הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: ציון פיניאן החל במכירת החיסול של טבריא לפלג מהחרדים

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

 

ציון פיניאן חתם הסכם תמיכה לראשות העיר עם פלג מהחרדים. יש הטוענים שבית ספר "ארליך" יימסר לאחת החסידיות בעיר. איך הפלג החרדי תומך בנציגיו של יאיר לפיד מ"יש עתיד"? גם זה לא ברור. האם ההסכם סולל את הדרך לראשות למועמד לא רצוי במגזר החרדי? על כך נאמר: "רבות ונסתרות דרכי האל ועצת השם היא תקום". ש"ס בתגובה: "ש"ס תמשיך להנהיג ולהוביל את הציבור החרדי בעיר באחריות".

מהנהגת ש"ס נמסר לכתבנו כי: "הניסיון לפלג את המגזר החרדי בעיר ע"י מיעוט מהציבור החרדי, לא יוביל להיחלשותו של כלל הציבור החרדי בעיר. במקום שהציבור החרדי יצאו חזקים ומחוזקים, אותו מיעוט עלול לסלול את הדרך לראשות העיר דווקא למי שכלל הציבור החרדי לא רוצה בו ואף סולדים ממנו ומשפת הדיבור שלו כנגד הדת, הרבנים והיהדות. שהרי ברור שהמועמד שהם תומכים בו אין לו סיכוי כלל והוא עם 7% בסקרים שנערכו".

המצחיק עוד יותר בסיפור התמיכה וההסכם שנחתם הוא שהליכוד עורך בימים אלו סקר בין המועמדים יעקב שטרית, יו"ר המועצה הדתית בעיר טבריה העושה מלאכתו נאמנה מזה שנים רבות והנחשב לדמות ציבורית ערכית ומוערכת בעיר לבין ציון פיניאן המוכר לכולנו. אם יתגלה בסקר מצבו האמיתי של ציון פיניאן שיהווה כישלון חרוץ לליכוד וליעקב שטרית שיוביל בסקר ועם פוטנציאל ייתכן וציון יאלץ לרדת מהבמה כי מהליכוד יחייבו אותו שלא לבזות את הליכוד בעיר טבריא. אני תוהה ביני לביני ולא מבין נכון להיום עם מי חתם המיעוט בפלג החרדי עם ציון או עם מי שיחליף את ציון או עם נציגי יאיר לפיד מ"יש עתיד"?

בקיצור לפני שבוע יוסי בן דוד שמח, היום כבר לא. השבוע פיניאן לבטח שמח כי הצליח לקושש עוד כמה מאות קולות לראשות לא למועצה? בעלי אתר הפייסבוק להרים את טבריה מהקרשים נהנה מהפירות שנופלים לו. ואילו הגוש הגדול והחזק של הציבור החרדי טרם אמר את שלו במי הוא תומך. והוא האומר!

בסופו של יום ירידתו של בני קריתי מהמרוץ לראשות העיר טבריה והפילוג במגזר החרדי, הם שחיזקו את מעמדו של בעלי אתר הפייסבוק מרימים את טבריה מהקרשים.

אז שערו בליבכם שחלילה יזכה האיש מאתר הפייסבוק, בשל מחדלים אלו, בראשות העיר, מה יהיה על עיר טבריא ותושביה? וְגָר זְאֵב עִם כֶּבֶשׂ וְנָמֵר עִם גְּדִי יִרְבָּץ וְעֵגֶל וּכְפִיר וּמְרִיא יַחְדָּו וְנַעַר קָטֹן נֹהֵג בָּם? וחברים זה לא תשריט הזוי זה עלול לקרות. ללא יותר מאשר מחצית השנה ואז טבריא תקבל וועדה קרואה וכולם ילכו הביתה.
סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מגדולי פסלי הארץ חי כאן בטבריה בצניעות בינינו הפסל שמואל בו עמי – אגדה והיסטוריה מהלכת
לעיתים מסתובבים בינינו אנשים גדולים, שסוחבים אחריהם היסטוריה שלמה, תרבות והישגים שאמורים לנפח לנו את הגאווה הטבריינית מקצה על קצה, אבל אנחנו לא יודעים עליהם מספיק, לא רואים את הפלא שמתרחש תחת ידינו ובינינו, את האוצרות הטמונים במקום שאינו מכבד אותם מספיק, במקום להיות מוצגים בגלריית אומנות מרהיבה בטבריה. איזה פספוס, זו הייתה הרגשתי, כשביקרתי במקום בו אצורים אוצרות הפסלים והתמונות המדברות היסטוריה שלמה, בביתו של הפסל הטברייני שמואל בן עמי. לכתבה המלאה והסרטון שמלווה איתה, בגיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון..
לא לוקחים סיכון – מתכוננים למחסור באספקת המים במקרה חירום
מעיינות ישועה גם בחירום - כנס בטחון מים באגודת המים של עמק הירדן בכנס בטחון מים שקיימה אגודת המים בעמק הירדן ביום חמישי האחרון, הוצגו האיומים השונים והתרחישים האפשריים העלולים להוביל לפגיעה באספקת המים לתושבים והוצגו פתרונות ומתקנים מתקדמים להתמודדות במצבי חירום. עוד נדונה בכנס הסכנה הסניטרית האפשרית בשל תמותה גבוהה של מאות אלפי בעלי חיים, עקב חוסר במים. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
תקפו שוטרים ושוחררו ממעצר לאחר שעות ספורות
באופן נדיר לעבירת תקיפת שוטרים, השופטת ברלינר-לוי קיבלה את בקשתו של עורך הדין ד"ר ניסן שריפי והאריכה את מעצר החשודים למשך שעות בלבד. ארבעה בני משפחה אחת במושב הזורעים ליד טבריה הובאו ביום שישי האחרון להארכת מעצרם בשל תקיפת שוטרים אשר באו להגן על חברת המים "מי ג'"ת" של המועצה האזורית גליל-תחתון בעת ביצוע עבודות בנחלה של המשפחה במושב ביום חמישי בערב. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
מבצע ניקיון 'שביל סובב כינרת' לפסח
רשות הכינרת ברכו את ההנהלה, המורים, המדריכים הצעירים והתלמידים המקסימים מבית ספר האזורי "מול גלעד" מקיבוץ אשדוד יעקב, 400 תלמידים מכיתות א' עד ח', תושבי רכס הפוריות וקיבוצי עמק הירדן על פרויקט הניקיון השנתי לקראת חג הפסח. התלמידים הגיעו מלווים בצוות מורים ומדריכים, קבלו כפפות ושקיות זבל גדולות של רשות הכינרת, וניקו את השביל מאשפה רבה שהצטברה. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
מניתוח פשוט בשקדים אבירם דן ז"ל בן 44 מצא את מותו
מקרה מזעזע בו נכנס בחור בן 44 אבירם דן לניתוח שקדים בגרון, ניתוח הנחשב לניתוח קל שבקלים ונעשה מידיי יום ביומו בעשרות פעמים בשבוע וכאן בבית החולים פוריה אבירם מוצא את מותו. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 20 אפריל2019
Wאבגדהוש
1431010203040506
1507080910111213
1614151617181920
1721222324252627
1828293001020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.