הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: ציון פיניאן החל במכירת החיסול של טבריא לפלג מהחרדים

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

 

ציון פיניאן חתם הסכם תמיכה לראשות העיר עם פלג מהחרדים. יש הטוענים שבית ספר "ארליך" יימסר לאחת החסידיות בעיר. איך הפלג החרדי תומך בנציגיו של יאיר לפיד מ"יש עתיד"? גם זה לא ברור. האם ההסכם סולל את הדרך לראשות למועמד לא רצוי במגזר החרדי? על כך נאמר: "רבות ונסתרות דרכי האל ועצת השם היא תקום". ש"ס בתגובה: "ש"ס תמשיך להנהיג ולהוביל את הציבור החרדי בעיר באחריות".

מהנהגת ש"ס נמסר לכתבנו כי: "הניסיון לפלג את המגזר החרדי בעיר ע"י מיעוט מהציבור החרדי, לא יוביל להיחלשותו של כלל הציבור החרדי בעיר. במקום שהציבור החרדי יצאו חזקים ומחוזקים, אותו מיעוט עלול לסלול את הדרך לראשות העיר דווקא למי שכלל הציבור החרדי לא רוצה בו ואף סולדים ממנו ומשפת הדיבור שלו כנגד הדת, הרבנים והיהדות. שהרי ברור שהמועמד שהם תומכים בו אין לו סיכוי כלל והוא עם 7% בסקרים שנערכו".

המצחיק עוד יותר בסיפור התמיכה וההסכם שנחתם הוא שהליכוד עורך בימים אלו סקר בין המועמדים יעקב שטרית, יו"ר המועצה הדתית בעיר טבריה העושה מלאכתו נאמנה מזה שנים רבות והנחשב לדמות ציבורית ערכית ומוערכת בעיר לבין ציון פיניאן המוכר לכולנו. אם יתגלה בסקר מצבו האמיתי של ציון פיניאן שיהווה כישלון חרוץ לליכוד וליעקב שטרית שיוביל בסקר ועם פוטנציאל ייתכן וציון יאלץ לרדת מהבמה כי מהליכוד יחייבו אותו שלא לבזות את הליכוד בעיר טבריא. אני תוהה ביני לביני ולא מבין נכון להיום עם מי חתם המיעוט בפלג החרדי עם ציון או עם מי שיחליף את ציון או עם נציגי יאיר לפיד מ"יש עתיד"?

בקיצור לפני שבוע יוסי בן דוד שמח, היום כבר לא. השבוע פיניאן לבטח שמח כי הצליח לקושש עוד כמה מאות קולות לראשות לא למועצה? בעלי אתר הפייסבוק להרים את טבריה מהקרשים נהנה מהפירות שנופלים לו. ואילו הגוש הגדול והחזק של הציבור החרדי טרם אמר את שלו במי הוא תומך. והוא האומר!

בסופו של יום ירידתו של בני קריתי מהמרוץ לראשות העיר טבריה והפילוג במגזר החרדי, הם שחיזקו את מעמדו של בעלי אתר הפייסבוק מרימים את טבריה מהקרשים.

אז שערו בליבכם שחלילה יזכה האיש מאתר הפייסבוק, בשל מחדלים אלו, בראשות העיר, מה יהיה על עיר טבריא ותושביה? וְגָר זְאֵב עִם כֶּבֶשׂ וְנָמֵר עִם גְּדִי יִרְבָּץ וְעֵגֶל וּכְפִיר וּמְרִיא יַחְדָּו וְנַעַר קָטֹן נֹהֵג בָּם? וחברים זה לא תשריט הזוי זה עלול לקרות. ללא יותר מאשר מחצית השנה ואז טבריא תקבל וועדה קרואה וכולם ילכו הביתה.
סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
שרת המשפטים איילת שקד מגיעה לטבריה
ביום שני הקרוב בשעה 18:45 שרת המשפטים איילת שקד, האישה המובילה בחברה הישראלית מגיעה למלון "דונה גרציה". הקהל מוזמן לשמוע ולהשמיע.
פסטיבל "צלילי בזלת" ה-4
פסטיבל "צלילי בזלת", חוזר השנה לפארק קצרין בפעם הרביעית ובמתכונת "אוקטוברפסט" – עם מוזיקה משובחת, ויסקי ממזקקת רמת הגולן ועשרה סוגי בירה מתוצרת מקומית. הכניסה חופשית מגיל 18 – בהצגת תעודה מזהה. מתי: יום ד' 31.10, שעה 20:0, יום ה' , 1.11 שעה 20:00. לפרטים נוספים: פארק קצרין- 04-6961350, דף הפייסבוק פארק קצרין
נהג רכב פרטי מבוסמת טבעון התנגש ביום שלישי השבוע בשלושה כלי רכב חונים בשיכון ד' שבעיר
שוטרי תנועה שהגיעו למקום הבחינו בנהג שרכבו ככל הנראה נפגע בתאונה מנסה לעזוב את המקום. לאחר בירור הבינו השוטרים כי מדובר בנהג הפוגע, ולא במי שרכבו נפגע. לדברי המשטרה, נדף ממנו ריח עז של אלכוהול, ובבדיקה נתגלה כי רמת האלכוהול בגופו גבוהה פי 6 מהמותר בחוק – 1,430 מ"ג ליטר אוויר נשוף. החשוד נחקר ושוחרר למעצר בית, רישיונו נשלל למשך 30 ורכבו נגרר והושבת למשך 30 ימים.
חדש במרפאת כללית עמק הירדן: נעמה שכטר, אחות טיפת חלב, הצטרפה לצוות המרפאה
נעמה שכטר, בת 34, נשואה ואם ל -3 מהמושבה כנרת, הצטרפה לצוות מרפאת כללית עמק הירדן כאחות טיפת חלב. שכטר היא בוגרת לימודי סיעוד במרכז הרפואי מאיר בכפר סבא, ובעלת תואר ראשון בסיעוד מאוניברסיטת תל אביב. בתפקידה האחרון במרכז הרפואי מאיר שימשה אחות במחלקת יילודים והתמחתה בטיפול בפגים, במצבי חירום ביילודים ובהנקה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 22 אוקטובר2018
Wאבגדהוש
4030010203040506
4107080910111213
4214151617181920
4321222324252627
4428293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.