הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
תוצאות הבחירות בטבריה

כוכב הצפון | גיליון 2359 | 2.11.18

 

תוצאות הבחירות בטבריה

מאת: חיים חליוה

במערכת הבחירות שנערכה השבוע בטבריה הצביעו 22,212 אלף בוחרים מתוך 35,706 בעלי זכות בחירה שהם 62.2%. נתון זה אינו כולל את קולות החיילים והאסירים.

זה נתון בחירה יחסית נמוך למרות המתחים והאמוציות שהיו בעיר והחשש לאלימות בסופו של יום היו מספר אירועים רגיל וזניח ובגדול הייתה אווירת קרנבל אחד גדול.

לרשימת הבית היהודי הצביעו 2,127 קולות, לדודיק אזולאי 3,434 קולות, ליוסי בן דוד 1,292 קולות, לרון קובי (רשימה למועצה) 6,652 קולות, לש"ס 3,108 קולות.

שאר הרשימות לא עברו את אחוז החסימה. והם קיבלו החל מ-220 קולות ועד 999 קולות.

נתונים אלו הם לפני ספירת קולות החיילים וממש ברגעים אלו חמישי בערב. אבל באם קולות החיילים יהיו ב-30 קולות יותר לטובת הרשימה של הצעירים בטבריה בראשות יונתן קובי חלוקת המנדטים תשתנה וש"ס תרד ל-2 מנדטים או שרון קובי יקבל מנדט נוסף אם ההפרש יהיה גדול יותר.

בקיצור טבלת המנדטים כיום היא רון קובי 6 מנדטים עם פוטנציאל לעלות באחד, הבית היהודי רפאל טרבלסי 2 מנדטים, יוסי בן דוד מנדט אחד, דודיק אזולאי עם 3 מנדטים, ש"ס עם 3 מנדטים עם פוטנציאל לרדת במנדט לטובת הצעירים או לטובת רון קובי. היום יום שישי לבטח יפורסמו התוצאות הסופיות. החילונים בטבריה עשו מעשה וקמו מתחיית המתים להצביע בעד החיים בעד העיר טבריה. על צווארו של ראש העיר הנבחר רון קובי רוב משקל גדול מנשוא וכולנו תפילה שיצליח.

שבת שלום. במהדורה הדיגיטלית של כוכב הצפון ובאתר הפייסבוק יפורסמו כל התוצאות הסופיות. 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מגדולי פסלי הארץ חי כאן בטבריה בצניעות בינינו הפסל שמואל בו עמי – אגדה והיסטוריה מהלכת
לעיתים מסתובבים בינינו אנשים גדולים, שסוחבים אחריהם היסטוריה שלמה, תרבות והישגים שאמורים לנפח לנו את הגאווה הטבריינית מקצה על קצה, אבל אנחנו לא יודעים עליהם מספיק, לא רואים את הפלא שמתרחש תחת ידינו ובינינו, את האוצרות הטמונים במקום שאינו מכבד אותם מספיק, במקום להיות מוצגים בגלריית אומנות מרהיבה בטבריה. איזה פספוס, זו הייתה הרגשתי, כשביקרתי במקום בו אצורים אוצרות הפסלים והתמונות המדברות היסטוריה שלמה, בביתו של הפסל הטברייני שמואל בן עמי. לכתבה המלאה והסרטון שמלווה איתה, בגיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון..
לא לוקחים סיכון – מתכוננים למחסור באספקת המים במקרה חירום
מעיינות ישועה גם בחירום - כנס בטחון מים באגודת המים של עמק הירדן בכנס בטחון מים שקיימה אגודת המים בעמק הירדן ביום חמישי האחרון, הוצגו האיומים השונים והתרחישים האפשריים העלולים להוביל לפגיעה באספקת המים לתושבים והוצגו פתרונות ומתקנים מתקדמים להתמודדות במצבי חירום. עוד נדונה בכנס הסכנה הסניטרית האפשרית בשל תמותה גבוהה של מאות אלפי בעלי חיים, עקב חוסר במים. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
תקפו שוטרים ושוחררו ממעצר לאחר שעות ספורות
באופן נדיר לעבירת תקיפת שוטרים, השופטת ברלינר-לוי קיבלה את בקשתו של עורך הדין ד"ר ניסן שריפי והאריכה את מעצר החשודים למשך שעות בלבד. ארבעה בני משפחה אחת במושב הזורעים ליד טבריה הובאו ביום שישי האחרון להארכת מעצרם בשל תקיפת שוטרים אשר באו להגן על חברת המים "מי ג'"ת" של המועצה האזורית גליל-תחתון בעת ביצוע עבודות בנחלה של המשפחה במושב ביום חמישי בערב. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
מבצע ניקיון 'שביל סובב כינרת' לפסח
רשות הכינרת ברכו את ההנהלה, המורים, המדריכים הצעירים והתלמידים המקסימים מבית ספר האזורי "מול גלעד" מקיבוץ אשדוד יעקב, 400 תלמידים מכיתות א' עד ח', תושבי רכס הפוריות וקיבוצי עמק הירדן על פרויקט הניקיון השנתי לקראת חג הפסח. התלמידים הגיעו מלווים בצוות מורים ומדריכים, קבלו כפפות ושקיות זבל גדולות של רשות הכינרת, וניקו את השביל מאשפה רבה שהצטברה. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
מניתוח פשוט בשקדים אבירם דן ז"ל בן 44 מצא את מותו
מקרה מזעזע בו נכנס בחור בן 44 אבירם דן לניתוח שקדים בגרון, ניתוח הנחשב לניתוח קל שבקלים ונעשה מידיי יום ביומו בעשרות פעמים בשבוע וכאן בבית החולים פוריה אבירם מוצא את מותו. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 23 אפריל2019
Wאבגדהוש
1431010203040506
1507080910111213
1614151617181920
1721222324252627
1828293001020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.