בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>רפאל טרבלסי - חבר מועצת העיר טבריה>
רפאל טרבלסי: אפשר לפעול אחרת למען צעירי טבריה

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

אני מברך כל אדם שבוחר לצאת אל "העולם הגדול". ללמוד, לטייל, לעבוד ולהגשים את עצמו. במקביל רואה את הפיכתה של טבריה לאטרקטיבית עבור תושביה הצעירים, אלו שנשארו או בחרו לעבור אליה, השארתם בעיר והחזרת אלה שכבר עזבו את מחוזותיה - כיעד אסטרטגי ממדרגה ראשונה!

לדעתי חייבים ליצור שיתופי פעולה אזוריים לקידום התעסוקה האיכותית באזורנו. עלינו לקדם בינוי יחידות דיור קטנות להשכרה ארוכת טווח לסטודנטים ולזוגות צעירים. כהנהגה עירונית עלינו לשנות את סדרי העדיפויות ולפעול בכל הכוח אפשרויות להרחבה וליצירת אזורי בילוי מגוונים, תוססים ושוקקי חיים לצעירים ולבני נוער בעיר, וליישם את התוכנית שבניתי לבניית בית נוער ומרכז צעירים עירוני לתרבות.

כחלק מתוכנית כוללת, עלינו להשקיע בהרחבת מעגל השירותים לחיילים משוחררים. בין היתר, להפעיל מערך סיוע והכוונה ללימודים ולתעסוקה בעיר, כמו גם לשחרר חסמים ובירוקרטיה ולאפשר לכל יזם בעל חזון עסקי, חינוכי, חברתי או תרבותי לממש את חלומו בטבריה ובמסלול ירוק ולא בירוקרטי.

אמרתי ואומר שוב ושוב, הסוד להצלחה הוא הצבת מטרות ויעדים, ובניית ‏תוכניות עבודה יסודיות ומפורטות בדומה לתוכנית עסקית ובכל התחומים. אגב, יש לי בסיס של תוכניות מוכנות, אך אשמח תמיד לשמוע מכם, תושבי טבריה, על רעיונות, יוזמות ונושאים נוספים לשיפור, שימור ושינוי בעיר טבריה תוך שמירה של כבוד הדדי והבנת הצרכים של ובין כלל המגזרים.

תושבי טבריה היקרים, כפי שהדגשתי, מדובר מבחינתי ביעד אסטרטגי ראשון במעלה שישפיע על נושאים רבים ועל איכות החיים של כולנו.

אפעל, במידה ואקבל את אמון הציבור במועצת העיר, למנות אנשי מקצוע טובים ביותר בתחומם, נשים וגברים נטולי אינטרסים אישיים, בעלי תודעת שירות גבוהה ומחויבות מלאה כלפי טבריה ותושביה. ככל שכוחי במועצה יגדל אוכל ליישם יותר רעיונות ולהביאם לידי ביצוע. הכל בידכם.

רק אם נעבוד ביחד ונעבוד קשה ואפילו מאוד על מנת להצעיד את טבריה אל עידן חדש וטוב יותר אנחנו נצליח. והצלחה תכליתה הצבת מטרות ויעדים, עקשנות והתמדה.

פנייה אישית.

הדבר שמחזק ומשמח אותי במיוחד במערכת הבחירות הזו הוא המפגש הספונטני אתכם, תושבי טבריה היקרים בכל מקום ובכל פינה בעיר.

נפלא בעיניי לראות את החיוך שעל פניכם, את האמונה שלכם ואת התקווה האמיתית למנהיגות חדשה, רעננה ונמרצת בטבריה למרות ועל אף כל מה שלעיתים נאמר ומושמע אתם התושבים עדיין מחייכים.

לצערי, אני שומע יותר ויותר שאין לנו במי לבחור לראשות העיר, ואני אומר שאולי בצדק ואולי שלא. אבל, בגלל הסיבה הזו עליכם לחזק ולתמוך דווקא באלו המתמודדים למועצה, בכדי שאלו יהיו השליחים שלכם במועצה. כבר נוכחנו שמי שמתנשא לא עושה. לכן בעיניי המערכה הפעם אינה על ראשות העיר ואתם צודקים. המערכה הפעם היא על המועצה שם טמון הניצחון של הציבור בשמירה על האינטרסים שלו.

הפעם המאבק האמיתי הוא על מועצת העיר. אני סבור שאף לא אחד מכם רוצה לראות נבחר ציבור שנבחר על תקן "חברתי" ולפתע כחודש לאחר הבחירות מצביע בעד העלאת הארנונה? אני כידוע לכם לא מכרתי ולעולם לא אמכור את ערכי האישיים עבור שמירה על כיסא וכבוד!

אחת לחמש שנים יש בידכם לקבל החלטה והיא רק בידיים שלכם. הגיע הזמן לשים את האינטרסים האישיים, המשפחתיים, החברתיים בצד לברור ולבחור נכון, לבחור טוב למועצת העיר.

אני מבקש שתבחנו את מעשיי לאורך השנים על עבודתי בשטח. נתתי באמת את כל הלב והנשמה למען תושבי טבריה וטבריה בכלל. הייתי זמין לכל תושב ובמהלך השנים אך נאבקתי באומץ על עקרונות וצרכים של ציבורים וקהלים.

אני מכהן כחבר מועצת העיר מגיל 25, המפגש הזה אתכם איננו חדש לי, והוא מחמיא לי כל פעם מחדש זה שהענקתם לי כוח לשרת אתכם אם תעניקו לי כוח נוסף אשרת אתכם יותר.

עבורי 'כל תושב נחשב', אני עושה זאת מתוך אהבה גדולה ומחויבות מלאה לציבור הטברייני תוך כבוד ונימוס כי "דרך ארץ קדמה לתורה".

שמחתי, שמח ואשמח לפגוש אתכם, תושבי טבריה היקרים לי מאוד. תודה על המילים החמות ועל תמיכתכם הרחבה ומקווה לראות איך אתם מפיצים את הבשורה מפה לאוזן מחבר לחבר ואז נראה זאת גם בקלפי בעוד כשלושה חודשים.

שבת שלום ומבורך, רפאל טרבלסי, הבית היהודי בטבריה - אומרים ועושים.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כוכב הצפון, 2.8.18, קייטנת כיופים במתנ"ס פירסט
מתנ"ס פירסט בהנהלתו של יום טוב אליהו וצוות עובדיו המסורים עושים פלאים לילדים במהלך קיץ 2018 בקייטנת כיופית המתקיימת במתנ"ס בחודשים יולי ואוגוסט. הילדים נהנים ממגוון עשיר ורחב של פעילויות יצירה, בילוי, הנאה, כיופים כמו גם פעילויות חינוכיות ומפנקות. הילדים המאושרים וההורים שעוד יותר מאושרים הרעיפו על הצוות במתנ"ס מחמאות רבות והילדים חוגגים ומאושרים עד השמיים. אז כל שנותר הוא לאחל לילדים תמשיכו לעשות חיים בקייטנת כיופים במתנ"ס. מתנ"ס פירסט מעניק מגוון שרותים לאוכלוסיה בעיר טבריה, החל מהילדים הקטנים ועד לחינוך ולימודים למבוגרים. כל שצריך זה רק לברר פרטים במזכירות בטוח יש משהו שיתאים גם לכם.
כוכב הצפון, 2.8.18, ילדי טבריה והסביבה ממשיכים ליהנות מהופעות הקיץ בBIG FASHION DANILOF טבריה
ילדי טבריה והסביבה ממשיכים לפקוד את הקניון בכל שבוע וליהנות ממיטב אמני הילדים והנוער בקניון BIG FASHION DANILOF טבריה. השבוע הגיעה אלינו ביום שני אנה זק - כוכבת הנוער הבינלאומית הראשונה של ישראל במופע בלווי רקדנים! מאות בני נוער שרו, רקדו ואף הצטלמו עם הכוכבת. וביום רביעי נהנו הקטנטנים במופע של מטוסי העל - כוכבי הסדרה המצליחה מערוץ הופ! במופע חובק עולם. ומה מחכה לנו השבוע? מולי וצומי מגיעים אלינו לעשות שמח והיישר מגיאורגיה – קרקס אקרוסטארם במופע סוחף! יום שני 06.08 בשעה 18:00 הופעה של מולי ומוצי. יום רביעי 08/08 בשעה 18:00 קרקס אקרוסטארם
כוכב הצפון, 2.8.18, שיפוץ מחלקת ילודים ופגיה
בשבוע שעבר החלו עבודות שיפוצים במחלקות ילודים ופגיה של המרכז הרפואי פדה-פוריה, לחידוש , שיפוץ ושדרוג המחלקות. בשל העבודות הועברו התינוקות ליחידה זמנית ששטחה מצומצם, במחלקת היולדות. בשל כך, בתקופת השיפוץ שתארך מספר שבועות, התינוקות ישהו לצד האימהות, בביות מלא. אנו מתנצלים על אי הנוחות הכרוכה במצב זה. ופועלים בכל דרך לקיצור תקופת השיפוצים. צוות המחלקות עומד לרשות היולדות לסיוע, תמיכה והדרכה במהלך כל האשפוז.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 16 אוגוסט2018
Wאבגדהוש
3129303101020304
3205060708091011
3312131415161718
3419202122232425
3526272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.