הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: ציון פיניאן החל במכירת החיסול של טבריא לפלג מהחרדים

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

 

ציון פיניאן חתם הסכם תמיכה לראשות העיר עם פלג מהחרדים. יש הטוענים שבית ספר "ארליך" יימסר לאחת החסידיות בעיר. איך הפלג החרדי תומך בנציגיו של יאיר לפיד מ"יש עתיד"? גם זה לא ברור. האם ההסכם סולל את הדרך לראשות למועמד לא רצוי במגזר החרדי? על כך נאמר: "רבות ונסתרות דרכי האל ועצת השם היא תקום". ש"ס בתגובה: "ש"ס תמשיך להנהיג ולהוביל את הציבור החרדי בעיר באחריות".

מהנהגת ש"ס נמסר לכתבנו כי: "הניסיון לפלג את המגזר החרדי בעיר ע"י מיעוט מהציבור החרדי, לא יוביל להיחלשותו של כלל הציבור החרדי בעיר. במקום שהציבור החרדי יצאו חזקים ומחוזקים, אותו מיעוט עלול לסלול את הדרך לראשות העיר דווקא למי שכלל הציבור החרדי לא רוצה בו ואף סולדים ממנו ומשפת הדיבור שלו כנגד הדת, הרבנים והיהדות. שהרי ברור שהמועמד שהם תומכים בו אין לו סיכוי כלל והוא עם 7% בסקרים שנערכו".

המצחיק עוד יותר בסיפור התמיכה וההסכם שנחתם הוא שהליכוד עורך בימים אלו סקר בין המועמדים יעקב שטרית, יו"ר המועצה הדתית בעיר טבריה העושה מלאכתו נאמנה מזה שנים רבות והנחשב לדמות ציבורית ערכית ומוערכת בעיר לבין ציון פיניאן המוכר לכולנו. אם יתגלה בסקר מצבו האמיתי של ציון פיניאן שיהווה כישלון חרוץ לליכוד וליעקב שטרית שיוביל בסקר ועם פוטנציאל ייתכן וציון יאלץ לרדת מהבמה כי מהליכוד יחייבו אותו שלא לבזות את הליכוד בעיר טבריא. אני תוהה ביני לביני ולא מבין נכון להיום עם מי חתם המיעוט בפלג החרדי עם ציון או עם מי שיחליף את ציון או עם נציגי יאיר לפיד מ"יש עתיד"?

בקיצור לפני שבוע יוסי בן דוד שמח, היום כבר לא. השבוע פיניאן לבטח שמח כי הצליח לקושש עוד כמה מאות קולות לראשות לא למועצה? בעלי אתר הפייסבוק להרים את טבריה מהקרשים נהנה מהפירות שנופלים לו. ואילו הגוש הגדול והחזק של הציבור החרדי טרם אמר את שלו במי הוא תומך. והוא האומר!

בסופו של יום ירידתו של בני קריתי מהמרוץ לראשות העיר טבריה והפילוג במגזר החרדי, הם שחיזקו את מעמדו של בעלי אתר הפייסבוק מרימים את טבריה מהקרשים.

אז שערו בליבכם שחלילה יזכה האיש מאתר הפייסבוק, בשל מחדלים אלו, בראשות העיר, מה יהיה על עיר טבריא ותושביה? וְגָר זְאֵב עִם כֶּבֶשׂ וְנָמֵר עִם גְּדִי יִרְבָּץ וְעֵגֶל וּכְפִיר וּמְרִיא יַחְדָּו וְנַעַר קָטֹן נֹהֵג בָּם? וחברים זה לא תשריט הזוי זה עלול לקרות. ללא יותר מאשר מחצית השנה ואז טבריא תקבל וועדה קרואה וכולם ילכו הביתה.
סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
תודה למועדון הסריגה של רינה פנחסוב
במפגש מיוחד הודה מנהל המרכז הרפואי פדה - פוריה לרינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אשר התגייסו למען שדרוג חדר ההורים בפגייה. במפגש חמים ומיוחד בכפר סירקין, הודו ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, לרינה פנחסוב ולארבעים חברות מועדון הסריגה של רינל'ה אשר גם השנה ארגנו יריד מכירות מיוחד לגיוס כספים למען המרכז הרפואי. במפגש החגיגי העניקה רינה לד"ר און סכום של 25,000 ₪ הכולל את הכספים שגויסו במהלך היריד ותרומה נוספת בסך 5,000 ₪ שהוסיף בנדיבות רבה, בעלה של רינה, מוטי פנחסוב. מיה צבן, ציינה כי הכספים גויסו השנה לקראת שיפוץ ושדרוג חדר אשר ישמש את ההורים אשר ילדיהם מאושפזים בפגייה.
חיים סתתיהו, מנכ"ל תיירות עין גב, כינס את כל מנהלי התיירות לסדנת משא ומתן בהנחיית אלון אפרת.
"הסדנה נערכה ב'חדר השלום' בבית גבריאל, על שפת הכינרת, בו התקיימו שיחות השלום עם ירדן ב- 10 בנובמבר 1994, כצעד המשך לחתימת השלום ההיסטורית בערבה, אושרו החתימות והחוזה בין שתי המדינות במעמד המלך חוסיין וראש הממשלה יצחק רבין, זכרם לברכה, דיפלומטים ואישים רבים אחרים, שהתכנסו לרגל האירוע בבית גבריאל. אין ספק, כי זהו מקום מתאים לניהול סדנת משא ומתן ושיבוא שוב שלום" אומר סתתיהו.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 17 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.