הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>סיעת הימין החדש - רפאל טרבלסי, יוסי בן חמו>
רפאל טרבלסי: אפשר לפעול אחרת למען צעירי טבריה

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

אני מברך כל אדם שבוחר לצאת אל "העולם הגדול". ללמוד, לטייל, לעבוד ולהגשים את עצמו. במקביל רואה את הפיכתה של טבריה לאטרקטיבית עבור תושביה הצעירים, אלו שנשארו או בחרו לעבור אליה, השארתם בעיר והחזרת אלה שכבר עזבו את מחוזותיה - כיעד אסטרטגי ממדרגה ראשונה!

לדעתי חייבים ליצור שיתופי פעולה אזוריים לקידום התעסוקה האיכותית באזורנו. עלינו לקדם בינוי יחידות דיור קטנות להשכרה ארוכת טווח לסטודנטים ולזוגות צעירים. כהנהגה עירונית עלינו לשנות את סדרי העדיפויות ולפעול בכל הכוח אפשרויות להרחבה וליצירת אזורי בילוי מגוונים, תוססים ושוקקי חיים לצעירים ולבני נוער בעיר, וליישם את התוכנית שבניתי לבניית בית נוער ומרכז צעירים עירוני לתרבות.

כחלק מתוכנית כוללת, עלינו להשקיע בהרחבת מעגל השירותים לחיילים משוחררים. בין היתר, להפעיל מערך סיוע והכוונה ללימודים ולתעסוקה בעיר, כמו גם לשחרר חסמים ובירוקרטיה ולאפשר לכל יזם בעל חזון עסקי, חינוכי, חברתי או תרבותי לממש את חלומו בטבריה ובמסלול ירוק ולא בירוקרטי.

אמרתי ואומר שוב ושוב, הסוד להצלחה הוא הצבת מטרות ויעדים, ובניית ‏תוכניות עבודה יסודיות ומפורטות בדומה לתוכנית עסקית ובכל התחומים. אגב, יש לי בסיס של תוכניות מוכנות, אך אשמח תמיד לשמוע מכם, תושבי טבריה, על רעיונות, יוזמות ונושאים נוספים לשיפור, שימור ושינוי בעיר טבריה תוך שמירה של כבוד הדדי והבנת הצרכים של ובין כלל המגזרים.

תושבי טבריה היקרים, כפי שהדגשתי, מדובר מבחינתי ביעד אסטרטגי ראשון במעלה שישפיע על נושאים רבים ועל איכות החיים של כולנו.

אפעל, במידה ואקבל את אמון הציבור במועצת העיר, למנות אנשי מקצוע טובים ביותר בתחומם, נשים וגברים נטולי אינטרסים אישיים, בעלי תודעת שירות גבוהה ומחויבות מלאה כלפי טבריה ותושביה. ככל שכוחי במועצה יגדל אוכל ליישם יותר רעיונות ולהביאם לידי ביצוע. הכל בידכם.

רק אם נעבוד ביחד ונעבוד קשה ואפילו מאוד על מנת להצעיד את טבריה אל עידן חדש וטוב יותר אנחנו נצליח. והצלחה תכליתה הצבת מטרות ויעדים, עקשנות והתמדה.

פנייה אישית.

הדבר שמחזק ומשמח אותי במיוחד במערכת הבחירות הזו הוא המפגש הספונטני אתכם, תושבי טבריה היקרים בכל מקום ובכל פינה בעיר.

נפלא בעיניי לראות את החיוך שעל פניכם, את האמונה שלכם ואת התקווה האמיתית למנהיגות חדשה, רעננה ונמרצת בטבריה למרות ועל אף כל מה שלעיתים נאמר ומושמע אתם התושבים עדיין מחייכים.

לצערי, אני שומע יותר ויותר שאין לנו במי לבחור לראשות העיר, ואני אומר שאולי בצדק ואולי שלא. אבל, בגלל הסיבה הזו עליכם לחזק ולתמוך דווקא באלו המתמודדים למועצה, בכדי שאלו יהיו השליחים שלכם במועצה. כבר נוכחנו שמי שמתנשא לא עושה. לכן בעיניי המערכה הפעם אינה על ראשות העיר ואתם צודקים. המערכה הפעם היא על המועצה שם טמון הניצחון של הציבור בשמירה על האינטרסים שלו.

הפעם המאבק האמיתי הוא על מועצת העיר. אני סבור שאף לא אחד מכם רוצה לראות נבחר ציבור שנבחר על תקן "חברתי" ולפתע כחודש לאחר הבחירות מצביע בעד העלאת הארנונה? אני כידוע לכם לא מכרתי ולעולם לא אמכור את ערכי האישיים עבור שמירה על כיסא וכבוד!

אחת לחמש שנים יש בידכם לקבל החלטה והיא רק בידיים שלכם. הגיע הזמן לשים את האינטרסים האישיים, המשפחתיים, החברתיים בצד לברור ולבחור נכון, לבחור טוב למועצת העיר.

אני מבקש שתבחנו את מעשיי לאורך השנים על עבודתי בשטח. נתתי באמת את כל הלב והנשמה למען תושבי טבריה וטבריה בכלל. הייתי זמין לכל תושב ובמהלך השנים אך נאבקתי באומץ על עקרונות וצרכים של ציבורים וקהלים.

אני מכהן כחבר מועצת העיר מגיל 25, המפגש הזה אתכם איננו חדש לי, והוא מחמיא לי כל פעם מחדש זה שהענקתם לי כוח לשרת אתכם אם תעניקו לי כוח נוסף אשרת אתכם יותר.

עבורי 'כל תושב נחשב', אני עושה זאת מתוך אהבה גדולה ומחויבות מלאה לציבור הטברייני תוך כבוד ונימוס כי "דרך ארץ קדמה לתורה".

שמחתי, שמח ואשמח לפגוש אתכם, תושבי טבריה היקרים לי מאוד. תודה על המילים החמות ועל תמיכתכם הרחבה ומקווה לראות איך אתם מפיצים את הבשורה מפה לאוזן מחבר לחבר ואז נראה זאת גם בקלפי בעוד כשלושה חודשים.

שבת שלום ומבורך, רפאל טרבלסי, הבית היהודי בטבריה - אומרים ועושים.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מגדולי פסלי הארץ חי כאן בטבריה בצניעות בינינו הפסל שמואל בו עמי – אגדה והיסטוריה מהלכת
לעיתים מסתובבים בינינו אנשים גדולים, שסוחבים אחריהם היסטוריה שלמה, תרבות והישגים שאמורים לנפח לנו את הגאווה הטבריינית מקצה על קצה, אבל אנחנו לא יודעים עליהם מספיק, לא רואים את הפלא שמתרחש תחת ידינו ובינינו, את האוצרות הטמונים במקום שאינו מכבד אותם מספיק, במקום להיות מוצגים בגלריית אומנות מרהיבה בטבריה. איזה פספוס, זו הייתה הרגשתי, כשביקרתי במקום בו אצורים אוצרות הפסלים והתמונות המדברות היסטוריה שלמה, בביתו של הפסל הטברייני שמואל בן עמי. לכתבה המלאה והסרטון שמלווה איתה, בגיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון..
לא לוקחים סיכון – מתכוננים למחסור באספקת המים במקרה חירום
מעיינות ישועה גם בחירום - כנס בטחון מים באגודת המים של עמק הירדן בכנס בטחון מים שקיימה אגודת המים בעמק הירדן ביום חמישי האחרון, הוצגו האיומים השונים והתרחישים האפשריים העלולים להוביל לפגיעה באספקת המים לתושבים והוצגו פתרונות ומתקנים מתקדמים להתמודדות במצבי חירום. עוד נדונה בכנס הסכנה הסניטרית האפשרית בשל תמותה גבוהה של מאות אלפי בעלי חיים, עקב חוסר במים. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
תקפו שוטרים ושוחררו ממעצר לאחר שעות ספורות
באופן נדיר לעבירת תקיפת שוטרים, השופטת ברלינר-לוי קיבלה את בקשתו של עורך הדין ד"ר ניסן שריפי והאריכה את מעצר החשודים למשך שעות בלבד. ארבעה בני משפחה אחת במושב הזורעים ליד טבריה הובאו ביום שישי האחרון להארכת מעצרם בשל תקיפת שוטרים אשר באו להגן על חברת המים "מי ג'"ת" של המועצה האזורית גליל-תחתון בעת ביצוע עבודות בנחלה של המשפחה במושב ביום חמישי בערב. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
מבצע ניקיון 'שביל סובב כינרת' לפסח
רשות הכינרת ברכו את ההנהלה, המורים, המדריכים הצעירים והתלמידים המקסימים מבית ספר האזורי "מול גלעד" מקיבוץ אשדוד יעקב, 400 תלמידים מכיתות א' עד ח', תושבי רכס הפוריות וקיבוצי עמק הירדן על פרויקט הניקיון השנתי לקראת חג הפסח. התלמידים הגיעו מלווים בצוות מורים ומדריכים, קבלו כפפות ושקיות זבל גדולות של רשות הכינרת, וניקו את השביל מאשפה רבה שהצטברה. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
מניתוח פשוט בשקדים אבירם דן ז"ל בן 44 מצא את מותו
מקרה מזעזע בו נכנס בחור בן 44 אבירם דן לניתוח שקדים בגרון, ניתוח הנחשב לניתוח קל שבקלים ונעשה מידיי יום ביומו בעשרות פעמים בשבוע וכאן בבית החולים פוריה אבירם מוצא את מותו. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 20 אפריל2019
Wאבגדהוש
1431010203040506
1507080910111213
1614151617181920
1721222324252627
1828293001020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.