בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: ציון פיניאן החל במכירת החיסול של טבריא לפלג מהחרדים

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

 

ציון פיניאן חתם הסכם תמיכה לראשות העיר עם פלג מהחרדים. יש הטוענים שבית ספר "ארליך" יימסר לאחת החסידיות בעיר. איך הפלג החרדי תומך בנציגיו של יאיר לפיד מ"יש עתיד"? גם זה לא ברור. האם ההסכם סולל את הדרך לראשות למועמד לא רצוי במגזר החרדי? על כך נאמר: "רבות ונסתרות דרכי האל ועצת השם היא תקום". ש"ס בתגובה: "ש"ס תמשיך להנהיג ולהוביל את הציבור החרדי בעיר באחריות".

מהנהגת ש"ס נמסר לכתבנו כי: "הניסיון לפלג את המגזר החרדי בעיר ע"י מיעוט מהציבור החרדי, לא יוביל להיחלשותו של כלל הציבור החרדי בעיר. במקום שהציבור החרדי יצאו חזקים ומחוזקים, אותו מיעוט עלול לסלול את הדרך לראשות העיר דווקא למי שכלל הציבור החרדי לא רוצה בו ואף סולדים ממנו ומשפת הדיבור שלו כנגד הדת, הרבנים והיהדות. שהרי ברור שהמועמד שהם תומכים בו אין לו סיכוי כלל והוא עם 7% בסקרים שנערכו".

המצחיק עוד יותר בסיפור התמיכה וההסכם שנחתם הוא שהליכוד עורך בימים אלו סקר בין המועמדים יעקב שטרית, יו"ר המועצה הדתית בעיר טבריה העושה מלאכתו נאמנה מזה שנים רבות והנחשב לדמות ציבורית ערכית ומוערכת בעיר לבין ציון פיניאן המוכר לכולנו. אם יתגלה בסקר מצבו האמיתי של ציון פיניאן שיהווה כישלון חרוץ לליכוד וליעקב שטרית שיוביל בסקר ועם פוטנציאל ייתכן וציון יאלץ לרדת מהבמה כי מהליכוד יחייבו אותו שלא לבזות את הליכוד בעיר טבריא. אני תוהה ביני לביני ולא מבין נכון להיום עם מי חתם המיעוט בפלג החרדי עם ציון או עם מי שיחליף את ציון או עם נציגי יאיר לפיד מ"יש עתיד"?

בקיצור לפני שבוע יוסי בן דוד שמח, היום כבר לא. השבוע פיניאן לבטח שמח כי הצליח לקושש עוד כמה מאות קולות לראשות לא למועצה? בעלי אתר הפייסבוק להרים את טבריה מהקרשים נהנה מהפירות שנופלים לו. ואילו הגוש הגדול והחזק של הציבור החרדי טרם אמר את שלו במי הוא תומך. והוא האומר!

בסופו של יום ירידתו של בני קריתי מהמרוץ לראשות העיר טבריה והפילוג במגזר החרדי, הם שחיזקו את מעמדו של בעלי אתר הפייסבוק מרימים את טבריה מהקרשים.

אז שערו בליבכם שחלילה יזכה האיש מאתר הפייסבוק, בשל מחדלים אלו, בראשות העיר, מה יהיה על עיר טבריא ותושביה? וְגָר זְאֵב עִם כֶּבֶשׂ וְנָמֵר עִם גְּדִי יִרְבָּץ וְעֵגֶל וּכְפִיר וּמְרִיא יַחְדָּו וְנַעַר קָטֹן נֹהֵג בָּם? וחברים זה לא תשריט הזוי זה עלול לקרות. ללא יותר מאשר מחצית השנה ואז טבריא תקבל וועדה קרואה וכולם ילכו הביתה.
סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כוכב הצפון, 2.8.18, קייטנת כיופים במתנ"ס פירסט
מתנ"ס פירסט בהנהלתו של יום טוב אליהו וצוות עובדיו המסורים עושים פלאים לילדים במהלך קיץ 2018 בקייטנת כיופית המתקיימת במתנ"ס בחודשים יולי ואוגוסט. הילדים נהנים ממגוון עשיר ורחב של פעילויות יצירה, בילוי, הנאה, כיופים כמו גם פעילויות חינוכיות ומפנקות. הילדים המאושרים וההורים שעוד יותר מאושרים הרעיפו על הצוות במתנ"ס מחמאות רבות והילדים חוגגים ומאושרים עד השמיים. אז כל שנותר הוא לאחל לילדים תמשיכו לעשות חיים בקייטנת כיופים במתנ"ס. מתנ"ס פירסט מעניק מגוון שרותים לאוכלוסיה בעיר טבריה, החל מהילדים הקטנים ועד לחינוך ולימודים למבוגרים. כל שצריך זה רק לברר פרטים במזכירות בטוח יש משהו שיתאים גם לכם.
כוכב הצפון, 2.8.18, ילדי טבריה והסביבה ממשיכים ליהנות מהופעות הקיץ בBIG FASHION DANILOF טבריה
ילדי טבריה והסביבה ממשיכים לפקוד את הקניון בכל שבוע וליהנות ממיטב אמני הילדים והנוער בקניון BIG FASHION DANILOF טבריה. השבוע הגיעה אלינו ביום שני אנה זק - כוכבת הנוער הבינלאומית הראשונה של ישראל במופע בלווי רקדנים! מאות בני נוער שרו, רקדו ואף הצטלמו עם הכוכבת. וביום רביעי נהנו הקטנטנים במופע של מטוסי העל - כוכבי הסדרה המצליחה מערוץ הופ! במופע חובק עולם. ומה מחכה לנו השבוע? מולי וצומי מגיעים אלינו לעשות שמח והיישר מגיאורגיה – קרקס אקרוסטארם במופע סוחף! יום שני 06.08 בשעה 18:00 הופעה של מולי ומוצי. יום רביעי 08/08 בשעה 18:00 קרקס אקרוסטארם
כוכב הצפון, 2.8.18, שיפוץ מחלקת ילודים ופגיה
בשבוע שעבר החלו עבודות שיפוצים במחלקות ילודים ופגיה של המרכז הרפואי פדה-פוריה, לחידוש , שיפוץ ושדרוג המחלקות. בשל העבודות הועברו התינוקות ליחידה זמנית ששטחה מצומצם, במחלקת היולדות. בשל כך, בתקופת השיפוץ שתארך מספר שבועות, התינוקות ישהו לצד האימהות, בביות מלא. אנו מתנצלים על אי הנוחות הכרוכה במצב זה. ופועלים בכל דרך לקיצור תקופת השיפוצים. צוות המחלקות עומד לרשות היולדות לסיוע, תמיכה והדרכה במהלך כל האשפוז.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 16 אוגוסט2018
Wאבגדהוש
3129303101020304
3205060708091011
3312131415161718
3419202122232425
3526272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.