הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: החיבורים במפלגות החרדיות

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

 

מי יהיה ראש העיר גבעתי, אזולאי, יניב כהן, יוסי בן דוד, זוהר עובד, בעליו של אתר הפייסבוק "מרימים את טבריה מהקרשים", שני מועמדים שבקנה, נציג ההיסטוריה העגומה של העיר ציון פיניאן, פושט הרגל משיכון ד'. בכל מקרה אנחנו בפשיטת רגל, זו עובדה מוגמרת שרק נס יכול להחיות אותה, כידוע לכם, לניסים מחכים רק הטיפשים! אני לא חושב שאני כזה וגם לא אתם אז אל תמתינו.

בזמן שראש העיר בן דוד וסגנו ללוש מחככים ידיים ושמחים, אוכלים על האש ומריחים את המשך הקדנציה שלהם ישנם כוחות הפועלים מתחת לפני הקרקע ובשיתוף פעולה ותיאום עם הקדוש ברוך הוא, אשר ממחיש להם כי כפי הנראה שלא בדיוק הקרקע בטוחה תחתיהם כל כך, תרתי משמע. כאילו רעידות האדמה תיאמו את מועמדם ביחד עם הדילים הפוליטיים הפירוקים והחיבורים. התנודות והתזוזות של המועמדים החדשים המתכוונים לרוץ לראשות וההסכמים שנחתמים בכל יום מחדש מדירים שינה מעיניהם של מספר אנשים.

בכלל נראה שגם נס לא יהיה. אבל, כן כן חורבן בית לאחר הבחירות זה נראה גם נראה וזה כמעט וודאי שהרי אם תעיינו בעיתונות ותאזינו לסובב אתכם אזיי המועמדים קונים אתכם ומוכרים את העיר השקם והערב.

אם יהיה חורבן בית אולי זה יהיה הכי טוב לטבריה ולתושביה. תגיע מהר מאוד וועדה קרואה, תוך פרק זמן קצר יותר משחשבנו הוועדה הקרואה תנהל את העיר ולפוליטיקאים לא תישאר אלא האפשרות להמשיך ולשתות קפה ברולדין שבקניון. האומנם מישהו מכם מאמין שתוכל להתנהל מועצת העיר טבריא עם התערובת שתצא בבחירות הקרובות אם לא ישכילו תשובי טבריא לבחור למועצה אנשים ערכיים וחזקים? האם לדעתו של איש מבין הקוראים הטבריינים יתקיים הפסוק וְגָר זְאֵב עִם כֶּבֶשׂ וְנָמֵר עִם גְּדִי יִרְבָּץ וְעֵגֶל וּכְפִיר וּמְרִיא יַחְדָּו וְנַעַר קָטֹן נֹהֵג בָּם?

אני לא מאמין ואני בטוח שגם אתם לא מאמינים ולכן בואו לא נחכה לניסים ונעשה מעשים. שבת שלום 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
תודה למועדון הסריגה של רינה פנחסוב
במפגש מיוחד הודה מנהל המרכז הרפואי פדה - פוריה לרינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אשר התגייסו למען שדרוג חדר ההורים בפגייה. במפגש חמים ומיוחד בכפר סירקין, הודו ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, לרינה פנחסוב ולארבעים חברות מועדון הסריגה של רינל'ה אשר גם השנה ארגנו יריד מכירות מיוחד לגיוס כספים למען המרכז הרפואי. במפגש החגיגי העניקה רינה לד"ר און סכום של 25,000 ₪ הכולל את הכספים שגויסו במהלך היריד ותרומה נוספת בסך 5,000 ₪ שהוסיף בנדיבות רבה, בעלה של רינה, מוטי פנחסוב. מיה צבן, ציינה כי הכספים גויסו השנה לקראת שיפוץ ושדרוג חדר אשר ישמש את ההורים אשר ילדיהם מאושפזים בפגייה.
חיים סתתיהו, מנכ"ל תיירות עין גב, כינס את כל מנהלי התיירות לסדנת משא ומתן בהנחיית אלון אפרת.
"הסדנה נערכה ב'חדר השלום' בבית גבריאל, על שפת הכינרת, בו התקיימו שיחות השלום עם ירדן ב- 10 בנובמבר 1994, כצעד המשך לחתימת השלום ההיסטורית בערבה, אושרו החתימות והחוזה בין שתי המדינות במעמד המלך חוסיין וראש הממשלה יצחק רבין, זכרם לברכה, דיפלומטים ואישים רבים אחרים, שהתכנסו לרגל האירוע בבית גבריאל. אין ספק, כי זהו מקום מתאים לניהול סדנת משא ומתן ושיבוא שוב שלום" אומר סתתיהו.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 17 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.