בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: החיבורים במפלגות החרדיות

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

 

מי יהיה ראש העיר גבעתי, אזולאי, יניב כהן, יוסי בן דוד, זוהר עובד, בעליו של אתר הפייסבוק "מרימים את טבריה מהקרשים", שני מועמדים שבקנה, נציג ההיסטוריה העגומה של העיר ציון פיניאן, פושט הרגל משיכון ד'. בכל מקרה אנחנו בפשיטת רגל, זו עובדה מוגמרת שרק נס יכול להחיות אותה, כידוע לכם, לניסים מחכים רק הטיפשים! אני לא חושב שאני כזה וגם לא אתם אז אל תמתינו.

בזמן שראש העיר בן דוד וסגנו ללוש מחככים ידיים ושמחים, אוכלים על האש ומריחים את המשך הקדנציה שלהם ישנם כוחות הפועלים מתחת לפני הקרקע ובשיתוף פעולה ותיאום עם הקדוש ברוך הוא, אשר ממחיש להם כי כפי הנראה שלא בדיוק הקרקע בטוחה תחתיהם כל כך, תרתי משמע. כאילו רעידות האדמה תיאמו את מועמדם ביחד עם הדילים הפוליטיים הפירוקים והחיבורים. התנודות והתזוזות של המועמדים החדשים המתכוונים לרוץ לראשות וההסכמים שנחתמים בכל יום מחדש מדירים שינה מעיניהם של מספר אנשים.

בכלל נראה שגם נס לא יהיה. אבל, כן כן חורבן בית לאחר הבחירות זה נראה גם נראה וזה כמעט וודאי שהרי אם תעיינו בעיתונות ותאזינו לסובב אתכם אזיי המועמדים קונים אתכם ומוכרים את העיר השקם והערב.

אם יהיה חורבן בית אולי זה יהיה הכי טוב לטבריה ולתושביה. תגיע מהר מאוד וועדה קרואה, תוך פרק זמן קצר יותר משחשבנו הוועדה הקרואה תנהל את העיר ולפוליטיקאים לא תישאר אלא האפשרות להמשיך ולשתות קפה ברולדין שבקניון. האומנם מישהו מכם מאמין שתוכל להתנהל מועצת העיר טבריא עם התערובת שתצא בבחירות הקרובות אם לא ישכילו תשובי טבריא לבחור למועצה אנשים ערכיים וחזקים? האם לדעתו של איש מבין הקוראים הטבריינים יתקיים הפסוק וְגָר זְאֵב עִם כֶּבֶשׂ וְנָמֵר עִם גְּדִי יִרְבָּץ וְעֵגֶל וּכְפִיר וּמְרִיא יַחְדָּו וְנַעַר קָטֹן נֹהֵג בָּם?

אני לא מאמין ואני בטוח שגם אתם לא מאמינים ולכן בואו לא נחכה לניסים ונעשה מעשים. שבת שלום 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כוכב הצפון, 2.8.18, קייטנת כיופים במתנ"ס פירסט
מתנ"ס פירסט בהנהלתו של יום טוב אליהו וצוות עובדיו המסורים עושים פלאים לילדים במהלך קיץ 2018 בקייטנת כיופית המתקיימת במתנ"ס בחודשים יולי ואוגוסט. הילדים נהנים ממגוון עשיר ורחב של פעילויות יצירה, בילוי, הנאה, כיופים כמו גם פעילויות חינוכיות ומפנקות. הילדים המאושרים וההורים שעוד יותר מאושרים הרעיפו על הצוות במתנ"ס מחמאות רבות והילדים חוגגים ומאושרים עד השמיים. אז כל שנותר הוא לאחל לילדים תמשיכו לעשות חיים בקייטנת כיופים במתנ"ס. מתנ"ס פירסט מעניק מגוון שרותים לאוכלוסיה בעיר טבריה, החל מהילדים הקטנים ועד לחינוך ולימודים למבוגרים. כל שצריך זה רק לברר פרטים במזכירות בטוח יש משהו שיתאים גם לכם.
כוכב הצפון, 2.8.18, ילדי טבריה והסביבה ממשיכים ליהנות מהופעות הקיץ בBIG FASHION DANILOF טבריה
ילדי טבריה והסביבה ממשיכים לפקוד את הקניון בכל שבוע וליהנות ממיטב אמני הילדים והנוער בקניון BIG FASHION DANILOF טבריה. השבוע הגיעה אלינו ביום שני אנה זק - כוכבת הנוער הבינלאומית הראשונה של ישראל במופע בלווי רקדנים! מאות בני נוער שרו, רקדו ואף הצטלמו עם הכוכבת. וביום רביעי נהנו הקטנטנים במופע של מטוסי העל - כוכבי הסדרה המצליחה מערוץ הופ! במופע חובק עולם. ומה מחכה לנו השבוע? מולי וצומי מגיעים אלינו לעשות שמח והיישר מגיאורגיה – קרקס אקרוסטארם במופע סוחף! יום שני 06.08 בשעה 18:00 הופעה של מולי ומוצי. יום רביעי 08/08 בשעה 18:00 קרקס אקרוסטארם
כוכב הצפון, 2.8.18, שיפוץ מחלקת ילודים ופגיה
בשבוע שעבר החלו עבודות שיפוצים במחלקות ילודים ופגיה של המרכז הרפואי פדה-פוריה, לחידוש , שיפוץ ושדרוג המחלקות. בשל העבודות הועברו התינוקות ליחידה זמנית ששטחה מצומצם, במחלקת היולדות. בשל כך, בתקופת השיפוץ שתארך מספר שבועות, התינוקות ישהו לצד האימהות, בביות מלא. אנו מתנצלים על אי הנוחות הכרוכה במצב זה. ופועלים בכל דרך לקיצור תקופת השיפוצים. צוות המחלקות עומד לרשות היולדות לסיוע, תמיכה והדרכה במהלך כל האשפוז.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 16 אוגוסט2018
Wאבגדהוש
3129303101020304
3205060708091011
3312131415161718
3419202122232425
3526272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.