הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
ציון פיניאן ממשיך לפגוע בעיר טבריה ללא הפסקה

כוכב  הצפון | גיליון 2353 |  7.9.18

 

מאת: חיים חליוה

בפוסט שפרסם בפייסבוק, חבר מרכז הליכוד, יגאל און כתב כך: "חברים יקרים, בדרך כלל אני ממעט לפרסם פוסטים, אך הפעם אני חורג ממנהגי, כדי לספר לכם, שבזכות התערבותו של ידידי שמעון פיניאן, העביר היום ח"כ מיקי זוהר מהליכוד, סך של 1.5 מיליון ש"ח לטובת בית החולים פוריה! אני גאה בפועלם של שמעון פיניאן וח"כ מיקי זוהר מהליכוד למען העיר טבריה ולמען בית החולים פוריה היקר לכולנו!

אני תוהה ביני לביני, איך מרגיש, יגאל און, מנגד ולנוכח הפוסט שהעלה ציון פיניאן, המתהדר כי הצליח להביא לבית החולים בנהריה 1.5 מיליון שקלים ועוד כותב "שפוליטיקה היא כלי שאפשר לעשות בו הרבה דברים טובים". אם כך, אז למה ציון פיניאן לא עשית טוב למען עניי עירך ולמען בית החולים פוריה? למה לנהריה?

כאן נכנסים לתמונה שני ליכודניקים, אוהבי העיר טבריה. האחד, ארצי מרדכי, המוכר לכולנו. השני, שמעון פיניאן, האח של ציון פיניאן, המועמד לראשות העיר נהריה... כן כן אותו ציון פיניאן שכתב כך בפוסט שהעלה לעצמו. מצ"ב לנוחיותכם.

במסכת בבא מציעא כתוב "עניי עירך קודמים" מה ציון פיניאן לא למדת תורה בממלכתי דתי? למה לא דאגת לבית חולים פוריה ולתושבי טבריה? כך עשית ועושה גם ליוסי בן דוד, ולאחרים. תמיד היית נגד טבריה ואתה ממשיך גם היום להיות נגד ואתה עוד כותב את זה בעצמך ומתפאר בכך. והנה באים אחיך שמעון פיניאן וארצי מרדכי והם שמביאים כסף 1.5 מיליון שקל ומבלי כל שיקול דעת הם דואגים קודם כל ולפני הכל לבית חולים פוריה. זה כל מה שאתה ציון פיניאן, נגד העיר ותמיד. מנפנף ביכולות שלך אך אלו תמיד לאחר ולא לעיר טבריה. זה מה שאני אומר הרבה זמן, עכשיו אתה בעצמך נפלת בפח שטמנת לעצמך. הנה הסיפור שמשקף בדיוק מי אתה ועד כמה אתה גורם נזק לעיר טבריה.

אז הנה לכם תושבי טבריה, בשר מבשרה של טבריה, יוצא כנגד טבריה ותושביה, בדיוק כמו האחר הגורם להכפשת שמה של העיר טבריה ברבים. לשקר אין רגליים ציון אתה הוכחת את זה לציבור בפוסט שלך, ואחיך שמעון וארצי מרדכי הוכיחו את אהבתם לעיר והם לא מתמודדים לכלום, למעט עם רצונם שהעיר טבריה תצליח.

מנהל בית החולים פוריה סיפר לכתבנו כי: "מר שמעון פיניאן התקשר אליי ובשיחת טלפון משותפת עם ח"כ מיקי זוהר בישרו לי השניים על כוונת ח"כ זוהר להעביר יתרות תקציב של 1.5 מיליון שקלים לבית החולים פוריה פדה. כמובן שבירכתי את ח"כ מיקי זוהר והודיתי לו. כאן גם המקום להודות למר שמעון פיניאן, על המעשה האצילי, המחשבה והדאגה לבית החולים. תודה!"

כמה יפה לגלות את האמת דווקא בערב הבחירות? כדי שאנחנו בטבריה באמת נגלה את האמת ובמיוחד אתם עובדי בית החולים פוריה, מי הוא ציון פיניאן מי דואג לכם ומי לא? אני מקווה שאתם מבינים במי לא לבחור לראשות העיר טבריה? נכון, אסור לבחור במי שפוגע בכם ובנו, אסור לבחור בציון פיניאן. שירוץ לראשות העיר נהריה שם הוא יהיה דובר אמת שהוא דואג. כאן הוא רק מספר סיפורים.

למי שלא מבין מה בכלל קרה אז הנה הסיפור. ח"כ מיקי זוהר מתוקף תפקידו נותרו לו עודפי תקציב והוא ביקש לסייע לבית חולים. שאל את ציון פיניאן למי לתת, ענה ציון לבית החולים בנהריה. פנה מיקי זוהר לשמעון פיניאן ולארצי מרדכי אלא אמרו לו במיידית לבית החולים פוריה. אתם מבינים שהפסדנו עבור בית החולים פוריה 1.5 מיליון שקל שהלכו לנהריה רק בגלל ציון פיניאן?! זה האדם שרוצה להיות ראש עירית טבריה?? אתם מבינים מי האיש?! למה הרוע הזה? למה נגד טבריה והטבריינים, שמעון פיניאן וארצי כל הכבוד לכם.

ואילו אתה ציון פיניאן, אני בז לך! ומי שעוד מרגיש וחושב כמוני שיעשה לייק. יעשה שיתוף שבכל הארץ ידעו מי זה באמת ציון פיניאן.

ציון פיניאן לא למדת עד היום שיש פרסומים שמשלמים עליהם כסף והם לא מועילים. ויש פרסומים שמקבלים בחינם והם הרסניים! תלמד פעם היית טוב במתמטיקה. 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 24 ספטמבר2018
Wאבגדהוש
3526272829303101
3602030405060708
3709101112131415
3816171819202122
3923242526272829
4030010203040506
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.