הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
רפאל טרבלסי פועל למען נתי חדד

כוכב  הצפון | גיליון 2353 |  7.9.18

 

בהמשך לשיחות הרבות שמקיים חבר מועצת העיר, רפאל טרבלסי, עם שרת המשפטים, איילת שקד, פנה חבר מועצת העיר גם לראש הממשלה, בנימין נתניהו ולשר לביטחון פנים גלעד ארדן וביקש מהם לסייע בשחרורו או הבאתו ארצה של נתי חדד.

רפאל טרבלסי לאחר שלמד את הנושא, הבין כי המפתח האמיתי נמצא אצל ראש הממשלה והשר לביטחון פנים, ככל הנראה מי שהפליל לכאורה את חדד היה קצין משטרה ישראלי העובד בכפוף לשר לביטחון פנים. מי שאמון על היחסים בין המדינות, הוא שר החוץ, ומי שממלא את תפקידו בעת הזו, הוא ראש הממשלה.

עוד הציע טרבלסי לנתניהו, כי יהיה נכון להפעיל במידת הצורך לחץ כלכלי על תאילנד שהרי היא מדינת עולם שלישי ובכך מדינת ישראל תוכל להפעיל לחץ כלכלי על תאילנד.

לא נותר אלא להמתין האם הליכוד יחזיר סוף כל סוף טובה הומניטארית לטבריינים אשר הולכים על עיוור אחרי הליכוד בכל בחירות מחדש.

 

 

פתיחת שנת לימודים מוצלחת במערכת החינוך העירונית

 

11,163 תלמידי טבריה פתחו השבוע את שנת הלימודים, הפתיחה נרשמה כהצלחה רבה מלבד מקרים בודדים שטופלו ע"י מחלקת החינוך וחבר מועצת העיר רפאל טרבלסי שנדרש לא פעם לסייע.

תלמידי כיתה א', התקבלו בשירים ובשמחה ע"י התלמידים הבוגרים ובחטיבות הביניים התקבלו התלמידים ע"י מנהלי החטיבות והתיכונים במסירות ואהבה. תלמידי טבריה יהיו צפויים להשקיע השנה יותר בלשון, מתמטיקה ואנגלית לפי תוכנית שר החינוך נפתלי בנט, שרואה חשיבות רבה בנושאים אלו.

הרב שלמה דידי שליט"א שעבר בין כמה בתי ספר יסודיים ובירך לבקשת מנהלי בתי הספר את תלמידי כיתות א' "תלמידים ותינוקות של בית רבן, אין צדיקים וטהורים מכם. תלמדו ותתחנכו לערכים ולמצוינות תוך יראת שמים. הקב"ה ישמור אתכם מכל רע וישלח לכם ברכה והצלחה בלימודיכם ובכל מעשי ידיכם. הקפידו לכבד את ההורים והמורים כי הם משקיעים בכל המון".

רפאל טרבלסי הסתובב בין מוסדות החינוך בעיר אמר כי: "התרגשתי להסתובב היום בין התיכונים, החטיבות ובתי הספר היסודיים ולראות את אנשי החינוך המדהימים שלנו פותחים באהבה ענקית את השנה החדשה.

לראות ולשוחח עם תלמידי בתי הספר ולשמוע מהם על החוויות שעברו בחופשת הקיץ ועל הרצונות והחלומות שלהם לעתיד בלימודים ובחיים, נותנים לך תקווה ורצון להמשיך ולשפר, להמשיך ולהילחם למען עתיד ילדינו. אנשי החינוך של טבריה ותלמידים יקרים - בהצלחה ענקית - אוהב אתכם מאד". שלכם רפאל טרבלסי

 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כוכב הצפון, 16.11.18, לא עוד רצח נשים
נעמת מרחב כנרת ביחד עם נשים נוספות בניהם מירי לוי פעילה ציבורית ציינו את יום המאבק למניעת אלימות ורצח נשים. למפגש הגיעו נשים רבות שלקחו חלק באירוע ואף האזינו בקשב רב להרצאה מרתקת מפיו של ניר אלימלך, אח של ענת אלימלך ז"ל, דוגמנית שחקנית שנרצחה. האירוע היה בסימן של "לא עוד רצח נשים".
כוכב הצפון, 16.11.18, פרשת ילדי תימן: מבצע ארצי לאיסוף דגימות DNA מבני המשפחות
ח"כ נורית קורן, היושבת בראש הועדה לחקר פרשת חטופי תימן, המזרח והבלקן הודיעה על יום מרוכז לאיסוף בדיקות DNA: "אנו פותחים במבצע ארצי וממשיכים בכל הכוח לאסוף דגימות. עד כה נאספו כ- 1500 דגימות ו- 4 ילדים מאומצים זכו להתאחד עם בני משפחותיהם הביולוגיים באמצעות הדגימות. חשוב לבוא להיבדק על-מנת שנוכל להפוך כל אבן ולהגיע לחקר האמת". היום המרוכז יערך ביום רביעי, 18.11, במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל ברחובות. הוא מיועד לבני משפחה – הורים, אחים ואחיות.
כוכב הצפון, 16.11.18, נעים להכיר: שבוע פתוח במרכז צעירים טבריה
המשרד לפיתוח הפריפריה בנגב ובגליל יקיים בשבוע הבא (18-22.11) שבוע פתוח בכל מרכזי הצעירים בפריפריה הגיאוגרפית. המטרה, מסבירים במרכז הצעירים של טבריה, היא לאפשר לצעירי העיר להכיר את המרכז, את האפשרויות והכלים שהוא מציע. במהלך השבוע (וגם בשגרה) יהיה ניתן לקבל ייעוץ והכוונה בשלל תחומים - הכוונה לחיילים משוחררים, קריירה ועוד, וגם יהיו הרצאות וסדנאות חינמיות, כדוגמת סחר בשוק ההון.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 18 נובמבר2018
Wאבגדהוש
4428293031010203
4504050607080910
4611121314151617
4718192021222324
4825262728293001
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.