הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
יוסי בן חמו: דרך חדשה - טבריה

כוכב הצפון | גיליון 2355 | 5.10.18

  

שמי יוסי בן חמו, 28 אוטוטו, אוהב טבריה מבטן ומלידה, גדלתי בשיכון ד' והחלטתי להצטרף לפוליטיקה.

אני בוגר הישיבה התיכונית בטבריה, חניך ומדריך בתנועת הנוער "בני עקיבא", סניף שיכון ד' (כבוד!), בוגר המכינה הקדם צבאית אמי''ת בראש פינה, בוגר תואר ראשון בחינוך בהתמחות היסטוריה ותנ''ך ממכללת שאנן, מורה ומחנך בביה''ס "אורט במעלה", והחלטתי להצטרף לפוליטיקה.

אני שותף בפרויקט "מחכים לאורון והדר בבית", בה אנו מקיימים פעילויות התנדבותיות לאורך השנה, משתדל לסייע לכל דורש דרך עמותות חסד שונות, והחלטתי להצטרף לפוליטיקה.

אני אוהב ספורט, כדורגל וכדורסל, את עירוני טבריה ומכבי חיפה, והחלטתי להצטרף לפוליטיקה.

בצעדיי הראשונים בעולם הפוליטי, אני קצת מתקשה להבין עולם זה. התגובות לא חיוביות, בלשון המעטה. "למה לך כל הביוב הזה?" "מי שנוגע ב... הריח נדבק בו", ועוד שלל ביטויים כאלה ואחרים.

אז בואו נדבר שניה על פוליטיקה. לא נתפוס צד ונגיד מי צודק ומי לא, אלא על מהות הפוליטיקה: נכון, היא יכולה להיות כלי משחית. בכלל התדמית הפוליטית היא שחיתות, גניבת כסף ורמאות.

אני חושב אחרת: פוליטיקה היא כוח. כוח להשפיע. ואתה, כפוליטיקאי - שליח ציבור - בידיך הכוח להשפיע. לחיוב או לשלילה, לטוב או לרע, לטובת הציבור או לטובת אינטרסים אישיים.

אעיד על עצמי משהו קטן: אני לא פוליטיקאי. אני אוהב אדם, מחובר לאנשים, מסביר פנים, אך איני פוליטיקאי.

יש לי אהבה גדולה לעיר הולדתי בעוד רבים וטובים מחבריי נוטשים אותה לטובת הצעות עבודה מפתות, חיי תרבות ופנאי משודרגים, בחרתי להישאר. אני אוהב את העיר בנשמה. כל בן ובת עיר שמצליחים הם גאווה עבורי. יש לי רצון אדיר לתת מעצמי לטבריה, להשפיע מיכולותי למען תושביה, לשנות את התדמית שדבקה בה ובעיקר לגרום לה להצליח.

שינוי מתחיל בפרטים הקטנים. בגישה לתושב, בחיוך של הבוקר, בניקיון הבסיסי, בעידוד יזמות ובעיקר – בחשיבה מחוץ לקופסא. אני מקווה ומתפלל שאתם, תושבי טבריה, תתנו לנו את הכוח על מנת שנוכל להיות שליחי ציבור ראויים ונאמנים בשבילכם טבריינים יקרים.

בבחירות הקרובות אהיה מועמד ברשימת "הבית היהודי" למועצת העיר טבריה בראשותו של רפאל טרבלסי. עשייתו הציבורית ברוכה וארוכת שנים, על אף גילו הצעיר. לרפאל נכון עתיד רב בעיר, וגם הוא, כצעיר, בחר להישאר פה, בחר להילחם למען עתידה הטוב של העיר.

בקדנציה הראשונה שלו כחבר מועצה אני רואה כהצלחה. אמנם אני משוחד, אך יעידו על כך מאות ואלפי עדים להם סייע בפתרון בעיות ציבוריות שונות.

ריבונו של עולם, עשני כלי לשליחותך, עשני שאהיה ראוי לשליחות ציבורית זו ואמצא חן וחסד בעיני אלוקים ואדם.

 

סה"כ 1 תגובות לכתבה זו
1. LeKJkl this web sife and give it a glance on a con
LeKJkl this web sife and give it a glance on a continuing basis.
LeKJkl this web sife and give it a glance on a con   21/12/2018
אופיר שוורץ מונה למנכ"ל החברה החדשה "צמח שיווק תוצרת חקלאית"
בחודש שעבר השיקה קבוצת צמח מפעלים חברה חדשה בשם "צמח שיווק תוצרת חקלאית", אשר מטרתה ריכוז ושיווק תוצרת המשקים החברים בקבוצה ופתיחת השוק לענפים חדשים. לתפקיד מנכ"ל החברה החדשה מונה אופיר שוורץ שהגיע היישר מתחום השיווק והמכירות של חברות גדולות במשק הישראלי.
שומרים על הכינרת: בהמשך לפיילוט המוצלח "חופים שקטים" בשנה שעברה, גיוס נרחב יחל החודש ליחידה משטרתית התנדבותית של איגוד ערים כינרת
תחת הכותרת "שומרים על הכינרת", משנים את המציאות בחופי הכינרת ומחזירים את הכינרת למשפחות. יחל החודש, גיוס נרחב ליחידה משטרתית התנדבותית, בתחום הגנת הסביבה, השומרת על איכות הסביבה ואיכות המים בסובב כינרת ובחופיה.
"נפלאות המחול והצבע" - תערוכת ציורים של דינה זילברברג בגלריית בית "דונה גרציה" טבריה
הפנינה התרבותית והייחודית המשמרת את מורשת יהדות ספרד, וסיפורה של הגבירה "דונה גרציה" נמצא כאן בטבריה.
השבוע התקיים טורניר הכדורסל המסורתי ה- 17 במספר, לזכרו של דורון קליין ז"ל
עיריית טבריה ומועדון הכדורסל עירוני טבריה בשיתוף המשפחה והחברים, פועלים זו השנה השבע עשרה ברציפות במפעל ההנצחה ע"ש דורון קליין ז"ל, ע"י קיומו של אירוע ספורטיבי המשלב פעילות ילדים, נוער ובוגרים.
עמוס טל ז"ל טורניר כדורסל ראשון לזכרו
תושבי היישוב "גבעת אבני" שבגליל התחתון, חבריו הטובים של עמוס טל ז"ל, בני המשפחה ומוקירי זכרו התאחדו יחדיו בכדי להנציח את זכרו של עמוס במסורת דרך הספורט שהוא כה אהב, והוחלט על משחק כדורסל שנתי שיתקיים לזכרו מיידי שנה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 20 פברואר2019
Wאבגדהוש
527282930310102
603040506070809
710111213141516
817181920212223
924252627280102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.