"סופר" על דעתו או שהיהירות וזחיחות הדעת תופשים את מקום קנאה הסופרים.

"היו בריוני מקלדת, שהתיימרו להיות "סופרים" או "כותבים" שכתבו לטרבלסי בעלון שלהם בכותרת גדולה, "תחילת הסוף".

טרבלסי ביקש לומר להם כך: לכו תלמדו גמרה, ובמיוחד את מסכת מגילה, תשכילו ותבינו שהיום אצלי זה רק תחילת הטיפוס מעלה מעלה בשליחותי הציבורית. שליחות  שאעשה בצניעות האופיינית לי למען הציבור ובעוד קדנציה אכפיל בע"ה והציבור את כוחי".

עוד הוסיף טרבלסי ואמר "לטעמי זה רק תחילת הסוף שלכם! של מי שחשב שזו תחילת הסוף שלי". אבל בכל זאת אני מאחל לכם בהצלחה אמר טרבלסי לכתבנו.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
החברה להגנת הטבע בסיור לימודי באגודת המים
משלחת בכירי החברה להגנת הטבע הגיעה השבוע לסיור במתקן הסולארי הראשון בארץ הצף על מים של אגודת המים בעמק הירדן. אנשי החברה להגנת הטבע למדו על הניצול האופטימאלי של המשאבים בפרויקט המשלב: ייצור חשמל באנרגיה ירוקה, חסכון בחשמל, הקטנת אידוי מים וחסכונם, וניצול שטח מוסתר בצורה אופטימלית והבינו את הפוטנציאל הגלום בפרויקטים כאלו. את הסיור הדריכו זיו הר חול מאגודת המים ועופר ינאי מנכ"ל נופר אנרגיה שביצעו את הפרויקט.
משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף-טק ועיריית טבריה קיימו אירוע חשיפה
בפאב "הביג בן" בטבריה לקראת פתיחת האקסלרטור (מאיץ טכנולוגי) הראשון בטבריה בניהול חברת סינובייט בפני יזמים. במסגרת האירוע, הציגה סיון ברעם מנהלת אקסלרטור טבריה מטעם מעוף, את מטרות האקסלרטור והסבירה כיצד ניתן להשתלב בתכנית המאיץ הטכנולוגי, אשר מטרתו: איתור מיזמים טכנולוגים וחברות בתחילת דרכן והפיכתן לסטרטאפים טכנולוגים עם לקוחות ומשקיעים. בנוסף התארחו באירוע, אביהו עמר ויהודה קריף, סטארטאפיסטים מטבריה, שסיפרו כיצד הקימו את האפליקציה ששינתה את כללי המשחק בעולם הגיימינג - Winniapp.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 19 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.