הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
ציון פיניאן ממשיך לפגוע בעיר טבריה ללא הפסקה

כוכב  הצפון | גיליון 2353 |  7.9.18

 

מאת: חיים חליוה

בפוסט שפרסם בפייסבוק, חבר מרכז הליכוד, יגאל און כתב כך: "חברים יקרים, בדרך כלל אני ממעט לפרסם פוסטים, אך הפעם אני חורג ממנהגי, כדי לספר לכם, שבזכות התערבותו של ידידי שמעון פיניאן, העביר היום ח"כ מיקי זוהר מהליכוד, סך של 1.5 מיליון ש"ח לטובת בית החולים פוריה! אני גאה בפועלם של שמעון פיניאן וח"כ מיקי זוהר מהליכוד למען העיר טבריה ולמען בית החולים פוריה היקר לכולנו!

אני תוהה ביני לביני, איך מרגיש, יגאל און, מנגד ולנוכח הפוסט שהעלה ציון פיניאן, המתהדר כי הצליח להביא לבית החולים בנהריה 1.5 מיליון שקלים ועוד כותב "שפוליטיקה היא כלי שאפשר לעשות בו הרבה דברים טובים". אם כך, אז למה ציון פיניאן לא עשית טוב למען עניי עירך ולמען בית החולים פוריה? למה לנהריה?

כאן נכנסים לתמונה שני ליכודניקים, אוהבי העיר טבריה. האחד, ארצי מרדכי, המוכר לכולנו. השני, שמעון פיניאן, האח של ציון פיניאן, המועמד לראשות העיר נהריה... כן כן אותו ציון פיניאן שכתב כך בפוסט שהעלה לעצמו. מצ"ב לנוחיותכם.

במסכת בבא מציעא כתוב "עניי עירך קודמים" מה ציון פיניאן לא למדת תורה בממלכתי דתי? למה לא דאגת לבית חולים פוריה ולתושבי טבריה? כך עשית ועושה גם ליוסי בן דוד, ולאחרים. תמיד היית נגד טבריה ואתה ממשיך גם היום להיות נגד ואתה עוד כותב את זה בעצמך ומתפאר בכך. והנה באים אחיך שמעון פיניאן וארצי מרדכי והם שמביאים כסף 1.5 מיליון שקל ומבלי כל שיקול דעת הם דואגים קודם כל ולפני הכל לבית חולים פוריה. זה כל מה שאתה ציון פיניאן, נגד העיר ותמיד. מנפנף ביכולות שלך אך אלו תמיד לאחר ולא לעיר טבריה. זה מה שאני אומר הרבה זמן, עכשיו אתה בעצמך נפלת בפח שטמנת לעצמך. הנה הסיפור שמשקף בדיוק מי אתה ועד כמה אתה גורם נזק לעיר טבריה.

אז הנה לכם תושבי טבריה, בשר מבשרה של טבריה, יוצא כנגד טבריה ותושביה, בדיוק כמו האחר הגורם להכפשת שמה של העיר טבריה ברבים. לשקר אין רגליים ציון אתה הוכחת את זה לציבור בפוסט שלך, ואחיך שמעון וארצי מרדכי הוכיחו את אהבתם לעיר והם לא מתמודדים לכלום, למעט עם רצונם שהעיר טבריה תצליח.

מנהל בית החולים פוריה סיפר לכתבנו כי: "מר שמעון פיניאן התקשר אליי ובשיחת טלפון משותפת עם ח"כ מיקי זוהר בישרו לי השניים על כוונת ח"כ זוהר להעביר יתרות תקציב של 1.5 מיליון שקלים לבית החולים פוריה פדה. כמובן שבירכתי את ח"כ מיקי זוהר והודיתי לו. כאן גם המקום להודות למר שמעון פיניאן, על המעשה האצילי, המחשבה והדאגה לבית החולים. תודה!"

כמה יפה לגלות את האמת דווקא בערב הבחירות? כדי שאנחנו בטבריה באמת נגלה את האמת ובמיוחד אתם עובדי בית החולים פוריה, מי הוא ציון פיניאן מי דואג לכם ומי לא? אני מקווה שאתם מבינים במי לא לבחור לראשות העיר טבריה? נכון, אסור לבחור במי שפוגע בכם ובנו, אסור לבחור בציון פיניאן. שירוץ לראשות העיר נהריה שם הוא יהיה דובר אמת שהוא דואג. כאן הוא רק מספר סיפורים.

למי שלא מבין מה בכלל קרה אז הנה הסיפור. ח"כ מיקי זוהר מתוקף תפקידו נותרו לו עודפי תקציב והוא ביקש לסייע לבית חולים. שאל את ציון פיניאן למי לתת, ענה ציון לבית החולים בנהריה. פנה מיקי זוהר לשמעון פיניאן ולארצי מרדכי אלא אמרו לו במיידית לבית החולים פוריה. אתם מבינים שהפסדנו עבור בית החולים פוריה 1.5 מיליון שקל שהלכו לנהריה רק בגלל ציון פיניאן?! זה האדם שרוצה להיות ראש עירית טבריה?? אתם מבינים מי האיש?! למה הרוע הזה? למה נגד טבריה והטבריינים, שמעון פיניאן וארצי כל הכבוד לכם.

ואילו אתה ציון פיניאן, אני בז לך! ומי שעוד מרגיש וחושב כמוני שיעשה לייק. יעשה שיתוף שבכל הארץ ידעו מי זה באמת ציון פיניאן.

ציון פיניאן לא למדת עד היום שיש פרסומים שמשלמים עליהם כסף והם לא מועילים. ויש פרסומים שמקבלים בחינם והם הרסניים! תלמד פעם היית טוב במתמטיקה. 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
השבוע שהיה - רצף אירועים חדשותיים בטבריה
יום ראשון: תאונת דרכים באזור טבריה עילית – לקראת השעה 15:15 התקבלה קריאה במוקדי ההצלה על שלושה פצועים בתאונת דרכים שאירעה בסמוך לכיכר שלפני צומת פוריה, כמו כן שלושת הפצועים נפצעו בצורה קלה ופונו על ידי אמבולנס מריזן לבית החולים פוריה לקבלת המשך טיפול. קרא עוד...
ראיון בלעדי עם חבר מועצת העיר טבריה דוד אוחנה
ספרדי ראשון בהיסטוריה הממקם עצמו ברשימת 'דגל התורה' לכנסת ה-21 כאשר במקום ריאלי והוא קרוב מתמיד לכהן כחבר הכנסת מטעמה של הסיעה. חבר מועצת העיר דוד אוחנה קרוב יותר מתמיד לכהן כחבר כנסת מטעם מפלגת 'יהדות התורה' המחוברת משתי הסיעות 'אגודת ישראל' ו- 'דגל התורה'. כתבנו אומר שמש יצא לפגוש לראיון את אוחנה בכדי להבין האם העיר טבריה תזכה בכל זאת, לנציגות בכנסת ה-21 והכיצד זה מפלגה אשכנזית מכניסה ספרדי לרשימה שלה לראשונה בהיסטוריה.קרא עוד...
מוטי אוחנה טברייני שנשאר טברייני בטור אישי
כשאני נפגש עם אנשים ששואלים אותי מאיפה אתה? אני עונה תמיד את התשובה הבאה: אני גר בירושלים, אבל במקור אני מטבריה. טברייני זה משהו שמלווה אותך לכל החיים ובשל כך אני רוצה לומר כמה דברים על טבריה. קרא עוד...
יום אלון 2019 "יום פורה, מעניין ומעורר מחשבה במטרה ללמוד על מנהיגות ראויה"
אירוע האזכרה השנתי ליגאל אלון התקיים בשבוע שעבר בקיבוץ גינוסר בנוכחות 500 חניכי מכינות קדם צבאיות ותלמידי תיכון, נשיאת בית המשפט העליון השופטת אסתר חיות, ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין, פרופ' שלמה אבינרי ויוסי קוצ'יק, יו"ר הועד המנהל של בית אלון. "אני רואה לפניי קהל צעיר מגוון ומרגש", אמרה הנשיאה חיות, "ואני מקווה שכל אחת ואחד מכם ימצא את הדרך שלו להטות שכם ולהיות מעורב בעשייה ערכית למען הכלל, ובכך לתרום לקידום ולטיפוח החברה הישראלית".. קרא עוד..
בלעדי בכוכב הצפון יוסי אלימלך, הפעיל הפוליטי המרכזי של ראש העיר – אין איום או הסתה כנגד ראש העיר, טעיתי, אוציא הודעה מתקנת
רון קובי נרצח, ישראל כואבת ובוכה. הרוצח: אייטולה – אלו המילים שהופיעו בצדה של תמונת ראש העיר במודעה שהופצה ברשתות החברתיות. ביום שלישי בשבוע שעבר הוגשה תלונה במשטרת ישראל המבקשת ממנה לחקור מי האחראי ליצירה וההפצה של תוכן ההסתה הנוראי הזה, שיש להוקיע אותו לכל הדעות. הטענה בתלונה הייתה כי יש לברר האם מדובר במעשה אלימות של מתנגדי ראש העיר או בניסיון לצייר את ראש העיר בכוונת תחילה כקדוש מעונה ולעורר בעצם בכך פרובוקציה. קרא עוד...
גזבר עיריית טבריה לירן סלמון סיים עבודתו בטבריה לטובת יוקנעם
גזבר עיריית טבריה, לירן סלמון, סיים את עבודתו בעיריית טבריה לטובת עיריית יוקנעם. לירן סלמון, אחד הגזברים היותר טובים ומוערכים שידעה העיר טבריה נוטש את הספינה הטובעת בטבריה ומסיים את תפקידו כגזבר העירייה לאחר תקופה של כשנתיים בתפקידו. קרא עוד...
שחייני עמק הירדן שוב קוצרים הצלחות
הפועל בית איל עמק הירדן יצאה עם קבוצת שחייה קטנה אך ענקית מ"הפריפריה" לאליפות הארץ לגילאים (10-14) חורף 2019 לבריכות קצרות. יצאנו לווינגייט עם יחידת עלית איכותית ומאוזנת יפה - שלוש שחייניות ושלושה שחיינים. קרא עוד...
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 23 פברואר2019
Wאבגדהוש
527282930310102
603040506070809
710111213141516
817181920212223
924252627280102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.