הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
השר בנט נפגש עם נבחרת הבית היהודי בטבריה בראשות רפאל טרבלסי

כוכב הצפון | גיליון 2355 | 5.10.18

מאת: חיים חליוה

 

נפתלי בנט, שר החינוך, נפגש עם נבחרת "הבית היהודי" בטבריה בראשות רפאל טרבלסי

ופעילים מרכזיים: ״גם ברמה הלאומית וגם ברמה המקומית, מה שחשוב זה השותפים הקואליציוניים שמכתיבים את המדיניות. בשביל זה צריך "בית יהודי" חזק, בכל הארץ בכלל ובטבריה בפרט. הבית היהודי = ימין אמיתי. טבריה היא עיר של אנשי ימין וזה אמור לבוא ליידי ביטוי בקלפי".

'יריית הפתיחה' לרגל מערכת הבחירות המוניציפאליות בטבריה בסוף החודש התחיל במפגש עם השר בנט לאחר החג. זה היה מפגן חיזוק ותמיכה ברשימת הבית היהודי - האיחוד הלאומי בטבריה בראשות רפאל טרבלסי, האירוע נערך במעמד שר החינוך ויו״ר הבית היהודי, נפתלי בנט, מנכ״ל המפלגה ניר אורבך, פעילי ונציגי הבית היהודי בעיר בראשות רפאל טרבלסי. 

את מפגן התמיכה פתח חברו האישי והטוב של השר, ראש רשימת הבית היהודי בטבריה, רפאל טרבלסי "אני רוצה להודות לפני הכל לשר בנט שזה ביקור השמיני בטבריה כשר בישראל, זה לא מובן מאליו ובמיוחד בטבריה שישנם כאלו המתהדרים בנוצות של פז ששרים באמתחתם בכירים  מאד כלל לא הגיעו אפילו פעם אחת לטבריה ולו רק בכדי לשמוע את הצרכים של העיר ותושביה, בעוד שאתה השר בנט לא רק מגיע לשמוע אלא גם לסייע בתכלס מעשים ולא רק בדיבורים.

אזכיר לציבור מעט מהדברים הגדולים שעשינו יחד למען טבריה בחמש שנים האחרונות: כשר הכלכלה העביר משרד הכלכלה מוקד טלפוני לעיר ובכך יצרנו 150 מקומות תעסוקה, כשר החינוך שחררת את כל החסמים במערכת וטבריה קיבלה תקציבים בלתי רגילים העומדים על סך מאות מיליוני שקלים לבתי הספר, הכנסת כתוכנית כוללת שאני זכיתי להיות שותף לצוות חשיבה,  התוכנית לחיזוק הצפון אשר נתנה לטבריה, חוג לכל ילד בכיתות ד' - ה' בסך 100 שקלים בלבד, סייעת שנייה בגני הילדים, מאות שעות נוספות למערכת החינוך העירונית ועוד" טרבלסי גם התייחס לפעילות של המפלגה ברמה המקומית "פעלנו סביב השעון בכל זמן ובכל מקום למען כלל תושבי העיר, אתן דוגמא אחת מתוך מאות פעילויות שטיפלנו. כחצי שנה לאחר שנבחרתי פנתה אליי אמא בשאלה 'למה בכל הארץ, גני הילדים מסיימים בשעה 16:00 ובטבריה בשעה 15:30, דבר שפוגע לנו בעבודה ובהתנהלות טובה של סדר היום' מיד התחלתי לבדוק את הנושא לעומק ולאחר גישורים במערכת וטיפול יסודי הצלחנו להחזיר את הנורמה בכך שלילדי הגנים יסיימו בשעה 16:00 ובכך הנשים שעובדות יכולות לצאת בזמן מהעבודה מבלי להיות ניזוק".

טרבלסי פרש מספר דוגמאות אותן יכולים לראות בעמוד הפייסבוק שלו דרך השידור החי מביקור השר ומהמפגש של חברי הבית היהודי בטבריה. אך הדגיש טרבלסי כי זהו חלק קטן מאד מהעשייה הגדולה שלנו למען טבריה.

השר בנט פתח "אני וטרבלסי חברים איישם משנת 2006 ורק שתדעו שזכיתם בשליח נאמן, מסור ואהוב ע"י כלל שרי ממשלת ישראל" וזה בלשון המעטה. בנט הוסיף ואמר כי: ״אנחנו מתייחסים במלוא הרצינות לבחירות המוניציפליות הקרובות, כי השאלה היא לא בהכרח ראש העיר אלא מי יהיו השותפים הדומיננטיים לידו שיניעו את העיר לכיוון הנכון״. בנט אמר עוד "גם במישור הלאומי - ראש הממשלה הבא זה נתניהו. אין על זה ויכוח. השאלה אם נצביע עוד פעם ימין ונקבל שמאל, או שנצביע ימין ונקבל ימין״.

בנט התייחס לבחירות בעיר ואמר ״טבריה היא עיר של אנשים טובים וחמים, מתוך האיכות האנושית הזאת הרכבתם פה נבחרת מדהימה. אני מסתובב בארץ בכל הסניפים, הנבחרת שלכם מצוינת ומובילה. חשוב שכמה שיותר מכם ייכנסו וייקחו חלק בפעילות הציבורית במועצה".

בנט הוסיף וחיזק את חבר מועצת העיר וראש רשימת הבית היהודי בעיר, רפאל טרבלסי, ואמר: ״רפאל הוא משרת ציבור ברמה הכי גבוהה, צעיר בגילו וברוחו אבל עם ניסיון וותק בפעילות ועשייה למען הציבור. פחות דיבורים והמון עשייה, כל פנייה של רפאל אלינו מתקבלת בברכה, תמיד רפאל ביקש למען הכלל ואני פה בשביל לבקש שתירתמו בשבועות הקצרים שעוד נותרו בשביל לתת לרפאל להמשיך בעשייה המצוינת שלו עוד 5 שנים. יש לו את הגב שלי ושל כל השרים וחברי הכנסת במפלגה. תתאמצו בשבילו והוא יעבוד בשבילכם ויביא עוד תוצאות טובות לטבריה. רפאל, יותר מראוי לזכות להכרת הטוב מכל אחד ואחת מכם בעיר טבריה.

לבסוף חתם בנט ״אני מאוד גאה במפלגה הזאת. הבית היהודי היא המפלגה הכי אפקטיבית בפוליטיקה הישראלית היום. מעט מנדטים, הרבה אפקט. אנחנו צריכים בפעם הבאה להתרחב - הרבה מנדטים ואפקט רב יותר. ברמה הלאומית, ששורשיה הם ברמה המקומית״.

רפאל טרבלסי לסיום המפגש ביקש מהשר בנט "כמו שעזרת המון במעשים לטבריה אני רוצה לבקש ממך עוד דבר שלא קשור לתחום אחריותך אך אשמח אם יהיה לך בעתיד דרך לסייע, אני מאמין במשולש שיכול לקדם ולסייע לטבריה. חינוך - תעסוקה - תרבות. חינוך, יש לנו מנהלים טובים וצוותי חינוך טובים ואיכותיים העושים עבודת קודש בטבריה. תרבות, נכון שצריך לשפר אבל בבסיס עם הכלים שיש לנו, יש תוצאות סבירות. אבל תעסוקה איכותית לצעירים, אין. ועל כך עלינו לתת דגש בכדי לתת תקווה טובה יותר לצעירי העיר טבריה ובכך לחזק את העוגן האנושי שלנו בעיר ולחזק את חוסנה של טבריה ושל בניה הטבריינים".

רפאל טרבלסי הודה לכל הפעילים שהגיעו למפגש המצומצם בבוקרו של יום עבודה, לאולמי ארמוניה על האכסניה ולשר נפתלי בנט על העשייה הרבה למען טבריה ותושביה.

"אם נשכיל להניח את האינטרסים האישיים, הקשרים המשפחתיים והפחדים ממקורבים ונצביע 'טב' למועצת העיר בקלפי, נמשיך ב"ה לעשות 'טב' לטבריה ותושביה" אמר מר רפאל טרבלסי ונעל את הפגישה הטובה עם השר והחברים.

 

 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
שרת המשפטים איילת שקד מגיעה לטבריה
ביום שני הקרוב בשעה 18:45 שרת המשפטים איילת שקד, האישה המובילה בחברה הישראלית מגיעה למלון "דונה גרציה". הקהל מוזמן לשמוע ולהשמיע.
פסטיבל "צלילי בזלת" ה-4
פסטיבל "צלילי בזלת", חוזר השנה לפארק קצרין בפעם הרביעית ובמתכונת "אוקטוברפסט" – עם מוזיקה משובחת, ויסקי ממזקקת רמת הגולן ועשרה סוגי בירה מתוצרת מקומית. הכניסה חופשית מגיל 18 – בהצגת תעודה מזהה. מתי: יום ד' 31.10, שעה 20:0, יום ה' , 1.11 שעה 20:00. לפרטים נוספים: פארק קצרין- 04-6961350, דף הפייסבוק פארק קצרין
נהג רכב פרטי מבוסמת טבעון התנגש ביום שלישי השבוע בשלושה כלי רכב חונים בשיכון ד' שבעיר
שוטרי תנועה שהגיעו למקום הבחינו בנהג שרכבו ככל הנראה נפגע בתאונה מנסה לעזוב את המקום. לאחר בירור הבינו השוטרים כי מדובר בנהג הפוגע, ולא במי שרכבו נפגע. לדברי המשטרה, נדף ממנו ריח עז של אלכוהול, ובבדיקה נתגלה כי רמת האלכוהול בגופו גבוהה פי 6 מהמותר בחוק – 1,430 מ"ג ליטר אוויר נשוף. החשוד נחקר ושוחרר למעצר בית, רישיונו נשלל למשך 30 ורכבו נגרר והושבת למשך 30 ימים.
חדש במרפאת כללית עמק הירדן: נעמה שכטר, אחות טיפת חלב, הצטרפה לצוות המרפאה
נעמה שכטר, בת 34, נשואה ואם ל -3 מהמושבה כנרת, הצטרפה לצוות מרפאת כללית עמק הירדן כאחות טיפת חלב. שכטר היא בוגרת לימודי סיעוד במרכז הרפואי מאיר בכפר סבא, ובעלת תואר ראשון בסיעוד מאוניברסיטת תל אביב. בתפקידה האחרון במרכז הרפואי מאיר שימשה אחות במחלקת יילודים והתמחתה בטיפול בפגים, במצבי חירום ביילודים ובהנקה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 22 אוקטובר2018
Wאבגדהוש
4030010203040506
4107080910111213
4214151617181920
4321222324252627
4428293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.