הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
רפאל טרבלסי פועל למען נתי חדד

כוכב  הצפון | גיליון 2353 |  7.9.18

 

בהמשך לשיחות הרבות שמקיים חבר מועצת העיר, רפאל טרבלסי, עם שרת המשפטים, איילת שקד, פנה חבר מועצת העיר גם לראש הממשלה, בנימין נתניהו ולשר לביטחון פנים גלעד ארדן וביקש מהם לסייע בשחרורו או הבאתו ארצה של נתי חדד.

רפאל טרבלסי לאחר שלמד את הנושא, הבין כי המפתח האמיתי נמצא אצל ראש הממשלה והשר לביטחון פנים, ככל הנראה מי שהפליל לכאורה את חדד היה קצין משטרה ישראלי העובד בכפוף לשר לביטחון פנים. מי שאמון על היחסים בין המדינות, הוא שר החוץ, ומי שממלא את תפקידו בעת הזו, הוא ראש הממשלה.

עוד הציע טרבלסי לנתניהו, כי יהיה נכון להפעיל במידת הצורך לחץ כלכלי על תאילנד שהרי היא מדינת עולם שלישי ובכך מדינת ישראל תוכל להפעיל לחץ כלכלי על תאילנד.

לא נותר אלא להמתין האם הליכוד יחזיר סוף כל סוף טובה הומניטארית לטבריינים אשר הולכים על עיוור אחרי הליכוד בכל בחירות מחדש.

 

 

פתיחת שנת לימודים מוצלחת במערכת החינוך העירונית

 

11,163 תלמידי טבריה פתחו השבוע את שנת הלימודים, הפתיחה נרשמה כהצלחה רבה מלבד מקרים בודדים שטופלו ע"י מחלקת החינוך וחבר מועצת העיר רפאל טרבלסי שנדרש לא פעם לסייע.

תלמידי כיתה א', התקבלו בשירים ובשמחה ע"י התלמידים הבוגרים ובחטיבות הביניים התקבלו התלמידים ע"י מנהלי החטיבות והתיכונים במסירות ואהבה. תלמידי טבריה יהיו צפויים להשקיע השנה יותר בלשון, מתמטיקה ואנגלית לפי תוכנית שר החינוך נפתלי בנט, שרואה חשיבות רבה בנושאים אלו.

הרב שלמה דידי שליט"א שעבר בין כמה בתי ספר יסודיים ובירך לבקשת מנהלי בתי הספר את תלמידי כיתות א' "תלמידים ותינוקות של בית רבן, אין צדיקים וטהורים מכם. תלמדו ותתחנכו לערכים ולמצוינות תוך יראת שמים. הקב"ה ישמור אתכם מכל רע וישלח לכם ברכה והצלחה בלימודיכם ובכל מעשי ידיכם. הקפידו לכבד את ההורים והמורים כי הם משקיעים בכל המון".

רפאל טרבלסי הסתובב בין מוסדות החינוך בעיר אמר כי: "התרגשתי להסתובב היום בין התיכונים, החטיבות ובתי הספר היסודיים ולראות את אנשי החינוך המדהימים שלנו פותחים באהבה ענקית את השנה החדשה.

לראות ולשוחח עם תלמידי בתי הספר ולשמוע מהם על החוויות שעברו בחופשת הקיץ ועל הרצונות והחלומות שלהם לעתיד בלימודים ובחיים, נותנים לך תקווה ורצון להמשיך ולשפר, להמשיך ולהילחם למען עתיד ילדינו. אנשי החינוך של טבריה ותלמידים יקרים - בהצלחה ענקית - אוהב אתכם מאד". שלכם רפאל טרבלסי

 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
השתלמות למתנדבי "איחוד הצלה"
כ-50 מתנדבי "איחוד הצלה" הגיעו ביום שלישי, 2.7.19 ליום השתלמות אזורי במלר"ד (מיון) המרכז הרפואי פדה-פוריה. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה), ציין כי זו שנה שלישית שצוות המלר"ד מארגן ימי הדרכה והכשרה שכוללים לצד ההרצאות, סימולציות ותרגולים מעשיים במיון הממוגן.
איך עושים כיף לילדים מבלי לנסוע רחוק
מאת: חיים חליוה כולנו שוברים את הראש לאן לקחת את הילדים בחופש הגדול. רבים מחפשים בכל קצוות הארץ אבל הם רק לא מסתכלים ממש מתחת לפנס ואל מול העיניים שלהם. אז זה כך, ממש בטיילת אלון בטבריה יש מתקני שעשועים לילדים עם המון פעילויות מדהימות. אטרקציות מדהימות ופעילות מגוונת והל על מנת לתת לילדים מעט פעילות, הנאה, הוצאת מרץ, כיופים שעות איכות עם ההורים. אז אם אתם הורים לילדים מחכים לכם בטיילת אלון בטבריה "מתקני שעשועים" הפתעות והנאות מובטחות. להמשך קריאה.
שיטה לזיהוי הרכב האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן תתרום בעתיד אף לזיהוי מוקדם
מחקר חדש הוביל לגילוי שיטה חדשה אשר פותחה ע"י פרופ' יוסף רייחלין וד"ר רפאל מינס מהמחלקה לפיזיקה באוניברסיטת אריאל, מאפשרת לזהות את ההרכב של האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן. להמשך כתבה.
הכדור עגול והמשחק לא נגמר
מאת: חיים חליוה אילן סידא, שחקן עבר של הפועל טבריה, עדיין פעיל בתחום הכדורגל והוא שחקן פעיל מאוד בקבוצת "בזק" בליגה לשכונות ובליגה למקומות עבודה בעפולה. למרות גילו היחסית מופלג, מפגין עדיין אילן את יכולותיו וכישוריו הן מהבחינה של הכושר הגופני המעולה שלו והן כישורי הכדורגל שלו. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 20 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.