הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 





בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
ציון פיניאן ממשיך לפגוע בעיר טבריה ללא הפסקה

כוכב  הצפון | גיליון 2353 |  7.9.18

 

מאת: חיים חליוה

בפוסט שפרסם בפייסבוק, חבר מרכז הליכוד, יגאל און כתב כך: "חברים יקרים, בדרך כלל אני ממעט לפרסם פוסטים, אך הפעם אני חורג ממנהגי, כדי לספר לכם, שבזכות התערבותו של ידידי שמעון פיניאן, העביר היום ח"כ מיקי זוהר מהליכוד, סך של 1.5 מיליון ש"ח לטובת בית החולים פוריה! אני גאה בפועלם של שמעון פיניאן וח"כ מיקי זוהר מהליכוד למען העיר טבריה ולמען בית החולים פוריה היקר לכולנו!

אני תוהה ביני לביני, איך מרגיש, יגאל און, מנגד ולנוכח הפוסט שהעלה ציון פיניאן, המתהדר כי הצליח להביא לבית החולים בנהריה 1.5 מיליון שקלים ועוד כותב "שפוליטיקה היא כלי שאפשר לעשות בו הרבה דברים טובים". אם כך, אז למה ציון פיניאן לא עשית טוב למען עניי עירך ולמען בית החולים פוריה? למה לנהריה?

כאן נכנסים לתמונה שני ליכודניקים, אוהבי העיר טבריה. האחד, ארצי מרדכי, המוכר לכולנו. השני, שמעון פיניאן, האח של ציון פיניאן, המועמד לראשות העיר נהריה... כן כן אותו ציון פיניאן שכתב כך בפוסט שהעלה לעצמו. מצ"ב לנוחיותכם.

במסכת בבא מציעא כתוב "עניי עירך קודמים" מה ציון פיניאן לא למדת תורה בממלכתי דתי? למה לא דאגת לבית חולים פוריה ולתושבי טבריה? כך עשית ועושה גם ליוסי בן דוד, ולאחרים. תמיד היית נגד טבריה ואתה ממשיך גם היום להיות נגד ואתה עוד כותב את זה בעצמך ומתפאר בכך. והנה באים אחיך שמעון פיניאן וארצי מרדכי והם שמביאים כסף 1.5 מיליון שקל ומבלי כל שיקול דעת הם דואגים קודם כל ולפני הכל לבית חולים פוריה. זה כל מה שאתה ציון פיניאן, נגד העיר ותמיד. מנפנף ביכולות שלך אך אלו תמיד לאחר ולא לעיר טבריה. זה מה שאני אומר הרבה זמן, עכשיו אתה בעצמך נפלת בפח שטמנת לעצמך. הנה הסיפור שמשקף בדיוק מי אתה ועד כמה אתה גורם נזק לעיר טבריה.

אז הנה לכם תושבי טבריה, בשר מבשרה של טבריה, יוצא כנגד טבריה ותושביה, בדיוק כמו האחר הגורם להכפשת שמה של העיר טבריה ברבים. לשקר אין רגליים ציון אתה הוכחת את זה לציבור בפוסט שלך, ואחיך שמעון וארצי מרדכי הוכיחו את אהבתם לעיר והם לא מתמודדים לכלום, למעט עם רצונם שהעיר טבריה תצליח.

מנהל בית החולים פוריה סיפר לכתבנו כי: "מר שמעון פיניאן התקשר אליי ובשיחת טלפון משותפת עם ח"כ מיקי זוהר בישרו לי השניים על כוונת ח"כ זוהר להעביר יתרות תקציב של 1.5 מיליון שקלים לבית החולים פוריה פדה. כמובן שבירכתי את ח"כ מיקי זוהר והודיתי לו. כאן גם המקום להודות למר שמעון פיניאן, על המעשה האצילי, המחשבה והדאגה לבית החולים. תודה!"

כמה יפה לגלות את האמת דווקא בערב הבחירות? כדי שאנחנו בטבריה באמת נגלה את האמת ובמיוחד אתם עובדי בית החולים פוריה, מי הוא ציון פיניאן מי דואג לכם ומי לא? אני מקווה שאתם מבינים במי לא לבחור לראשות העיר טבריה? נכון, אסור לבחור במי שפוגע בכם ובנו, אסור לבחור בציון פיניאן. שירוץ לראשות העיר נהריה שם הוא יהיה דובר אמת שהוא דואג. כאן הוא רק מספר סיפורים.

למי שלא מבין מה בכלל קרה אז הנה הסיפור. ח"כ מיקי זוהר מתוקף תפקידו נותרו לו עודפי תקציב והוא ביקש לסייע לבית חולים. שאל את ציון פיניאן למי לתת, ענה ציון לבית החולים בנהריה. פנה מיקי זוהר לשמעון פיניאן ולארצי מרדכי אלא אמרו לו במיידית לבית החולים פוריה. אתם מבינים שהפסדנו עבור בית החולים פוריה 1.5 מיליון שקל שהלכו לנהריה רק בגלל ציון פיניאן?! זה האדם שרוצה להיות ראש עירית טבריה?? אתם מבינים מי האיש?! למה הרוע הזה? למה נגד טבריה והטבריינים, שמעון פיניאן וארצי כל הכבוד לכם.

ואילו אתה ציון פיניאן, אני בז לך! ומי שעוד מרגיש וחושב כמוני שיעשה לייק. יעשה שיתוף שבכל הארץ ידעו מי זה באמת ציון פיניאן.

ציון פיניאן לא למדת עד היום שיש פרסומים שמשלמים עליהם כסף והם לא מועילים. ויש פרסומים שמקבלים בחינם והם הרסניים! תלמד פעם היית טוב במתמטיקה. 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כוכב הצפון, 16.11.18, לא עוד רצח נשים
נעמת מרחב כנרת ביחד עם נשים נוספות בניהם מירי לוי פעילה ציבורית ציינו את יום המאבק למניעת אלימות ורצח נשים. למפגש הגיעו נשים רבות שלקחו חלק באירוע ואף האזינו בקשב רב להרצאה מרתקת מפיו של ניר אלימלך, אח של ענת אלימלך ז"ל, דוגמנית שחקנית שנרצחה. האירוע היה בסימן של "לא עוד רצח נשים".
כוכב הצפון, 16.11.18, פרשת ילדי תימן: מבצע ארצי לאיסוף דגימות DNA מבני המשפחות
ח"כ נורית קורן, היושבת בראש הועדה לחקר פרשת חטופי תימן, המזרח והבלקן הודיעה על יום מרוכז לאיסוף בדיקות DNA: "אנו פותחים במבצע ארצי וממשיכים בכל הכוח לאסוף דגימות. עד כה נאספו כ- 1500 דגימות ו- 4 ילדים מאומצים זכו להתאחד עם בני משפחותיהם הביולוגיים באמצעות הדגימות. חשוב לבוא להיבדק על-מנת שנוכל להפוך כל אבן ולהגיע לחקר האמת". היום המרוכז יערך ביום רביעי, 18.11, במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל ברחובות. הוא מיועד לבני משפחה – הורים, אחים ואחיות.
כוכב הצפון, 16.11.18, נעים להכיר: שבוע פתוח במרכז צעירים טבריה
המשרד לפיתוח הפריפריה בנגב ובגליל יקיים בשבוע הבא (18-22.11) שבוע פתוח בכל מרכזי הצעירים בפריפריה הגיאוגרפית. המטרה, מסבירים במרכז הצעירים של טבריה, היא לאפשר לצעירי העיר להכיר את המרכז, את האפשרויות והכלים שהוא מציע. במהלך השבוע (וגם בשגרה) יהיה ניתן לקבל ייעוץ והכוונה בשלל תחומים - הכוונה לחיילים משוחררים, קריירה ועוד, וגם יהיו הרצאות וסדנאות חינמיות, כדוגמת סחר בשוק ההון.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 18 נובמבר2018
Wאבגדהוש
4428293031010203
4504050607080910
4611121314151617
4718192021222324
4825262728293001
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.