הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>רפאל טרבלסי - חבר מועצת העיר טבריה>
רפאל טרבלסי: אפשר לפעול אחרת למען צעירי טבריה

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

אני מברך כל אדם שבוחר לצאת אל "העולם הגדול". ללמוד, לטייל, לעבוד ולהגשים את עצמו. במקביל רואה את הפיכתה של טבריה לאטרקטיבית עבור תושביה הצעירים, אלו שנשארו או בחרו לעבור אליה, השארתם בעיר והחזרת אלה שכבר עזבו את מחוזותיה - כיעד אסטרטגי ממדרגה ראשונה!

לדעתי חייבים ליצור שיתופי פעולה אזוריים לקידום התעסוקה האיכותית באזורנו. עלינו לקדם בינוי יחידות דיור קטנות להשכרה ארוכת טווח לסטודנטים ולזוגות צעירים. כהנהגה עירונית עלינו לשנות את סדרי העדיפויות ולפעול בכל הכוח אפשרויות להרחבה וליצירת אזורי בילוי מגוונים, תוססים ושוקקי חיים לצעירים ולבני נוער בעיר, וליישם את התוכנית שבניתי לבניית בית נוער ומרכז צעירים עירוני לתרבות.

כחלק מתוכנית כוללת, עלינו להשקיע בהרחבת מעגל השירותים לחיילים משוחררים. בין היתר, להפעיל מערך סיוע והכוונה ללימודים ולתעסוקה בעיר, כמו גם לשחרר חסמים ובירוקרטיה ולאפשר לכל יזם בעל חזון עסקי, חינוכי, חברתי או תרבותי לממש את חלומו בטבריה ובמסלול ירוק ולא בירוקרטי.

אמרתי ואומר שוב ושוב, הסוד להצלחה הוא הצבת מטרות ויעדים, ובניית ‏תוכניות עבודה יסודיות ומפורטות בדומה לתוכנית עסקית ובכל התחומים. אגב, יש לי בסיס של תוכניות מוכנות, אך אשמח תמיד לשמוע מכם, תושבי טבריה, על רעיונות, יוזמות ונושאים נוספים לשיפור, שימור ושינוי בעיר טבריה תוך שמירה של כבוד הדדי והבנת הצרכים של ובין כלל המגזרים.

תושבי טבריה היקרים, כפי שהדגשתי, מדובר מבחינתי ביעד אסטרטגי ראשון במעלה שישפיע על נושאים רבים ועל איכות החיים של כולנו.

אפעל, במידה ואקבל את אמון הציבור במועצת העיר, למנות אנשי מקצוע טובים ביותר בתחומם, נשים וגברים נטולי אינטרסים אישיים, בעלי תודעת שירות גבוהה ומחויבות מלאה כלפי טבריה ותושביה. ככל שכוחי במועצה יגדל אוכל ליישם יותר רעיונות ולהביאם לידי ביצוע. הכל בידכם.

רק אם נעבוד ביחד ונעבוד קשה ואפילו מאוד על מנת להצעיד את טבריה אל עידן חדש וטוב יותר אנחנו נצליח. והצלחה תכליתה הצבת מטרות ויעדים, עקשנות והתמדה.

פנייה אישית.

הדבר שמחזק ומשמח אותי במיוחד במערכת הבחירות הזו הוא המפגש הספונטני אתכם, תושבי טבריה היקרים בכל מקום ובכל פינה בעיר.

נפלא בעיניי לראות את החיוך שעל פניכם, את האמונה שלכם ואת התקווה האמיתית למנהיגות חדשה, רעננה ונמרצת בטבריה למרות ועל אף כל מה שלעיתים נאמר ומושמע אתם התושבים עדיין מחייכים.

לצערי, אני שומע יותר ויותר שאין לנו במי לבחור לראשות העיר, ואני אומר שאולי בצדק ואולי שלא. אבל, בגלל הסיבה הזו עליכם לחזק ולתמוך דווקא באלו המתמודדים למועצה, בכדי שאלו יהיו השליחים שלכם במועצה. כבר נוכחנו שמי שמתנשא לא עושה. לכן בעיניי המערכה הפעם אינה על ראשות העיר ואתם צודקים. המערכה הפעם היא על המועצה שם טמון הניצחון של הציבור בשמירה על האינטרסים שלו.

הפעם המאבק האמיתי הוא על מועצת העיר. אני סבור שאף לא אחד מכם רוצה לראות נבחר ציבור שנבחר על תקן "חברתי" ולפתע כחודש לאחר הבחירות מצביע בעד העלאת הארנונה? אני כידוע לכם לא מכרתי ולעולם לא אמכור את ערכי האישיים עבור שמירה על כיסא וכבוד!

אחת לחמש שנים יש בידכם לקבל החלטה והיא רק בידיים שלכם. הגיע הזמן לשים את האינטרסים האישיים, המשפחתיים, החברתיים בצד לברור ולבחור נכון, לבחור טוב למועצת העיר.

אני מבקש שתבחנו את מעשיי לאורך השנים על עבודתי בשטח. נתתי באמת את כל הלב והנשמה למען תושבי טבריה וטבריה בכלל. הייתי זמין לכל תושב ובמהלך השנים אך נאבקתי באומץ על עקרונות וצרכים של ציבורים וקהלים.

אני מכהן כחבר מועצת העיר מגיל 25, המפגש הזה אתכם איננו חדש לי, והוא מחמיא לי כל פעם מחדש זה שהענקתם לי כוח לשרת אתכם אם תעניקו לי כוח נוסף אשרת אתכם יותר.

עבורי 'כל תושב נחשב', אני עושה זאת מתוך אהבה גדולה ומחויבות מלאה לציבור הטברייני תוך כבוד ונימוס כי "דרך ארץ קדמה לתורה".

שמחתי, שמח ואשמח לפגוש אתכם, תושבי טבריה היקרים לי מאוד. תודה על המילים החמות ועל תמיכתכם הרחבה ומקווה לראות איך אתם מפיצים את הבשורה מפה לאוזן מחבר לחבר ואז נראה זאת גם בקלפי בעוד כשלושה חודשים.

שבת שלום ומבורך, רפאל טרבלסי, הבית היהודי בטבריה - אומרים ועושים.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
תודה למועדון הסריגה של רינה פנחסוב
במפגש מיוחד הודה מנהל המרכז הרפואי פדה - פוריה לרינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אשר התגייסו למען שדרוג חדר ההורים בפגייה. במפגש חמים ומיוחד בכפר סירקין, הודו ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, לרינה פנחסוב ולארבעים חברות מועדון הסריגה של רינל'ה אשר גם השנה ארגנו יריד מכירות מיוחד לגיוס כספים למען המרכז הרפואי. במפגש החגיגי העניקה רינה לד"ר און סכום של 25,000 ₪ הכולל את הכספים שגויסו במהלך היריד ותרומה נוספת בסך 5,000 ₪ שהוסיף בנדיבות רבה, בעלה של רינה, מוטי פנחסוב. מיה צבן, ציינה כי הכספים גויסו השנה לקראת שיפוץ ושדרוג חדר אשר ישמש את ההורים אשר ילדיהם מאושפזים בפגייה.
חיים סתתיהו, מנכ"ל תיירות עין גב, כינס את כל מנהלי התיירות לסדנת משא ומתן בהנחיית אלון אפרת.
"הסדנה נערכה ב'חדר השלום' בבית גבריאל, על שפת הכינרת, בו התקיימו שיחות השלום עם ירדן ב- 10 בנובמבר 1994, כצעד המשך לחתימת השלום ההיסטורית בערבה, אושרו החתימות והחוזה בין שתי המדינות במעמד המלך חוסיין וראש הממשלה יצחק רבין, זכרם לברכה, דיפלומטים ואישים רבים אחרים, שהתכנסו לרגל האירוע בבית גבריאל. אין ספק, כי זהו מקום מתאים לניהול סדנת משא ומתן ושיבוא שוב שלום" אומר סתתיהו.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 17 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.